Horoskopy

Velký a přesný horoskop pro rok 2021 pro všechna znamení zvěrokruhuRoku 2020 vládl Měsíc, který je v astrologii mimo jiné symbolem rodiny, hlubokých emocí a matky (matriarchátu). Musíte uznat, že jsme si všichni opravdu užívali domov a emoce kvůli koronaviru. Co nás čeká letos?

Dobrou zprávou je, že 20. března 2021, kdy Slunce vstoupí do Berana a nastane jarní rovnodennost, převezme vládu Saturn, který je jakýmsi protikladem Měsíce, protože symbolizuje otcovskou postavu (patriarchát). Řídí ekonomiku, velké společnosti, vládní instituce a zajišťuje, aby vše mělo strukturu a pevný řád. Kromě toho je Saturn nebo Saturnus zobrazován jako muž se srpem, protože podle římské tradice je bohem zemědělství. Byl to on, kdo naučil pozemšťany, jak si vydělat na živobytí v přírodě, a nejen to! Dostal také roli správce a římská pokladnice byla v jeho chrámu.

Saturn bude řídit vše od znamení Vodnáře. Opravy dříve způsobených problémů a zkreslených vztahů v rodinách. Rovněž začne dávat do pořádku vše, co se v hospodářství v průběhu let zhoršilo, a stanoví hranice, abychom mohli žít dobře.

Saturn je o disciplíně a odpovědnosti vůči kolektivu. Je přezdíván Pán času a nesnáší zkratky. Vodnář je naproti tomu humanista, průkopník, zdroj úžasných nápadů a vizí pro budoucnost. Symbolem Vodnáře je nosič vody, který očistí naši mysl a mysl celé společnosti od všech mylných představ. Kombinace Saturnu a Vodnáře je proto zárukou, že se svět začne léčit, i když prostřednictvím tvrdých lekcí. Ty přijdou v podobě pravidel a předpisů, z nichž budeme mít pouze užitek, protože bez nich bychom nikdy neuspěli.

Saturnův návrat na pomyslný trůn Vládce roku proto jasně předpovídá, že následujících dvanáct měsíců navždy změní naše životy.

Ve hře bude navíc miláček Fortuny (bohyně osudu) – Jupiter. Je pravda, že rád expanduje, ale navštíví Saturn, který ho dokáže zkrotit a přimět ho, aby plnil své poslání podporovat pokrok a reformy, které jsou v zájmu všech.

Díky tomu si budeme v průběhu roku 2021 připomínat vesmírné průkopníky, kteří společně a s využitím všech dostupných informací a technologií budují nový a lepší svět pro sebe i budoucí generace. To nezní vůbec špatně, nemyslíš?

A teď pojďme k předpovědi pro každé znamení zvěrokruhu. Pokud znáte svého předka, projděte si horoskop tohoto znamení a pokud si při čtení myslíte, že vám prognóza nesedí, uvědomte si, že budoucnost je před vámi, a když se bude rok co rok setkávat, může být všechno úplně jiné .

Beran (21. března – 20. dubna)

Jste zvyklí rozhodovat sami za sebe, velet, být vůdcem, ale v příštích dvanácti měsících se naučíte pokoře. Orgány budou mít rozhodující slovo, takže zaměstnanci se budou muset podřídit svým nadřízeným, protože podnikatelé obvykle rozhodnou, že se něco stane, budete prostě nuceni držet se toho, co se od vás vyžaduje. Mnozí budou nuceni vrátit se v čase a obnovit zapomenuté staré metody, protože zjistí, že až na vzácné výjimky jsou účinnější než zprávy. V pracovní oblasti bude důležitá loajalita. Pokud jste na manažerské pozici nebo v obchodě a zaměstnanec proti vám začne stavět další podřízené, propustíte ho, neustále byste čelili zcela zavádějícím požadavkům a napětí. Pokud jste zaměstnanec, vyhýbejte se problémům věčně nespokojených kolegů se svým šéfem.

Peníze

Mars bude skvělou příležitostí, jak s vámi v březnu a dubnu vydělat peníze trigonem se Saturnem a Jupiterem. Mnoho z nich bude povýšeno v květnu, a to půjde ruku v ruce s lepším platem. Zatmění měsíce 19. listopadu ukončí nepříznivé finanční dohody a dohody. V prosinci bude Venus ve vašem sektoru povolání, ambicí a veřejné pověsti a osloví vás zapomenutí klienti, obchodní partneři a bývalí zaměstnavatelé. Budete mít spoustu času na přemýšlení, na co kývnout a co nechat plavat.

Zdraví

Pokud vás něco nebo někdo znervózňuje, osprchujte se, ne sklenicí ohnivé šťávy. Alkohol by vyřadil váš lymfatický systém a ohrozil vaše vnitřní orgány! Okamžitě vyřešte bolest zubů, jinak se zbavíte slzení. Do léta jděte na kontrolu štítné žlázy. Mnoho kuřáků bude mít ve druhé polovině roku potíže s dýcháním, aby se zbavili závislosti na nikotinu.

Láska

Svobodným jedincům je dáno tolik příležitostí k vytvoření vztahu, že je téměř nemožné, že by se nezamilovali, dokonce mnoho z nich si do konce roku založí rodinu. Naopak, pokud jste přiděleni, začnete se v létě chovat destruktivně a pokud vztah nemá silné a hluboké kořeny, nevynecháte dramatický rozchod. Od 30. října do 13. prosince budete sexuálně obtěžováni. Užijte si to, užijte si fyzické hry i za bílého dne, protože takové intenzivní orgasmy zažijete znovu za dva roky.

Býk (21. dubna – 21. května)

Nepokoušejte se dobýt kariérní Olymp nečestnými způsoby. Chovejte se jako poctiví profesionálové a místo vynalézání triků zkuste zavést do praxe nápady, na které už dlouho myslíte. Díky odvaze opustit vyšlapané cesty dojde ve vaší kariéře k zásadnímu životnímu posunu a to, co vybudujete, bude trvalé! Vědci a redaktoři budou muset být při psaní článků velmi opatrní a nesmírně pozorní, stejně jako studenti při práci na diplomu. Pokud použijete citát někoho jiného, ​​nezapomeňte uvést autora, protože vám hrozí obvinění z plagiátorství. Od 20. května do 10. července nepodceňujte poruchu elektrických a plynových spotřebičů na domácí půdě, kvůli horoskopu byste vystavili rodinu riziku požáru.

Peníze

V březnu a dubnu budete doslova chamtiví, takže mnozí najdou vedlejší příjem. A uděláte dobře. Červnové zatmění slunce vás konečně donutí koupit něco, co stále odkládáte, ale už to nebude možné. Ale v zásadě tento rok veřejně nediskutujte o tom, co vlastníte a jaké jsou vaše finanční rezervy. Pokud podnikáte, nedůvěřujte obratu vaší společnosti. Pomocí promyšleného a důmyslného triku do detailů vás někdo mohl připravit nejen o finance, ale dokonce i o rodinný majetek.

Zdraví

První dva měsíce budete mít zvýšené krvácení, proto buďte opatrní při práci s ostrými předměty a vyhněte se činnostem, které by vám mohly poranit nos. V září a říjnu vám bude hrozit zánět ledvin. Neublíží vám, pokud během těchto měsíců pravidelně pijete březový džus a hlavně se nestydíte. Pokud občas trpíte ischiasem, v prosinci nezvedejte těžké předměty, bolest vás může ochromit natolik, že budete muset strávit Vánoce v posteli.

Láska

Pokud máte zranění srdce, uzdraví se to v lednu. 17. února a 15. června budete mít příležitost navázat nový vztah a budete si také přát v červenci a srpnu. Během těchto měsíců mnozí z vás dokonce porodí svého dědice. Pokud chcete ze vztahu uprchnout a rozejít se, ale nebudete mít odvahu, zatmění měsíce vás bude tlačit, abyste se 19. listopadu rozešli ve svém znamení. Naopak ti, kteří budou mít uvolněné partnerství, se rozhodnou nic odkládat kolem tohoto dne a začnou plánovat svatbu.

Lev (23. července – 22. srpna)

Chaos a nepředvídatelné pracovní situace vás donutí pracovat často do noci a o víkendech, což u vás doma postupně vyvolá podivnou náladu. Uspořádejte svou práci pečlivěji, aby vaše soukromí nebylo v troskách. Mnoho lidí dokonce změní práci za cenu stěhování a budou se objevovat odvážlivci, kteří se osamostatní a zahájí podnikání. Skvělá věc je, že budete mít energii a motivaci pro zásadní životní změny. S absolutní přesností můžete odhadnout limity svých schopností a maximálně využít ověřené informace. Jedna věc je jistá, i za cenu drastických změn získáte rovnováhu života a materiální zabezpečení na mnoho dalších let.

Peníze

Podnikatelé se budou muset vyrovnat s tím, že za lepšími výdělky a obratem budou muset cestovat trvale, ale výsledek bude stát za to! Od 29. července do 15. září je to vaše nejsilnější období roku, pokud jde o výdělky. Můžete se omezit a zmenšit, pracovat od slepého k slepému. Zaměstnanci budou pracovat pro dva, což jejich nadřízení ocení nejen finančně, ale pravděpodobně i na vyšší pozici. Ve dnech kolem 2. září buďte velmi opatrní, někdo se vás pokusí podvádět, okrást nebo oklamat!

Zdraví

V prvních dvou červnových týdnech buďte velmi opatrní. Naproti Plutu ve vašem sektoru zdravotnictví projde Mars, opozice těchto planet vás varuje před zlomeným žebrem. Ženy by měly podstoupit vyšetření prsou. Po 15. listopadu snižte solení až do konce roku, nepijte tvrdý alkohol, jinak vás začnou trápit problémy s klouby, nelze vyloučit ani revmatismus, mohla by také začít dna.

Láska

Ve vašich mezilidských vztazích dojde k posunu. Určitě můžete ze seznamu přátel odebrat jednotlivce, na kterého se nemůžete spolehnout, nebo s ním ukončit spolupráci. Pokud žijete ve vztahu s knihou psů, se Saturnem v sektoru partnerství, konečně začnete brát své pouto vážně a lze předvídat, že dobrovolně strčíte hlavu do chomoutu. Pokud jste nezadaní a nemilujete se hned na začátku roku, počkejte, druhou polovinu potkáte ve druhé polovině roku.

Panna (23. srpna – 22. září)

Nejste znamením, které touží po pozornosti nebo slávě, a přesto toho letos toho pro sebe uvidíte hodně. To bude mít pozitivní vliv na vaši kariéru. Tomu však může předcházet skutečnost, že budete tak nespokojeni, že své životní plány změníte přímo ve velkolepém stylu a nebudete se nijak držet země. Bude to otázka karmických rozhodnutí a vy si otevřete dveře do skvělé pracovní polohy, kterou nikdy neztratíte, naopak, budete z ní stoupat výš a výš! Kromě toho budete mít tak velkou intuici, že vás ochrání před vším škodlivým, od nezdravých lidí až po ohrožení. Vždy couvejte ve správný okamžik a smrkněte si přímo před nosem!

Peníze

V případě potřeby se naučíte nové povolání nebo prohloubíte svoji specializaci. Úžasná dohoda padne podnikatelům do klína kolem 20. února, ale přesto se nevyhnete malému finančnímu propadu. Od 27. září do 23. října bude ve vašem příjmovém sektoru retrográdní Merkur, což naznačuje neočekávané výdaje a finanční nejistotu obecně. Pokud však připravíte finanční rezervu na toto období, nic dramatického se nestane.

Zdraví

Od 23. dubna do 14. dubna nepodceňujte pitný režim, jinak vám jaro zkazí bolesti hlavy. Postarejte se o cévní systém po celý rok, můžete mít křečové žíly. Pravidelně dodávejte tělu lutein, který najdete v listové zelenině a žluto-červeném ovoci. Lutein je účinným přírodním pomocníkem v boji proti ateroskleróze. A pravidelně ráno pijte zelený nebo černý čaj. Obsahují rutinu, která zlepšuje pružnost cév.

Láska

Budete si přát v říši lásky! I po velmi dlouhou dobu se osamělí jedinci konečně na začátku léta setkají se svou spřízněnou duší. Bude to kreativní člověk s mnoha zájmy a pravděpodobně bude zahrnovat esoteriku. Pokud jste přiděleni, partnerské krize vás obejdou a mnoho z nich bude mít dokonce jednu z nejkrásnějších prázdnin od začátku vztahu. Pokud je váš vztah narušen, vypuknete nejpozději v září.

Váhy (23. září – 23. října)

Ve vaší rodině dojde ke zcela zásadním změnám. Pomalu, ale jistě převezmete kontrolu nad všemi jeho událostmi a nakonec konečně vyřešíte všechny své hluboce zakořeněné problémy. Věřte tomu nebo ne, budete schopni očistit rodinné vztahy od veškeré zátěže minulosti. Ale budete pochybovat o sobě a svých schopnostech. Začnete mít koníček, ale budete se bát, že v něm neuspějete. Pokud se však nepodvolíte žárlivostí vůči žárlivosti na úspěchy druhých, nakonec začnete sklízet chválu a obdiv. A dokonce i tento koníček pro volný čas vám začne generovat příjem!

Peníze

Letos by pro vás měla být osobní mantra, že všechno dobře dopadne a nic by se nemělo vzdát. Zejména neustupujte od projektů, kterým budou chybět vaše znalosti. Zvládnete je, protože naučit se něco nového bude pro vás hračka, platí to jak pro zaměstnance, tak pro podnikatele. Výsledek vždy předčí vaše očekávání, zbaví vás zcela zbytečných komplexů a důležité je, že na každé riskantní akci budete slušně profitovat!

Zdraví

Do 4. března se nechejte hýčkat intimními a reprodukčními orgány a vzdejte se plavání v krytých bazénech! Nepodceňujte problémy s močením, ženy mají nepravidelnou menstruaci, muži by měli podstoupit vyšetření prostaty. Zdánlivě banální neléčené zdravotní problémy v tomto období přejdou do chronického stadia a ty mladší by se mohly v budoucnu komplikovat úspěšným pojetím potomka.

Láska

V únoru vytvoří singl Venuše úžasné prostředí, které si jednotlivci mohou zamilovat. Naopak, účastníci se v prvních dvou měsících roku budou s drahou polovinou hádat. Poté se naladí na romantickou frekvenci, která by mohla být přerušena 27. září. Merkur, který bude vaším znamením zpět do 23. října. Během tohoto období věnujte pozornost jazyku. Jediné prohlášení by mohlo skončit v oddělených ložnicích a nepříjemné dusno ve vašem vztahu by bylo čas od času do konce roku.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Máte před sebou rok, ve kterém se naučíte respektovat názory a životní styl členů rodiny a přestanete strkat nos do věcí, se kterými nemáte nic společného. Pro vaši zvídavou a výzkumnou povahu to bude opravdu těžký oříšek, ale postupně zjistíte, že když se nestaráte o ostatní, když se o ně nestarají, máte větší svobodu a váš domov bude pohodlný jako nikdy předtím. Nechoďte na dovolenou mezi 11. červnem a 29. červencem. Mars vám dodá ohromnou energii a zároveň vytvoří příležitost ukázat svým nadřízeným, co můžete dělat. Získáte nejen uznání, ale také vyšší pozici v hierarchii společnosti. Podnikatelé budou tak draví, že konečně zametou nekalou soutěž. Ti, kteří nejsou spokojeni se svou kariérou nebo povoláním, budou mít odvahu to změnit a riziko se vyplatí.

Peníze

Ve vašem finančním sektoru nastanou dvě zatmění, takže je možné, že může dojít k zapomenutým dluhovým nebo daňovým nebo majetkovým nesrovnalostem. Připravte se na to a vytvořte si finanční rezervu. Pokud máte dost peněz, nepoddejte se pokušení koupit si po 13. květnu něco velmi nákladného na provozování svého koníčka. Přitažlivostí bude Jupiter, ale 20. června naberie retrográdní směr a jeho trajektorie ukazuje, že z nějakého důvodu budete muset byt zvětšit nebo vyměnit.

Zdraví

První rizikové období pro vaše příznaky nastane od 4. března do 23. dubna. Během této doby nepodceňujte ranní kašel, mohlo by to přerůst v zápal plic nebo se u vás může objevit chronická bronchitida. V září a říjnu, po příchodu z přírody, zkontrolujte celé tělo na klíšťata. Pokud ano, okamžitě vyhledejte lékaře, jinak strávíte podzim v nemocnici.

Láska

Věřte tomu nebo ne, ale pokud jste nezadaní a bez ohledu na to, kolik vám je let, Cupid vás letos najde! Mnozí se do sebe zamilují mezi 25. únorem a 21. březnem a po úvodním datu si se svým protějškem budou rozumět na první dobré bázi. Konec června a celé léto bude také zajímavý, protože někteří z vás najdou bývalou lásku. Přiznejme si skutečnost, že si nejprve bude muset vyřešit svoji minulost, ale čekání bude stát za to!

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

V příštích dvanácti měsících se naučíte komunikovat dovedně, abyste nikdy nikoho proti sobě neobrátili a vždy dosáhli svého. Vaše šedá kůra nebude odpočívat, protože se pokusíte dohnat ve vzdělávání vše, co jste v minulých letech zanedbávali. Intelektuálně svým způsobem dospíváte. Úspěchy budou slavit zejména jednotlivci, kteří se živí psaným nebo mluveným slovem, a také mediátoři. 19. listopadu s vámi doslova zatřese zatměním měsíce ve vašem profesionálním sektoru a vytvoří prostor pro řešení pracovních problémů nebo návrat ke starým projektům a jejich dokončení. Je však také možné, že vám bude nabídnuta jiná pracovní pozice. Neváhejte, zvládnete rekvalifikaci levé zadní části a zvládnete jakoukoli zkoušku na výbornou!

Peníze

Podnikatelé očekávají v lednu dvojnásobný zisk a zaměstnanci budou přidáni. Skvělá věc je, že po většinu roku budete mít kontrolu nad svými financemi. Začnete upřednostňovat kvalitu před kvantitou, což znamená, že nebudete utrácet peníze za drobnosti, ale za cenné věci. Bez čeho nemůžete nic dělat. Další finanční injekce na vás čekají v posledních dvou měsících roku, ale po 19. prosinci byste raději neměli nosit šperky, retrográdní Venuše naznačuje ztrátu cenné věci.

Zdraví

Do začátku března nepodceňujte výkyvy počasí a dvojitou ústní hygienu. Jinak budete trpět bolestmi v krku, bolestmi v krku nebo záněty hlasivek. Pokud máte dlouhodobé problémy s nosními mandlemi, pravděpodobně vám jejich odstranění nebude chybět. Kolem 19. listopadu dávají o sobě vědět o zdravotních problémech, které byly dosud skryty. Nepodceňujte proto ani malé množství nevolnosti!

Láska

Pokud máte s drahou polovinou cokoli nevyřešeného, ​​budete mít příležitost to v červnu napravit. Tento měsíc také umožní obnovit vztah těm, kteří ho rychle ukončili afektem a okamžitě ho hořce litovali. Za velmi neobvyklých okolností si nezadaní najdou spřízněnou duši v období od 21. března do 14. dubna. Nový známý jim doslova obrátí život naruby. A také objeví koníčky, kterým se budou společně věnovat.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Ve vašem osobním i profesionálním životě na vás čekají velké události! Nezmeškáte kariérní skok a mnohým dokonce bude přidělen post, o kterém jste si mysleli, že ho nikdy nedosáhnete! To jednou provždy umlčí hrst kolegů, kteří vám tajně ublížili. Většina spolupracovníků a podřízených vám bude loajální a darebáci si vás již nedovolí pomlouvat. Také děláte pořádek mezi sousedy a příbuznými. Na jaře (a celé léto) převezme Jupiter kontrolu nad vaším komunikačním sektorem, zónou ovládanou intuitivním znamením Ryb. V neverbálním jazyce budete naprosto přesní, protože můžete číst z řeči těla a pronikat do podstaty ostatních.

Peníze

Saturn, část roku, a Jupiter projdou vaší příjmovou zónou a svým způsobem se postarají o vaši symbolickou finanční transformaci. Zjistíte, že existuje mnohem více způsobů, jak vydělat peníze. Kreativními nápady vás doslova zkazí. Když si to situace vyžaduje, můžete se snadno zdokonalit v novém oboru, mnozí dokonce zahájí podnikání. Jednoduše budete mít inovativní přístup k vydělávání peněz, vaše finanční situace se po mnoho dalších let zlepší a dokonce stabilizuje.

Zdraví

Vaše tělo si zvykne na velkou zátěž, proto je nutné, abyste pravidelně chodili na čerstvý vzduch a chodili spát se slepicemi. Jinak se kolem 26. května během zatmění měsíce nebo kolem 10. června během zatmění slunce zhroutíte! Pokud jedete v červenci na dovolenou, odpusťte si skoky do vody z velkých výšek a tam, kde nemáte ponětí, jak hluboké je dno – můžete si poranit záda, dokonce si poškodit páteř!

Láska

Pokud budete přiděleni, váš milostný život bude až do konce dubna opravdu bouřlivý, protože Uran naznačuje rozchody a návraty. Naštěstí se v květnu uklidníte. Objasníte si svoji roli ve vztahu kolem 5. června, kdy se Mars ve znamení rakoviny dostane do konfliktu s Plutem. Bude to boj o moc, ale nakonec zvítězí zdravý rozum a s drahou polovičkou nastavíte pravidla tak, aby se ani jeden necítil vykořisťován druhým. Zlom v životě singlů přijde v listopadu a bude to láska na první pohled!

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Jako mávnutím kouzelné hůlky změníte vše, co jste v minulosti pokazili, přinejmenším přijdete s brilantním plánem, jak to napravit! Jupiter vám bude sedět na rameni a ukáže vám příležitosti, o kterých jste ani netušili. Ale máte ještě jedno rameno a Saturn si na něj sadne, takže to nepřehánějte a nedělejte si příliš velké sousto. Doma očekávejte nepředvídatelné události. Ze dne na den se něco rozpadne, rozpadne se, pokud máte dům, nelze vyloučit nutnost zásadních oprav, například střechy. Pokud někdo ve vaší rodině dlouhodobě působí nepokoje a stres, bude to letos nevyhnutelné. Ostatní začnou osobu ignorovat až do té míry, že se přestane účastnit oslav a nebudou se hlásit všem, včetně vás. Neřešte to, až vyroste duchovně, pamatuje si, kudy vede cesta domů.

Peníze

Řiďte se intuicí, zejména od poloviny května do konce července. Vždy vás upozorní na finanční příležitost v nejvhodnější chvíli. To platí jak pro lukrativní projekty pro osoby samostatně výdělečně činné, tak pro rutinní povinnosti v případě zaměstnanců. Stručně řečeno, něco pro vás bude opravdu fungovat a budete odměněni. V létě a na podzim se vám podaří získat peníze z externích zdrojů, kterými mohou být invalidní důchod nebo úhrada lázní.

Zdraví

Pokud máte problémy s očima, pravděpodobně vám chirurgický zákrok neunikne, ale stane se rychle a bezbolestně. První dva červnové týdny noste pouze bavlněné oblečení a poté od 5. listopadu do konce roku. Během těchto období budete mít velmi citlivou pokožku a v potu se mohou objevit záněty mokré kůže.

Láska

Pokud jste osamělí, v květnu vás čeká milostný vztah. Buďte připraveni na náhlé vzplanutí během cesty, turistického výletu nebo sportovního zápasu. Od začátku si budete rozumět, příležitostných setkání mezi nimi bude málo. V září se díky velmi nepříjemné události rozsvítí v hlavě a uvědomí si, že žije s nejlepším člověkem v celé Mléčné dráze.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Horoskopy

Děsivá Nostradamova předpověď. Podle ní nás čeká v létě peklo!

Odborníci dodnes diskutují o tom, zda byl Nostradamus skutečně věštec, nebo zda by jeho legendární přesnost byla jen mýtem, který čas úspěšně posílil. Podle zdrojů měl vousatý muž již zvláštní charakter, ačkoli II. Henry pracoval u soudu francouzského krále. Již v roce 1556 byl pozván do Paříže, aby bavil lidi, protože byl velmi připoután k okultismu a astrologii.

Nejprve se mu nedostávalo velké pozornosti, ale jeho proroctví o panovníkovi mu přineslo mezinárodní pověst. Ať tak či onak, do roku 2021 promítl několik věcí, z nichž některé se týkaly léta a mají něco společného s počasím, píše femcafe.hu. O nich bude pojednáno níže:

Nostradamus říká, že změna klimatu bude mít na planetu stále větší dopad, ale letos v létě se světoví političtí vůdci konečně dohodnou na možném řešení emisí látek znečišťujících ovzduší.

Uvidíme, jak voda stoupne a jak zem padne, “předpověděl prorok. Nostradamus neslibuje Evropě mnoho dobrého:„ V létě 2021 se některé země budou muset potýkat s velkými povodněmi, “uvedl, včetně Maďarska ., Itálie, Česká republika a Spojené království.

Změna klimatu je běžným problémem, ale Prorok uvedl, že hurikány způsobí v první polovině letošního roku problémy hlavně v Americe. Nostradamus věří, že eskalace anomálií počasí bude mít dopad hlavně na lidi na Floridě, v Texasu a v New Orelans.

Prorok řekl, že USA se musí připravit také na „velké zemětřesení“, které se rozprostírá přes Ameriku přes 500 mil, od Kalifornie po Kanadu. Protože Nostradamovy předpovědi jsou vždy přesné, určil také, jak silné bude zemětřesení v bohatším měřítku. Věří, že se očekává nejméně katastrofa 8. úrovně.

Pokračovat ve čtení

Děti

Ženy patřící mezi tato 4 znamení zvěrokruhu jsou nejlepší matky pro vaše dítě

Pravděpodobně víte, že znamení zvěrokruhu do jisté míry určují některé povahové vlastnosti. Věděli jste ale, že to může ovlivnit, jaký jste rodič?

Dnes se dozvíte, jak vaše datum narození ovlivňuje vaši matku. Níže je uveden seznam znamení zvěrokruhu, která fungují nejlépe jako maminky.

Beran

Beran zajišťuje, aby se jejich děti účastnily mimoškolních aktivit a rozvíjely se. Děti k tomu samozřejmě nejsou nuceny. Naopak jsou brány v úvahu pouze lekce, které přitahují jejich děti. Ženy tohoto znamení milují dobrodružství, a proto vychovávají své děti jako dobrodruhy. Beran a jeho potomci tráví svůj volný čas aktivně. Pod tímto znamením matky povzbuzují své děti, aby přijímaly výzvy, a vždy je podporují.

Váhy

Váhy jsou úžasné matky. Jsou velmi dobře organizované a tiché. Rádi mají vše pod kontrolou, ale neruší je žádné nepředvídané situace, které jsou s dětmi velmi snadné. Milují své děti a mohou pro ně udělat cokoli. Nedovolí jim však dostat se na hlavu. Od raného věku matky používají toto znamení k tomu, aby naučily své děti respektovat a milovat své sousedy.

Štír

Matky veverek jsou obdarovány velkou intuicí. Někdy vědí, co se děje s jejich dětmi, než to vědí. Vždy stojí za svými malými a nikdy nedovolí, aby se jim stalo něco špatného. Jsou k nim velmi ochranní a upřímní. Očekávají totéž od svých dětí. Nedochází k žádnému podceňování.

Rak

Matky ve znamení raků jsou velmi ochranářské. Jsou citliví na potřeby svých dětí a vždy pozorně naslouchají. Mohou se velmi dobře umístit na místo svých dětí a zlepšit jejich pohodu několika slovy. Dbají na to, aby byl jejich domov plný tepla, což respektuje širší rodina a přátelé. Z tohoto důvodu často přijímají hosty.

Pokračovat ve čtení

Horoskopy

6 náznaků, že vás chce váš anděl strážný před něčím varovat!

Jak poznat, že vám někdo ne z tohoto světa chce něco říct? Měli jste někdy pocit, že vás někdo pozoruje, i když jste s jistotou věděli, že široko daleko nikdo není?

Jak často dostáváte na otázky, které si v duchu kladete, odpověď, kterou byste si sami rozhodně nedaly? Tyto otázky by vám nejprve kladl psychoterapeut nebo psychiatr a mohou dokonce vyvolávat představu nějaké fobie nebo snad odchylky psychického stavu.

Existuje však přece jen jistý rozdíl mezi fobiemi a odchylkami a zprávami vašeho anděla strážce, vyšších sil, které nemůžeme materiální vnímat.

Člověk s psychickou odchylkou ji nikdy jako odchylku nevnímá. Pokud cítíte nějaký zásah jiného světa do toho svého, naslouchejte. Ti, kdo tam o vás mají péči, vám dají vědět, napoví vám a podpoří vás.

Podívejte se na přehled šesti náznaků, že vám chce něco říct někdo z jiné reality:

1. Máte velmi zřetelné sny, které si dobře pamatujete

Duchovní svět své poselství oznamuje často právě prostřednictvím snů. Pokud se blíží nějaká životní změna, může vám to být naznačeno v snu. Bude to scénář či symbol, který si rozhodně nebudete moci nevšimnout. Pokud se vám snil sen, nad kterým jásá celé vaše nitro, nebo naopak vám běhá mráz po zádech při obyčejné vzpomínce na něj, pak hledat výklad v nějakých snáře nemá vůbec smysl.

Když spíte, astrální svět je vám přístupný. Všechny vaše jistoty a pevné přesvědčení zůstávají v realitě, zatímco v jiných sférách jste více vnímaví. Záhrobní bytosti (vaši zesnulí předkové, náboženské symboly nebo lidé, kteří jsou vám velmi drazí ve svém pozemském ztělesnění) se vám budou zjevovat v obrazech, které si zapamatujete. Pokud si uvědomíte, že je to znamení shora, pak jediné, co musíte udělat, je zformulovat svůj záměr dozvědět se více.

2. Vašich pět smyslů posiluje

Svůj reálný svět vnímáte prostřednictvím čichu, hmatu, chuti, zraku a sluchu. Svět ireálny vám předá svůj signál takovým způsobem, že ihned pochopíte – taková vůně nebo zvuk se na daném místě nemohli vyskytovat. Například vůně konkrétního květu nebo trávy, voskové svíce nebo parfému nějakého konkrétního člověka. Může vám také zvonit v uších. Periferním zrakem můžete postřehnout nějaké postavy a jejich pohyb. Nelekejte se dále naslouchejte, buďte otevření, pozorujte a klaďte otázky.

3. Začíná selhávat elektronika a vypadává elektřina

Znamení shora nebo z paralelních světů mohou mít i tyto projevy. Jsme stvořeni z hmoty, ovšem elektřina, to jsou vlny, které mohou naše světy propojovat. Pokud vám nestartuje auto, i když zapalování je v pořádku, je možné, že váš silný anděl strážný vás právě v této chvíli nechce pustit na cestu. Poslouchejte pozorněji píseň, kterou hrají v rozhlase – asociativní vnímání vám pomůže se zorientovat – buď vám ukáže na toho, kdo se o vás stará nebo na příčinu zdržení. Lekat se netřeba. Navzdory hororem na podobné téma si pamatujte jedno: tělo se mohlo dávno rozpadnout na prach, ale energie spojující vás s někým, kdo vás z onoho světa chrání, je věčná.

4. Jste náhle naplnění nevysvětlitelným VEDENÍM

Pokud otázka, na kterou jste ani za nic nemohli najít odpověď, je náhle nad slunce jasnější, je to také znamení zásahu informačního toku z jiného světa. Někdo, kdo vás chrání, se postaral, aby vás poznání osvítilo, abyste pochopili, porozuměli a odhalili něco, co vám spíše nešlo do hlavy. Je to projev péče vašich duchovních ochránců a blízkých. Telepatie, neodbytné vnitřní přání něco udělat nebo intuice – říkejte tomu jak chcete, pokaždé, když v duchu prosíte o pomoc, je to právě tato síla, která vám napoví. Stačí poslouchat.

5. Mražení

Říká se, že když náhodně vyslovíme něco, co odpovídá skutečnosti, zvlášť když je to nějaká hrozná možnost nebo předpoklad, zamrazí nás, přejde nám mráz po zádech a zachvejeme se. Je to příznak, že vedle nás je svět éteru, připravený s námi komunikovat.

6. přistihla sami sebe přitom, že různé znamení vám vysloveně bijí do očí

Stane se, že na něco myslíte a náhodně se vám dostane přesné odpovědi nebo potvrzení, například v podobě písně nebo věty napsané na karoserii protijedoucího vozidla. Podobné shody v znameních vysílaných z onoho světa vás ujišťují, že jste na správné cestě. Buďte pozornější k vlastním pocitům, naslouchejte světu kolem sebe, buďte připraveni mluvit s éterem. Bude pak pro něj mnohem jednodušší k vám mluvit.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video3 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti3 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video3 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti3 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor3 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video3 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti3 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video3 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti3 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy3 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené