Horoskopy

Vyberte si poslední číslici ze svého roku narození a zjistěte o sobě něco zajímavého!Předpokládá se, že rok vašeho narození je předurčen shora. A duše si ho z nějakého důvodu vybrala.

Obzvláště významná je poslední číslice roku vašeho narození. Je sponzorován jedním z pěti hlavních prvků. A váš prvek určuje důležité okamžiky ve vašem osudu.

Samozřejmě to nemusíte brát vážně. Ale je zajímavé to zkontrolovat, že?

Podle starodávného čínského kalendáře, který řídí východní horoskop, vládne na Zemi vždy jeden z pěti hlavních prvků – dřevo, oheň, země, vzduch, voda.

Astrologové jsou si jisti, že tyto prvky mají silný vliv nejen na přírodu, ale i na lidský charakter. Určují jeho mentální organizaci, návyky a závislosti.

V jakém roce jste se narodil? Vezměte poslední číslici svého roku narození a zjistěte o sobě něco nového!

1. Země (poslední číslice roku narození – 8 a 9)

Lidé elementu Země jsou spolehliví a trpěliví. Síly Země jim dávají odpovědnost ve vztahu k jejich blízkým. Mají mnoho ambicí, ale zároveň jsou idealistické.

Uzemněné problémy se řeší postupně as rozvážnou hlavou. Mají dobře vyvinutou intuici. Lidé kolem nich se snaží vyrovnat se „pozemským“, protože mají dobře vyvinuté morální a etické hodnoty. Lidé na Zemi oceňují etiku a disciplínu a díky své spíše konzervativní povaze mohou také rozumně využívat své vlastní zdroje.

Lidé na Zemi mají dobrý vztah k penězům. Jsou schopni vidět mnoho věcí z jejich perspektivy. Jsou ovládáni emocemi, ale také je třeba je milovat.

„Pozemšťané“ postrádají kapku dobrodružství a živosti. Jsou krutí a tvrdohlaví. Chtějí mít vše pod kontrolou a často sledují pouze své vlastní výhody a zájmy. Ze všeho nejvíc se bojí neznámého ve svém životě až do nástupu záchvatů paniky a deprese.

Země je centrem odpovědným za změnu ročních období. Země je žlutá a je spojena s trávicím systémem, zejména slezinou a žaludkem.

Kromě toho se „pozemšťanům“ doporučuje vyhýbat se bažinatým oblastem s vysokou vlhkostí.

2. Oheň (poslední číslice roku narození – 6 a 7)

Lidé jsou vždy hladoví po dobrodružství a nikdy neodmítnou prozkoumat něco nového. Jsou to velmi aktivní a energičtí jedinci s vynikajícími vůdci, rádi soutěží a vyhrávají.

Lidé z ohně jsou obvykle atraktivní a přitažliví, nenávidí osamělost, raději se obklopují lidmi a neustálým pohybem. Kromě toho jsou extrémně připoutaní k blízkým a v každém případě podporují jakékoli rodinné vazby. Ohniví lidé se vyznačují vysokou sebeúctou a sebevědomím, jsou chytří a přátelští, odhodlaní a efektivní a také neztrácejí talent na řeč.

Nevýhodou „ohnivých“ lidí je jejich agresivita a nadměrná snaha jakýmkoli způsobem dosahovat cílů. Kromě toho jsou příliš emotivní a trpí nedostatkem trpělivosti. Sobecký a příliš ambiciózní. Zřídka počítejte s jinými lidmi.

Oheň je na jih, což představuje letní sezónu. Barva ohně je červená, je spojena s cévním systémem a srdcem. Samotným lidem v ohni se doporučuje, aby se vyhýbali nadměrnému teplu a nebyli vystaveni výbuchům emocí.

3. Strom (poslední číslice roku narození – 4 a 5)

Lidé narození pod záštitou stromu jsou velmi velkorysí. Dodržují své zásady etického chování, rádi zkoumají svět a analyzují informace, a také mají vzácnou sílu přesvědčování.

Lidé ze stromu jsou velmi umělečtí a kreativní, což se často projevuje ve všem, na co mohou dát ruce. Jsou pracovití a stále hledají něco, co by pro sebe mohli udělat, snaží se být neustále zaneprázdněni a věří, že práce je nejlepším využitím jejich síly. Sebevědomí je jednou z jejich nejlepších vlastností.

„Dřevěné lidi“ jsou vždy vděční za všechno, co mají, a nesnaží se honit excesy nebo skákat přes hlavu, i když je jejich zájmová sféra velmi velká a různorodá. Jsou věrnými přáteli a nikdy se nechovají sobecky, jsou ideálními týmovými pracovníky a jsou velmi soucitní k ostatním lidem.

Mezi nevýhody stromových lidí patří jejich extravagance. Hřeší proto, že dokážou zvládnout více úkolů, než zvládnou, takže jsou často přemoženi prací, která nikomu neprospěje.

Jinými slovy, stromoví lidé by se měli naučit stanovovat limity a správně vypočítat výkon. Za určitých podmínek se mohou stát příliš závislými na ostatních a dokonce se ztratit v davu, což je v mnoha ohledech možné jen díky jejich pasivitě a určité pomalosti.

Strom je na východě a jeho obdobím je jaro, barva je zelená. Strom je spojen s žlučníkem a játry. Zástupci tohoto prvku by se měli vyhýbat oblastem, kde převládá silný vítr.

4. Voda (poslední číslice roku narození – 2 a 3)

Vodní lidé jsou považováni za okouzlující a sympatické lidi a také vědí, jak sympatizovat. Jsou velmi flexibilní a mají vynikající provoz. Navíc jsou chytří a kreativní. Lidé ve vodě mají úžasnou představivost a nebojí se ji používat.

Je mezi nimi mnoho vynikajících filozofů a myslitelů, jsou velmi nezávislí a nejčastěji ovládají několik profesí. Zástupci vody mají perfektní komunikační dovednosti a mohou být velmi přesvědčiví. Za zmínku stojí také jejich vynikající diplomatické schopnosti.

Jsou vysoce intuitivní a dokáží zachytit to, co uniká pozornosti ostatních lidí. Jsou dobrými organizátory a neméně dobrými umělci, vědí, jak si všímat zvláštních talentů lidí kolem sebe a pomáhat jim rozvíjet je v budoucnu.

Vodní lidé mohou být tajní a neupřímní a nikdy nesdílejí svá tajemství s ostatními a mají silnou tendenci manipulovat.

Vždy a ve všem se snaží najít jednoduchou a snadnou cestu ven, protože se vyznačují určitou pasivitou a často se oddávají svým vlastním i cizím rozmarům. To, co by se měli naučit, je stát pevně na vlastních nohou a jít svou vlastní cestou.

A vodní lidé by se měli vyhýbat příliš vodnatým místům, bez ohledu na to, jak paradoxně to může znít.

Voda je na severu. Sezóna je zimní a barva je černá. Voda je spojena s kostními a vylučovacími systémy.

5. Kov (poslední číslice roku narození – 0 a 1)

„Metaloví“ lidé jsou velmi houževnatí, nezávislí a soběstační, což je dáno jejich silnou charakterovou silou. Milují se navzájem, ale také vědí, jak se starat a respektovat ostatní. Obvykle jsou docela zdrženliví, ale pod vnějším tlakem aktivně a neotřesitelně brání sebe a svůj úhel pohledu.

Zástupci tohoto prvku usilují o pořádek a dávají přednost rovnováze, rovnováze a čistotě v každém smyslu slova. Vyznačují se spolehlivostí a odhodláním, i když se někdy trochu oddělují a nesnaží se být součástí davu.

Když metaloví lidé vědí, co hledají a chtějí, pak jim jejich odhodlání může závidět, protože překážky a neúspěchy je nikdy nedostanou z cesty a neví, jak snadno vyřešit všechny problémy. Nebojí se samoty a vše, co od společnosti chtějí, je uznání jejich úspěchů a úspěchů.

Mezi nedostatky kovů lze uvést jejich periodickou impulzivitu. Vědomě nebo podvědomě každý má neodolatelnou touhu po luxusu, penězích a moci. Často mohou být tvrdohlaví a iracionální.

Jako vůdci jsou metalisté velmi nároční a chtějí, aby jejich podřízení co nejvíce splňovali své vysoké standardy a očekávání.

Metal je na západ. Sezóna je podzimní. Barva kovu je bílá. Kov je spojen s dýchacím systémem a plícemi.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Horoskopy

3 znamení zvěrokruhu, které byste neměli nikdy pustit do svého života

Proč někteří lidé spěchají, aby vám pomohli, když je to potřeba, zatímco jiní se vždy sladce usmívají, ale když jsou potřební, náhle zmizí? Tito „skuteční“ přátelé nemusí nejen reagovat na vaše požadavky, ale dokonce vás mohou nastavit.

Nespěchejte, abyste obviňovali rozdíly v charakteru nebo, ještě hůře, sebe. Astrologové tvrdí, že některá znamení mají sklon myslet na sebe a společnost není jejich prioritou. Připravili jsme pro vás informace o 3 znameních, která neumí být přáteli.

Nejnepřátelštější znamení

1. Panna

Panny jsou vždy velmi přívětivé. Nešetří komplimenty. Toto znamení vás šťastně doprovodí na večírek nebo do kina. Ale opravdu nevědí, jak být přáteli. Dnes jste jim blízkou osobou, zítra vás nastaví.

Pokud chcete být s Pannami v dobrém vztahu, udržujte je v určité vzdálenosti od sebe.

2. Býk

Býk se velmi miluje. Pokud si myslíte, že to vaše přátelství může změnit, mýlíte se. Ti, kdo se narodili v tomto znamení, očekávají, že se z vás stane člověk, který je bude obdivovat a podporovat. Pokud na to nejste připraveni, stojí za to se od něj trochu vzdálit.

3. Vodnář

Na povrchu se Vodnáři skutečně zajímají o váš život. Chtějí o tobě vědět všechno. Tento druh pozornosti od přítele může být velmi potěšitelný. Je dobré, když se lidé ptají, co jste dělali včera a co rádi děláte o víkendech.

Ale postupem času se z toho může stát úplná kontrola. A pak jsou vaše osobní údaje použity proti vám. Vždy si promyslete, než řeknete Vodnářovi něco tajného.

Být na tomto seznamu nepřátelských znamení ještě nic neznamená. Na naši postavu má vliv mnoho dalších faktorů kromě zvěrokruhu.

Podělte se s námi v komentářích, pokud se názor astrologů shodoval s vašimi životními zkušenostmi!

Informace v tomto článku slouží pouze pro informační účely. Redakční rada nezaručuje žádné výsledky a nevyžaduje, aby se spoléhala výhradně na výše uvedené informace.

Pokračovat ve čtení

Horoskopy

Tato znamení jsou nejlepší pro dlouhodobé vztahy: Zjistěte, koho máte po svém boku

Toužíte po lásce a partnerovi na celý život? Podle hvězd jsou ve znamení horoskopu čtyři znamení, které jsou předurčeny na manželství. Takové bez rozvodu.

Možná právě podle znamení zjistíte, zda je ON, ten pravý. Tyto dvě znamení jsou totiž pro harmonické vztahy jako stvořené. A lepšího partnera si věru nemůžete ani jen přát.

Váhy a Ryby

Pokud máte po svém boku člověka narozeného ve znamení vah, či ryb, můžete si blahopřát.

Váhy jsou velmi citlivé, pečlivé a tomu koho skutečně milují , by dali i to poslední. Ve vztahu s nimi se opravdu můžete spolehnout, že platí: v dobrém i zlém.

Panna a Střelci

Panny a Střelci milují v životě pořádek a to platí i pro jejich vztahy. Pokud vznikne jakýkoli problém, chtějí ho okamžitě vyřešit.

Přestože s vyjadřováním citů a emocí nahlas mívají problémy, snaží se to dohnat skutky. A vždyť právě ty jsou v životě podstatné.

Pokračovat ve čtení

Horoskopy

Horoskop ženskosti: Jakou ženou jste?

Všichni muži jsou toho názoru, že ze ženy musí sálat ženskost, ale nikdo neví pořádně vysvětlit, co tím myslí. Ženská přitažlivost zůstává záhadou, ale každý znak zvěrokruhu má své vlastní specifika.

Beran – Amazonka:

Představitelky tohoto znamení se snaží ze života získat všechno. Nejprve jednají a až potom myslí, čili vždy na to doplatí. Nejen že jsou divoké, ale také impulsivně lovkyně a šikovné ženy. Vždy dosáhnou to, co chtějí a rádi svého partnera informují o svých preferencích.

Býk – Bohyně:

Mají rádi, když se kvůli ním lidé obětují. Vždy dostanou to, co chtějí od života i když některým se to možná bude zdát nepochopitelné. Jejich nálada se vůbec nedá odhadnout a to je to, co muže na nich láká – jednou jsou dobré, jednou špatné. Vše závisí jen na okolnostech.

Blíženci – Nymfa:

Velmi romantické a naivní osoby. Zdá se, že zaostaly v dospívání. Jsou však velmi šikovné, mají rodinu i děti. Avšak ve svých myšlenkách stále žijí rebelský sladký život. Tato dětská spontánnost, spolu s přitažlivostí, jednoduše každého poblázní. I ve stáří budou pít víno a neustále se do někoho zamilují.

Rak – Madona:

rak – je typická matka. No není to taková, co každou chvíli utírá oči dítěti nebo ho krmí, ale opravdu miluje a stará se o něj. Své blízké si vždy chrání, vždy je klidná, usmívá se na každého a projevuje náklonnost mužem. Ženy tohoto znamení zvěrokruhu jsou velmi úspěšné.

Lev – Královna:

Není divu, že lev je králem zvířat. Představitelky tohoto znamení oslňují lidí, kde se objeví, dokonce někdy až tak, že všechny ostatní ženy přestanou v okamžiku existovat. Vždy se chovají majestátní a šikovně využívají svou důstojnost. No některé z nich se mohou zdát arogantními a chladnými. Jen málo chlapů dokáže dobít jejich srdce.

Panna – Mudrc:

Panna ví, co je to pravá moudrost – logika, analytické myšlení, pozorování a úžasná paměť. Je to silná a nezávislá žena, která nežije iluzemi. Je soběstačná a ekonomická, takže muži jsou toho názoru, že je to vynikající společnice.

Váhy – Anděl:

Na pohled je to takové holčička – je křehká, jemná, ale i veselá a společenská. Je to jemně chvějící se stvoření, které si nikdo nedovolí urazit a každý by ji pouze chránil před tímto zlým světem. Mnoho čte a sní. Je to romantická povaha, která umí obdivovat věci a radovat se ze všeho. Vedle takové ženy se člověk vždy cítí silný.

Štír – Upír:

Jde o skutečně hořlavou náturu: femme fatale, čarodějnici a svůdkyni. Štír úspěšně spojuje všechny kvality, které se obvykle připisují ženám, bez rozdílu mezi pozitivními a negativními. Jsou to velmi šikovné, ale občas záludné ženy, kterou možná budete později nenávidět, ale nikdy na ni nikdy nezapomenete a vždy si ji zapamatujete. Velmi často jsou osamělé, protože ne každý si dokáží tuto osobu udržet.

Střelec – Kurtizána:

Tyto ženy dokážou velmi šikovně využívat svou ženskost. Zahrnují všechny kouzla, kterými dokáží okouzlit muže, který na ně nedokážou zapomenout. Je nemožné nezamilovat se do takové bezbranné a krásné ženy.

Kozoroh – Múza:

Jsou snem nejednoho básníka a umělce. Nádherné, tajemné a inspirující. Jen jedním pohledem si dokáží přivábit muže a přimět ho, aby jim splnil jejich nejtajemnější touhy a tak si ho úplně k sobě připoutají. No měli byste si dávat pozor, může se stát, že vás budou využívat pouze kvůli financím.

Vodnář – Chytrá žena:

Nikdy nedokáže sedět na jednom místě a stále něco mění na sobě i na okolí. Je skutečně krásná, šikovná a sportovně založená. Nikdy s ní není nuda, co se mužům na ní velmi líbí. Žije život naplno a nikdy si nic neodepře.

Ryby – Herečka:

Jak šikovně dokáže zahrát různé role! Nyní se na ni díváte a ona se usmívá a po chvíli vás může proklít špatným pohledem. Ale nejenže ví, jak se změnit a přizpůsobit okolnostem, ale také si rychle zvykne na novou roli a snaží se sdílet mužovy zájmy: může se okamžitě stát rybářkou, podnikatelkou, či političkou.

Souhlasíte s tímto popisem? Řekněte nám v komentářích, co je podle vás ženskost. Nezapomeňte sdílet náš horoskop se svými přáteli na sociálních sítích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zajímavosti15 hodinami před

chlapec, který předpověděl koronavirovou katastrofu, předpověděl novou hrozbu, která se řítí na nás!

Abigya Anand, mladá astroložgka z Indie, která předpověděla pandemii koronavirů pro svět v létě roku 2019, hovořila o nové globální...

Zajímavosti20 hodinami před

6 divných věcí, které ženy dělají v koupelně, ale nikdy si to nikomu nepřiznají

Obecně se uznává, že pouze muži se v tomto duchu vyznačují nepořádkem atd., Ale žena by měla být vždy upravená...

Zajímavosti20 hodinami před

5 typů neobvyklého pohlavního styku, který vašemu protějšku zajistí 100% orgasmus!

Studovali jsme různé typy sexu, které mohou poskytnout živé emoce a vzrušující intimní zážitek. V našem výběru najdete jak moderní...

Horoskopy20 hodinami před

3 znamení zvěrokruhu, které byste neměli nikdy pustit do svého života

Proč někteří lidé spěchají, aby vám pomohli, když je to potřeba, zatímco jiní se vždy sladce usmívají, ale když jsou...

Bizardní21 hodinami před

ZEMĚDĚLEC nečekaně zemřel na kousnutí klíšťatem, ale to, co lékaři našli, je pak vyděsilo

Všechny druhy parazitů jsou nechutné, ale roztoči jsou z nich nejstrašnější. Neobcházejí ani lidi. Tito paraziti sající krev přenášejí nebezpečná...

Zajímavosti21 hodinami před

Zjistěte svůj osud podle roku narození. Tabulka je na 110% přesná!

Buddhisté věří, že duše se může narodit 9krát. To znamená, že tolikrát se na Zemi objevuje v lidské podobě. Charakteristikou...

Zajímavosti22 hodinami před

Lékař, který provedl přes 1200 potratů a teď celému světu ukazuje, jak k tomu dochází zevnitř.

Dr. Levantino ve svém životě provedl více než 1200 potratů. Ve spolupráci s novinářkou Leelou Rose vytvořil speciální web, kde...

Zajímavosti2 dny před

38 let, měli ženy schovanou tuto fotografii jako poklad. Důvod proč to udělali je děsivý!

Amanda Scarpinati je krásná mladá žena z New Yorku, která miluje život a své nespočetné přátele. Ale díky plastické chirurgii...

Bizardní2 dny před

Muž nosil na zádech přes 10 let tento pupínek. Když si ho nechal skalpelem proříznout, bude vám do breku..

Muž měl přes 10 let na zádech obrovský pupen, který se rozhodl odstranit. Ale když mu doktor začal rozřezávat pupen...

Zajímavosti2 dny před

Toto miminko po 20 měsících nepoznáte. To je opravdový zázrak!

Úzkostlivé očekávání je pocit, který tvrdohlavo doprovází těhotenství. Tolik problémů, testů a po 40 týdnech – vzrušující setkání s dítětem....

Oblíbené