Nezařazené

Velký drsný horoskop na srpen je zde: Lev přijde o peníze, ale Rybám se rýsuje na lepší časy…Co vás čeká v srpnu? Nový měsíc se opět blíží rychlostí blesku a chystá si pro nás pořádnou dávku nových zkušeností a emocí!

Co na nás čeká 

Celé léto se ponese v duchu životních změn, které budou velkou zatěžkávací zkouškou. Co v tomto období čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu?

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Srpen si pro vás připravil období plné stresu. Přijde totiž někdo, kdo vám tak zamává se sebevědomím, že se budete cítit jako hromádka neštěstí. Podzimní deprese přijdou jako nevítaný host!

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Celý srpen budete jako rentgen. Všech prokouknete a nic vám neunikne a běda tomu, kdo vás bude chtít oklamat. Dejte si však pozor na to, ať se z toho nestane posedlost, mohli byste totiž od sebe odehnat i lidí, které milujete.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci by si měli dát konečně pohov a trochu si odpočinout.

Pokud tak neučiníte, celý srpen vás postihne únava jako hrom. Máte nejen oslabené tělo, ale i mysl, takže si dejte pozor, ať se neodrovnáte!

RAK (22. 6. – 22. 7.) První dny tohoto měsíce nebudou úplně fajn. Ze skříně vypadne totiž kostlivec, kterého jste dlouho hlídali. Je ten pravý čas postavit se problému čelem a vyřešit ho. Uvidíte, že jakmile nebudete stále strkat hlavu do písku, uleví se vám.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Jestliže nepřestanete utrácet jako zběsilý, velmi to budete litovat. Nejenže při zběsilých nákupech utratíte skoro celou svou výplatu, ale i ten zbytek peněz, který vám zůstane, totiž přijdete. V roztržitosti totiž zapomenete někde peněženku. Dejte si na to pozor.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) I přesto, že léto už končí, vy se stále usmíváte jako sluníčko! Dobrou náladu si uchováte i celý srpen, protože se budete mít z čeho radovat. Srpen je období nových změn a na vás konečně čeká vaše vytoužená práce, o které jste vždy snili.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Nebude vám chybět energie a všechny pracovní povinnosti budete stíhat raz dva. Hvězdy vám však radí, abyste nepřeceňovali.

Volný čas byste pak měli trávit venku v lese. 

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Pokuste se ovládnout vaši vztek. Je pravděpodobné, že se v tomto období pořádně pohádáte a následně byste to mohli litovat. Pokuste se své emoce hlavně kolem dušiček držet na uzdě.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Pro vás nastává období plné životních změn. Srpen se ponese v duchu nových příbytků a stahování. Včas si sežeňte krabice, abyste měli věci kam dát a neměli zbytečný stres. Nechcete přece nový start začínat s poškozenou nervovou soustavou.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Planeta Saturn vám ovlivní náladu natolik, že nebudete chtít v první dny srpnů nikoho ani vidět. Bude to velmi ovlivněny vaší konstelací. To, co už vám neslouží, prostě musí odejít. Pokud se toho budete držet zuby nehty, nepomůže vám to. Tím více se budete cítit blbě a celý proces léčení si jen prodloužíte. Jednou se to musí rozseknout.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) V rodinných kruzích to poslední dobou docela skřípe a vy nevíte, jak tuto situaci řešit. Ničeho se nebojte, protože kolem poloviny října vás napadne vynikající myšlenka, jak to udělat! Možná půjdete i na dovolenou.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Ryby konečně čekají nové zítřky.

Letní energie vám pomůže se vypořádat s rozchodem a přijít na to, že být singl není vlastně tak hrozné. Čekají vás nové a zajímavé začátky a není proč truchlit. I tak jste nebyli šťastný, že?Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nezařazené

Smrt novorozence: Matka (29) Peťka předávkovala opiátům ?! Synáčkovi píše odkazy …

Ve vazbě skončila 29-letá matka tragicky zesnulého novorozence Peťka z Bojkovice. Pouze 9-denní chlapeček zemřel na předávkování opiátem. Policisté Marii T. obvinili z vraždy.

Policejní vyšetřování náhlého úmrtí teprve 9-denního novorozence Peťka z Bojkovice v Česku vyvrcholilo uvalením vazby na chlapcovu matku Marii T. (29).

Policisté ji obvinili, že svého synka v polovině listopadu zavraždila podáním smrtelné dávky opiátu. Na případ upozornila televize Prima ve středu 18. prosince.

Matka o chlapcově úmrtí informovala veřejnost hned v den, kdy zemřel, tedy 12. listopadu. “Náš Peťulka * 2. 11. – † 12. 11. 2019,” napsala na sociální síť, kde vzápětí okamžitě začala přijímat kondolence a děkovat přátelům a známým za slova podpory.

Když se jeden z nich zeptal, jak chlapeček zemřel, odpověděla: “Náhle.” Další známá rodině vzkázala, že je jí z tragické zprávy smutno. “Nám také, velmi to bolí,” zněla Mariina odpověď … “Nikdy nezapomeneme,” vzkázala ještě Petříkovi.

Sousedé Prime oznámili, že se jedná o sociálně slabší rodinu. “Vím od vidění, jsou to takové divné individua,” řekl televizi jeden z obyvatel Bojkovice.

Maria T., která měla dosud čistý trestní rejstřík, skončila ve vazbě a hrozí její 15 až 20 let, případně výjimečný trest, řekla Prime policejní mluvčí Lenka Javorková.

Mluvčí televizi oznámil, že policií nařízena pitva odhalila, že chlapeček zemřel na předávkování kodeinem, tedy opiátům, který se používá k utlumení kašle nebo bolesti.

Pokračovat ve čtení

Nezařazené

Gottova dcera prý chystá žalobu na Ivanu, chce více peněz z dědictví

Dominika Gottová se podle svého manžela Tima Tolkkiho rozhodla zažalovat Ivanu Gottová kvůli “neférovému majetkovému vyrovnání”. Timo Tolkki svou manželku plně podporuje. Manželé se chystají hledat vhodného právníka, který by je mohl zastupovat.

Hodnota kapitálu, které po sobě Karel Gott zanechal, se pohybuje řádově ve stovkách milionů korun. Gott se se svou nejstarší dcerou podle Tolkkiho vyrovnal už před smrtí, ale věnoval jí jen velmi malý zlomek ze svého bohatství.

“Podepsali předběžné vyrovnání. Byly při tom tak čtyři právníci. Musela to podepsat, “řekl Timo Tolkki.

“Nemyslíme si, že je to fér. Peníze, které dostala, jsou docela výsměch, “dodal. “Hledáme vhodného právníka, který by nás zastupoval. Budeme chtít někoho, kdo by to udělal pro bono (bezplatně), protože si právníka nemůžeme dovolit. Nemáme mnoho peněz, “dodal Tolkki. Čtěte dále …

Tolkki nevyloučil, že by právníka vyplatily, pokud jim nějaké peníze u soudu vyhraje. “Budeme chtít dva miliony euro, nebo dům na Bertramce. Dům by nám stačil, “dodal Tolkki v sms zprávě. V telefonním rozhovoru později dodal, že budou chtít peníze. “Myslím si však, že takový případ by vzal každý právník,” dodal Tolkki.

Není jasné, zda Ivana Gottová o chystané právní bitvě ví. “Nevím, co Dominika plánuje, takže se nemám absolutně k čemu vyjadřovat,” řekla TN.cz mluvčí rodiny Karla Gotta Aneta Stolzová.

Karel Gott přepsal vilu na Bertramce včetně pozemků na manželku Ivanu. Ta se stala také majitelkou dřevěnice v Doubice, kterou si Gott nedávno postavil. Ivana vlastní i garáž v Košíře. Gott po sobě zanechal také auta, šperky, umělecké předměty a tantiémy.

Ivana Gottová je také jediným společníkem ve firmě Karel Gott Agency sro, která řídila a koordinovala Gottovy pracovní aktivity. Zakládala ji společně se zpěvákem, ten se ale kvůli zdravotním problémům rozhodl z vedení v roce 2017 odejít.

Timo Tolkki je finský hudebník, který si za manželku vzal nejstarší dceru Karla Gotta Dominiku. Ve Finsku je známý z účinkování v metalové kapele Stratovarius, s jejímiž členy se ale v roce 2008 rozešel. Kapela pokračuje dále bez Tolkkiho.

Pokračovat ve čtení

Nezařazené

Bagárová vypenila: Pokud děláte TOTO, zasloužíte si pořádnou výchovnou facku!

Monika Bagárová, jedna z nejkrásnějších žen domácího showbyznysu a hrdá maminka dcerky Rumia, působí za všech okolností příjemným dojmem. Při mimořádně pozitivní charismatu a slušném vystupování je proto neobvyklým jevem, když ji něco skutečně rozcertí.

To by však nebyla správná matka, kdyby ji nerozohnil právě kontroverzní příspěvek o batolat. Monika reaguje na řadu ženy, která preferuje děťátko těsně po nakrmení nechat v postýlce vyplakat. “Zhasnout, zavřít dveře a nechodit k ní,” zní rada pocházející z jistých řad výchovných metod uspávání.

Monika se svou dcerou Rumia, se kterou již přežila společný zásah do těla, však preferuje úplně jiný styl a příspěvek poskytující řady vymáchání ji mimořádně vytočil. “Abych nechala malou samu plakat v postýlce, dokud neusne … Tak to nikdy v životě! A pokud toto někdo dělá, tak si zaslouží jednu pořádnou výchovnou facku za to malinké, které za to nemůže, že to spinkání prostě nejde, ” vyjadřuje rozhořčení mladá zpěvačka. Souhlasíte s ní nebo byste dali na radu neznámé ženy?

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Celebrity30 minutami před

Moderátor Leoš Mareš ukázal své dva syny. Ten starší je věrnou kopií otce!

Český moderátor Leoš Mareš má z prvního manželství s Monikou dvou krásných syny, z nichž rostou pořádní chlapi. Nyní Matěje...

Stalo se2 hodinami před

Těžké období slovenského zpěváka: Pár dní po smrti babky mu zemřela maminka, dojímavé slova!

S koronavirus bojujeme již více než rok, během kterého Sith vzít miliony životů po celém světě. I na Slovensku, bohužel,...

Stalo se4 hodinami před

Mladá dvojice nechce mít NIKDY děti: Jejich důvod pobuřuje celý svět!

Mladá dvojice spolu žije již delší dobu, ale ačkoli jejich okolí očekává, že ohlásí zásnuby či těhotenství, oni se rozhodli...

Stalo se4 hodinami před

Na trhu se objevily falešné respirátory: TAKTO zjistíte rozdíl!

Protipandemické opatření se v těchto dnech stále více zpřísňují, přičemž v interiéru již požaduje nošení respirátoru , který je odolnější...

Zajímavosti4 hodinami před

Tajemné věštby Nostradama pro rok 2021: Předpověděl přírodní katastrofu i umělou inteligenci!

Francouzský lékař jménem Nostradamus byl slavným prorokem, který žil již v 16. století. Během svého života předpověděl mnoho událostí, které...

Zajímavosti24 hodinami před

Svého manžela znala od dětství, ale přesto před ním skrývala trpké tajemství, které mu nemohla nikdy říct …

S Milanem jsme spolu chodili už od základní školy. Nikdo nevěřil, že nám dětská láska vydrží i v dospělosti a...

Zajímavosti24 hodinami před

POZOR! Každý 10. člověk má po překonání Covid-u dlouhodobé problémy! Mohou trvat i měsíce ….

Zdravotní úřady po celém světě musí věnovat mimořádnou pozornost takzvanému “dlouhému covidu,” uvedla ve čtvrtek (25. 2.) evropská pobočka Světové...

Stalo se24 hodinami před

Žena šla na interrupci. To, co udělal gynekolog, je naprosto šokující!

Příběh ženy, která před sebou měla velmi těžké rozhodnutí. Rada lékaře ji však velmi zaskočila. Žena ale rázem změnila názor...

Video24 hodinami před

Mladá nevěsta se začala během obřadu strašně smát. Když to uvidíte, přijde vám směšné i za ni …

Dokážete si představit důležitější chvíli než skládání manželského slibu? Tento pár měl ale výjimečnou svatbu. Přímo před samotnou slavnostní chvílí...

Stalo se24 hodinami před

Žena si udělala v autě fotku. Následně si všimla děsivé DETAIL!

Teenagerka si udělala Self fotku během jízdy, když si její matka později prohlédla, zhrozila se. Američanka Melissa Kurtz z Floridy...

Oblíbené