Zajímavosti

žena porodila syna, aniž by měla s mužem intimní vztah. Ani diagnóza jejího syna ji neodradila být milující mámouDlouhá léta toužila po oddaném muži, se kterým bude vychovávat několik dětí. Její sen se však nesplnil, ale nenechala se odradit. Rozhodla se pro vážný životní krok i bez partnera.

Žena se rozhodla, že v jejím životě je ten pravý čas na to, aby se stala matkou. I přesto, že předtím nikdy neměla sex a ani dlouhodobějšího partnera, podstoupila umělé oplodnění. Žena nakonec porodila, aniž měla s mužem sex.

Splněný sen

Michele Graze Elizaga snila o krásné rodince a dokonalém muži. Svůj první sexuální zážitek si proto šetřila pro svou pravou lásku, kterou však nikdy nesetkala. Žena měla téměř 40 let a její biologické hodiny tikaly víc a víc. Princ na bílém koni nepřicházel a tak se rozhodla pro nejrozumnější řešení jak mít vlastní dítě – umělé oplodnění.

Michele se velmi těšila, když si udělala těhotenský test a byl pozitivní. Byl to pro ni nesmírný dar. Začátky těhotenství byly velmi radostné, protože si vážila, že se jí umělé oplodnění podařilo na první pokus. Mnoho žen se pokouší dlouhá léta a nikdy jim to nevyjde. Vše probíhalo hladce až do momentu, kdy se dozvěděla, že její syn bude mít Downův syndrom. “Plakala jsem, bylo to těžké, ale rozhodla jsem se těhotenství neukončovat.”

Její vytoužený syn dostal jméno Matthew. Michele dodala: ,, Myslela jsem si, že být jeho matkou, bylo mou volbou, ale je to naopak. To on si vybral mě, protože ví, že by se o něj nepostaral nikdo lépe než já. ”

Michele také řekla: ,, Matthew ze mě vytáhl sílu, kterou jsem nikdy nepoznala a kvůli němu vím, co znamená někoho milovat celým srdcem. Radost, kterou mi neustále přináší nelze k ničemu přirovnat. Je pro mě tím největším darem, jaký jsem kdy dostala. ” Mimo jiné tvrdí, že roli svobodné matky by nikdy neměnila.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zajímavosti

Videokamera zachytila psa, který každou noc sedí u spícího miminka. Důvod proč to dělá vás dojme!

Toto je Berkley – mohutný pes s ještě větším srdcem. Berkley žije s majitelkou Christine Jo Millerovou, jejím manželem a jejich dvouletou dcerou Elainey. Zpočátku, kdy byla Elainey ještě malé miminko, se Christine obávala jak si dlouholetý domácí mazlíček zvykne na nový přírůstek do rodiny. Berkley a Elainey se však brzy do sebe doslova zamilovali. Majitelka prozradila: ,, Trvalo, dokud jsme mu dovolili se k miminku přiblížit. Chtěli jsme, aby si vybudovali vzájemný vztah. ”

Když měla Elainey asi 8 měsíců, Millerových jí do pokoje namontovali Detk monitory, aby měli neustále přehled, co se s jejich dcerou děje. Rychle však přišli na to, že nebyli jediní, kdo ji kontroluje. Poté, co si rodiče podívali záznam z monitorů, uviděli, jak Berkley kontroluje Elainey:

” Bylo to něco nekutočné. dával na ni pozor opravdu často. ” Elaineyini rodiče jsou vždy nablízku, kdyby Berkley náhodou narušil spánek jejich dcerky. Zdá se však, že jeho cílem je něco zcela jiného. Pejsek chce zajistit, aby holčičce nic nechybělo : ,, Vejde do pokoje, podívá se na dcerku, chvilku počká a odejde. ”

@christinejomiller

We don’t deserve dogs. #bernesemountaindog #foryou #fyp #bestfriendgoals #dogsoftiktok #relationshipgoals #sendmeonmyway #wholesomemoments #tiktok

♬ Send Me on My Way – Guy Meets Girl

Líbí se vám tento příběh ? Sdílejte ho všude ať to všichni vidí

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

Mikrobiolog vyvrátil nesmyslné mýty o vakcíně během několika minut

V momentě, kdy se první vakcíny proti Covid-19 rozšíří po celém světě, bude jednou z klíčových výzev zejména vyvrácení propagandy proti vakcínám, která se šíří zejména na sociálních sítích. Mnoho odborníků se obává zejména toho, že mýty rozšiřované konspiračními teoretiky mohou přesvědčit zejména zranitelné osoby.

Očkování co největšího počtu lidí a v co nejkratší době je co jednou více nezbytné. Vědci se proto snaží vyvrátit všechny nesmyslné lži o vakcíně.

Společnost Technology Networks začala bojovat proti dezinformační kampaním tím, že motivovala mikrobiologa vyvrátit nejčastěji mýty o vakcíně. Dr. Erik Yager , docent mikrobiologie v Centru pro biofarmaceutické vzdělávání a odbornou přípravu, v otázkách a odpovědích na webu vysvětlil realitu očkovacího procesu a proč byste neměli věřit lidem, kteří vám říkají, že vakcína je nebezpečnější než samotný virus.

Zejména vakcíny Pfizer / BioNTech a Moderna byly předmětem několika konspiračních teorií, částečně proto, že používají nový typ technologie vakcín s názvem “mRNA” , který se vyvíjí adaptací části genetického kódu Covid-19. Popírači vakcín tvrdili, že tento způsob by mohl přepsat naši vlastní DNA. Jak však vysvětluje Dr. Yager :

“Tento typ vakcíny nemůže začlenit do našeho genomu.” Dr. Yager také lidi ujistil, že vakcíny nejsou toxické pro lidské tělo. Někteří lidé tvrdí, že vakcíny obsahují vysoké množství nebezpečných látek, jako je rtuť a formaldehyd, ale doktor Yager vysvětluje, že většina z těchto látek tam je v mizivém množství nebo byla odstraněna při vývoji.

Doktor také popřel lež, která podněcuje lidi aby si vytvořili kolektivní imunitu. Toto je teorie, kterou zkoumali některé země jako například Švédsko ještě v začátcích pandemie. Od této teorie se však z velké míry upustilo kvůli vysoké úmrtnosti.

Dr. Yager také zdůraznil, že ačkoliv byla vakcína vyvinuta rychleji než kterákoli vakcína v minulosti, byla stejně důkladně testována. Tisícům dobrovolníků byly v klinických studiích podáno dávky vakcíny, což umožnilo shromáždit údaje potřebné k prokázání toho, že vakcíny jsou bezpečné a účinné.

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

Policista zastavil muže, který vypadal jako jeho mrtvý syn. Pak si všiml, co leží na jeho palubní desce…

Ztráta dítěte je vždy těžká, bez ohledu na to, kolik mělo let a jak se to stalo …

Jedno ráno se William Jazwanski vybral do práce na svém automobilu, když najednou uviděl policejní auto blikající v jeho zpětném zrcátku. William se rozhodl okamžitě zastavit.

Když se policista přiblížil k jeho autu, William stáhl okno a zeptal se, co se stalo, myslel si totiž, že překročil rychlost.

Bylo v tom však něco zcela jiného. Policista se chtěl Williamovi poděkovat za vojenskou službu. Viděl nálepku na jeho nárazníku, která prozradila, že sloužil v armádě.

Kromě toho, na palubní desce ležela složená americká vlajka. Policista se muže zeptal, kde sloužil, na což mu William odpověděl, že v Iráku působil 15 měsíců. A právě po této informaci začalo malé “vyšetřování”.

Policista Williamovi řekl, že jeho syn sloužil v Iráku, ale nikdy se nevrátil. Když si všiml americkou vlajku na palubní desce, vzpomněl si, že stejnou dostal i on, když mu přišli oznámit že jeho syn zemřel.

Najednou se zeptal, jestli může Williama obejmout.

“Připomínáte mi mého syna. Zastavil jsem vás, protože jsem si pomyslel, že jste on … Stále nemohu uvěřit tomu, že tu už není. ”

William vystoupil z auta a důstojníka pevně objal. Nebylo to však jen obyčejné objetí. Oba muži se rozplakaly. William právě ukončil rehabilitační program týkající se posttraumatického stresu a objetí bylo přesně to, co potřeboval.

William se o svůj příběh podělil i na svém facebookovém profilu, kde ho sdílelo více než 180 000 uživatelů. Příspěvek ukončil jednoduchým odkazem díků pro všechny vojáky.
“Bůh vám žehnej, vojáci, ať žehná vašemu světu a vašemu srdci.”

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Kvízy12 hodinami před

Velký pozor: pokud neovládáte těchto 5 předpisů ježdění měli byste vrátit svůj řidičák!

Na “dnešních” cestách si musíte dávat z ohledně pozor téměř na všechno. I přes uzákonění pravidlům jejich mnoho lidí nedodržuje...

Zajímavosti12 hodinami před

Videokamera zachytila psa, který každou noc sedí u spícího miminka. Důvod proč to dělá vás dojme!

Toto je Berkley – mohutný pes s ještě větším srdcem. Berkley žije s majitelkou Christine Jo Millerovou, jejím manželem a...

Zajímavosti13 hodinami před

Mikrobiolog vyvrátil nesmyslné mýty o vakcíně během několika minut

V momentě, kdy se první vakcíny proti Covid-19 rozšíří po celém světě, bude jednou z klíčových výzev zejména vyvrácení propagandy...

Zajímavosti13 hodinami před

Policista zastavil muže, který vypadal jako jeho mrtvý syn. Pak si všiml, co leží na jeho palubní desce…

Ztráta dítěte je vždy těžká, bez ohledu na to, kolik mělo let a jak se to stalo … Jedno ráno...

Stalo se18 hodinami před

Pejsek je příliš starý a nemocný na to, aby spal v druhém patře. Rodina se každou noc střídá a spí s ním na gauči aby mu bylo líp

Seznamte se s Spikee – 14-letým anglickým kokršpanělem, který se v současnosti zotavuje z druhé mozkové příhody. Bohužel, kvůli svému...

Sport19 hodinami před

Akrobat, který porušuje zákony fyziky! To jste ještě neviděli!

Také patříte k lidem, kteří nedokážou udělat kotrmelec a pokud se io to pokusíte, vypadáte jako malý medvídek, který se...

Zajímavosti19 hodinami před

Nad Slovenskem a Českem přelétalo letadlo s relikvií kristovy krve – má nás ochránit před koronou

Facebookový účet biskupství Nitra uveřejnil příspěvek, ve kterém informoval všechny věřící, že dnes se nad Slovenské nacházelo letadlo, ve kterém...

Zajímavosti19 hodinami před

5-leté holčička ohromilo porotu svým úžasným zpěvem! Toto musíte slyšet

Talent se nemusí vždy spojovat s vysokým věkem a nemusíte mít za sebou mnoho let zdokonalování se v určité činnosti....

Bizardní19 hodinami před

Novodobý trik zlodějů: proč byste neměli sahat po bankovce na čelním skle vašeho automobilu vozidla?

Úřady v americkém státě Maryland přišli do kontaktu s novými triky podvodníků a proto se rozhodli varovat širokou veřejnost, aby...

Zajímavosti19 hodinami před

Před odchodem z domu vložila minci do mrazáku! Tento trik můžete vyzkoušet i vy

Dokonce i z nové chladničky s mrazničkou se dokáže vyklubat nepříjemnost. Mrazák je k nezaplacení a asi bychom si jen...

Oblíbené