Zajímavosti

Ve kterém měsíci se žena narodila – taková je její postava! To sedí na 100%Nevím, jak se to stane, ale lidé narození ve stejném měsíci mají často podobné povahové vlastnosti.

Rozhodli jsme se zjistit, co je společné mezi různými dívkami, které spojuje měsíc narození. A to jsme zjistili!

leden

Lednové dívky jsou neuvěřitelně ambiciózní, ale vážné a dokonce konzervativní. Mohou být velmi kritičtí, ale přesto neradi mluví o svých pocitech. Připouštějí pouze lidi jejich intelektuální úrovně a podobných názorů.

Únor

V únoru se narodili romantické povahy a při zacházení s nimi musíte prokázat mimořádnou trpělivost. Ne každý jim bude rozumět kvůli neustálé změně nálady. Jsou přirozeně nadaní schopností abstraktního myšlení. A ještě jedna věc: pokud je zradíte, už je nikdy neuvidíte!

březen

Březnové kočky. Charisma a šarm. Jedná se o věrné a oddané povahy, které se obtížně zamilují. Mohou být rozkošné a roztomilé, pokud je nerozrušíte. Ale stejně – žít vedle člověka, který se narodil v březnu, je naprostým potěšením.

duben

V dubnu se zpravidla rodí dívky, které jsou schopny snadno navázat vztahy s téměř jakoukoli osobou a jsou obdařeny kvalitami diplomata. Je pravda, že většina z nich zároveň docela žárlí, a pokud jste narušili jejich důvěru, je lepší se uklidit.
Dubnová dívka vás zároveň může stát nejšťastnějším člověkem na Zemi. Jsou odhaleni těm, kteří si získají jejich důvěru.

květen

Květen je měsícem žen, jejichž charakter má stálost a dodržování zásad.
Jsou velmi atraktivní, což se však často kombinuje s obtížnou povahou, a každý muž, který měl tu smůlu, že se do nich zamiloval, je ohrožen. Proto, pokud jste se setkali s májovou maličkostí, nikdy na ni nezapomenete. Nezkoušejte to.

červen

Zvědaví, společenští a kreativní jsou tři hlavní charakteristiky červnové mladé dámy. Problém je v tom, že nejprve mluví a myslí později. Raději však řeknou pravdu do očí než do zad.
A ano, mimochodem, měli by se jich bát – člověk se může snadno stát hračkou v jejich malých rukou.

 

červenec

Dívky, které mají štěstí, že se narodily uprostřed léta, jsou upřímné, krásné, tajemné a velmi chytré. Nemají rádi konflikty a jsou ke každému velmi upřímní. Pokud je však podvedete co i jen jednou, ztratíte navždy. Pamatujte si to.

srpen

Ti, kdo se narodili v srpnu, nesou v životě úžasnou kombinaci sobectví a velkého laskavého srdce. Nehádejte se s nimi, dříve nebo později taková dívka vyhraje.
Augustové ženy jsou obdařeny výjimečným smyslem pro humor, ale nenávidí výsměch a výsměch sobě samým. Pokud jste podali takové odvolání, nikdy nevíte, odkud přijde odpověď. Vždy chtějí být středem pozornosti a téměř nikdy netrpí nedostatkem opačného pohlaví. V jejich přítomnosti muži doslova ztrácejí hlavy.

září

Toto je měsíc disciplinovaných, laskavých a úžasných žen. Nikdy neodpustí zrádcům. A pokud jim ublížíte, budou se pomstít. A najdou ji.

Váží si dlouhodobých vztahů a nikdy přes noc. Zároveň mají vysoké nároky na partnera. Jak se říká, přežijí jen ti hodní.

říjen

Říjnové dívky mají silnou povahu, skvělou inteligenci a jsou před veřejností uzavřeny. Tito lidé otevírají své duše ne všem a ne vždy, protože se obávají, že tam budou plivat. Jiné ženy často nemají ze závisti rádi ty, které se narodily v říjnu.

listopad

Jedná se o ženy, které jsou o krok před ostatními a snadno rozpoznají lži. Nehrajte si s nimi – jsou to hry s ohněm. Vše, co potřebujete o těchto dívkách vědět, je, že byste se nikdy neměli ptát na jejich názor, pokud nejste připraveni slyšet pravdu.

prosinec

V prosinci se rodí netrpělivé, ale úspěšné mladé dámy. Jak říkají, vždy najdou způsob, jak se dostat z vody v suchu. Mohou se rozveselit a jsou obdařeni otevřeným srdcem. Život je bolí více než jednou, ale očividně je Bůh upřednostňuje, protože nakonec dostanou to, co chtěli.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video8 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti8 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video8 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti8 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor8 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video8 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti8 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video8 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti8 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy8 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené