Zajímavosti

Večeře, které stála život. Poslední jídlo zločinců odsouzených na smrt!



Spojené státy zůstávají jednou z mála vyspělých zemí, jejichž soudní systém si stále zachovává trest smrti pro obzvlášť kruté a nebezpečné zločince. Proces zabití člověka společností jako pomsta za jeho protispolečenské činy již dlouho přerostl mnoho konkrétních vězeňských tradic, z nichž jedna byla poslední večeří – jakékoli jídlo podle vašeho výběru, které se vězni přineslo před šibenicí nebo židlí pro smrtící injekce jde do elektrického křesla …

V tomto článku vám povíme o pokrmech, které nejslavnější vrahové požadovali od vězeňských kuchařů, jejichž brutalita kdysi šokovala celý svět.

Killer Clown Chicken Wings

Pokud jste si po přečtení jména mysleli, že nyní mluvíme o démonovi, který vypadal jako klaun ze slavného románu „To“, pak se hluboce mýlíte. Zabijácký klaun existoval nejen ve fantazii slavného Stephena Kinga, ale i ve skutečnosti. John Wayne Gacy, který ve volném čase před mučením a znásilněním pracoval na částečný úvazek na charitativních večírcích pro děti v masce klauna Pogy, byl odsouzen a popraven za vraždu více než 33 chlapců všech věkových skupin. Na poslední večeři pedofil objednal kuřecí křídla KFC, hranolky a libru jahod. Je to legrační, ale vrah samozřejmě věděl o rychlém občerstvení hodně, protože na poslední večeři si vybral jídlo z řetězce restaurací, které mu před vězením šlo dobře.

Tráva nad náhrobky

Victor Feger byl posledním vězněm popraveným v Iowě. Pachatel byl odsouzen k trestu smrti oběšením za to, že ho podvedl ke schůzce, únos a vraždu lékaře za krádež drog. Feger přistoupil k výběru posledního kurzu filozoficky. Pachatel požádal, aby mu byla dána jedna oliva s jámou, a on ji polkl v naději, že po smrti na šibenici se rostlina zakoření v jeho těle a vstane z hrobu.

Společenstvo prstenu

Ronnie Lee Gardner, odsouzen k trestu smrti za vraždu a loupež, vynikal svým kulinářským vkusem a nařídil vězeňským úřadům, aby připravily steaky, humry, jablečné koláče a zmrzlinu. Poslední banditova žádost spíše pamatovala na skutečnost, že kromě jídla požádal o disk s trilogií Pána prstenů, kterou měl povoleno zařadit na DVD během své poslední večeře.

Terorismus a mátová zmrzlina

Timothy McVeigh spáchal jeden z nejhorších politických útoků ve Spojených státech, který byl považován za nejhorší masové vraždění nevinných lidí před tragédií z 11. září. Před svou smrtí požadoval terorista jednu porci mátové zmrzliny s čokoládovými lupínky, která na pozadí jiného hrdiny našeho článku příznivě vynikla.

Vězeňský troll

Lawrence Russell Brewer, který byl odsouzen k smrti, se zapsal do historie jako muž, který způsobil, že stát Texas stanovil limit na počet a cenu kulinářských potěšení, které si může sebevražedný atentátník objednat před rande s elektrickým křeslem. Ronnie docela naštval vězeňské stráže tím, že si objednal více než tři kilogramy jídla pro sebe, včetně kuřecích steaků, cheeseburgerů, sýrových omelet s hovězím masem, obrovských pizz, zeleniny, obrovského arašídového másla, zmrzliny a piva, a když mu přinesli jídlo, prostě odmítl jíst a argumentoval, že nemá hlad.

“Budu zpět”

Ricky Rae Rektor na vězeňský personál svým neobvyklým výběrem jídla až tak nezapůsobil, protože pověrčivými strážci a katy vyděsil promyšlenou frází. Když se vězně, který rád večeřel na smažených křídlech a steaku, zeptali, proč nechce dokončit objednaný dort, odpověděl s úsměvem, že si ho nechá na později.

Popel k popelu

Seznam neobvyklých objednávek, které vězeňští kuchaři museli plnit během historie tradice Poslední večeře, pravděpodobně vede James Edward Smith, který požádal kobky, aby mu přinesly hrst Země na večeři. Systém mimo jiné odmítl vyhovět takovým extravagantním požadavkům a vězeň se musel uspokojit pouze s džbánkem jogurtu.

Od kolébky do hrobu

Vězeň David Leon překvapil správu dalším neobvyklým požadavkem. Není známo, co ho vedlo k výběru posledního jídla – hořká ironie, výsměch katům nebo prostě touha vzpomenout si na své dětství, ale vězeň požadoval, aby mu před popravou přinesli narozeninový dort se svíčkami a před pokládáním klidně jedli sami na jeho poslední cestě. .



Pokračovat ve čtení
Advertisement
Komentáře



Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video12 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti12 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video12 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti12 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor12 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video12 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti12 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video12 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti12 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy12 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené