Horoskopy

Vyberte si poslední číslici ze svého roku narození a zjistěte o sobě něco zajímavého!Předpokládá se, že rok vašeho narození je předurčen shora. A duše si ho z nějakého důvodu vybrala.

Obzvláště významná je poslední číslice roku vašeho narození. Je sponzorován jedním z pěti hlavních prvků. A váš prvek určuje důležité okamžiky ve vašem osudu.

Samozřejmě to nemusíte brát vážně. Ale je zajímavé to zkontrolovat, že?

Podle starodávného čínského kalendáře, který řídí východní horoskop, vládne na Zemi vždy jeden z pěti hlavních prvků – dřevo, oheň, země, vzduch, voda.

Astrologové jsou si jisti, že tyto prvky mají silný vliv nejen na přírodu, ale i na lidský charakter. Určují jeho mentální organizaci, návyky a závislosti.

V jakém roce jste se narodil? Vezměte poslední číslici svého roku narození a zjistěte o sobě něco nového!

1. Země (poslední číslice roku narození – 8 a 9)

Lidé elementu Země jsou spolehliví a trpěliví. Síly Země jim dávají odpovědnost ve vztahu k jejich blízkým. Mají mnoho ambicí, ale zároveň jsou idealistické.

Uzemněné problémy se řeší postupně as rozvážnou hlavou. Mají dobře vyvinutou intuici. Lidé kolem nich se snaží vyrovnat se „pozemským“, protože mají dobře vyvinuté morální a etické hodnoty. Lidé na Zemi oceňují etiku a disciplínu a díky své spíše konzervativní povaze mohou také rozumně využívat své vlastní zdroje.

Lidé na Zemi mají dobrý vztah k penězům. Jsou schopni vidět mnoho věcí z jejich perspektivy. Jsou ovládáni emocemi, ale také je třeba je milovat.

„Pozemšťané“ postrádají kapku dobrodružství a živosti. Jsou krutí a tvrdohlaví. Chtějí mít vše pod kontrolou a často sledují pouze své vlastní výhody a zájmy. Ze všeho nejvíc se bojí neznámého ve svém životě až do nástupu záchvatů paniky a deprese.

Země je centrem odpovědným za změnu ročních období. Země je žlutá a je spojena s trávicím systémem, zejména slezinou a žaludkem.

Kromě toho se „pozemšťanům“ doporučuje vyhýbat se bažinatým oblastem s vysokou vlhkostí.

2. Oheň (poslední číslice roku narození – 6 a 7)

Lidé jsou vždy hladoví po dobrodružství a nikdy neodmítnou prozkoumat něco nového. Jsou to velmi aktivní a energičtí jedinci s vynikajícími vůdci, rádi soutěží a vyhrávají.

Lidé z ohně jsou obvykle atraktivní a přitažliví, nenávidí osamělost, raději se obklopují lidmi a neustálým pohybem. Kromě toho jsou extrémně připoutaní k blízkým a v každém případě podporují jakékoli rodinné vazby. Ohniví lidé se vyznačují vysokou sebeúctou a sebevědomím, jsou chytří a přátelští, odhodlaní a efektivní a také neztrácejí talent na řeč.

Nevýhodou „ohnivých“ lidí je jejich agresivita a nadměrná snaha jakýmkoli způsobem dosahovat cílů. Kromě toho jsou příliš emotivní a trpí nedostatkem trpělivosti. Sobecký a příliš ambiciózní. Zřídka počítejte s jinými lidmi.

Oheň je na jih, což představuje letní sezónu. Barva ohně je červená, je spojena s cévním systémem a srdcem. Samotným lidem v ohni se doporučuje, aby se vyhýbali nadměrnému teplu a nebyli vystaveni výbuchům emocí.

3. Strom (poslední číslice roku narození – 4 a 5)

Lidé narození pod záštitou stromu jsou velmi velkorysí. Dodržují své zásady etického chování, rádi zkoumají svět a analyzují informace, a také mají vzácnou sílu přesvědčování.

Lidé ze stromu jsou velmi umělečtí a kreativní, což se často projevuje ve všem, na co mohou dát ruce. Jsou pracovití a stále hledají něco, co by pro sebe mohli udělat, snaží se být neustále zaneprázdněni a věří, že práce je nejlepším využitím jejich síly. Sebevědomí je jednou z jejich nejlepších vlastností.

„Dřevěné lidi“ jsou vždy vděční za všechno, co mají, a nesnaží se honit excesy nebo skákat přes hlavu, i když je jejich zájmová sféra velmi velká a různorodá. Jsou věrnými přáteli a nikdy se nechovají sobecky, jsou ideálními týmovými pracovníky a jsou velmi soucitní k ostatním lidem.

Mezi nevýhody stromových lidí patří jejich extravagance. Hřeší proto, že dokážou zvládnout více úkolů, než zvládnou, takže jsou často přemoženi prací, která nikomu neprospěje.

Jinými slovy, stromoví lidé by se měli naučit stanovovat limity a správně vypočítat výkon. Za určitých podmínek se mohou stát příliš závislými na ostatních a dokonce se ztratit v davu, což je v mnoha ohledech možné jen díky jejich pasivitě a určité pomalosti.

Strom je na východě a jeho obdobím je jaro, barva je zelená. Strom je spojen s žlučníkem a játry. Zástupci tohoto prvku by se měli vyhýbat oblastem, kde převládá silný vítr.

4. Voda (poslední číslice roku narození – 2 a 3)

Vodní lidé jsou považováni za okouzlující a sympatické lidi a také vědí, jak sympatizovat. Jsou velmi flexibilní a mají vynikající provoz. Navíc jsou chytří a kreativní. Lidé ve vodě mají úžasnou představivost a nebojí se ji používat.

Je mezi nimi mnoho vynikajících filozofů a myslitelů, jsou velmi nezávislí a nejčastěji ovládají několik profesí. Zástupci vody mají perfektní komunikační dovednosti a mohou být velmi přesvědčiví. Za zmínku stojí také jejich vynikající diplomatické schopnosti.

Jsou vysoce intuitivní a dokáží zachytit to, co uniká pozornosti ostatních lidí. Jsou dobrými organizátory a neméně dobrými umělci, vědí, jak si všímat zvláštních talentů lidí kolem sebe a pomáhat jim rozvíjet je v budoucnu.

Vodní lidé mohou být tajní a neupřímní a nikdy nesdílejí svá tajemství s ostatními a mají silnou tendenci manipulovat.

Vždy a ve všem se snaží najít jednoduchou a snadnou cestu ven, protože se vyznačují určitou pasivitou a často se oddávají svým vlastním i cizím rozmarům. To, co by se měli naučit, je stát pevně na vlastních nohou a jít svou vlastní cestou.

A vodní lidé by se měli vyhýbat příliš vodnatým místům, bez ohledu na to, jak paradoxně to může znít.

Voda je na severu. Sezóna je zimní a barva je černá. Voda je spojena s kostními a vylučovacími systémy.

5. Kov (poslední číslice roku narození – 0 a 1)

„Metaloví“ lidé jsou velmi houževnatí, nezávislí a soběstační, což je dáno jejich silnou charakterovou silou. Milují se navzájem, ale také vědí, jak se starat a respektovat ostatní. Obvykle jsou docela zdrženliví, ale pod vnějším tlakem aktivně a neotřesitelně brání sebe a svůj úhel pohledu.

Zástupci tohoto prvku usilují o pořádek a dávají přednost rovnováze, rovnováze a čistotě v každém smyslu slova. Vyznačují se spolehlivostí a odhodláním, i když se někdy trochu oddělují a nesnaží se být součástí davu.

Když metaloví lidé vědí, co hledají a chtějí, pak jim jejich odhodlání může závidět, protože překážky a neúspěchy je nikdy nedostanou z cesty a neví, jak snadno vyřešit všechny problémy. Nebojí se samoty a vše, co od společnosti chtějí, je uznání jejich úspěchů a úspěchů.

Mezi nedostatky kovů lze uvést jejich periodickou impulzivitu. Vědomě nebo podvědomě každý má neodolatelnou touhu po luxusu, penězích a moci. Často mohou být tvrdohlaví a iracionální.

Jako vůdci jsou metalisté velmi nároční a chtějí, aby jejich podřízení co nejvíce splňovali své vysoké standardy a očekávání.

Metal je na západ. Sezóna je podzimní. Barva kovu je bílá. Kov je spojen s dýchacím systémem a plícemi.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Horoskopy

Děsivá Nostradamova předpověď. Podle ní nás čeká v létě peklo!

Odborníci dodnes diskutují o tom, zda byl Nostradamus skutečně věštec, nebo zda by jeho legendární přesnost byla jen mýtem, který čas úspěšně posílil. Podle zdrojů měl vousatý muž již zvláštní charakter, ačkoli II. Henry pracoval u soudu francouzského krále. Již v roce 1556 byl pozván do Paříže, aby bavil lidi, protože byl velmi připoután k okultismu a astrologii.

Nejprve se mu nedostávalo velké pozornosti, ale jeho proroctví o panovníkovi mu přineslo mezinárodní pověst. Ať tak či onak, do roku 2021 promítl několik věcí, z nichž některé se týkaly léta a mají něco společného s počasím, píše femcafe.hu. O nich bude pojednáno níže:

Nostradamus říká, že změna klimatu bude mít na planetu stále větší dopad, ale letos v létě se světoví političtí vůdci konečně dohodnou na možném řešení emisí látek znečišťujících ovzduší.

Uvidíme, jak voda stoupne a jak zem padne, “předpověděl prorok. Nostradamus neslibuje Evropě mnoho dobrého:„ V létě 2021 se některé země budou muset potýkat s velkými povodněmi, “uvedl, včetně Maďarska ., Itálie, Česká republika a Spojené království.

Změna klimatu je běžným problémem, ale Prorok uvedl, že hurikány způsobí v první polovině letošního roku problémy hlavně v Americe. Nostradamus věří, že eskalace anomálií počasí bude mít dopad hlavně na lidi na Floridě, v Texasu a v New Orelans.

Prorok řekl, že USA se musí připravit také na „velké zemětřesení“, které se rozprostírá přes Ameriku přes 500 mil, od Kalifornie po Kanadu. Protože Nostradamovy předpovědi jsou vždy přesné, určil také, jak silné bude zemětřesení v bohatším měřítku. Věří, že se očekává nejméně katastrofa 8. úrovně.

Pokračovat ve čtení

Děti

Ženy patřící mezi tato 4 znamení zvěrokruhu jsou nejlepší matky pro vaše dítě

Pravděpodobně víte, že znamení zvěrokruhu do jisté míry určují některé povahové vlastnosti. Věděli jste ale, že to může ovlivnit, jaký jste rodič?

Dnes se dozvíte, jak vaše datum narození ovlivňuje vaši matku. Níže je uveden seznam znamení zvěrokruhu, která fungují nejlépe jako maminky.

Beran

Beran zajišťuje, aby se jejich děti účastnily mimoškolních aktivit a rozvíjely se. Děti k tomu samozřejmě nejsou nuceny. Naopak jsou brány v úvahu pouze lekce, které přitahují jejich děti. Ženy tohoto znamení milují dobrodružství, a proto vychovávají své děti jako dobrodruhy. Beran a jeho potomci tráví svůj volný čas aktivně. Pod tímto znamením matky povzbuzují své děti, aby přijímaly výzvy, a vždy je podporují.

Váhy

Váhy jsou úžasné matky. Jsou velmi dobře organizované a tiché. Rádi mají vše pod kontrolou, ale neruší je žádné nepředvídané situace, které jsou s dětmi velmi snadné. Milují své děti a mohou pro ně udělat cokoli. Nedovolí jim však dostat se na hlavu. Od raného věku matky používají toto znamení k tomu, aby naučily své děti respektovat a milovat své sousedy.

Štír

Matky veverek jsou obdarovány velkou intuicí. Někdy vědí, co se děje s jejich dětmi, než to vědí. Vždy stojí za svými malými a nikdy nedovolí, aby se jim stalo něco špatného. Jsou k nim velmi ochranní a upřímní. Očekávají totéž od svých dětí. Nedochází k žádnému podceňování.

Rak

Matky ve znamení raků jsou velmi ochranářské. Jsou citliví na potřeby svých dětí a vždy pozorně naslouchají. Mohou se velmi dobře umístit na místo svých dětí a zlepšit jejich pohodu několika slovy. Dbají na to, aby byl jejich domov plný tepla, což respektuje širší rodina a přátelé. Z tohoto důvodu často přijímají hosty.

Pokračovat ve čtení

Horoskopy

6 náznaků, že vás chce váš anděl strážný před něčím varovat!

Jak poznat, že vám někdo ne z tohoto světa chce něco říct? Měli jste někdy pocit, že vás někdo pozoruje, i když jste s jistotou věděli, že široko daleko nikdo není?

Jak často dostáváte na otázky, které si v duchu kladete, odpověď, kterou byste si sami rozhodně nedaly? Tyto otázky by vám nejprve kladl psychoterapeut nebo psychiatr a mohou dokonce vyvolávat představu nějaké fobie nebo snad odchylky psychického stavu.

Existuje však přece jen jistý rozdíl mezi fobiemi a odchylkami a zprávami vašeho anděla strážce, vyšších sil, které nemůžeme materiální vnímat.

Člověk s psychickou odchylkou ji nikdy jako odchylku nevnímá. Pokud cítíte nějaký zásah jiného světa do toho svého, naslouchejte. Ti, kdo tam o vás mají péči, vám dají vědět, napoví vám a podpoří vás.

Podívejte se na přehled šesti náznaků, že vám chce něco říct někdo z jiné reality:

1. Máte velmi zřetelné sny, které si dobře pamatujete

Duchovní svět své poselství oznamuje často právě prostřednictvím snů. Pokud se blíží nějaká životní změna, může vám to být naznačeno v snu. Bude to scénář či symbol, který si rozhodně nebudete moci nevšimnout. Pokud se vám snil sen, nad kterým jásá celé vaše nitro, nebo naopak vám běhá mráz po zádech při obyčejné vzpomínce na něj, pak hledat výklad v nějakých snáře nemá vůbec smysl.

Když spíte, astrální svět je vám přístupný. Všechny vaše jistoty a pevné přesvědčení zůstávají v realitě, zatímco v jiných sférách jste více vnímaví. Záhrobní bytosti (vaši zesnulí předkové, náboženské symboly nebo lidé, kteří jsou vám velmi drazí ve svém pozemském ztělesnění) se vám budou zjevovat v obrazech, které si zapamatujete. Pokud si uvědomíte, že je to znamení shora, pak jediné, co musíte udělat, je zformulovat svůj záměr dozvědět se více.

2. Vašich pět smyslů posiluje

Svůj reálný svět vnímáte prostřednictvím čichu, hmatu, chuti, zraku a sluchu. Svět ireálny vám předá svůj signál takovým způsobem, že ihned pochopíte – taková vůně nebo zvuk se na daném místě nemohli vyskytovat. Například vůně konkrétního květu nebo trávy, voskové svíce nebo parfému nějakého konkrétního člověka. Může vám také zvonit v uších. Periferním zrakem můžete postřehnout nějaké postavy a jejich pohyb. Nelekejte se dále naslouchejte, buďte otevření, pozorujte a klaďte otázky.

3. Začíná selhávat elektronika a vypadává elektřina

Znamení shora nebo z paralelních světů mohou mít i tyto projevy. Jsme stvořeni z hmoty, ovšem elektřina, to jsou vlny, které mohou naše světy propojovat. Pokud vám nestartuje auto, i když zapalování je v pořádku, je možné, že váš silný anděl strážný vás právě v této chvíli nechce pustit na cestu. Poslouchejte pozorněji píseň, kterou hrají v rozhlase – asociativní vnímání vám pomůže se zorientovat – buď vám ukáže na toho, kdo se o vás stará nebo na příčinu zdržení. Lekat se netřeba. Navzdory hororem na podobné téma si pamatujte jedno: tělo se mohlo dávno rozpadnout na prach, ale energie spojující vás s někým, kdo vás z onoho světa chrání, je věčná.

4. Jste náhle naplnění nevysvětlitelným VEDENÍM

Pokud otázka, na kterou jste ani za nic nemohli najít odpověď, je náhle nad slunce jasnější, je to také znamení zásahu informačního toku z jiného světa. Někdo, kdo vás chrání, se postaral, aby vás poznání osvítilo, abyste pochopili, porozuměli a odhalili něco, co vám spíše nešlo do hlavy. Je to projev péče vašich duchovních ochránců a blízkých. Telepatie, neodbytné vnitřní přání něco udělat nebo intuice – říkejte tomu jak chcete, pokaždé, když v duchu prosíte o pomoc, je to právě tato síla, která vám napoví. Stačí poslouchat.

5. Mražení

Říká se, že když náhodně vyslovíme něco, co odpovídá skutečnosti, zvlášť když je to nějaká hrozná možnost nebo předpoklad, zamrazí nás, přejde nám mráz po zádech a zachvejeme se. Je to příznak, že vedle nás je svět éteru, připravený s námi komunikovat.

6. přistihla sami sebe přitom, že různé znamení vám vysloveně bijí do očí

Stane se, že na něco myslíte a náhodně se vám dostane přesné odpovědi nebo potvrzení, například v podobě písně nebo věty napsané na karoserii protijedoucího vozidla. Podobné shody v znameních vysílaných z onoho světa vás ujišťují, že jste na správné cestě. Buďte pozornější k vlastním pocitům, naslouchejte světu kolem sebe, buďte připraveni mluvit s éterem. Bude pak pro něj mnohem jednodušší k vám mluvit.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video12 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti12 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video12 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti12 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor12 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video12 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti12 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video12 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti12 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy12 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené