Celebrity

Žena tvrdí, že byla v pekle a viděla tam 2 slavné lidi. Jedním byl všemi známá celebritaVěřící jsou přesvědčeni, že po smrti náš život nekončí, ale teprve začíná. Věří, že to, co se děje na Zemi, je přechodné stádium, které vede v přímém směru k NĚCO, co se stane každému z nás. Jsou lidé, kteří prohlašují, že přežili klinickou smrt, a dnes mluví o tom, jaký byl svět, když byli na druhé straně.

Angelica Elizabeth Zambrano Mora je přesvědčena, že ví, co se stane po smrti

Šíří znalosti o tom, co považuje za pravdivé. Pro ni není pochyb a je dokonce přesvědčena, že to, co zažila, není sen, ale realita.

Před několika lety musela žena zažít setkání se samotným Ježíšem Kristem, který jí ukázal, co se stane po smrti

Na wholesecrets.com Angelica popsala, co se jí stalo. Samozřejmě se setkala s kritickými slovy lidí, kteří ji obvinili z lhaní a falešných informací, ale sama se nesnaží nikoho násilím přesvědčit. Sdílí to, co považuje za správné. Angelica začala svá slova tím, že byla v pekle a zblízka viděla, jak to vypadá:

Je to místo plné smutku, kde je teplota nesnesitelná. Je horko a dusno. Získáte dojem, že je to tak velká pec, v níž lidé prosí Boha o pomoc a milosrdenství

Mladá žena se přizná, že tam potkala jinou mladou dívku. Prosila o pomoc, zoufale na ni křičela, ale Bůh byl neoblomný, protože pro ni už bylo pozdě. Zmeškala šanci, kterou na zemi měla. Nepodařilo se jí vést důstojný, empatický a dobrý život. Jakmile je Angelica v pekle, věří, že už není cesty zpět.

“Nejhorší však bylo, že to nebylo hrozné teplo, ale hlas démonů.” Bylo to jako smích, ale „kdo se má bát“

A tuto strašlivou chválu doprovází déšť, naprostý liják, ale ne ten, který dokáže uklidnit rozžhavená těla v pekle, ale ten, který neposkytuje úlevu. Viděla také něco jako tunel, kterým musí prokletý projít, aby se dostal do pekla. Podle jejího vidění měli na nohou těžké pouta a nemohli normálně chodit. Byla to skutečná hrůza. Mezi těmito lidmi také viděla lidi ze své blízké rodiny, ale kromě nich potkala dva slavné lidi z celého světa. Takto by na jednoho z nich ani nepomyslela.

Jedním z těchto lidí měl být Michael Jackson a druhým … John Paul II

Potom mě Pán vzal na místo, kde byl velmi slavný muž. Před tím jsem žil jako oddaný mladý křesťan. Myslel jsem si, že každý, kdo slaví mši a jedná s církví, půjde do nebe. Mýlil jsem se. Když papež Jan Pavel II. Zemřel, řekli mi o tom moji přátelé a příbuzní. Každý ujišťoval, že definitivně odešel do nebe. Všechny noviny psaly, že Jan Pavel II. Zemřel a on byl nyní jistě v nebi a radoval se s Pánem. Věřil jsem tomu všemu, ale to, co jsem viděl, mi zničilo vidění. Viděl jsem Jana Pavla II v pekle. Ježíš Kristus mi řekl:

“Podívej, dcero, muž, kterého tam vidíš, je papež Jan Pavel II.” Je na tomto místě, protože nelitoval toho, čím byl “

Nemohl jsem tomu uvěřit a zeptal jsem se, proč byl takový člověk v pekle. Odpověděl:

“Nikdo, kdo je chamtivý a lže, nebude sedět vedle mě.” Řekl mnoho věcí, ale nikdy neřekl pravdu. Hodně se modlil, ale neřekl pravdu “

Dojemná slova, která Angelica sdílí, silně rozdělují lidi. Její slova lze snadno najít v originálním pravopisu na internetu, ale stále existují lidé, kteří věří, že ne tak mladá žena mluví pravdu

Ona sama nemá nikomu dokazovat, že to všechno viděla. Podává zprávy o tom, co se jí stalo, a věří, že ti, pro které je důležitá víra a život po smrti, oceňují její poselství a změní se. Právě s tím k ní přišel Ježíš Kristus, aby obrátila lidi a řekla jim, že existuje šance obrátit a činit pokání z hříchů.

Je tu ještě jedna osoba, se kterou se Angelica měla potkat v pekle. Je to Michael Jackson
Mezi trpícími lidmi v pekle měla vidět velmi slavnou postavu, která byla obklopena množstvím démonů. Ukázalo se, že touto postavou byl Michael Jackson. Mučená zpěvačka se k ní chystala natáhnout a křičet o pomoc.

Viděl jsem, jak ho démoni donutili tančit a zpívat. Vysmívali se mu a házeli ho do ohně a po chvíli ho vytáhli a bičovali. Křičel bolestí. Hodně ho trápili

Mladá žena byla požádána, aby se zeptala Ježíše, proč tento konkrétní muž tolik trpěl. Měla slyšet, že je satanista na zemi a že za svou kariéru vděčí smlouvě, kterou uzavřel se samotným ďáblem. Měl také všem říct, jak moc věří v peklo a že protože měl smlouvu se Satanem, bude navždy spasen.

Věříte tomu, co Angelica vyznává? Samozřejmě je pro nás těžké to posoudit, ale jedna věc je jistá – zimnice při čtení jejích slov je zaručenaPokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Celebrity

Světoznámá herečka měla kritickou nehodu. Auto bylo rozptýlené po celé silnici

55letá americká televizní hvězda Heather Locklear ztratila kontrolu nad svým Porsche a vletěla do příkopu. V její krvi nebyly nalezeny žádné známky drog ani alkoholu.

Herečka byla převezena do nemocnice se značnými zraněními.

Společnost Locklear se v poslední době vyhýbá jakékoli publicitě.

V roce 2008 byla herečka zatčena za řízení pod vlivem chemikálií, ale Locklear brzy obvinění zrušil. A v roce 2012 zavolala sestra herečky sanitku s tím, že Heather užila velkou dávku drog a vypila alkohol.

Na začátku roku 2017 podle legendy hvězda popáté šla na kliniku, aby se zbavila drogové závislosti.

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Šokující zpráva veřejnosti: Zemřel velmi oblíbený člen známé kapely!

Narozený basista György Szappanos zemřel – jeden z hudebníkových přátel, skvělý bubeník Gergő Borlai, dal veřejnosti šokující zprávu.

Hudebník, který zemřel ve věku 55 let, se během školních let naučil hrát na klavír a na kytaru. O druhou se začal více zajímat, když získal svou první basovou kytaru Jolanu.

Nastoupil na hudební školu, kde začal studovat hudbu a hudební teorii jako student jazzového kytaristy Györgyho Töröka. Tehdy začala jeho vášeň pro jazz, který od té doby považuje za nejinspirativnější a nevyčerpatelný žánr – i když se nepovažuje za jazzového hudebníka v klasickém smyslu. Byl přijat na konzervatoř, kde v té době neexistoval žádný obor pro basovou kytaru – proto si jako nástroj vybral kontrabas, ale poté se vrátil na basovou kytaru.

Na začátku své kariéry hrál György Szappanos v orchestru Gyula Babos, poté posílil mimo jiné Tatra Band a Boom-Boom Ensemble. Legendární válečný soubor byl založen s Tamásem Mohaiem a Bertalanem Hirlemannem, za které obdrželi cenu eMeRTon. Hrál téměř se všemi herci maďarského jazzového života.

V roce 2003 založil vlastní jazzrockovou kapelu „Full Playback“. Už téměř deset let hrají s pianistou Jánosem Nagyem v různých formacích. Hrál také na basovou kytaru v současné loutkové opeře Jánose Nagyho Opat, která prokázala jeho rozmanitost a znalost žánrových hranic. Dvakrát byl jmenován basistou roku.

Nedávno to byl Free Style Chamber Orchestra, Tumba Y Quema, Tóth Sándor Quintet, Gergely Pálinkás a jeho orchestr. hrál v kapelách zvaných Libido a také učil hudbu.

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Odpadnete! Dara Rolins má dvojnici: Lidé ji přirovnávají k této ženě

Dara Rolins se i po mnoha letech strávených ve světě showbyznysu stále těší obrovské přízni. Svědčí o tom i fakt, že na sociálních sítích ji sleduje přibližně půl milionu fanoušků, a takovým číslem se může pochlubit skutečně jen málokdo.

Nejnovější záběry dokazují, že krásce se podařilo zastavit čas a najít recept na věčné mládí.

V poslední době se populární blondýnka zřejmě rozhodla, že všem nepřejícím vytře zrak, ukazuje se totiž v neuvěřitelných pózách.

Nedávno tak všech ohromila dokonalým vzhledem, kterým ozdobila titulku známého českého časopisu.

Je to Dara nebo Fanny Lu? Vždyť vypadají jako dvojčata! V rodné Kolumbii se živí stejně zpěvem a skládáním úspěšných songů. Dokonce mají stejný věk, 45 let. To je neuvěřitelné!

Zpěvačka však ani zdaleka nekončí a nadále dokazuje, že se v ní skrývá mnohem více, než jsme vůbec tušili.

Dare se podařilo zastavit ručičky na hodinkách a slovo stárnutí pro ni evidentně vůbec nic neznamená.

Navíc při pohledu na ni lidem neunikl fakt, že naše oblíbená hudebnice nápadně připomíná světoznámou zpěvačku Fanny Lu.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video11 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti11 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video11 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti11 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor11 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video11 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti11 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video11 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti11 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy11 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené