Stalo se

Zákaz vycházení na silvestra: Bezpečnostní specialista odhadl, jestli lidé vyjdou do ulic na nový rokOd neděle 27. prosince vstoupí v platnost 5. stupeň protiepidemického systému PES. Na Silvestra se bude konat noční zákaz vycházení od 21:00 do pěti hodin ráno. Dojde k dalšímu snížení tržeb, koupíte pouze základní sortiment. Zákaz platí také pro velká nákupní centra. „Ti, kdo nás omezují, nemají tušení, jak normální život funguje. Nedokážu předpovědět, kdo bude dodržovat omezení na Silvestra,“ řekl v rozhovoru s bezpečnostním expertem Andorem Sandorem (63).

Televizní pohádky, misky plné sladkostí a radost z nedávno nerozbalených dárků. Jedná se o vánoční radosti a jistoty, které v lidské mysli odkládají skutečnost, že pátý stupeň systému PES vstoupí v platnost od neděle 27. prosince. Budou existovat další omezení a v obchodech budete nakupovat pouze základní zboží. Česko čeká silvestrovská noc, která tu ještě nikdy nebyla. Podle politiků a epidemiologů je ideální sedět doma a sledovat filmy. To vyvolává otázku, zda lidé budou chtít vyhovět.

„Určitě se najdou lidé, kteří nechtějí dodržovat zákazy, protože to vnímají jako nesmyslné opatření. Osobně nejsem zcela nakloněn těmto přísným opatřením. Je pobyt na čerstvém vzduchu. Takže ti lidé, kteří chci přivítat Nový rok na čerstvém vzduchu pravděpodobně nebude mít problém se s ním setkat. To si nemůžu domyslet. Faktem je, že vydávaná opatření ztrácejí svůj poměr. “řekl Andor Sandor

Bezpečnostní expert si znovu klade otázku, proč se pravidla neustále mění, a připomíná nám, že PES v zásadě nefunguje.

„Přiznání, že PES bude znovu„ čenichat “jiným způsobem, že dostane do kůlny jinou šňůru a že bude znovu přepočítáno, ukazuje, že jsme v rukou lidí, kteří s námi intelektuálně manipulují. PES nikdy neštěkala tak, jak chtěli. “Buď jsme museli politicky přitáhnout PSA do kůlny, nebo ji vypustit, nebo ji naučit štěkat podle jiných poznámek. chybí mu logika.

„Když se podíváte na statistiky, v nemocnicích je o 500 lidí méně. To je hlavní ukazatel, který ukazuje, kdy má PES uříznout vodítko a nasadit si náhubek. A to je obtížná logika. Celé opatření má zabránit tomu, aby přetížení systému zdravotní péče. Těžko to vím a je pro mě těžké to komentovat.

V závěru rozhovoru se bezpečnostní expert vyjádřil také k tomu, že v obchodech bude možné koupit pouze základní sortiment (potraviny, léky, kosmetiku, krmivo pro zvířata, květiny, palivo). Nové obchodní podmínky musí akceptovat i velké obchodní řetězce, aby podle ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka nedocházelo k diskriminaci malých maloobchodníků, což je tlačeno hlavně opozicí.

„Vyrovnat se s tím, že sortiment, který prodávají těm, u nichž je riziko infekce minimální, že zakazujeme prodej sortimentu těm, do kterých můžeme doposud jít, je prostě neuvěřitelný nesmysl. Doposud jsme si mohli koupit sortiment v Tescu , Lidl. “Kaufland, a teď to nikde nebudeme kupovat. To znovu potvrzuje, že ti, kteří nás omezují, nemají tušení, jaký je normální život. Pokud si ministr Havlíček myslí, že když prochází obchoďákem, ví, o čem mluvíme. “Pak to okamžitě vyvrátí svými rozhodnutími. Nemohu si pomoct, ale lidé, kteří nás řídí, nemají tušení, jak funguje normální život.” „Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Stalo se

Podle předpovědi slepé baby Vangy nám rok 2021 přinese opravdu náročné překážky: “budeme svědky ničivých událostí, které změní osud lidstva.”

Tento rok byl pro většinu z nás opravdu náročnou výzvou a tak očekáváme, že rok 2021 nám vynahradí všechny zameškané události. Pokud však věříte předpovědím Baby Vangy , slepé bulharské věštkyni, která kromě mnoha světových událostí předpověděla i útok z 11. září, předpověď na rok 2021 vás nepotěší. Podle Baby Vangy bude rok 2021 opravdu náročnou výzvou .

Zatímco nám rok 2020 přinesl mnoho špatných zpráv, jejichž důsledky pretrvávarú na celém světě i dnes, jednou z nejhorších událostí stále aktuálního roku bylo vypuknutí globální pandemie COVID-19 či ničivé lesní požáry v Austrálii, které zabily až tři miliardy zvířat. Baba Vanga nám na rok 2020 předpověděla obrovské tsunami, které mělo postihnout Pákistán, Čínu, Japonsko a Aljašku. Tato předpověď jí naštěstí nevyšla.

Baba Vanga však správně uhodla, že post prezidenta USA bude obsazen jiným kandidátem , přičemž uvedla, že bývalý prezident onemocní a ztratí sluch. Do konce roku 2020 zbývá ještě pár dní a věštba pro bývalého podnikatele Trumpa zůstala nenaplněná pokud nepočítáme prohru ve volbách s Joem Bidenem. Co nás tedy čeká v roce 2021? Věštkyně věřila, že příští rok nás postihne mnoho velkých katastrof.

Kromě toho vzpomněla, že lidstva se zmocní silný drak . Nevysvětlila však, co přesně to znamená. Dodala, že v roce 2021 přijdou těžké časy, během kterých lidí rozdělí jejich víra

Baba Vanga uvedla: “Budeme svědky ničivých událostí, které změní osud lidstva.” Jedním z vlivů na osud ľudsta může být i vakcína, která se k obyvatelům většiny zemí dostane ještě v průběhu prvního pololetí 2021. Pokud má Baba Vanga pravdu, pokrok v oblasti vědy přinese objev léku na rakovinu. O klimatické krizi také předpověděla:

“Produkce benzínu se zastaví a Země bude odpočívat.” Při pohledu do budoucna Baba Vanga věřila, že lidé v příštích 200 letech navážou kontakt s mimozemšťany: “Bude objeven život ve vesmíru a najednou bude jasné, jak se poprvé objevil život na Zemi. Lidé se dostanou do kontaktu se svými duchovními sourozenci z jiných světů. ”

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Zničené plíce hůř jak u letitých kuřáků. Doktorko popsala, jak pacientům covid ničí plíce

Špičková lékařka na několika rentgenových snímcích popsala, že plíce pacientů po codvidu jsou zjizvenější a citlivější než plíce jakéhokoliv kuřáka. Stav plic po koronaviru porovnávala s rentgeny ” těžkých kuřáků”. oba snímky následně porovnala s orgány zdravého člověka.

U zdravého člověka je v oblasti plic vidět prázdné místo do černa, to prokazuje, že může pacient bez problému dýchat.

“U snímku těžkých kuřáků jsou vidět ” zamlžená místa” na rozdíl od toho rentgen pacienta, který prodělal covid- 19 je celý bílý. Narušení plic obvykle znamená, to že v plicích je voda nebo nějaké bakterie. “vysvětlila lékařka

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Ničivé následky koronaviru? Pacienti si stěžují na ztrátu paměti! Nevzpomenou si ani na základní slova…

sestřička z Karviné popisuje ztrátu paměti potom co prošla lehkým průběhem koronavirem. ” Stojím před stromem, ale absolutně si nemůžu vzpomenout na slovo strom.”, Nechápavě sestřička popisuje lehký průběh nemoci.

“Nedokážu si to vysvětlit proč se mi nevybavují základní slova a vzpomínky, které se stali před 3 měsíci” Vyjadřuje své pocity sestřička, kterou praktický lékař poslal ke specializovanému neurologovi. Neurolog vyloučil Alzheimerovou nemoc.

Další pacienti, kteří se vyléčili nemohou zase usnout, mají poruchy koncetrace, deprese, deprese či migrény. odborníci zkoumají tyto jevy jestli to není spojeno s častějšími mozkovými příhodami.

Sestřička s poruchou paměti doufá, že se vše vrátí do normálu. V to doufají i ostatní lidé, kteří trpí postcovidovími poruchami. Někteří lékaři je odbývají a doma se na ně kouká jako na hypochondry.

Co proti tomu pomáhá ?

Známí neurolog tvrdí, nervový systém má naštěstí obrovskou výhodu v tom, že umí rychle zregenerovat. Je tomu ale potřeba věnovat potřebný čas. Pacientům doporučujeme krom léku užívat bylinné čaje a doplňky, které pomůžou k zlepšení mozkových funkcí, například s gikgo bilobou. je dobré to ale nejdříve konzultovat s lékařem.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Politika44 minutami před

Důchodci se můžou těšit na další velkou podporu od vlády. Maláčová chytá toto!

V minulém roce se těšili důchodci podporám od vlády. Stát je podpořila jednorázový příspěvek ve výši pět tisíc korun, kterým...

Stalo se56 minutami před

Podle předpovědi slepé baby Vangy nám rok 2021 přinese opravdu náročné překážky: “budeme svědky ničivých událostí, které změní osud lidstva.”

Tento rok byl pro většinu z nás opravdu náročnou výzvou a tak očekáváme, že rok 2021 nám vynahradí všechny zameškané...

Humor1 hodinou před

Vtip dne: šéf se chce milovat, se svou sekretářkou

Šéf si chtěl užít se svou krásnou mladou sekretářkou ve své kanceláři, na svém velkém koženém křesle. Ale sekretářka měla...

Zajímavosti2 hodinami před

6 věcí, které by si měli pamatovat všichni kmotři. Mnoho lidí o tom ani neví

Při rozhodování o křtu dětí se setkáváme s těžkou otázkou: koho si vybrat kmotrů? Víte, jaké povinnosti mají kmotři? Téměř...

Zajímavosti2 hodinami před

96 letá žena prodává dům ve kterém nebyl nikdo více než 60 let. Neuvěříte, jaký poklad ukrývá

Nikdy Nesuď knihu podle obalu a nikdy Nesuď dům podle toho, jak vypadá zvenku. Když se řekne starý dům nebo...

Humor2 hodinami před

Byli sami ve výtahu na policejní stanici. To co natočila kamera nyní obíhá celý svět

Zástupce šerifa, Tony Scherb z amerického El Pasa, nedávno odešel do důchodu po 29 dlouhých letech služby. Vždy měl a...

Zajímavosti2 hodinami před

Muž zachránil psa z ulice. Po několika týdnech nemohl uvěřit co se stalo!

Americký Pit Bull teriér a americký stafordšírský teriér jsou psi, kteří vyvolávají spoustu emocí – někteří je milují, jiní se...

Humor2 hodinami před

Kůň měl až po krk nošení tlustých turistů. To, co zaznamenala kamera, pobaví každého k slzám!

Podívejte se na velmi vtipné video, které ukazuje koně přepravujícího dva docela „velké“ turisty. Samozřejmě nás pobavilo, co se stalo,...

Politika3 hodinami před

Jestli bude šíření britské mutace o 40% agresivnější, nastolíme o dost tvrdší opatření. Ve hře je zákaz rodinných návštěv

V Česku už je potvrzená Britská mutace covid – 19 a předpokládá se, že se bude rychle šířit a agresivněji...

Politika3 hodinami před

jak dlouho trvá než se člověku vytvoří imunita po očkování. Pozor je tu riziko se nakazit i po vakcíně

V posledních dnech je nejvíce diskutovaným tématem jak rychle se u člověka vytvoří imunita po očkování. V tuto chvíli jsou...

Oblíbené