Zajímavosti

Ženám, které podstoupili vakcínu prudce rostou nálezy na mamografu. Všechny ženy by měli zpozornětPracoviště zaměřená na prevenci rakoviny, ať už rentgenové, ultrazvukové nebo magnetické rezonance, uvádějí, že stále více pacientů je odesíláno k operaci zvané biopsie. Novým objevem bude voda pro mlýn antivax, který již dlouho oznámil, že očkování způsobí rakovinu.

Před několika dny byly v American Journal of Roentgenology publikovány poněkud znepokojivé výsledky studie. A protože mám nedávné zkušenosti s očkováním, budu tentokrát plést to, co našli Američané, zmást něco osobního.

Včera jsem byl pro toho parchanta Astru Zeneca. Jak se nám líbí, registrační databázi ministerstva, která byla ve středu, nebylo možné spárovat a nastal čas na staré dobré papírování pro jednu ze sester a pak ještě jednou pro druhou, která vše znovu zapsala do svého vlastního registru. Ale pak vše proběhlo tak, jak mělo a mělo patřit k očkování, snad jen to, že požadavek, že bych si rád za anestezii připlatil, zůstal nevyslechnut. Jako když se snažíte získat kartu a odpočinout si z čekárny dvacet minut po představení. Argument, že se hodiny zpozdily, nefungoval. Spojil jsem očkování s vyzvednutím předplaceného solárního panelu. Doma šlo všechno dobře, ale jen do večera. Začínalo být zima. Kdybych se v tu chvíli zeptal na vedlejší účinky a odpověděl na otázku, zda mě bolí hlava, váhal bych. Pokud by se ale zeptali na nitrooční tlak, zatrhl bych všechny tři křížky a přidal pár dalších. Nechtěně mi to připomnělo závodní časy, kdy bylo stále možné podvádět, a kvůli snížení valivého odporu a získaným stovkám jsme jeli na takzvaných „dřevácích“ – kola natlakovaná na prasknutí. Pokud jde o hodnocení zažívacího traktu, pocit „blivny“ nejlépe sedí (poznámka moravského překladatele: „těsně před zvracením).

Ale ráno jsem byl v dobrém zdravotním stavu. Jeden by měl být vděčný za každé nové ráno, takže snáším všechny útrapy s pokorou, kterou mohu trochu přispět k mlýně stádové imunity. Proč to zde rozkládám, když jsou všechny výše uvedené příznaky známy již dlouho? Zaprvé, protože nemůžu spát, komunikovaná bolest je poloviční, a v neposlední řadě proto, že ospalá noc mi umožnila uvést mé potíže do souvislosti s něčím, o čem se moc nemluví. A když mluví, je to hloupé. To správně popisuje nejnovější práci týmu Konstance Lehmana. Je určen především pro americké odborníky – onkology. Jelikož však jde o výsledky studie provedené na amerických ženách, které se nestarají o barvu pleti, lze vyvodit závěr, že se s podobnou situací setkáme i v naší zemi.

Ať už z nemocničních důvodů nebo ze strachu, že pacienti půjdou někam, kde je možné něco chytit, je pro období covi charakteristické odložit méně potřebná vyšetření. Jak se situace začíná zlepšovat, ženy začínají dohánět to, co zanedbávaly – vyšetření prsou na mamografu.

Ale neodpustím si návrat k vlastní noční zkušenosti. Jako lempl, který podstoupil očkování proti tetanu, jsem minulý rok musel znovu podstoupit řadu očkování. K tomu jsem přidal dobrovolný zobák proti chřipce. Proto dnes mohu porovnat reakci minulých a současných očkování na covid. Nelze to srovnávat. Na rozdíl od předchozích jsem měl bezesnou noc, bolela mě celá osoba a bolest v kůži mi přidala na pálení v plicích ráno. Následující řádky rozhodně neberte jako doporučení, ale jako sračku, která začala budit dojem, že pravděpodobně trpí covidem, a proto jeho imunitní systém reaguje tak přehnaně a že mu hrozí nebezpečí. Nebylo by to tak nepravděpodobné.

Vysočina je v poslední době jednou z nejvíce postižených oblastí a výsledky testů prokázaly přítomnost protilátek u padesáti procent testovaných. Strach z možného zhoršení mě vedl k činu, ze kterého si neberete příklad. Spokojený se svým spícím astmatem jsem vzal ze stolu inhalovaný kortikosteroid. V dobré víře mohl přesvědčit imunitní systém v plicích, aby se nezbláznil tím, že zhorší zánět a vytvoří otok s nadměrným množstvím exsudátu …

Nadechl jsem se. V diskusi vám dám vědět, jak se bude situace vyvíjet po výše zmíněné samoléčbě. Můj stav zatím připomíná „mír na západní frontě“. Pouhý pohled do zrcadla nebyl příjemný. Trvalo mi několik hodin, než jsem všem kolem sebe ukázal, že jsem v pořádku – „získal jsem to“ na obličeji, krku a také v podpaží. Může to však být návrh, protože to tam bolí.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video11 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti11 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video11 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti11 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor11 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video11 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti11 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video11 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti11 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy11 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené