Zajímavosti

Zjistěte svůj osud podle roku narození. Tabulka je na 110% přesná!Buddhisté věří, že duše se může narodit 9krát. To znamená, že tolikrát se na Zemi objevuje v lidské podobě. Charakteristikou příští inkarnace je Meva (přeloženo jako značka nebo krtek). Meva ukazuje, kolikrát jste se již na tomto světě objevili, jaká karma na vás čeká a samozřejmě kolik životů vám ještě zbývá. Chcete-li identifikovat svoji Mevu, podívejte se na tuto tabulku. Vedle roku narození je vaše životní číslo. Přečtěte si popis své karmy pod tabulkou.

Meva 1

Neklidný temperament, od přírody pesimista. Ve většině případů se tento jedinec přizpůsobuje situaci. Zřídka se snaží něco změnit. Venku je přátelský a otevřený a uvnitř je tvrdohlavé dítě. Možná trpí závislostí na alkoholu nebo drogách. Zdraví není zdaleka ideální. Často problém s dolní částí těla (ledviny, močový měchýř, děloha, genitálie). Tendence ke změnám nálady a depresi. Ne romantický, ale naléhavě potřebující lásku. Tvrdá práce pro něj není. Potřebuje klidné plánování a reflexi. Činnosti mohou souviset s vodou.

Meva 2

Přátelský člověk bez kapky agrese. Není ambiciózní, postrádající iniciativu, ale precizní do nejmenších detailů. Vynikající umělec, ale ne vůdce. Nejlepší věk je 45-47 let. Sladký zub, obézní postava. Mezi karmické nemoci patří nemoci zad, kůže, střev, krve. Ve vztahu je velmi pozorný ke svému partnerovi. Více se řídí pocity než myšlenkami. Bohatství není ani nízké, ani vysoké. Je třeba se vyhnout hazardním hrám. Vášeň pro ně může být fatální (vražda, sebevražda, násilí). Tato profese souvisí s veřejností, lidmi, přírodou nebo zemědělstvím.

Meva 3

Roste brzy. Postava je nezávislá, vždy mladá a optimistická. Pozitivní, ale velmi tvrdohlavý a netolerantní člověk. Je těžké se vyrovnat s okolnostmi. Nejlepší věkové období je od 34 do 38 let. Myslí na jeden den. Vyplňuje spoustu hrbolek. Dobře stavěný, silný a aktivní, ale má slabé nohy a nervové problémy. Náchylný k závislostem, zejména drogám. Pokud si zvyknete na tento zvyk, pak je to navždy. Impulzivní a přímý člověk. Peníze vám proklouzávají mezi prsty. Vůbec skromný nebo skromný. Jako dílo jsou tyto oblasti ideální tam, kde je možné sebevyjádření: učitel, řečník, spisovatel, hudebník.

Meva 4

Obecně pozitivní člověk, ale slabý a zbabělý. Povahou zranitelný a velmi laskavý. Ideální věk je až 38 let. Postava je slabá, čelo je velké a vysoké. Existuje vysoká pravděpodobnost výskytu různých nemocí. Slabý dýchací systém a střeva. Ženy této karmy mají často problémy s genitáliemi. Navenek krásní lidé. Zrát v raném věku. Je pro ně obtížné vytvářet silné a dlouhodobé vztahy. Tvorba rodiny je nepravděpodobná. Je snadné se otočit a ukrást. Peníze a další hmotné zboží se nezdržují. Jako druh činnosti je nejpříznivější organizace svátků, public relations.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video12 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti12 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video12 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti12 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor12 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video12 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti12 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video12 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti12 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy12 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené