Nezařazené

Velký drsný horoskop na srpen je zde: Lev přijde o peníze, ale Rybám se rýsuje na lepší časy…Co vás čeká v srpnu? Nový měsíc se opět blíží rychlostí blesku a chystá si pro nás pořádnou dávku nových zkušeností a emocí!

Co na nás čeká 

Celé léto se ponese v duchu životních změn, které budou velkou zatěžkávací zkouškou. Co v tomto období čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu?

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Srpen si pro vás připravil období plné stresu. Přijde totiž někdo, kdo vám tak zamává se sebevědomím, že se budete cítit jako hromádka neštěstí. Podzimní deprese přijdou jako nevítaný host!

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Celý srpen budete jako rentgen. Všech prokouknete a nic vám neunikne a běda tomu, kdo vás bude chtít oklamat. Dejte si však pozor na to, ať se z toho nestane posedlost, mohli byste totiž od sebe odehnat i lidí, které milujete.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci by si měli dát konečně pohov a trochu si odpočinout.

Pokud tak neučiníte, celý srpen vás postihne únava jako hrom. Máte nejen oslabené tělo, ale i mysl, takže si dejte pozor, ať se neodrovnáte!

RAK (22. 6. – 22. 7.) První dny tohoto měsíce nebudou úplně fajn. Ze skříně vypadne totiž kostlivec, kterého jste dlouho hlídali. Je ten pravý čas postavit se problému čelem a vyřešit ho. Uvidíte, že jakmile nebudete stále strkat hlavu do písku, uleví se vám.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Jestliže nepřestanete utrácet jako zběsilý, velmi to budete litovat. Nejenže při zběsilých nákupech utratíte skoro celou svou výplatu, ale i ten zbytek peněz, který vám zůstane, totiž přijdete. V roztržitosti totiž zapomenete někde peněženku. Dejte si na to pozor.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) I přesto, že léto už končí, vy se stále usmíváte jako sluníčko! Dobrou náladu si uchováte i celý srpen, protože se budete mít z čeho radovat. Srpen je období nových změn a na vás konečně čeká vaše vytoužená práce, o které jste vždy snili.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Nebude vám chybět energie a všechny pracovní povinnosti budete stíhat raz dva. Hvězdy vám však radí, abyste nepřeceňovali.

Volný čas byste pak měli trávit venku v lese. 

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Pokuste se ovládnout vaši vztek. Je pravděpodobné, že se v tomto období pořádně pohádáte a následně byste to mohli litovat. Pokuste se své emoce hlavně kolem dušiček držet na uzdě.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Pro vás nastává období plné životních změn. Srpen se ponese v duchu nových příbytků a stahování. Včas si sežeňte krabice, abyste měli věci kam dát a neměli zbytečný stres. Nechcete přece nový start začínat s poškozenou nervovou soustavou.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Planeta Saturn vám ovlivní náladu natolik, že nebudete chtít v první dny srpnů nikoho ani vidět. Bude to velmi ovlivněny vaší konstelací. To, co už vám neslouží, prostě musí odejít. Pokud se toho budete držet zuby nehty, nepomůže vám to. Tím více se budete cítit blbě a celý proces léčení si jen prodloužíte. Jednou se to musí rozseknout.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) V rodinných kruzích to poslední dobou docela skřípe a vy nevíte, jak tuto situaci řešit. Ničeho se nebojte, protože kolem poloviny října vás napadne vynikající myšlenka, jak to udělat! Možná půjdete i na dovolenou.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Ryby konečně čekají nové zítřky.

Letní energie vám pomůže se vypořádat s rozchodem a přijít na to, že být singl není vlastně tak hrozné. Čekají vás nové a zajímavé začátky a není proč truchlit. I tak jste nebyli šťastný, že?Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nezařazené

Muž si zamkl tvář do klece, aby přestal s kouřením cigaret

Lidé někdy dělají nevysvětlitelné věci. Hypnoterapie na to, abyste si přestali okusuje nehty nebo vymazávání aplikací s rychlým občerstvením. Tento muž například nosí na hlavě klec ve snaze, aby přestal s kouřením.

Ibrahim Yücel z tureckého města Kütahya kouřil více než dvě desetiletí, dokud se nerozhodl fyzicky zabránit tomu, aby si cigaretu vložil do úst.

Inspiroval se motorkáři, kteří nosili přilby, a na výrobu vlastního použil 130 metrů měděného drátu.

Jezdci na motorkách si samozřejmě mohou helmu kdykoliv složit, ale Ibrahim zašel až tak daleko, že dal své rodině klíč, kterým si odemyká hlavu.

Toto rozhodnutí přišlo poté, co si Ibrahim uvědomil, že od 16 let kouřil každý den dva krabičky cigaret. No až když jeho vlastní otec zemřel na rakovinu plic, uvědomil si, že je čas upozornit i na své zdraví. Dalším, ještě důležitějším důvodem je, že chce vidět jako vyrůstají jeho děti.

Přilba byla navržena jako klec pro ptáky. Před tím, než Ibrahim každé ráno odejde do práce, nechá klíče své manželce.

Jeho předchozí pokusy o zbavit se tohoto zlozvyku vždy selhaly, a proto ho jeho manželka podporovala – přesto, že se zpočátku za to trochu styděla.
Přes přilbu na hlavě může jíst sušenky nebo pít vodu, ale pokud by si chtěl pochutnat na plnohodnotném jídle, musel by si odemknout klec.

Ibrahima příběh a obrázky se nedávno znovu objevil na internetu a po pochopení jeho obtíží někdo napsal: “Extrémně problémy vyžadují extrémně činy.”

Další uživatel napsal: “Musím si přetřít oči a poškrábat nos, jen když se na to podívám.”

“Kouřila jsem 7 let a ukončení bylo jednou z nejtěžších věcí, jaké jsem kdy v životě udělala. Již více než tři roky jsem bez nikotinu! ”

Zdroj: ladbible.com

Pokračovat ve čtení

Nezařazené

Tragická nehoda jim vzala tři děti. O rok později se stal zázrak, který je přivede zpátky k životu.

Manželství Lori a Chris Coble prošlo něčím mimo slova. Lori jako obvykle chodila po děti, aby přinesla děti, ale ten den, po návratu domů, se stala strašná nehoda.

Před ztrátou vědomí si Lori pamatuje jen to, že do jejich minivanu narazil nákladní vůz. Její děti, pětiletý Kyle, čtyřletá Emma a dvouletá Katie byly převezeny do nemocnice zcela odlišné od jejích.

Lori si tuto událost úplně nepamatovala.
Zoufalý Chris musel doručit své manželce zničující zprávu … Jejich děti byly zraněny tak těžce, že nepřežily.

Řidič kamionu Jorge Miguel Romero byl mnohokrát zastaven policií za nepřiměřenou rychlost, ale vůbec se necítil provinile za způsobení tragédie. Manželský pár se proti němu domáhal spravedlnosti, protože nelegálně vzal život jejich dětem.

Šest měsíců po této události se však manželství setkalo se skutečným zázrakem!

Lori znovu otěhotněla. Jak se ukázalo později, byli to trojčata, chlapec a dvě dívky, stejně jako předtím. Manželství bylo téměř jisté, že jejich děti s tím musely mít něco společného.

“Tvoje mysl nemůže ani myslet jinak.” Pokud máte pocit, že jsou tam, aby vás sledovali a chránili, a něco takového se děje, je těžké si myslet jinak, že nebyli zapojeni do toho, co se stalo. “

Ashley, Ellie a Jake oslavili v květnu 2015 své 7. narozeniny.

“Myslím, že je to zázrak.” Kyle, Emma a Katie v bance s tím měli něco společného. Myslím, že nám pomohli, možná to udělali i pro nás. ““

Ztráta tří dětí pro tyto rodiče nemůže nic nahradit, ale bezmezná láska k dnešním dětem jim usnadňuje vyrovnání se se ztrátou.

Pokračovat ve čtení

Nezařazené

Adoptovaný pejsek celé dny vrčel a štěkal na dveře – po chvíli jeho nový majitel objevil děsivou věc

Před přijetím strávila Kailey v útulku více než rok. Nerozuměla s jinými psy, ráda spala sama a bála se lidí. Nakonec to byla rodina, která jí chtěla dát šanci na nový život.

Suzy a její rodina adoptovali Kailey a představili ji svému druhému psu. Fena se pomalu začala otevírat lidem, ale byla stále opatrná a mlčela.

Jednou v noci Kailey hlasitě zaštěkal na dveře, které probudily Suzy. Žena byla chováním psa překvapená a věděla, že něco nemusí být špatně. Když se k dívce přiblížila, ucítila zvláštní vůni.

Kailey ucítila únik plynu poblíž domu a včas probudila svého majitele. Suzy okamžitě zalarmovala hasiče a začala varovat sousedy před nebezpečím.

Historie feny ukazuje, jak okouzlující a úžasní psi mohou být, pokud dostanou příležitost. Nebýt Kailey, mohla být celá situace tragická …

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video6 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti6 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video6 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti6 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor6 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video6 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti6 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video6 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti6 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy6 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené