Stalo se

Žena za 16 let potratila celkem 18 krát a v 48 letech konečně zažila úžasnou věc: Lékaři tomu nemohli uvěřit, tomuto se řekne zázrak!Průměrný věk prvorodiček se neustále zvyšuje, přesto je však porod prvního dítěte ve věku přesahujícím čtyřicítku spíše raritou než normou. Louise Warneford vlivem zdravotních problémů přivedla své vysněné miminko na svět až ve věku, kdy jiné ženy často očekávají příchod prvního vnoučete: novopečené maminky se stala v 48 letech.

Věděli jste že?

· Průměrný věk rodiček se ve většině západních zemí pohybuje okolo třicítky.

· Mateřství po 35 roce bývá často rizikové.

· Problémy s otěhotněním má asi 15 procent párů.

Prognóza nebyla přívětivá, manželé se ale nehodlali vzdát bez boje

Louisina o sedm let starší manžel Mark podstoupil před začátkem jejich vztahu vasektomii, takže bylo od první chvíle jasné, že cesta k vysněnému dítěti nebude jednoduchá. Když se o rodičovství začali pokoušet, bylo Louise 32 let. Podle očekávání se otěhotnění nedařilo, Louise a Mark se ale nevzdávali a využili služby centra asistované reprodukce. Když se konečně podařilo a těhotenský test ukázal, že je Louise těhotná, byli oba manželé štěstím bez sebe. Jejich velká radost ale bohužel trvala jen krátce.

Po mnoha letech trápení se našla diagnóza as ní i další naděje

Louise byla těhotná jen několik týdnů, když nečekaně potratila. Bylo to pro oba nesmírně bolestivé, ale nehodlali se smířit s tím, že budou žít svůj život bez dítěte, a dále zkoušeli štěstí za pomoci reprodukční kliniky a oplodnění in vitro. Během šestnácti let tímto způsobem otěhotněla Louise osmnáctkrát, ale vždy se stejným výsledkem … po zhruba deseti týdnech prosperujícího těhotenství znenadání přišel potrat.

Za služby reprodukční kliniky v průběhu času utratili přes dva miliony korun. Po tolika letech bolesti už manželé přestávali doufat. Lékaři z centra asistované reprodukce však nakonec objevili příčinu těchto potratů: Lousino tělo produkovalo buňky, které zabíjelo embrya. Pomocí léků se podařilo tyto stavy potlačit. Louise se konečně dočkala svého vytouženého syna Williama a mateřství si užívá plnými doušky.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Stalo se

Všechno je to podvod ?! Lékař přiznal, jaká je v zemi situace! Vláda lže!

Často se mluví o tom, že média nemají správné informace a že vlády nejrůznějších zemích často mlčí o skutečných číslech a neposílají nám pravdivé informace. Stejně tak tomu je údajně i v Číně.

Čína je nyní pro mnoho zemí velkým vzorem, protože podle médií dokázala situaci s koronavirus dostat pod kontrolu. Včera byl dokonce první den, kdy se v Číně údajně nikdo nenakazil. Jenže pravda má být trochu jiná.

Čínský lékař se rozhodl, že promluví na rovinu a podělí se s pravdou. Ten pochybuje o tom, že by se nákaza v Číně zastavila a také o tom, že se všichni nakažení léčí. Pro KyodoNews se rozhodl promluvit.

Počet pacientů s novým koronavirus ve městě Wu-chan, ohnisku nákazy v Číně, zmanipulovali během minulý návštěvy prezidenta Si Ťin-pchinga, řekl ve čtvrtek místní lékař pro japonskou tiskovou agenturu Kjódó.

Podle něj byl počet nakažených koronavirus zmanipulován v době návštěvy prezidenta Si Ťin-pchinga minulý týden, aby se země mohla pochlubit výbornými výsledky a zvládnutím těžké situace.

Také tvrdí, že mnoho pacientů bylo propuštěno předčasně, tedy se v Číně stále pohybují lidé, kteří jsou nakaženi, což by znamenalo, že se nákaza bude dále šířit. Dodává, že pouze pacienti, kteří měli dvakrát negativní test na koronavirus a čisté výsledky na počítačové tomografii plic, mohou být prohlášení za vyléčeno.

A také pohovory s pacienty s příznaky nemoci, například s horečkou, byly zjednodušeny a zkráceny. Navíc přestali se dělat krevní testy na zjištění protilátek, které se tvoří v těle člověka během nákazy. Výsledkem bylo, že “pacientů s podezřením na koronavirus a plicní onemocnění propustili zpět do společnosti”, popsal situaci lékař.

Si Ťin-pching navštívil středočínské město Wu-chan 10. března, poprvé od vypuknutí nákazy, čímž se zdůraznily úspěchy vládních opatření na zastavení epidemie a prevenci vůči ní.

Jenže z nemocnic se údajně měli dostat i lidé, kteří zcela vyléčení nejsou. Podle čínské Národní zdravotnické komise z nemocnic v provincii Chu-pej, jejímž hlavním městem je Wu-chan, propustili téměř 58 000 lidí. Od poloviny března se drží počet nových infekcí ve Wu-chan pod 12 případy denně, napsala agentura Kjódó.

Pokračovat ve čtení

Stalo se

LIDL informuje o stažení oblíbeného výrobku: Pokud ho máte doma, okamžitě ho vraťte!

POZOR! Obchodní řetězec LIDL stahuje z prodeje nevyhovující potravinový výrobek. V případě, že jste si ho zakoupili, můžete jej reklamovat v kterékoliv prodejně.

Peníze vám budou vráceny dokonce i bez dokladu o jeho zakoupení.

Obchodní řetězec LIDL patří k nejoblíbenějším obchodům nejen na Slovensku, ale iv Čechách. Najdete tam vše od potravin až po domácí potřeby. Se zbožím je většina lidí spokojená ….

Lidl Slovensko na své facebookové stránce informovalo své zákazníky o nebezpečném výrobku, který by měli ihned přestat používat. O co se jedná?

Obchodní řetězec Lidl stahuje z prodeje výrobek “Belbake Mak mletý, 200g, datum minimální trvanlivosti: 09.04.2020, šarže 16090720407,” uvádí společnost na své oficiální stránce.

Ve výrobku byly zjištěny zvýšené množství morfinu a kodeinu, které mohou v některých případech způsobit dočasnou nevolnost či trávicí potíže.

Vzhledem k možné nežádoucí účinky je nutno upozornit zákazníky, aby výrobek nekonzumovali, přičemž mohou zakoupený produkt vrátit v jakékoli prodejně obchodního řetězce.

,, Lidl Slovenská republika se omlouvá za veškeré případné nepříjemnosti, “dodala na závěr společnost.

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Tragédie, která trhá srdce: Lenka († 34) kvůli koronavirus už nikdy neuvidí své děťátko!

Mladá maminka Lenka společně se svým manželem vychovávala synka a těšila se na další přírůstek do rodiny. Bohužel, Slovenka se ve vysokém stádiu těhotenství nakazila koronavirus a musela být převezena do nemocnice.

“Pacientka přišla do naší nemocnice ve vážném stavu s onemocněním COVID-19. Lékaři pro záchranu dítěte museli v 34. týdnu provést sekci, avšak matka nezvládla těžký průběh onemocnění COVID-19, “řekl nám mluvčí Fakultní nemocnice v Trnavě Matej Martovič.

“Celé nemocnici je tento případ nesmírně líto,” dodal smutně.

Lenka po porodu ještě žila, ale nakonec byl virus silnější než ona. Její truchlící manžel se nyní musí sám postarat o miminko i dvouletého synka.

Jeho kolegové ze Sboru vězeňské a justiční stráže v Leopoldově něj uspořádali sbírku, protože když půjde na mateřskou, ztratí svůj příjem.

“Slova se hledají těžko, ale jsme připraveni pomoci. Cílem dobrovolné finanční sbírky je usnadnit Andreji novou životní cestu, na kterou se musí vydat se svými dětmi a alespoň zčásti mu tento začátek zajistit tak, aby se mohl soustředit jen na lásku svých dětí a nemít starostí s praktickou stránkou života, “napsali kolegové mladého vdovce na sociální síti.

Pokusili jsme se s Andrejem zkontaktovat, ale to se nám bohužel nepodařilo.

Pohřeb krásné Lenky bude v úterý o 16.00 na hřbitově v Koplotovce.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Bizardní7 hodinami před

Nebudete věřit vlastním očím. Slováci si těžkou hlavu ze zavřených vleků nedělají. Takto dodržují Lockdown ?!

Situace na Slovensku se ohledně pandemie vůbec nezlepšuje. Vláda tak musí přistoupit k rázněji krokem. V průběhu týdne jednal premiér...

Zajímavosti8 hodinami před

Pokud někoho uvidíte s červenou šňůrkou na ruce zpozorněte! Znamená to totiž …

Víte, proč někteří lidé nosí červený provázek na levém zápěstí? Rozhodně nejde o módní výstřelek. Tento červený náramek má mnohem...

Stalo se11 hodinami před

Všechno je to podvod ?! Lékař přiznal, jaká je v zemi situace! Vláda lže!

Často se mluví o tom, že média nemají správné informace a že vlády nejrůznějších zemích často mlčí o skutečných číslech...

Celebrity11 hodinami před

John Travolta šokoval fanoušky: Radikální změnil vzhled!

John Travolta (65), hvězda Pomády nebo Horečka sobotní noci, radikálně změnil vzhled. Fanoušků na sociální síti pak překvapil fotkou s...

Bizardní11 hodinami před

Šokující Nález: Rybář se chlubil obrovským úlovkem. Když žralokovi rozřezal břicho, zůstal v šoku!

Australský rybář Jason Moyce chytil v moři žraloka. Když ho zabil a chtěl ho rozřezat, netušil, jaký šílený pohled ho...

Stalo se11 hodinami před

LIDL informuje o stažení oblíbeného výrobku: Pokud ho máte doma, okamžitě ho vraťte!

POZOR! Obchodní řetězec LIDL stahuje z prodeje nevyhovující potravinový výrobek. V případě, že jste si ho zakoupili, můžete jej reklamovat...

Zajímavosti12 hodinami před

Nákupní košíky Lidl mají skrytou funkci. Téměř nikdo o tom neví a nakupování je díky tomu neuvěřitelně snadné!

Lidl je jedním z nejpopulárnějších řetězců trhu s potravinami v ČR. Před nějakou dobou obchody představili koše se skrytou funkcí,...

Celebrity12 hodinami před

Pamatujete si na hvězdu Superstar Martina Konráda? Změnil se k nepoznání! Kdysi milovník žen a nyní …

Už je to několik let, co si srdce mnoha fanoušků získal finalista pěvecké soutěže Slovensko hledá Superstar Martin Konrád. Mladičkého...

Kvízy16 hodinami před

Pokud nedokážete vyřešit tuto dopravní situaci, měli byste okamžitě vrátit řidičák!

Jelikož moc dobře víme, jak máte rádi hádanky, příklady, optické iluze a jakékoliv články, které zamotají vaše mozkové závity, i...

Zajímavosti16 hodinami před

Unikly OPATŘENÍ! TOTO mají být nové zpřísněné opatření od 8. března!

Situace na Slovensku se ohľaodm pandemie vůbec nezlepšuje. Vláda tak musí přistoupit k rázněji krokem. Portál Pluska.sk se dostal k...

Oblíbené