Zajímavosti

Zdají se vám sny o vašich nejbližší, kteří už nejsou mezi námi? Má to svůj důvod, budete překvapeni, co to ve skutečnosti znamená …účastí našeho života je i smrt se kterou se setkáváme téměř každý den. Ztrácíme našich blízkých, příbuzných i přátel. Je to nesnesitelné, bolestivé a náramně náročné období, kterým si už prošel nejeden z nás.

Bolest vás vyčerpává s nelidskou silou, ničeho vás nešetří a srazí vás na kolena. Když už u sebe nemáte svého milovaného člověka, zbývajících 7 miliard lidí vám je ukradených. Lidé opouštějí tento svět z různých důvodů, ale vždy zůstanou v našich vzpomínkách, příležitostně tráví svůj čas iv našich snech.

Přemýšleli jste už někdy o tom, co je sen a proč vzniká v naší hlavě? Vědci, psychologové, ezoteristi a senzibilové se ještě dosud neshodli na jednotném názoru. Jedná věc je, pokud sníte o plavbě na moři nebo o vzrušující cestě, co ale dělat, když se vám často sní se zemřelými příbuznými?

Je nemožné nevěnovat pozornost takovým snem, protože člověk se okamžitě začne zajímat o to, proč se mu tyto sny sní. Zjistili jsme příčinu, proč se vám ve snech objevují zesnulí příbuzní a nabízíme vám několik doporučení, co v takových případech dělat.

Naše babičky vždy věděli, že sen se zesnulým je symbolem varování před nebezpečím. Jedná se o poselství z druhého světa o nastávajících změnách ve vašem životě. Tímto způsobem se zesnulý pokouší prodat informaci do světa živých – varovat nebo podpořit.

V snu je těžké ovládat se, ale měli byste se pokusit pozorně naslouchat a pamatovat si všechno, co vám bylo řečeno. Velmi často se totiž stává, že to, co ve snu slyšíme, se i ve skutečnosti splní. Nesnažte se jít za zesnulými, je to zvěstování choroby, selhání nebo bezprostřední smrti.

V jedné z encyklopedii týkající se slovanské kultury existuje následující doporučení: “Pokud se zemřelý objevil ve vašem snu, podívejte se na jeho nohy. Pokud tam nejsou, nebo pokud místo nich vidíte kopyta, vězte, že zlo je na vzestupu. Vyhánějte jejich, prežehnajte se a pomodlete modlitbu, kterou znáte. ”

Moderní ale i starší vykladači snů nesouhlasí a vysvětlují, co způsobilo objevení zesnulého. Někteří věří, že to není dobré znamení a jiní naopak, prorokují pozitivní věci. Podívejte se na přepisy snů, které se vyskytují v SNARE.

INTERPRETACE SNŮ

Snář 21.století: do vašeho života přijde nové období. Vidět plačícího zesnulého – velké neshody a hádky.

Orientální: objeví se problémy se zdravím.

Císařský: události z minulosti vám nedají pokoj ani v současnosti.

Idiomatický: náročné období je konečně pryč, nastavte se na klidný a harmonický život.

Italský: hádka s přítelem – budete si horlivě bránit svůj názor.

Pokud zesnulá matka vám ve snu pomáhá s domácími pracemi, pak je váš rodinný život v ohrožení.

Líbání zesnulého ve snu – dlouhý a šťastný život.

Pokud se vám ve snu zdál váš otec, pak nebudete dodržovat své sliby nebo se zadlužit.

Pokud máte sen o zesnulé manželce nebo manželovi, pravděpodobně jste za jejich života nesplnili to, co jste jim slíbili. Pokuste o tom popřemýšlet a napravit to.

V případě, že přemýšlíte nad tím, proč se vám sní se zesnulou babičkou, dědečkem nebo jakoukoli blízkou osobou, ve většině případů jsou za tím promeškané příležitosti.

Vždy si pamatujte, že nedokážete vrátit minulost. Neviňte se za chyby vaší minulosti.

Esoterici tvrdí, že po smrti se vztah s blízkým člověkem nekončí. Vždy mezi nimi existuje duchovní spojení, které je dostatečně silné na to, aby se objevily v jejich snech. Mrtví přišli požádat o pomoc, poprvé jejich duše trpí, aniž cítili i fyzickou bolest.

Pokud vás ve snu zemřelý požádá, aby abyste ho nakrmili, objali, políbili nebo zahřály, nelekejte se a neodmítejte to. Pouze tak může duše najít dlouho očekávaný klid.

Zhodnoďte svůj emoční stav po probuzení. Pokud jste klidní, pak si zesnulý člověk žije klidným posmrtným životem. Ale pokud se však vzbudíte se studeným potem nebo budete delší dobu v strachu, duše mrtvých trpí.

Nemusíte okamžitě hledat pomoc u vedu, léčitelů či senzibily. Riskujete nejen ztrátu času ale i peněz. Ve většině případů se zesnulí příbuzní objeví ve snu, protože si na něj vzpomenete. Byl to významný člověk ve vašem životě a zatím se vám s jeho ztrátou nepodařilo vyrovnat.

Nikdo neví vyvrátit existenci posmrtného života, stejně jako nikdo neví dokázat jeho opak. Naše těla nejsou věčné, proč ale odsuzujeme duši k utrpení? Pokud máte pocit úzkosti po setkání se se zesnulým v snu, pokuste se za něj pomodlit.

Svatí otcové doporučují, abyste snem nevěnovali přehnanou pozornost: “Ráno se vzbuďte, přečtěte si ranní modlitbu a pokračujte v každodenních rituálech. Můžete v kostele požádat o zádušní mši a zapálit svíčku pro klid zesnulého. Ten na druhém světě dostane Boží milost a váš pozemský modlitební “list lásky”.

Pokud se úzkostné sny nezastavují, záznam si večer kostelní svíčku a požádejte kněze o vysvěcení vašeho příbytku. V případě, že nemáte tu možnost zavolat si představitele církve, udělejte to sami. Nejdříve se 3x za sebou prežehnajte, přečtěte si modlitbu “Otče náš” a požádejte o pomoc našeho Pána. Spolu se svíčkou přejíždějte ke všem rohům v místnostech a následně na to jejich pokropte svěcenou vodou. Celý proces ukončete slovy: “Pane, ať se stane vůle Tvá. Ne jak to chci já, ale jak to chceš Ty. ”

Modlitba váš vždy uklidní. Nicméně, pokud z nějakého důvodu nedodržujete určité náboženské učení, obraťte se na psychologa. Odborník vám pomůže přežít celou situaci a porozumět celému problému. Neuzavírejte se do sebe a neduste v sobě nervozitu a neklid. V životě existují různé situace a někdy se v něm vyskytnou takové, na které potřebujete pomoc přátel.

I vy jste už zažili sny s vašimi zesnulými příbuznými nebo blízkými? Jak jste to překonali? Kladli jste tomu vůbec nějaký význam? Prozraďte nám vaše zážitky níže!

Byl tento článek užitečný? Sdílejte ho se svými přáteli na Facebooku!Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video8 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti8 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video8 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti8 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor8 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video8 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti8 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video8 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti8 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy8 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené