Celebrity

Žena tvrdí, že byla v pekle a viděla tam 2 slavné lidi. Jedním byl všemi známá celebritaVěřící jsou přesvědčeni, že po smrti náš život nekončí, ale teprve začíná. Věří, že to, co se děje na Zemi, je přechodné stádium, které vede v přímém směru k NĚCO, co se stane každému z nás. Jsou lidé, kteří prohlašují, že přežili klinickou smrt, a dnes mluví o tom, jaký byl svět, když byli na druhé straně.

Angelica Elizabeth Zambrano Mora je přesvědčena, že ví, co se stane po smrti

Šíří znalosti o tom, co považuje za pravdivé. Pro ni není pochyb a je dokonce přesvědčena, že to, co zažila, není sen, ale realita.

Před několika lety musela žena zažít setkání se samotným Ježíšem Kristem, který jí ukázal, co se stane po smrti

Na wholesecrets.com Angelica popsala, co se jí stalo. Samozřejmě se setkala s kritickými slovy lidí, kteří ji obvinili z lhaní a falešných informací, ale sama se nesnaží nikoho násilím přesvědčit. Sdílí to, co považuje za správné. Angelica začala svá slova tím, že byla v pekle a zblízka viděla, jak to vypadá:

Je to místo plné smutku, kde je teplota nesnesitelná. Je horko a dusno. Získáte dojem, že je to tak velká pec, v níž lidé prosí Boha o pomoc a milosrdenství

Mladá žena se přizná, že tam potkala jinou mladou dívku. Prosila o pomoc, zoufale na ni křičela, ale Bůh byl neoblomný, protože pro ni už bylo pozdě. Zmeškala šanci, kterou na zemi měla. Nepodařilo se jí vést důstojný, empatický a dobrý život. Jakmile je Angelica v pekle, věří, že už není cesty zpět.

“Nejhorší však bylo, že to nebylo hrozné teplo, ale hlas démonů.” Bylo to jako smích, ale „kdo se má bát“

A tuto strašlivou chválu doprovází déšť, naprostý liják, ale ne ten, který dokáže uklidnit rozžhavená těla v pekle, ale ten, který neposkytuje úlevu. Viděla také něco jako tunel, kterým musí prokletý projít, aby se dostal do pekla. Podle jejího vidění měli na nohou těžké pouta a nemohli normálně chodit. Byla to skutečná hrůza. Mezi těmito lidmi také viděla lidi ze své blízké rodiny, ale kromě nich potkala dva slavné lidi z celého světa. Takto by na jednoho z nich ani nepomyslela.

Jedním z těchto lidí měl být Michael Jackson a druhým … John Paul II

Potom mě Pán vzal na místo, kde byl velmi slavný muž. Před tím jsem žil jako oddaný mladý křesťan. Myslel jsem si, že každý, kdo slaví mši a jedná s církví, půjde do nebe. Mýlil jsem se. Když papež Jan Pavel II. Zemřel, řekli mi o tom moji přátelé a příbuzní. Každý ujišťoval, že definitivně odešel do nebe. Všechny noviny psaly, že Jan Pavel II. Zemřel a on byl nyní jistě v nebi a radoval se s Pánem. Věřil jsem tomu všemu, ale to, co jsem viděl, mi zničilo vidění. Viděl jsem Jana Pavla II v pekle. Ježíš Kristus mi řekl:

“Podívej, dcero, muž, kterého tam vidíš, je papež Jan Pavel II.” Je na tomto místě, protože nelitoval toho, čím byl “

Nemohl jsem tomu uvěřit a zeptal jsem se, proč byl takový člověk v pekle. Odpověděl:

“Nikdo, kdo je chamtivý a lže, nebude sedět vedle mě.” Řekl mnoho věcí, ale nikdy neřekl pravdu. Hodně se modlil, ale neřekl pravdu “

Dojemná slova, která Angelica sdílí, silně rozdělují lidi. Její slova lze snadno najít v originálním pravopisu na internetu, ale stále existují lidé, kteří věří, že ne tak mladá žena mluví pravdu

Ona sama nemá nikomu dokazovat, že to všechno viděla. Podává zprávy o tom, co se jí stalo, a věří, že ti, pro které je důležitá víra a život po smrti, oceňují její poselství a změní se. Právě s tím k ní přišel Ježíš Kristus, aby obrátila lidi a řekla jim, že existuje šance obrátit a činit pokání z hříchů.

Je tu ještě jedna osoba, se kterou se Angelica měla potkat v pekle. Je to Michael Jackson
Mezi trpícími lidmi v pekle měla vidět velmi slavnou postavu, která byla obklopena množstvím démonů. Ukázalo se, že touto postavou byl Michael Jackson. Mučená zpěvačka se k ní chystala natáhnout a křičet o pomoc.

Viděl jsem, jak ho démoni donutili tančit a zpívat. Vysmívali se mu a házeli ho do ohně a po chvíli ho vytáhli a bičovali. Křičel bolestí. Hodně ho trápili

Mladá žena byla požádána, aby se zeptala Ježíše, proč tento konkrétní muž tolik trpěl. Měla slyšet, že je satanista na zemi a že za svou kariéru vděčí smlouvě, kterou uzavřel se samotným ďáblem. Měl také všem říct, jak moc věří v peklo a že protože měl smlouvu se Satanem, bude navždy spasen.

Věříte tomu, co Angelica vyznává? Samozřejmě je pro nás těžké to posoudit, ale jedna věc je jistá – zimnice při čtení jejích slov je zaručenaPokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Celebrity

Viděli jsme VŠECHNO! Hvězdy, které ukazují více, než je potřeba!

Hvězdy samozřejmě dávají pozor na svůj vzhled, ale často dělají chyby v kráse. Pokaždé, když se hvězdy pokusí překvapit své fanoušky, objeví se na festivalech a jiných akcích ve svých nejodvážnějších šatech. Ale v posledních letech jsme si všimli morbidní módy pro „nahé“ šaty, které obnažovaly téměř celé tělo. A někdy nám tyto šaty ukáží víc, než bychom rádi viděli

My v Zajímavé věděli jsme, že jsme našli ženy módy, které byly kvůli svým outfitům v nepříjemné situaci.

Eva Longoria

Cara Delevingne

Katie Price

Rihanna

Kelly Brook

Rumer Willis

Amanda Holden

Emma Stone

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Na veřejnost pronikli dlouho zatajované konverzace mezi princem Philipem a Dianou. Tohle mluví za vše !

Včera se ve světových médiích rozšířila další tragická zpráva. Princ Philip, manžel královny Alžběty II., Zemřel. Aristokrat byl barevná a nejednoznačná postava. Jak se cítil s princeznou z Walesu?

Její Veličenstvo královna s hlubokým zármutkem oznámila smrt svého milovaného manžela, Jeho královské Výsosti, prince Filipa, vévody z Edinburghu. Jeho královská výsost dnes ráno pokojně zemřela na zámku Windsor.

Velká Británie byla smutná. Podrobnosti o pohřebních obřadech zatím nejsou známy. O oslavách je však známo, že jsou skromné ​​kvůli pandemii koronavirů. Život prince Filipa byl zastíněn panovníkem.

Jisté je, že manžel královny měl velký vliv na sebe a také na zbytek rodiny. Jaký byl jeho vztah s princeznou Dianou? Již dlouho je známo, že mladý šlechtic vzbudil v královské rodině smíšené pocity.

Podporoval princ Philip Dianu?

Život princezny Diany byl neustálý boj o udržení manželství s princem Charlesem. Následník trůnu rychle ztratil zájem o svou mladou manželku a většinu své pozornosti věnoval Camille Parker-Bowlesové. Mladá vévodkyně nemohla přežít odmítnutí. Dostala depresi a bojovala s bulimií. Kromě toho se musel vypořádat s krizemi před očima celého světa.

Buckinghamský palác se zdráhal sledovat jednání ženy, která hledala podporu nejen u své rodiny, ale také u médií. Ukázalo se však, že měla ve svém tchánovi skutečnou podporu. O tom svědčí dopisy vyměňované aristokraty:

„Chci, abys věděl, jak moc tě obdivuji za úžasný způsob, jakým jsi se pokusil vyřešit tento mimořádně obtížný rodinný problém,“ napsala Diana princi Philipovi. Dopis zveřejnil tajemník vévody z Edinburghu sir Miles Hunt-Davis.

Jaká byla reakce prince Filipa na smrt královny lidských srdcí?
Princ Philip byl těžce zasažen Dianinou tragickou smrtí při autonehodě v roce 1997. Ukazuje se, že sám aristokrat přišel o matku ve věku 10 let, a proto se rozhodl věnovat veškerou svou energii podpoře mladých, osiřelých princů Williama a Harryho . Takto napsal o své účasti na péči o chlapce “Vanity Fair”:

„Člen týmu Balmoral poznamenal, že princ Philip, který sám ztratil matku ve věku deseti let, když byl na tři roky umístěn v blázinci ve Švýcarsku, byl neuvěřitelně efektivní při jednání se svými vnoučaty a nabízel jim drsnou něhu a venkovní činnosti, jako je obtěžování a cestovní ruch, aby byli fyzicky unavení “

Princ Philip, obvykle tichý a tajný, se ukázal být pouze pradědečkem, jehož oddanost a srdečnost podporovala jeho trpící vnoučata.

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Na veřejnost uniklo její domácí PO*NO! Skandální video zlaté olympijské vítězky!

Sem tam se stává, že se slavné osobnosti stanou cílem hackerů, kteří poté publikují osobní fotografie a videa své oběti. To se přihodilo také této slavné sportovkyni.

Američanka Hannah Teter začala jezdit na snowboardu ve svých osmi letech a v roce 2002 se stala juniorskou mistryní světa na U-rampě. V roce 2003 získala zlato na X Games a svůj sen si splnila roku 2006, když na Olympijských hrách získala zlatou medaili. Nyní se stala opět populární, ale bohužel ne pro své sportovní výkony.

Hannah Teter má vysportované tělo

Hannah je známá nejen svým uměním na snowboardu, ale také svojí sexy postavou. Na sociálních sítích často obluzuje fanoušky svými provokativními fotografiemi. Nyní se ale na internet dostalo něco, co nemělo. Nedávno se tato snowboardistka stala obětí hackera, který na jejím úložišti našel hotový poklad.

Na internetu bylo zveřejněno video, kde se se svým urostlým přítelem oddává postelovým hrátkám!

Její pornografické video, kde dovádí s Johhnym “Bananas” Devenanzie, už po internetu nějakou dobu koluje.

Tento záznam vynesl sportovkyni znovu do nebes, i když ne zrovna v tom nejlepším světle.
Nyní má z ostudy kabát. Nebo sad ne?

Mnoho lidí se ale nemůže nabažit pohledu na to, jak to slavné sportovkyni jde nejen na prkně, ale také v posteli. Prý to není jen tak obyčejné, domácí a amatérské video. No, třeba jednou změní povolání.

Je známá svými provokativními fotkami

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Bizardní9 hodinami před

9 dní bez jídla: nešťastná matka zamkla děti v bytě a šla ke svému milenci

Té noci byl zveřejněn šokující příběh. 20letá žena zavolala sanitku pro své malé děti a našla svého syna mrtvého a...

Zajímavosti10 hodinami před

Ženy, pokud si holíte své intimní části takto, musíte si naléhavě přečíst co vám hrozí!

Ženy už roky odstraňují chloupky ze svých intimních částí. Nedávná studie ve skutečnosti ukázala, že většina žen si odstraňuje některé...

Zajímavosti13 hodinami před

Lék proti koronaviru, který máme každý v lékarničce. Vědci prozradili to co vláda roky skrývala!

Epidemiologická situace v naší zemi se každým dnem zhoršuje. Téměř každý den se dozvídáme o novém záznamu infekcí a úmrtí....

Zdraví14 hodinami před

7 věcí, které máte doma a radikálně vám pomůžou proti hemeroidům. Lék najdete zde!

Hemoroidy nebo hemoroidy jsou bolestivé a nepříjemné onemocnění, které významně snižuje kvalitu života. V závislosti na závažnosti a závažnosti příznaků...

Stalo se14 hodinami před

Velký šok zažila prodavačka v obchoďáku! Až se dozvíte, co zákazník měl v košíku během koronaviru, chytíte velký vztek!

Restaurace, obchody, nákupní střediska a zábavní podniky zůstaly zavřené a nakupování se doporučuje pouze v nezbytných případech. Dnes představují obchody...

Bizardní15 hodinami před

Žena, která vážila 360 kilogramů porodila dítě. Uhodnete kolik vážilo?

Podívejte se na fotografii tohoto dítěte. Určitě jste si mysleli, že je mu asi 4-5 měsíců. Lékař, který provedl císařský...

Zdraví15 hodinami před

Vážila jsem 88Kg a teď vážím 54 Kg. Může za to tento skvělí nápoj, který máme každý doma

Máme další skvělý recept na nápoj, který je levný, chutný a má tři skvělé účinky na zdraví: očistí tělo od...

Stalo se15 hodinami před

Je to potvrzené ! Nošení roušek způsobuje toto onemocnění, které není možné vyléčit

Dýchání vzduchu, který dýcháme, nepochybně vede k nedostatku nasycení kyslíkem a oxidem uhličitým. Víme, že lidský mozek je velmi citlivý...

Zajímavosti15 hodinami před

Nikdy už nevyhazujte skořápky od ořechů. Velké tajemství, které má cenu zlata!

Stručně řečeno, obsahuje mnoho prvků důležitých pro vnitřní orgány a systém zásobování krví. Vrháním popraskaných skořápek do koše ztrácíme určitý...

Zdraví2 dny před

Domácí očista tlustého střeva k uvolnění toxického odpadu z tlustého střeva

Smrt začíná v tlustém střevě a nezdravé tlusté střevo je příčinou mnoha zdravotních problémů. Očištění tlustého střeva je jednou z...

Oblíbené