Zajímavosti

Ve chvíli kdy spojíte obě ruce a podíváte se, jak jsou řádky uspořádány – vypovídá to o vás víc, než si myslíte!Zkontrolujte čáry na obou rukou. Musí být rovnoměrně rozmístěny, aby bylo možné posoudit, zda jsou podobně spojeny na levé a pravé ruce, nebo zda je jedna z nich vyšší nebo nižší.

1 Řádky jsou stejné

Pokud se dvě linie na vašich rukou spojí, jste vyrovnaný člověk. Není naplněn vnitřními konflikty. Věříte v jednoduchá pravidla. Dobro vždy zvítězí a láska překoná všechny překážky. Nemusíte být mučeni a řešíte problémy. Přijmete to, co má být, s vědomím, že příliv se otočí a bude zase v pořádku.

Vaše víra v to je silná. To, v co věříte a v co se rozhodnete, s vámi zůstane navždy. Jste věrní svému přesvědčení a důslední ve své implementaci. Ať už se věnujete své rodině nebo kariéře nebo rozvíjíte duchovnost, snažte se o své vášně – vyberete si to, co potřebujete v daném okamžiku, v dané životní fázi.

Ve svých plánech nejste nikdy sobečtí. Vždy berete v úvahu potřeby ostatních. Máte hluboký smysl pro spravedlnost a nemůžete nikomu ublížit. Někdy máte pocit, že vás využívá. Je to tak proto, že to víte příliš pozdě, protože vám chyběla asertivita a předem jste toho neřekli dost.
Prožili byste svůj život v plném štěstí, kdyby nebyli malicherní lidé, kteří by někdy neviděli nic než špičku nosu. Stáhnou vás dolů a zmást vás. Naštěstí to budete moci vyzvednout, setřást a vrátit se na svůj vlastní kurz.

2. Pravá čára je vyšší než levá

Ve svém životě se můžete cítit nevyváženě. Čím vyšší je čára pravé ruky, tím méně je tato rovnováha. Pravá čára výše znamená, že převažuje sféra života, v níž se rodina a domov stávají prioritami. To se stává tak důležitým, že ostatní problémy mohou být mírně opomíjeny.

Můžete cítit potřebu větší svobody, osobního růstu nebo úspěchu v práci. Rodinné záležitosti pro vás budou vždy nejdůležitější, ai když pociťujete nedostatky v jiných sférách, najdete útěchu ve skutečnosti, že vám záleží na tom, co je pro vás v životě nejdůležitější – rodinné hodnoty. Pokud jsou řádky daleko od sebe, bude to pro vás obtížné. Ve svém životě vás vnitřní konflikty roztrhají a více než oceňujete, co máte, vidíte mezery. Pokud jsou však řádky blízko a pravá je jen mírně nad levou,

3. Čára na levé ruce je vyšší než čára na pravé straně

Toto uspořádání také znamená nerovnováhu v různých sférách života. Všichni podvědomě sledují. A když ho nedosáhne, cítí se nespokojený, nespokojený a chybí. Lidé s touto linií pocítí velmi brzy disharmonii, a tak hledají způsob, o kterém si myslí, že jim dá vše, co potřebují. Tvrdě pracují na snech a úspěších, protože musí vytvářet pocit naplnění. Dosahují úspěchu, pozic, peněz. Práce se stává prioritou.

Nakonec se však místo uspokojení stává zdrojem frustrace, protože kariéra neposkytuje naplnění ve všech oblastech života. Musí si to pamatovat a starat se o další hodnoty, jako je štěstí doma, rodina, přátelé, duchovní nebo jiné potřeby, které mohou považovat za nedostatečné a které nebudou uspokojeny žádným velkým úspěchem v práci.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video12 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti12 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video12 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti12 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor12 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video12 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti12 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video12 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti12 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy12 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené