Politika

Babiš zveřejnil nové informace o očkování v jeho příspěvku “Čau lidi”. Nehorázná drzost a hyenismus, reagují politiciKromě snahy o vlastní propagaci je problémem absence jasného plánu, zdůraznil předseda ODS Petr Fiala. „Chci, aby očkovací akce dopadla lépe než inteligentní karanténa. Bohužel to tak zatím nevypadá. První dávky vakcíny dorazily, ale stále slyšíme, že se něco začne dít od poloviny ledna, něco od začátku února.

Jedná se spíše o obecné vize než o konkrétní plány. Stále není jasné, jak se vakcína dostane k milionům lidí. Informace nejsou k dispozici lékařům, guvernérům a lidem nejsou jasné, já ne vědět, jestli to alespoň jeden z ministrů podezřívá. Místo toho se znovu objevila vládní propaganda, protože jsme první a nejlepší v Evropě. Žádám vládu – méně propagandy a přesnější informace a funkční plány, “řekl Fiala .

Názor kolegů sdílí také předseda KDU-ČSL Marian Jurečka. “Předseda vlády zneužívá takové důležité informace na podporu svého osobního PR. Tyto informace by měly být veřejnosti sdělovány ministerstvem zdravotnictví a ministrem tohoto odboru. Bohužel se jedná o častý přístup předsedy vlády,” myslí si .

„Prostě jsme si toho všimli. Předseda ANO se nedokáže ovládat a ve svých stranických propagačních videích nebo rozhovorech„ praskne “předem věci, které budou předmětem pouze příslušné tiskové zprávy vlády. Ptáte se, jaký je význam jeho akcí? Já také. O čem budeme přemýšlet, ministr zdravotnictví se prostě musí cítit jako … když vysvětlil, proč je přípustné, aby se rodiny Zemanů a Babišů setkaly na novoroční oběd – a pak se to otočilo že to opravdu nebylo přípustné a pánové se setkali jen ve dvou. Jedno vím jistě, v Demokratické straně by tento způsob komunikace Babišovi nefungoval, “komentovala Babišovo video Věra Kovářová, členka starostové a nezávislí.

Poslanci, kterým se denní fórum FORUM 24 zabývalo, nešetřili ani drsnými slovy. „Místo toho, abychom si tuto důležitou informaci vyslechli na tiskové konferenci vlády nebo ministerstva zdravotnictví, díváme se na exkluzivní propagandu na soukromém profilu hnutí ANO, kde se Andrej Babiš znovu pokouší využít věci spojené s covid pro své vlastní povýšení. Bohužel mě to nepřekvapuje. Volby se blíží. Je jen smutné, že zatímco jiné státy představují vládní strategie, Andrej Babiš si z toho opět vytvořil vlastní PR, “komentoval situaci Jiří Pospíšil.

“Andrej Babiš dnes oznámil národu, že slíbená strategie rozhodně není připravena. Potvrdil naše obavy, že tato země je provozována zcela amatérsky a nekompetentně. V době, kdy denně umírají desítky lidí, je politický marketing naprostým hyenismem a neschopnost dívat se realitě do očí, “uvedl europoslanec Tomáš Zdechovský. „Strategie očkování by měla být, stejně jako v Izraeli, řízena skutečnými profesionály a lidmi, kteří tomu rozumí. Andrej Babiš nemá připraveno žádné řešení v podobě logistických týmů ani v rychlosti dodávek vakcín. Pro mě je aktuální selhání vlády je pravděpodobně to nejhorší, co jsem za posledních dvanáct měsíců viděl. Bez vakcíny se školy a farmy znovu nespustí. Pro předsedu vlády by mělo být naprosto zásadní očkovat ty, kteří to potřebují, v co nejkratší možné době, “řekl přidané.

Europoslankyně Veronika Vrecionová, která si stejně jako Zdechovský připomněla situaci v Izraeli, rovněž velmi dobře pohlíží na Babišovy „Ahoj lidi“. “V České republice denně umírají desítky lidí na koronaviry. Obrovské množství lidí čelí ekonomickým problémům způsobeným chaotickými vládními opatřeními. Děti nechodí do školy. Jediným dlouhodobým řešením je vakcína. Zde potřebujete dostat se k lidem co nejdříve. Přestože Izrael již očkoval více než milion lidí a každý den přidává další desítky tisíc, náš předseda vlády pravděpodobně přijde s očkovací strategií během přípravy scénáře jeho pravidelné video na Facebooku. Kromě absolutní nekompetentnosti se jeho chování začíná podobat hyenismu. Místo ochrany lidí dává přednost svému PR, “myslí si Vrecionová.

“Andrej Babiš dnes oznámil národu, že slíbená strategie rozhodně není připravena. Potvrdil naše obavy, že tato země je provozována zcela amatérsky a nekompetentně. V době, kdy denně umírají desítky lidí, je politický marketing naprostým hyenismem a neschopnost dívat se realitě do očí, “uvedl europoslanec Tomáš Zdechovský. „Strategie očkování by měla být, stejně jako v Izraeli, řízena skutečnými profesionály a lidmi, kteří tomu rozumí. Andrej Babiš nemá připraveno žádné řešení v podobě logistických týmů ani v rychlosti dodávek vakcín. Pro mě je aktuální selhání vlády je pravděpodobně to nejhorší, co jsem za posledních dvanáct měsíců viděl. Bez vakcíny, se školy a hospody znovu neotevřou. Pro předsedu vlády by mělo být naprosto zásadní očkovat ty, kteří to potřebují, v co nejkratší době, “dodal.

Europoslankyně Veronika Vrecionová, která si stejně jako Zdechovský připomněla situaci v Izraeli, rovněž velmi dobře pohlíží na Babišovy „Ahoj lidi“. “V České republice denně umírají desítky lidí na koronaviry. Obrovské množství lidí čelí ekonomickým problémům způsobeným chaotickými vládními opatřeními. Děti nechodí do školy. Jediným dlouhodobým řešením je vakcína. Zde potřebujete dostat se k lidem co nejdříve. Přestože Izrael již očkoval více než milion lidí a každý den přidává další desítky tisíc, náš předseda vlády pravděpodobně přijde s očkovací strategií během přípravy scénáře jeho pravidelné video na Facebooku. Kromě absolutní neschopnosti se jeho chování začíná podobat hyenismu. Místo ochrany lidí dává přednost svému PR, “myslí si Vrecionová.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Politika

Česko zanedlouho umožní obyvatelům sousedních států volný vstup do země. Podmínkou je očkování

Podle premiéra Andreje Babiše krajina vyjednává s Rakouskem, Německem, Polskem, Slovensku, Slovinskem a Maďarskem o tom, aby stejný postoj zaujaly vůči českým občanům.

Česká republika od poloviny května umožní občanům sousedních zemí a některých dalších členských států Evropské unie volně vstupovat na její území.

Jedinou podmínkou je očkování

Pro volný vstup občanů sousedních států na svém území Česko stanovilo jedinou podmínku, a to aby nejméně dva týdny před příjezdem byli očkováni druhou dávkou vakcíny proti koronavirus. ČR své rozhodnutí ve čtvrtek zveřejnila v době, kdy země EU diskutují o zavedení COVID certifikátů s cílem usnadnit cestování v bloku během tohoto léta.

Předseda české vlády Andrej Babiš uvedl, že země jedná s Rakouskem, Německem, Polskem, Slovensku, Slovinskem a Maďarskem o tom, aby stejný postoj zaujaly vůči českým občanům a umožnili jim volný vstup na své území. Následovat by měly jednání is dalšími zeměmi, například s Chorvatskem a Bulharskem.

Pokračovat ve čtení

Politika

Švédsko tvrdí, že neexistuje koronavirus. Toto jsou první podrobnosti

Švédsko se stalo předmětem vášnivé debaty mezi příznivci a odpůrci karantény. Země neukládá téměř žádná omezení pohybu osob a provozu společností. Nyní se na ni svět dívá se zájmem jako na kontrolní skupinu v lékařských studiích.

PANDEMIE NEXISTUJE

Každý fakt citovaný profesorem Atlasem potvrzuje mnoho čestných lékařů z celého světa. Například švýcarský hlavní specialista na infekční nemoci, Dr. Pietro Vernazza, v rozhovoru v polovině dubna vysvětlil, že onemocnění COVID-19 je „pro drtivou většinu lidí„ snadné “. „Počítání infikovaných lidí a volání po dalších testech“ je málo užitečné. Navíc většina lidí ve statistikách zemřela nejen na COVID-19

Německý epidemiolog Dr. Knut Wittkowski v rozhovoru na konci dubna uvedl, že úmrtnost na COVID-19 je srovnatelná s chřipkou, a ve většině zemí byl vrchol překonán ještě před zavedením karantény. Blokování celé společnosti bylo „katastrofickým řešením“ bez výhod, ale způsobilo obrovské škody.

5. května ve videoprezentaci německý virolog Hendrik Streeck uvedl, že horní hranice úmrtnosti na COVID-19 je 0,36%, s největší pravděpodobností v rozmezí 0,24 až 0,26% nebo dokonce nižší. Zároveň dodal, že téměř ke všem úmrtím dochází u starších lidí. Průměrný věk těch, kteří zemřeli s pozitivním výsledkem testu, byl podle jeho údajů přibližně 81 let.

ZDROJ: tetev.ru

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Na internetu se objevila fotka královny Alžběty na pohřbu prince Filipa, která se dotkla celého světa!

Pohřeb prince Filipa je u konce. Kvůli pandemii koronavirů musela královna Alžběta II. Během obřadu sedět sám. Uživatelé internetu věnují pozornost jinému, smutnému podtónu pohřbu.

Rakev s tělem prince Filipa spočívala v královské kryptě v suterénu kaple sv. Jerzyho, kde se konal pohřeb. Zůstane tam až do smrti Alžběty II., Poté bude přemístěna do kaple krále Jiřího VI., Kde bude odpočívat i současná královna.

Účastníci pohřebního obřadu dodrželi požadovanou vzdálenost. To znamenalo, že královna po celou oslavu seděla sama. Každý z truchlících měl masku. Novinář Piers Morgan vyjádřil velké sympatie britské královně pro její vzdálenost od blízkých v tak obtížném dni.

– „Vyskytl se někdy srdcervoucí obraz královny?“ Kruté oddělení a osamělost, které zažilo tolik lidí během této pandemie, kterou nyní snášela nejslavnější žena na světě a rozloučila se se svým 73letým manželem. Prostě zničující, “napsal na Twitteru.

– “Bolestivý obrázek.” Královna by neměla sedět sama, “napsali.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video3 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti3 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video3 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti3 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor3 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video3 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti3 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video3 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti3 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy3 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené