Humor

VTIP STOLETÍ: MANŽELKY POMSTAPrvní den si sbalila všechny osobní věci do krabic a kufrů. Další den si zavolala stěhováky, aby její věci odviezli.Tretí den si naposled sedla ke stolu v krásné jídelně, zapálila si, pustila si klidnou hudbu a pochutnala si na krevet, kaviáru a láhvi vína. Po večeři naposled navštívila každý pokoj v domě a do každé tyče na záclonu vložila napůl snědenou krevetku namočenou v kaviáru. Potom uklidila kuchyni a odešla.

Krátce nato přišel manžel se svou novou přítelkyní a byli velmi šťastní.Po několika dnech začal dům pomalu, ale nepříjemně páchnout. Vyvětrali, vyčistili koberce, prohledali otvory zda tam není mrtvá myš.Nakoniec vyměnili koberce, vymalovali, všude rozložili vonné svíčky.

Nic nepomohlo, přátelé jejich přestali navštěvovat, služebná odešla, opraváři odmítli přijít do domu … Nezbývalo než dům prodat. Po měsíci o dům stále nikdo neměl zájem a odmítla s nimi pracovat i realitní kancelária.Neostávalo nic jiného pouze si vzít vysokou půjčku a koupit jiný dům.

Po půl roce bývalá manželka zatelefonovala svému ex a ptala se, jak se daří. Soucitně vyslechla ságu o smradlavém dome.Medzi řečí zmínila, že jí ten dům velmi chybí a byla by ochotna snížit částku, na kterou má podle rozvodového řízení nárok, výměnou za ten dům.

Manžel si uvědomil, že jeho bývalá žena neví, jak moc ten dům smrdí.Vycítil příležitost a souhlasil prodat jí ho za desetinu toho, jakou měl dům hodnotu, pod podmínkou, že podepíše všechny papíry hned v ten den. Žena souhlasila, během hodiny manžela navštívil právník s podepsanými papiermi.Po týdnu bývalý manžel se svou novou přítelkyní s úsměvem na tváři sledují stěhováky, jak jim balí zařízení … včetně těch záclonových tyčí …Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Humor

Žena po 35 letech úklidu, dala výpověď. TAKOVÝ vzkaz poslala svým nadřízeným …

Julie Cousins ​​pracovala několik desítek let jako uklízečka v anglické bance. Tuto práci ale neměla ráda a nepracovalo se juejdobre především z důvodu, že ve firmě panovaly špatné vztahy mezi nadřízenými a jejich “poddanými”.

Nadřízení nešli pro nadávky a urážky daleko

Julie byla ráda, když konečně nastal čas odchodu do důchodu. Bude mít od všech šéfů klid a bude si moci dělat, co chce ona sama. Než ale nastal samotný odchod, rozhodla se napsat krátký dopis, který směřovala právě na vedení. Měl jí připomenout, jak těžké zažívala časy a chtěla dostat dobré rady od ostatních. List nakonec zveřejnil její syn na twitterovém účtu.

Všichni, kteří si list přečetli, nevěřili vlastním očím. Začali mezi sebou sdílet tento dopis, aby se dostal mezi co nejvíce lidí, a snad i k nějakým šéfem. Ti by si měli uvědomit jednu věc – že to jsou lidé, stejně jako kuchařky, ke kterým chodí na oběd nebo uklízečky, které dělají jejich kanceláře čistší.

Julie byla jako uklízečka pracovitá a měla ráda svou práci zorganizovanou …
Jen díky ní banka mohla každé ráno otevírat čistá a voňavá. Vedení banky s ní ale nezacházelo zrovna pěkně a chovali se vůči ní povýšeně. To se jí samozřejmě nelíbilo a rozhodla se v tom listu uvést na pravou míru. Žena litovala jen toho, že jí trvalo 35 let, než se rozhodla své myšlenky převést na papír a ukázat tak světu, jak zlí mohou nadřízení být.

V dopise uvedla, že jejich chování nebylo ani průměrné a jejich agresivita mluví hlavně o nich, ne o ní samotné. Oni sami totiž nejsou lepší než uklízečka. Ihned, jak se list dostal na internet, stal se hitem. Žena napsáním dopisu udělala dobrou věc. Sama byla vychována tak, aby v práci konala s každým stejně. Nezáleží na tom, jestli je to generální ředitel, uklízečka nebo kuchařka. Lze díky tomuto listu změní alespoň jeden nadřízený své chování k ostatním zaměstnancům.

Pokračovat ve čtení

Humor

Kýchnutí tohoto štěněte válcuje celý internet. Má více než 13 miliónů shlédnutí!

I zvířata mohou kdykoliv nachladnout a potom kýchají. Lidé kýchají často, ale když si kýchne takový pejsek a ještě ke všemu štěně, zábava je na světě. Podívejte se na toto video!

Majitel štěňata Pomeranian zřejmě ani netušil, jakou internetovou hvězdou se může stát jeho pejsek Roux. Na video se mu totiž podařilo zachytit moment, kdy si jeho čtyřnohý domácí mazlíček poprvé kýchl. Reakce Rouxe však zaskočila nejen jeho samotného spolu s majitelem, ale i internetovou obec, které se kýchnutí zalíbilo natolik, že se video po síti začalo šířit rychlostí blesku. A dostalo se i k nám.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video11 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti11 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video11 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti11 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor11 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video11 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti11 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video11 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti11 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy11 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené