Nezařazené

Žena se přiblížila k rakvi svého manžela. A po chvilce málem omdlela!V neděli 17. ledna se ve velkém sále Kinského domu uskutečnilo rozloučení s tvůrcem filmu „Yeralash“ Borisem Grachevským.

Na režiséra se přišli podívat příbuzní, kolegové a fanoušci. Řeč Grachevského poslední manželky Ekateriny Belotserkovské, 36leté herečky, byla emotivní. „Byl jsi, jsi a budeš.“ Budete navždy v našich srdcích … To není konec, určitě se setkáme společně, “obrátila se žena k zesnulému manželovi.

Podle videa zveřejněného Starhitem po těchto slovech Belotserkovskaya nemohla potlačit vzlyky, ale nadále stála u rakve jejího manžela, což způsobovalo úzkost přítomným v hale. Na poslední chvíli však žena zvládla své emoce.

Boris Grachevsky zemřel ve věku 71 let. Příčinou jeho smrti byl koronavirus. Jak již dříve napsal MK, Yeralashův týdeník, vytvořený ředitelem, bude prozatím existovat a bude vydávat nové příběhy ještě asi dva roky.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nezařazené

Bývalý manažer Michaela Schumachera řekl otřesnou pravdu: Rodina Schumachera lže, vím jak to s ním je doopravdy

Manažerem po dlouhá léta Michaela Schumachera byl Willi Weber. Od tragédie, která se slavnému závodníkovi stala, sdělovala informace veřejnosti spíše rodina. Rodina ale kolem zdravotního stavu závodníka dost mlží a tentokrát promluvil sám manažer.

Willi Weber, bývalý manažer automobilového závodníka a sedminásobného mistra světa formule 1 Michaela Schumachera si už nejspíš řekl, že se na to, co se kolem jeho bývalého a váženého klienta děje, nemůže dívat. Proto se v rozhovoru pro německý magazín Bunte rozhodl jít s pravdou ven a veřejnosti říct, co se děje.

“Stále neřekli celou pravdu. Za tato slova mě asi nebudou mít rádi … Je mi jasné, že těmito slovy takříkajíc šlapu po nášlapných minách,” začal mluvit Weber na naléhavou téma zdravotní stav Michaela Schumachera.

V rozhovoru prozradil, že rodina Schumachera nechce lidem vzít naději, že svého jezdeckého favorita už nikdy neuvidí.

Z Weberových slov vyplývá především jedno.
Tato naděje je opravdu mizivá, ba dokonce nulová, že by Schumacher ještě někdy fungoval jako předtím.

Michael Schumacher utrpěl vážné poranění hlavy na konci roku 2013, kdy měl vážnou nehodu na lyžích při rodinné dovolené. Od té doby ho nikdo z veřejnosti neviděl, a tak jediné informace o jeho stavu pochází z jeho nejbližšího okolí rodiny. Jak se ale zdá, tím se bohužel nedá věřit.
Vždy někdo přijde s nadějí a pak se nic nového neděje.

Pokračovat ve čtení

Nezařazené

Jediná věc, kterou muži milují víc než sex, ale nikdy to nepřiznají

Přál bych si, aby ženy slyšely rozhovory mého psychologa s ženatými muži. Diskutujeme o všech stereotypech a klišé, která o nás ženy mají.

Pár vás nechce urazit. Nechtějí se hádat. Nechtějí ovládat všechno. A rozhodně nechtějí „jen sex“. Zoufale chtějí, aby jejich žena věděla pravdu. A je jim velmi líto, že si myslí, že tuto pravdu možná nikdy nezná.

A pravda spočívá v jemném dotyku. Obsahuje moc, kterou mnoho manželek zanedbává nebo dosud neobjevila. Je to tak jednoduché a tak něžné, že se muži dokonce bojí o to požádat. Sotva jsme o tom spolu mluvili! Nechceme vypadat něžně. Nechceme riskovat reakci ženy na naši slabost.

Co je to?

Je to síla jemného dotyku kůže na kůži jako znamení ženského přijetí a souhlasu.

Když se žena něžně dotkne muže, vzbudí jeho sebevědomí, jeho svět se okamžitě změní.

Je to tak silný okamžik, že nemůžeme ani nic říct. Jako boule v krku, ale je to taková jistota, že nejsme sami, že jsme na správné cestě. Je to pocit ženské lásky, chcete-li.

Jsem si jistý, že to každý chce cítit. Je to jednoduché – ženské přijetí a schválení. Nic víc.

Takto to muži popisují:

„Sledovali jsme film, když mi položil ruku na koleno, podíval se na mě, usmál se a řekl:„ Jsem rád, že jsi nás sem přivedl, děkuji. “

Pokračovat ve čtení

Nezařazené

Tohle jste o koronaviru nevěděli! Jaký je průběh koronaviru, pokud se nakazíte po druhé?

Odpověď na otázku, jak dlouho trvá imunita proti infekci Covid-19 po jejím překonání, hledají vědci z celého světa, stále je však nejasná. Nedávná studie z Arizonské univerzity však naznačuje, že by to mohlo být nejméně 5 až 7 měsíců.

Někteří lidé, kteří byli infikováni prvním koronavirem SARS v letech 2002 až 2003, nejvíce se podobají současnému SARS-CoV-2, jsou imunní vůči viru 17 let po překonání infekce. Studie, která se podrobněji zabývala SARS, dospěla k závěru, že imunita vydrží v průměru asi dva roky. Je třeba poznamenat, že první SARS byl mnohem smrtelnější, ale také mnohem méně infekční, takže nelze automaticky předpokládat, že to bude stejné se SARS-CoV-2.

Deepti Bhattachyarya, docent imunobiologie na Arizonské univerzitě, si však myslí, že i v tomto případě budou protilátky trvat nejméně dva roky a je velmi nepravděpodobné, že by byly kratší, píše portál medicaldaily.com.

Imunitu nelze zobecnit

Spolu s ní William Moss, výkonný ředitel Mezinárodního centra pro přístup k očkování na Bloomberg School Johna Hopkinse Bloomberga, který doufal v ještě delší imunitu.

Dalším důvodem pro různé imunity jsou podle Mosse různé imunitní odpovědi, protože každý organismus je jiný. Obecně platí, že starší lidé mají po nemoci kratší imunitu, protože jejich imunitní systém již nefunguje tak, jako když byli mladší. Lidé s přidruženými zdravotními problémy mohou mít také problém s vytvořením dostatečně silné a dostatečně dlouhé imunity.

Je možné se opakovaně nakazit?

Byly hlášeny případy, že lidé byli znovu infikováni SARS-CoV-2, ale po opětovném vystavení viru byla jejich imunitní odpověď velmi silná a onemocnění bylo víceméně asymptomatické.

„Řekl bych, že je velmi, velmi pravděpodobné, že pokud projdete pozitivním testem na přítomnost protilátek, jste chráněni, určitě před vážným průběhem nemoci, ale myslím, že před mírným,“ řekl Moss.

Podle vědců máte po překonání Covidu mír alespoň na půl roku. Ve skutečnosti to může trvat dlouho, ale momentálně to neumí změřit, takže s těmito daty pracují.

Nejúčinnější obranou je vakcína

„Ačkoli přirozená infekce vyvolává silnější imunitní odpověď než vakcíny obecně, musíme vyvinout vakcíny, které jsou ještě lepší než vrozená imunita,“ řekl Moss.

Jednou z metod používaných výrobci vakcín je přidání adjuvans, tj. Látek, které stimulují imunitní odpověď těla. Podle Mosse je to obzvláště užitečné u starších nebo chronicky nemocných lidí, jejichž imunitní systém nemusí tak silně reagovat na vakcínu bez těchto látek.

Jen tento týden některé farmaceutické společnosti uvedly, že jejich vakcína Covid-19 byla podle klinických studií dosud 90% úspěšná. Není to však jediná vakcína. V poslední fázi testování je jich celkem 10, takže se ukáže, která bude nejúčinnější.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zajímavosti14 hodinami před

chlapec, který předpověděl koronavirovou katastrofu, předpověděl novou hrozbu, která se řítí na nás!

Abigya Anand, mladá astroložgka z Indie, která předpověděla pandemii koronavirů pro svět v létě roku 2019, hovořila o nové globální...

Zajímavosti20 hodinami před

6 divných věcí, které ženy dělají v koupelně, ale nikdy si to nikomu nepřiznají

Obecně se uznává, že pouze muži se v tomto duchu vyznačují nepořádkem atd., Ale žena by měla být vždy upravená...

Zajímavosti20 hodinami před

5 typů neobvyklého pohlavního styku, který vašemu protějšku zajistí 100% orgasmus!

Studovali jsme různé typy sexu, které mohou poskytnout živé emoce a vzrušující intimní zážitek. V našem výběru najdete jak moderní...

Horoskopy20 hodinami před

3 znamení zvěrokruhu, které byste neměli nikdy pustit do svého života

Proč někteří lidé spěchají, aby vám pomohli, když je to potřeba, zatímco jiní se vždy sladce usmívají, ale když jsou...

Bizardní20 hodinami před

ZEMĚDĚLEC nečekaně zemřel na kousnutí klíšťatem, ale to, co lékaři našli, je pak vyděsilo

Všechny druhy parazitů jsou nechutné, ale roztoči jsou z nich nejstrašnější. Neobcházejí ani lidi. Tito paraziti sající krev přenášejí nebezpečná...

Zajímavosti21 hodinami před

Zjistěte svůj osud podle roku narození. Tabulka je na 110% přesná!

Buddhisté věří, že duše se může narodit 9krát. To znamená, že tolikrát se na Zemi objevuje v lidské podobě. Charakteristikou...

Zajímavosti21 hodinami před

Lékař, který provedl přes 1200 potratů a teď celému světu ukazuje, jak k tomu dochází zevnitř.

Dr. Levantino ve svém životě provedl více než 1200 potratů. Ve spolupráci s novinářkou Leelou Rose vytvořil speciální web, kde...

Zajímavosti2 dny před

38 let, měli ženy schovanou tuto fotografii jako poklad. Důvod proč to udělali je děsivý!

Amanda Scarpinati je krásná mladá žena z New Yorku, která miluje život a své nespočetné přátele. Ale díky plastické chirurgii...

Bizardní2 dny před

Muž nosil na zádech přes 10 let tento pupínek. Když si ho nechal skalpelem proříznout, bude vám do breku..

Muž měl přes 10 let na zádech obrovský pupen, který se rozhodl odstranit. Ale když mu doktor začal rozřezávat pupen...

Zajímavosti2 dny před

Toto miminko po 20 měsících nepoznáte. To je opravdový zázrak!

Úzkostlivé očekávání je pocit, který tvrdohlavo doprovází těhotenství. Tolik problémů, testů a po 40 týdnech – vzrušující setkání s dítětem....

Oblíbené