Celebrity

Jiří Krampol je v šoku: Výsledky pitvy objasnily příčinu smrti jeho ženy!Český herec Jiří Krampol přišel 3. srpna v podvečerních hodinách náhle o svou manželku Hanku . Tvrdá rána osudu ním otřásla, přičemž byl přesvědčen, že její praskl vřed. Výsledky pitvy však prokázaly úplně jiný důvod.

Manželka českého herce si v posledních letech prošla nelehkým obdobím, neboť musela bojovat se závislostí na lécích, alkoholu a cigaretách. Následně se přidaly zdravotní problémy v podobě vředů na dvanácterníku. Úspěšné podstoupila léčení v Bohn, přičemž její byl Jiří velkou oporou.

Zdálo se, že manželka herce je z nejhoršího venku, když postupně přibírala a konečně se na její tváři objevil úsměv. O to více širokou veřejnost šokovala její nečekaná smrt. Krampol po prvotním šoku popsal poslední minuty před jejím náhlým skonem. ,, Bylo jí špatně. Snědla s námahou dva kousky kuřecího masa. Najednou se postavila, že její přišlo špatně a musela jít na záchod. Cestou padla na zem. Rychle jsem ji zvedl a zkoušel jsem jí dát umělé dýchání, ” popsal děsivé momenty zdrcený vdovec pro blesk.cz .

82-letý herec se domníval, že Hanke praskl vřed na jícnu. V jeho názoru ho utvrdili i záchranáři, kteří to považovali za nejvíce pravděpodobný scénář. Obhliadajúci lékař však nařídil pitvu, která prokázala, že 59-leté ženě kompletně selhaly orgány. Dlouhodobé užívání alkoholu v kombinaci s léky se jí staly osudnými. ,, Orgány takovou dlouhodobou zátěž často nevydrží. To jsou smrtící koktejly. Začnou selhávat orgány, a když najednou selžou dva důležité životní orgány, přichází smrt, ” vysvětlila internistka z nemocnice na Vinohradech.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Celebrity

Moderátor Leoš Mareš ukázal své dva syny. Ten starší je věrnou kopií otce!

Český moderátor Leoš Mareš má z prvního manželství s Monikou dvou krásných syny, z nichž rostou pořádní chlapi. Nyní Matěje a Jakuba ukázal fanouškům na sociálních sítích, kde se sledovatelné shodli, že starší 15-letý puberťák je věrnou kopií otce.

Leoš Mareš a jeho aktuální manželka zatím společných potomků nemají, no 44-letý bavič má dva syny s bývalou ženou , s níž vycházejí více než dobře. Díky tomu tatínek vídá své děti kdykoliv.

Porotce SuperStar na sociálních sítích potěšil fanoušky snímkem “otec a synové”, kde je oběma chlapcům vidět do obličeje. Pozornost poutá zejména starší Jakub, jehož podoba s Leošem bije do očí. Každopádně, komplimentů se dočkaly všichni tři.

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Smutná zpráva z Čech: ZEMŘELA známá a oceněná herečka!

Česká kinematografie, ale i fanoušci filmu se dozvěděli velmi smutnou zprávu. Ve věku 92 let navždy odešla známá česká herečka, která získala za svou kariéru i významné ocenění. Zprávu potvrdilo Národní divadlo Brno, ve kterém ztvárnila množství postav.

Do filmového nebe odešla ve středu 92-letá známá herečka Helena Kružíková . Smutnou zprávu přinesl portál iDnes . Kariérní roky strávila v brněnském divadle, kde začala působit v roce 1951. První role herečky byla postava Belen v Strakonickém Dudák, ale v Národním divadle Brno ztvárnila celkem více než sto postav.

Kružíková si zahrála i legendární postavu Lady Macbeth či Matky ve hře Karla Čapka. Naposled vystoupila v divadle v roce 1990 v inscenací Tovje vdává dcery. Kromě herectví se věnovala i pedagogické práci či dabingu, přičemž svůj hlas propůjčila i Miss Ellie z oblíbeného seriálu Dallas. Právě za dabing nakonec získala Cenu Františka Filipovského, ale nakonec i Cenu Thálie za celoživotní mistrovství.

Dojemný odkaz jí na sociální síti zanechalo i Národní divadle v Brně: ” Svou poslední postavu nastudovala v roce 1990, kdy po čtyřiceti letech na divadelních prknech odešla na zasloužený odpočinek. V roce 2018 získala Cenu Thálie za celoživotní mistrovství v činohře, kdy jí děkovná řeč zahřála u srdce každého z nás. Čest její památce a velký dík za to, co provedla za svůj život nejen pro brněnské divadelnictví.

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Jake z Dva a půl chlapa po 17 letech: Vyrostl z něj špinavý bezdomovec!

Jako desetiletý chlapec začal hrát v již legendárním seriálu Dva a půl chlapa. Na malého Jakea, kterého vychovávala trochu zvrhlá dvojka v podání Charlieho Sheena a Jona Cryer, se nedá zapomenout.

Jenže čas plyne, lidé se mění a občas jim hrábne. A přesně to potkalo jeho představitele Anguse T. Jonese (27), který nyní vypadá jako umaštěný bezdomovec.

Šuškalo se, že za natočení jednoho dílu Dva a půl chlapa mu v kapse přistálo skoro 7 milionů. Mohl vést pohádkový život, zcela nepochopitelně se ale rozhodl jinak.

Z vtipů o sexu přesedlal na víru, nechal si narůst vousy i vlasy a Dva a půl chlapa začal kritizovat. Seriál, kterému vděčí za všechny peníze, co má, totálně plivl. Prý vymývá mozky a každý, kdo se nechce dostat do spárů ďábla, by se mu měl obloukem vyhnout. Zatím to ale vypadá, že ďáblem je zde Angus.

Jeho nová vizáž totiž připomíná spíše umaštěný bezdomovce, který se rok nesprchoval, než někoho, kdo byl ještě před nedávnem televizní hvězdou.

Kultovní seriál Dva a půl chlapa šel dolů vodou, když tvůrci odstavili Charlieho Sheena.

Ten si to však zavinil tak trochu sám svým drogovými eskapádami. V roce 2011 ho nahradil Ashton Kutcher (41), televize se ale nakonec rozhodla seriál po dvanácti letech stopnout nadobro.

Poslední díl se vysílal v roce 2015.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Celebrity13 minutami před

Moderátor Leoš Mareš ukázal své dva syny. Ten starší je věrnou kopií otce!

Český moderátor Leoš Mareš má z prvního manželství s Monikou dvou krásných syny, z nichž rostou pořádní chlapi. Nyní Matěje...

Stalo se1 hodinou před

Těžké období slovenského zpěváka: Pár dní po smrti babky mu zemřela maminka, dojímavé slova!

S koronavirus bojujeme již více než rok, během kterého Sith vzít miliony životů po celém světě. I na Slovensku, bohužel,...

Stalo se3 hodinami před

Mladá dvojice nechce mít NIKDY děti: Jejich důvod pobuřuje celý svět!

Mladá dvojice spolu žije již delší dobu, ale ačkoli jejich okolí očekává, že ohlásí zásnuby či těhotenství, oni se rozhodli...

Stalo se3 hodinami před

Na trhu se objevily falešné respirátory: TAKTO zjistíte rozdíl!

Protipandemické opatření se v těchto dnech stále více zpřísňují, přičemž v interiéru již požaduje nošení respirátoru , který je odolnější...

Zajímavosti4 hodinami před

Tajemné věštby Nostradama pro rok 2021: Předpověděl přírodní katastrofu i umělou inteligenci!

Francouzský lékař jménem Nostradamus byl slavným prorokem, který žil již v 16. století. Během svého života předpověděl mnoho událostí, které...

Zajímavosti23 hodinami před

Svého manžela znala od dětství, ale přesto před ním skrývala trpké tajemství, které mu nemohla nikdy říct …

S Milanem jsme spolu chodili už od základní školy. Nikdo nevěřil, že nám dětská láska vydrží i v dospělosti a...

Zajímavosti23 hodinami před

POZOR! Každý 10. člověk má po překonání Covid-u dlouhodobé problémy! Mohou trvat i měsíce ….

Zdravotní úřady po celém světě musí věnovat mimořádnou pozornost takzvanému “dlouhému covidu,” uvedla ve čtvrtek (25. 2.) evropská pobočka Světové...

Stalo se23 hodinami před

Žena šla na interrupci. To, co udělal gynekolog, je naprosto šokující!

Příběh ženy, která před sebou měla velmi těžké rozhodnutí. Rada lékaře ji však velmi zaskočila. Žena ale rázem změnila názor...

Video24 hodinami před

Mladá nevěsta se začala během obřadu strašně smát. Když to uvidíte, přijde vám směšné i za ni …

Dokážete si představit důležitější chvíli než skládání manželského slibu? Tento pár měl ale výjimečnou svatbu. Přímo před samotnou slavnostní chvílí...

Stalo se24 hodinami před

Žena si udělala v autě fotku. Následně si všimla děsivé DETAIL!

Teenagerka si udělala Self fotku během jízdy, když si její matka později prohlédla, zhrozila se. Američanka Melissa Kurtz z Floridy...

Oblíbené