Stalo se

Její dceru znásilnili 4 chlapci ze školy. Po dvou letech se stalo něco ještě horší …Období dospívání je pro mnohé teenagery nelehkou záležitostí. Vaše tělo se mění, neustále se hledáte a názory ostatních si berete příliš k srdci.

Někteří lidé si s radostí vzpomínají na své dospívání, ale mnozí, by nejraději chtěli navždy zapomenout na čas strávený na střední a vysoké škole. Proč? Protože některé děti a dospívající mají mezi sebou nepříliš dobré vztahy a neví ještě brát odpovědnost za své činy.

Rehtaeh Parsons z města Dartmouth (Kanada) měla jen 15 let, když v roce 2011 šla na párty spolu se svou kamarádkou. Bohužel, tato party byla jen začátkem její noční můry, která se nakonec skončila obrovskou tragédií.

V tu noc ji znásilnili 4 spolužáci. Jeden z nich všechno fotografoval a snímky rozeslal po celé škole.

Rehtaeh neměla odvahu ani srdce to okamžitě oznámit své matce. Trvalo pár dní, kdy to už nevydržela as pláčem jí všechno vyprávěla. Matka Leah ji ihned vzala do nemocnice, ale tam jim nijak nepomohly.

Policie se ani neobtěžovala poslechnout všech čtyř spolužáků a neudělala nic pro to, aby našla telefon s inkriminovanými fotografiemi.

O rok později byl případ uzavřen z důvodu nedostatku důkazů.

Mezitím se ze života dívky stalo peklo na zemi. Všichni ji pomlouvali a přezdívali různými nadávkami, dokonce i její přátelé s ak ní obrátili zády.

Kromě skutečnosti, že musela žít se psychickou traumatem, každý den jí připomínal to, co se stalo v ten osudný večer.

Někdy se stalo, že její jiní studenti psali návrhy na sex. Bylo to pro ni strašné, přesto se se všemi silami snažila dál žít.

V rozhovoru pro televizi CBS její matka řekla:

“Nenechali ji na pokoji. Uzamkla se a nechtěla k sobě nikoho pustit. Její vrstevnici ji neustále uráželi … Nemělo to konce. ”

Rehtaeh začala mít obrovské deprese. Nakonec se situace zhoršila natolik, že už neměla chuť dál žít.

Toto napsala na svůj Facebookový profil 3.března 2013:

“Na konci si nebudeme pamatovat na slova našich nepřátel, ale na mlčení našich přátel.”

Dívka spáchalo sebevraždu oběšením. Když její matka otevřela dveře do koupelny, uvědomila si, že je už příliš pozdě.

Utrpěla vážné poranění hlavy a několik dní od příjezdu do nemocnice ji odpojili od přístrojů na umělé udržování funkci těla. Šance na opětovné nabytí vědomí byly nulové.

Policie v důsledku nedostatku důkazu však nikoho neobvinila.

Otec dívky, Glen Canning tvrdí, že jeho dcera zemřela ze zklamání, ne kvůli zesměšňování, ale pro to, že jí nikdo nedokázal pomoci, ať už policie nebo škola.

Opět jsme svědky příběhů o dětech, které jsou šikanovány, ale jejich výkřik o pomoc zůstává i nadále nevyslyšený.

Rodiče dělají vše, co je v jejich silách, ale někdy je zcela zbytečné. Šikanózní děti si nadále chodí do školy a žijí normálním životem, jakoby se nic nestalo.

Je čas na to skončit. Už nechceme slyšet příběhy o tom, jak dítě spáchalo sebevraždu, protože společnost se na něj vykašlala.

Dokonce i v případě, že nepracujete ve škole ani na policii, můžete změnit tento svět k lepšímu.

Věnujte pozornost vašim dětem a jejich problémům. Zeptejte se jich, jak se mají, a staňte se pro ně dobrým vzorem, ať už více nejsme svědky takových otřesných činů.

zdroj: dailymail.comPokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Stalo se

Tento pár natočili video, které neměl nikdo vidět. Z tohoto co natočili vám půjde mráz po zádech !

Toto video nemělo být nikdy nahráno. 20letý Michael Owen a Kylie Carfordová si natočili vlastní smrt.

Co se stalo

Řídili dva kamarádi: Kylie řídila a Michael natáčel všechno na svůj telefon. Mladí lidé jako obvykle vtipkovali a hlasitě se smáli z jakéhokoli důvodu. Michael, který si všiml silného překročení rychlosti, se pokusil svého přítele trochu zpomalit: „Hej! Nyní je nám přes 90! “ To byla poslední slova otce své čtyřleté dceři. O několik vteřin později zasáhli kostel plnou rychlostí.

Co tomu předcházelo

Po nehodě kamera pokračovala v záznamu. Ve videu rozeznáte hlas ženy, která chlapům nejprve pomohla: „Slyšíte mě?

Slyšíš? ” Michael a Kylie okamžitě zemřeli. Později byly drogy nalezeny v krvi mladých lidí. Ukázalo se také, že Kylie neměla ani řidičský průkaz.

“Chtěl bych, aby si mladí lidé vždy pamatovali, že jsou zranitelní, naučili se vážit si života,” dodala Kat.

„Chci, aby řidiči pochopili bolest, kterou někdy mohou přinést ostatním.“

Poslední sekundy Michaela a Kylie jsou varování pro ostatní.

Někdy mohou u lidí probudit obezřetnost jen velmi silné metody. Doufejme, že toto video přiměje lidi přemýšlet a možná někomu zachrání život.

Video:

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Tato holčička se neustále škrábala na krku. Důvod šokoval i zkušené lékaře …

Kterýkoli rodič (pokud je samozřejmě normální) si především přeje, aby jeho dítě mělo štěstí. Každý to vidí svým vlastním způsobem a určitě existují ti, kteří věří, že štěstí je celosvětová sláva jejich potomků …

Možná, že Aaron a Emma Whitingtonovi z Kansasu také chtěli, aby publikace z celého světa psaly o jejich dceři Mii, ale stěží si myslely, že důvodem bude jedinečný lékařský případ …

Sedmiměsíční Mia měla náhle otok tváře a horečku. Rodiče vzali dívku do nemocnice.

Lékaři nedokázali přesně určit, co bylo příčinou nepohodlí dítěte. Nejprve si mysleli, že jí kousají zuby. Poté, co lékaři napsali recept na léky, poslali dívku a její rodiče domů, ale situace se zhoršila: ráno se otok tváře dítěte zdvojnásobil.

Mia byla hospitalizována s podezřením na stafylokokovou infekci lymfatických uzlin. Jen o několik hodin později se z nádoru objevilo něco nepochopitelného … Ukázalo se, že to bylo 5 centimetrové pero. Lékaři nedokázali vysvětlit důvod toho, co se stalo.

Miya s největší pravděpodobností omylem polkla pírko a nějak se jí zaseklo v krku. Poté tělo začalo vytlačovat cizí těleso … Dívka je nyní v pořádku. Je naprosto zdravá a má ráda život. Pokud se vám tento materiál zdál zajímavý, nezapomeňte jej sdílet se svými přáteli a známými pomocí sociálních sítí.

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Děsivé záběry z pálení obětí koronavirus. Nákaza z Indie se dále šíří, takto to vypadá ve městě Káthmándú

Nákaza z Indie se přirozeně šíří do sousedního Nepálu.

Pandemická situace s koronavirus v Indii je stále velmi špatná. Na onemocnění COVID-19 tam zemřelo celkem přes 230 tisíc lidí a případy této nákazy překročili hranici 21 milionů. Denně přibývá přibližně 400 tisíc nových potvrzených případů. Nákaza se však přirozeně ze země šíří i dál.

Problémy i u sousedů

Problémy má Bangladéš a také Nepál, kde rovněž prudce stoupá počet nových případů. Za poslední dny tam přibývá přibližně 8 tisíc případů. To sice nezní mnoho, ale země má problémy s testováním. Před měsícem tu měli denně přibližně 250 případů.

Situace v zemi se vyostřuje a začíná napodobovat indický scénář. ” To, co se v současnosti děje v Indii, je hrůzostrašnou ukázkou budoucnosti Nepálu, pokud nedokážeme potlačit nárůst nových případů, ” uvádí pro CNN předsedkyně Nepálského Červeného kříže Netra Prasad Timsina .

Křehká zdravotní péče

Zdravotní péče v Nepálu je na tom ještě hůře než v Indii. Mají méně lékařů v porovnání k počtu obyvatel a také malou proočkovanost populace. Mnozí Nepálců mají firmy či příbuzných v Indii, a tak neustále pendlují. Velmi nebezpečné jsou také hromadné náboženské festivaly, které se v 30-milionové zemi konaly v dubnu. Ty pro šíření koronavirus představují ideální podmínky.

Země momentálně hlásí přibližně 3 500 obětí koronavirus, no existují obavy, že toto číslo bude v blízkých dnech velmi rychle stoupat.

Tak jako v Indii, i v Nepálu jsou obyvatelé hinduistického náboženství a po smrti jsou zpopelnění. Takto probíhá pálení obětí koronavirusu v hlavním městě Káthmándú.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Bizardní40 minutami před

Tento muž má 4-kilogramové přirození a takto s ním žije

Němec Misha Stuntz, 45letý muž žijící v Berlíně, si dobrovolně zvětšil penis na 4 kg. Stunts začal růst penis před...

Zajímavosti45 minutami před

Lékaři určili jaká je ideální velikost mužského přirození. Tohle vám usnadní život!

Vědci hovořili o tom, zda má velikost penisu člověka pro dívky zásadní význam. Skupina předních vědců provedla několik laboratorních experimentů,...

Zajímavosti49 minutami před

5 věcí, které musí každá žena udělat, aby byla navždy zdravá

Každá žena by se měla o sebe postarat, pokud chce být zdravá a atraktivní. Intimní hygiena je důležitou součástí života...

Zdraví57 minutami před

Toto jídlo ničí mozek, zabíjí paměť, omezte jeho spotřebu, než vám zničí zdraví nadobro

Nedávné studie ukázaly, že přebytek cukru v těle doslova zabíjí mozek a zastavuje reprodukci hipokampálních buněk. Tyto buňky jsou kritické...

Stalo se1 hodinou před

Tento pár natočili video, které neměl nikdo vidět. Z tohoto co natočili vám půjde mráz po zádech !

Toto video nemělo být nikdy nahráno. 20letý Michael Owen a Kylie Carfordová si natočili vlastní smrt. Co se stalo Řídili...

Zajímavosti18 hodinami před

Tělo přesně ví, kdy je smrt blízko. A všechno to začíná takto

Nikdo neví, v jaký zlomový bod osudová hodina udeří a co nás přesně přenese z pozemského světa do světa nám...

Zajímavosti18 hodinami před

Vložila jsem si vatový tampon do pupíku. Pomohlo mi to natolik, že mé obvyklé zdravotní problémy ihned vyprchali

Několik v kuse jsem měla velké problémy s bolestí zad a stresem tento jednoduchý trik my ušetřil tisíce za doktory...

Video18 hodinami před

Veterinář rozřízl ocas chřestýše, když se podíval co se v něm skrývá málem omdlel

Chřestýš je pravděpodobně nejznámější na světě. A to vše kvůli charakteristickému přírodnímu rysu – ocasu s chrastítkem. Přemýšleli jste někdy,...

Vztahy18 hodinami před

Ženy si myslí, že muži to milují. 35 věcí, které muže vytáčí

Uživatel Reddit položil velmi zajímavou a relevantní otázku pro všechny muže na světě. “Co dělají ženy, aby vypadaly atraktivněji, ale...

Vztahy21 hodinami před

5 Důvodů proč bychom měli spát nazí – dokonce i během chladného období. Jinak můžete vážně poškodit své zdraví.

Zdravý spánek je klíčem k plnohodnotnému životu. Jak často však zanedbáváme potřebu zajistit svému tělu správný odpočinek. A místo toho,...

Oblíbené