Celebrity

Ženský idol z Angeliky prošel obrovskou změnou: Poznali byste ho? Takto dnes vypadá Robert hosseinPětidílná sága o krásné Angelice a její cestě za láskou pro hraběte de Peyrac je nyní jednou ze světových romantických klasik. I když byla první část natočena před více než padesáti lety, stále má své kouzlo, které může dnešního diváka oslovit. Generace žen se zbláznily do charismatického hraběte de Peyrac, jak je na tom dnes jeho 92letý představitel Robert Hossein?

Robert Hossein se narodil 30. prosince 1927 v Paříži. Jeho otec André Hossein byl skladatel perského původu, jeho matka byla ruská pianistka. Vyrůstal v chudobě a střídal mnoho penzionů v pařížské oblasti – rodiče, kteří ne vždy museli platit, měli ve zvyku tato zařízení často měnit. Od raného věku se stal tím, co nazýval „nomádem bez kmene“ ve své knize La sentinelle aveugle – Slepá stráž, vydané v roce 1978.

Velmi brzy v jeho životě začala hrát důležitost kina. Navštěvoval kina v okolí, kam chodil bez placení, a poté, co řekl svým přátelům a promítal své oblíbené filmy, zažil své první herecké pocity. Jako mladý muž sbíral fotografie svých oblíbených hvězd, Gabin, Blanchar, Morgan byli přítomni …

Po válce začal navštěvovat herecké kurzy – školu Vieux Colombier School a zejména hereckou školu Reného Simona, které se současně účastnili Pierre Mondy, Jean-Claude Pascal a Philippe Lemaire. Devil), režie: Sacha Guitry, Aux yeux du souvenir od Jean Delannoy a Les souvenirs ne sont pas à vendre od Roberta Henniona (Vzpomínky nejsou na prodej). V Maye Raymonda Bernarda pronesl svou první větu ve filmu.

Brzy mu byl představen Jean Genêt a dostal hlavní roli ve filmu Haute Surveillance. V té době také napsal a uvedl svou první hru Les voyous (Rošťáci), poté režíroval L’homme traqué (Štvanec) od Františka Carca. Po vojenské službě se setkal s Frédéricem Dardem a hrál hlavní roli v Du plomb pour ces demoiselles (vedoucí pro tyto dívky).

V 60. letech přišla jeho životní role, když se stal představitelem hraběte de Peyrac ve filmech Angelica, Markýz andělů, Angelica a král, Nezlomná Angelica a Angelica a Sultan. Tato role ho dala najevo širokému publiku po celém světě. Stále se však věnoval hlavně divadlu a režii.

V roce 1978 se Robert Hossein vrátil do Paříže na Porte Saint-Martin s hrou Žádné orchideje pro slečnu Blandishovou. Se stále rostoucím úspěchem uvádí další hry jako Křižník Potemkin, O myších a lidech, Chrám Matky Boží v Paříži, Danton a Robespierre, Chudák, Julius Caesar a Případ londýnského kurýra.

V roce 2009 natočil film s J.-P. Belmondův Un homme et son chien (Muž a jeho pes) režiséra Francise Hustera, který byl také jeho posledním počinem. Celkově byl ženatý třikrát a má 4 syny, z nichž dva – Igor a Pierre – s Marinou Vladyovou, Nicolas s Caroline Eliacheffovou a Julien s Candice Patovou, s níž je ženatý od roku 1976 (na obrázku níže). Letos, 30. prosince, oslaví své úctyhodné 93. narozeniny.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Celebrity

Světoznámá herečka měla kritickou nehodu. Auto bylo rozptýlené po celé silnici

55letá americká televizní hvězda Heather Locklear ztratila kontrolu nad svým Porsche a vletěla do příkopu. V její krvi nebyly nalezeny žádné známky drog ani alkoholu.

Herečka byla převezena do nemocnice se značnými zraněními.

Společnost Locklear se v poslední době vyhýbá jakékoli publicitě.

V roce 2008 byla herečka zatčena za řízení pod vlivem chemikálií, ale Locklear brzy obvinění zrušil. A v roce 2012 zavolala sestra herečky sanitku s tím, že Heather užila velkou dávku drog a vypila alkohol.

Na začátku roku 2017 podle legendy hvězda popáté šla na kliniku, aby se zbavila drogové závislosti.

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Šokující zpráva veřejnosti: Zemřel velmi oblíbený člen známé kapely!

Narozený basista György Szappanos zemřel – jeden z hudebníkových přátel, skvělý bubeník Gergő Borlai, dal veřejnosti šokující zprávu.

Hudebník, který zemřel ve věku 55 let, se během školních let naučil hrát na klavír a na kytaru. O druhou se začal více zajímat, když získal svou první basovou kytaru Jolanu.

Nastoupil na hudební školu, kde začal studovat hudbu a hudební teorii jako student jazzového kytaristy Györgyho Töröka. Tehdy začala jeho vášeň pro jazz, který od té doby považuje za nejinspirativnější a nevyčerpatelný žánr – i když se nepovažuje za jazzového hudebníka v klasickém smyslu. Byl přijat na konzervatoř, kde v té době neexistoval žádný obor pro basovou kytaru – proto si jako nástroj vybral kontrabas, ale poté se vrátil na basovou kytaru.

Na začátku své kariéry hrál György Szappanos v orchestru Gyula Babos, poté posílil mimo jiné Tatra Band a Boom-Boom Ensemble. Legendární válečný soubor byl založen s Tamásem Mohaiem a Bertalanem Hirlemannem, za které obdrželi cenu eMeRTon. Hrál téměř se všemi herci maďarského jazzového života.

V roce 2003 založil vlastní jazzrockovou kapelu „Full Playback“. Už téměř deset let hrají s pianistou Jánosem Nagyem v různých formacích. Hrál také na basovou kytaru v současné loutkové opeře Jánose Nagyho Opat, která prokázala jeho rozmanitost a znalost žánrových hranic. Dvakrát byl jmenován basistou roku.

Nedávno to byl Free Style Chamber Orchestra, Tumba Y Quema, Tóth Sándor Quintet, Gergely Pálinkás a jeho orchestr. hrál v kapelách zvaných Libido a také učil hudbu.

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Odpadnete! Dara Rolins má dvojnici: Lidé ji přirovnávají k této ženě

Dara Rolins se i po mnoha letech strávených ve světě showbyznysu stále těší obrovské přízni. Svědčí o tom i fakt, že na sociálních sítích ji sleduje přibližně půl milionu fanoušků, a takovým číslem se může pochlubit skutečně jen málokdo.

Nejnovější záběry dokazují, že krásce se podařilo zastavit čas a najít recept na věčné mládí.

V poslední době se populární blondýnka zřejmě rozhodla, že všem nepřejícím vytře zrak, ukazuje se totiž v neuvěřitelných pózách.

Nedávno tak všech ohromila dokonalým vzhledem, kterým ozdobila titulku známého českého časopisu.

Je to Dara nebo Fanny Lu? Vždyť vypadají jako dvojčata! V rodné Kolumbii se živí stejně zpěvem a skládáním úspěšných songů. Dokonce mají stejný věk, 45 let. To je neuvěřitelné!

Zpěvačka však ani zdaleka nekončí a nadále dokazuje, že se v ní skrývá mnohem více, než jsme vůbec tušili.

Dare se podařilo zastavit ručičky na hodinkách a slovo stárnutí pro ni evidentně vůbec nic neznamená.

Navíc při pohledu na ni lidem neunikl fakt, že naše oblíbená hudebnice nápadně připomíná světoznámou zpěvačku Fanny Lu.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video11 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti11 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video11 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti11 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor11 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video11 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti11 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video11 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti11 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy11 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené