Zajímavosti

Večeře, které stála život. Poslední jídlo zločinců odsouzených na smrt!Spojené státy zůstávají jednou z mála vyspělých zemí, jejichž soudní systém si stále zachovává trest smrti pro obzvlášť kruté a nebezpečné zločince. Proces zabití člověka společností jako pomsta za jeho protispolečenské činy již dlouho přerostl mnoho konkrétních vězeňských tradic, z nichž jedna byla poslední večeří – jakékoli jídlo podle vašeho výběru, které se vězni přineslo před šibenicí nebo židlí pro smrtící injekce jde do elektrického křesla …

V tomto článku vám povíme o pokrmech, které nejslavnější vrahové požadovali od vězeňských kuchařů, jejichž brutalita kdysi šokovala celý svět.

Killer Clown Chicken Wings

Pokud jste si po přečtení jména mysleli, že nyní mluvíme o démonovi, který vypadal jako klaun ze slavného románu „To“, pak se hluboce mýlíte. Zabijácký klaun existoval nejen ve fantazii slavného Stephena Kinga, ale i ve skutečnosti. John Wayne Gacy, který ve volném čase před mučením a znásilněním pracoval na částečný úvazek na charitativních večírcích pro děti v masce klauna Pogy, byl odsouzen a popraven za vraždu více než 33 chlapců všech věkových skupin. Na poslední večeři pedofil objednal kuřecí křídla KFC, hranolky a libru jahod. Je to legrační, ale vrah samozřejmě věděl o rychlém občerstvení hodně, protože na poslední večeři si vybral jídlo z řetězce restaurací, které mu před vězením šlo dobře.

Tráva nad náhrobky

Victor Feger byl posledním vězněm popraveným v Iowě. Pachatel byl odsouzen k trestu smrti oběšením za to, že ho podvedl ke schůzce, únos a vraždu lékaře za krádež drog. Feger přistoupil k výběru posledního kurzu filozoficky. Pachatel požádal, aby mu byla dána jedna oliva s jámou, a on ji polkl v naději, že po smrti na šibenici se rostlina zakoření v jeho těle a vstane z hrobu.

Společenstvo prstenu

Ronnie Lee Gardner, odsouzen k trestu smrti za vraždu a loupež, vynikal svým kulinářským vkusem a nařídil vězeňským úřadům, aby připravily steaky, humry, jablečné koláče a zmrzlinu. Poslední banditova žádost spíše pamatovala na skutečnost, že kromě jídla požádal o disk s trilogií Pána prstenů, kterou měl povoleno zařadit na DVD během své poslední večeře.

Terorismus a mátová zmrzlina

Timothy McVeigh spáchal jeden z nejhorších politických útoků ve Spojených státech, který byl považován za nejhorší masové vraždění nevinných lidí před tragédií z 11. září. Před svou smrtí požadoval terorista jednu porci mátové zmrzliny s čokoládovými lupínky, která na pozadí jiného hrdiny našeho článku příznivě vynikla.

Vězeňský troll

Lawrence Russell Brewer, který byl odsouzen k smrti, se zapsal do historie jako muž, který způsobil, že stát Texas stanovil limit na počet a cenu kulinářských potěšení, které si může sebevražedný atentátník objednat před rande s elektrickým křeslem. Ronnie docela naštval vězeňské stráže tím, že si objednal více než tři kilogramy jídla pro sebe, včetně kuřecích steaků, cheeseburgerů, sýrových omelet s hovězím masem, obrovských pizz, zeleniny, obrovského arašídového másla, zmrzliny a piva, a když mu přinesli jídlo, prostě odmítl jíst a argumentoval, že nemá hlad.

“Budu zpět”

Ricky Rae Rektor na vězeňský personál svým neobvyklým výběrem jídla až tak nezapůsobil, protože pověrčivými strážci a katy vyděsil promyšlenou frází. Když se vězně, který rád večeřel na smažených křídlech a steaku, zeptali, proč nechce dokončit objednaný dort, odpověděl s úsměvem, že si ho nechá na později.

Popel k popelu

Seznam neobvyklých objednávek, které vězeňští kuchaři museli plnit během historie tradice Poslední večeře, pravděpodobně vede James Edward Smith, který požádal kobky, aby mu přinesly hrst Země na večeři. Systém mimo jiné odmítl vyhovět takovým extravagantním požadavkům a vězeň se musel uspokojit pouze s džbánkem jogurtu.

Od kolébky do hrobu

Vězeň David Leon překvapil správu dalším neobvyklým požadavkem. Není známo, co ho vedlo k výběru posledního jídla – hořká ironie, výsměch katům nebo prostě touha vzpomenout si na své dětství, ale vězeň požadoval, aby mu před popravou přinesli narozeninový dort se svíčkami a před pokládáním klidně jedli sami na jeho poslední cestě. .Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Příběhy

Věděli, že v jejich domě je ukrytý poklad. Nemysleli si však, že něco takového najdou.

Rodina z Massachusetts, USA, opakovaně kontrolovala jejich domov kvůli pokladu. Po celá desetiletí existovaly legendy, že někde v majetku bylo ukryto spousta peněz. Hledání však pokaždé skončilo neúspěchem.

Nakonec byl najat hledač pokladů, který zjistil, že pod podlahou bylo skutečně 46 000 lidí. dolarů. Velká část bankovek pochází z 30. let, takže není pochyb o tom, že jejich hodnota je mnohem vyšší. Rodina tomu nemohla uvěřit!

Když se zvěsti ukáží jako pravdivé

Keith Wille z Connecticutu je hledač pokladů. Používá detektor kovů a své objevy sdílí na YouTube. Tentokrát došlo k „nejvíce vzrušujícímu objevu“.

Žena z Massachusetts ho požádala, aby zkontroloval skrytý poklad v jejím domě. Říkalo se, že v domě je spousta peněz a že můj dědeček někde zahrabal truhlu s tisíci dolary.

Nikdo však zatím nic nenašel. Po nějaké době se rodina rozhodla, že dům prodá, ale než k tomu došlo, pokusí se poklad najít naposledy s pomocí odborníka.

Díky detektoru kovů bylo možné dohledat nález pod podlahou podkroví. Keith Wille se podíval pod prkna a našel 46 000. dolarů (asi 200 tis dolarů) v kazetě. Jedná se o bankovky z 30., 40. a 50. let, takže jejich hodnota je dnes mnohem vyšší. Hledač pokladů zaznamenal, že kupní síla 46 tisíc. dolarů v roce 1958 odpovídá 421,6 tisíc. dolarů (přibližně 1,6 milionu PLN) v roce 2021.

Jak se ukázalo, pověsti někdy nesou pravdu. Rodina nemohla uvěřit vlastním očím.

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

Jen málo lidí ví o existenci tohoto tlačítka v troubě. Je to užitečnější, než si myslíte!

Není pochyb o tom, že některé z našich domácích prací nás mohou uvést z rovnováhy. Jedním z nich je čištění trouby. Tento úkol se vždy zdá být nekonečný. Existuje nějaký magický způsob, jak nám to usnadnit? Jak se ukázalo, ano! To stojí za to vědět.

Čištění trouby nemusí být noční můra! Jediné, co musíme udělat, je použít tento geniální trik.

O tomto tlačítku ví jen hrstka lidí

V zásadě bychom měli troubu po každém použití vyčistit. V praxi je známo, že to není vždy možné, a tato aktivita se někdy odkládá na několik týdnů. Pro většinu lidí je to skutečné utrpení. Jak si tento úkol ulehčit? Tlačítko vedle trouby přichází s nápovědou!

Nejproblematičtější je bezpochyby sklo trouby, které se odpařuje a je velmi netěsné. Věděli jste, že to lze … vyjmout? Stačí stisknout tlačítko!

Nedávno byla na TikToku zveřejněna nahrávka, za kterou tisíce lidí určitě děkují. Díky tomu se můžeme naučit, jak banánům vyjmout sklo z trouby a jak ho čistit, abychom se neunavili.

@alexxtcv

Daj znać czy wiedziałeś/łaś o tym 😁😄😁##dlaciebie ##dc ##lifehacks ##cleaning ##clean ##foryou ##cleantok ##trend ##рекомендации ##рек ##muzyczneprzyciąganie

♬ Astronaut In The Ocean – Masked Wolf

Jediné, co musíte udělat, je kliknout na dvě západky ve spodní části dveří a odstranit závěs nahoře. Díky tomu se budeme moci dostat k problémové části sklenice a klidně ji umýt.

Přesně – a zde vyvstává otázka: čím se umýt? Stojí za to použít … zubní pastu! Dokonale vyčistí indukční varnou desku. Musíme ji jen vytlačit uprostřed trouby a nechat ji několik minut. Poté namočíme a vydrhneme kartáčkem na zuby. To je vše! Je těžké tomu uvěřit, že?

Kromě toho může pomoci i hliníková fólie. Může být použit k výrobě čističe, který se ukáže jako nenahraditelný. Vytvořte kuličku z hliníkové fólie a zalijte ji čisticím mlékem nebo pastou ze sody a vody. Pečeme troubu a opláchneme vodou.

Záležitost je ještě jednodušší, když máme horký vzduch. Jediné, co musíte udělat, je nalít vodu s octem do tepelně odolné nádoby (do poloviny) a nastavit troubu na 180 stupňů. Pak tuk zjemne a my ho můžeme snadno nastrúhat.

Sdílejte tyto skvělé způsoby s ostatními!

ZDROJ: POLKI.PL

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

Lékař otevřel ústa dítěte a okamžitě zavolal policii. Nemůžu uvěřit tomu, co mu jeho rodiče udělali.

Rodiče přivedli kojence do nemocnice. Lékaři, když viděli, co se stalo, tomu nemohli uvěřit. Dítě bylo v tragickém stavu, na místo byla okamžitě přivolána policie, která ženu a muže zatkla. Tento šokující příběh se již rozšířil po celém světě.

Lékař, který chtěl dítě vyšetřit, otevřel ústa. To, co viděl, způsobilo, že se mu pod nohama spony. Dítě muselo prožít skutečné peklo.

Kojenecké peklo

Tehdy bylo hlasitě řečeno o tom, co 19letá Rachel Herronová a 21letá Billy Hawkins Jr ze Severní Karolíny ve Spojených státech udělaly svému 5měsíčnímu synovi. Stejně jako vlasy na hlavě.

Rodiče dítěte ho neodvedli do nemocnice, dokud nebyl v kritickém stavu. Podle rodičů explodovalo v ústech dítěte kousátko. Nebylo to však tak – jeho ústa byla dokonce masakrována hryzátkem a obě ruce byly zlomené. Byl zbit, měl oteklé oko, rány a modřiny.

Jak jsme se dočetli na portálu pamietnikmamy.pl, po prohlídce dítěte si lékaři byli téměř jisti, že rodiče po dlouhou dobu zneužívali dítě. Stačilo, aby policisté prohledali dům, aby odhalili děsivou pravdu.

Kousátko bylo nalezeno od krve v popelnici – hračka vůbec nevybuchla. Pravděpodobným scénářem je, že rodiče dítěte vtlačili do úst hryzátko ze všech sil.

O pětiměsíčního chlapce se postarala sociální pomoc a jeho rodiče byli zatčeni. Slyšeli obvinění z brutálního týrání dítěte.

Takové příběhy by se neměly stávat. Dítě se nedokáže bránit. Jen se zvrtne, že rodiče mohou tak ublížit svému vlastnímu dítěti.

ZDROJ: FAKT.PL

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Příběhy12 hodinami před

Věděli, že v jejich domě je ukrytý poklad. Nemysleli si však, že něco takového najdou.

Rodina z Massachusetts, USA, opakovaně kontrolovala jejich domov kvůli pokladu. Po celá desetiletí existovaly legendy, že někde v majetku bylo...

Zajímavosti12 hodinami před

Jen málo lidí ví o existenci tohoto tlačítka v troubě. Je to užitečnější, než si myslíte!

Není pochyb o tom, že některé z našich domácích prací nás mohou uvést z rovnováhy. Jedním z nich je čištění...

Video12 hodinami před

Odzbrojit porotu jí trvalo jen 3 sekundy. Výkon této malé holčičky šokoval celý svět!

Není pochyb o tom, že skutečný talent se stane jednou z milionu! Po několika představeních je těžké se vzpamatovat, protože...

Děti13 hodinami před

Žena měla porodit sedm dětí. Doktor udělal chybu. Kolik měla dětí?

25letá Malijka, která otěhotněla s několika matkami, může mluvit o zázraku narození. Případ Halima Cisse fascinoval celé Mali a přitahoval...

Zdraví1 dnem před

Pozor! Ženská Intimní místa: 5 neuvěřitelných faktů o ochlupení

1. Ochlupení na ohanbí bylo sběratelské Mnohem dříve, než jste měli se svým mužem výběr sexy selfie, byli lidé nuceni...

Příběhy1 dnem před

Od dětství snila o tom, že se stane živou Barbie. Již ve 13 letech podstoupila první plastickou operaci.

Stephanie Mülik žijící ve Švédsku, která vypadala jako panenka Barbie, provedla svou první plastickou operaci ve věku 13 let. Je...

Rodina1 dnem před

Jak krmit a koupat paterčata? Toto je den v životě matky, která se s tím každý den potýká sama.

Většina rodičů je unavená z výchovy jednoho nebo dvou dětí. Matky, které se o tyto tři starají, vyvíjejí hrdinské úsilí....

Příběhy1 dnem před

I když nemá nohy, považuje své tělo za dokonalé. Její profil na seznamce láme rekordy.

Odvaze této ženy lze závidět. Mandy Horvath v roce 2014 utrpěla strašnou nehodu, v důsledku čehož byla dívka ponechána bez...

Zajímavosti1 dnem před

Lékař otevřel ústa dítěte a okamžitě zavolal policii. Nemůžu uvěřit tomu, co mu jeho rodiče udělali.

Rodiče přivedli kojence do nemocnice. Lékaři, když viděli, co se stalo, tomu nemohli uvěřit. Dítě bylo v tragickém stavu, na...

Zajímavosti1 dnem před

Ve věku 6 let onemocněl a 68 let žije zavřený v stroji, o kterém téměř nikdo neví

20. století je velkým technologickým skokem, zejména v medicíně. Jedním z takových vynálezů byl stroj, který zachránil životy lidí. Na...

Oblíbené