Horoskopy

V kolik hodin jste se narodili? S tím je velice úzce spojený váš osud !To je důležitější než vaše znamení zvěrokruhu.

Celkově je den rozdělen do 6 období, která se energeticky liší a jsou ovlivněna různými planetami. V astrologii je den rozdělen do 12 segmentů. Pokud vezmete v úvahu tato období a segmenty, můžete se dozvědět mnoho o povaze a sklonech člověka.

Zde je tedy popis toho, čím vás vesmír odměnil podle času vašeho narození.
První období: 00:00 – 04:00.

Lidé narození v této době jsou zdrojem poznání a moudrosti. Mohou komukoli prodat cokoli.

00:00 – 02:00.

Tito lidé jsou skvělí organizátoři. Jejich analytické schopnosti jsou nejlepší! Jsou chráněny Merkurem! Ve škole dostávali jen pětky. Ve společnosti cizinců se cítí jako ryba ve vodě. Mají rádi komunikaci.

02:00 – 04:00.

Lidé, kteří se v této době narodili, jsou pod záštitou Venuše. Jsou šetrní, s penězi zacházejí velmi opatrně.

Milují práci, udržují pohodlí v domě a oblékají se módně. Milují umění a hudbu. Jsou velmi loajální, věrnost pro ně není prázdná fráze.

Druhé období: 04:00 – 08:00.

Lidé narození ve druhém období jsou velmi vytrvalí a vytrvalí při dosahování svých cílů.

04:00 – 06:00.

Takoví lidé mohou být trochu agresivní, protože jim vládne Mars. Okázalá osobnost je vhodným popisem pro ty, kteří se narodili v této době.

Nebudete se s nimi nudit. Jejich kariéra jde docela dobře. Potřebují silného a silného partnera.

06:00 – 08:00.

Těmto lidem vládne Neptun. Mají hluboký charakter, bohatý vnitřní svět. Není pro ně těžké pochopit pocity druhých. Ve vztahu se mohou chovat docela nečekaně, provádět nevysvětlitelné činy.

Třetí období: 08:00 – 12:00.

Tito lidé jsou docela ambiciózní, mají všechny šance dosáhnout v životě velkého úspěchu. Možná díky jednomu z jeho mnoha talentů.

Pomůže jim v tom také jejich nevyčerpatelný optimismus a energie.

08:00 – 10:00.

Uran je patronem těchto lidí. Nejčastěji mají spoustu přátel, protože jsou přátelští a příjemně se s nimi mluví. Nastupují místo neformálního vůdce ve společnosti. Rádi hájí pravdu, nepřijímají lži v jakékoli podobě.

10:00 – 12:00

Těmto lidem vládne Saturn. Nejčastěji zaujímají vedoucí pozici, mají velkou autoritu ve společnosti. Jejich kariéra je velmi úspěšná.

Jejich hlavní výhodou pro milostný vztah je stálost a oddanost. Ale nemají štěstí ve svém osobním životě – jejich kariéra jim zabere veškerý čas.

Čtvrté období: 12:00 – 16:00.

Tito lidé jsou velmi zvědaví. Narodili se jako učitelé, matematici nebo trenéři osobního růstu. Nedokáží si představit život bez skandálů a osobních dramat.

12:00 – 14:00.

Jupiter je patronem těchto lidí. Mohou to být špatní studenti, ale jsou skvělými učiteli. Velmi často jsou žádáni o radu.

Jejich posláním je stát se profesorem nebo učitelem. Jejich vášní je cestování a hledání nových zážitků.

14:00 – 16:00.

Tito lidé jsou pod záštitou Pluta. Rádi pomáhají druhým lidem.

Sami jsou velmi sexy, takže si pro sebe vybírají stejné partnery. Mají neuvěřitelné charisma, které přitahuje ostatní, každý se s nimi chce přátelit.

Páté období: 16:00 – 20:00.

Tito lidé jsou aktivní a aktivní. Snaží se naučit něco nového, zkoušet neznámé, žít život naplno. Každé jejich šílené rozhodnutí je nicméně jasně naplánováno.

16:00 – 18:00.

Patronují je Venuše. Tito lidé mají buď pohádkové štěstí, nebo jsou úplnými poraženými. To jsou romantické povahy.

Příběh o Popelce je jejich oblíbený. Pro ostatní je příjemné a snadné s nimi komunikovat. Jsou ideální pro roli manželky nebo manžela.

18:00 – 20:00.

Jejich patronem je Merkur. Práce je pro jejich životy ústřední. Velmi se zajímají o své zdraví, proto často dodržují módní stravu a správnou výživu.

Je mezi nimi mnoho lékařů nebo lidí s lékařským vzděláním. Jiní se potloukají po síti a rádi hrají počítačové hry a programují.

Šesté období: 20:00 – 00:00.

Jedná se o lidi se silným charakterem, přirozeně se rodícími vůdci. Je těžké je vyvést z cesty a přesvědčit je o něčem. Jejich sebevědomí je jejich hlavní výhodou a zároveň nevýhodou.

20:00 – 22:00.

Slunce je jejich patronem. Jeviště je místem, kde odhalí všechny své talenty. Jsou plní vášně a lásky, vědí, jak flirtovat od narození. Zamilovali se téměř na první pohled. Cítit se a chovat se téměř jako filmové hvězdy.

22:00 – 00:00.

Lidé narození v této době jsou sponzorováni Měsícem. Rádi se starají o ostatní. Nejdůležitější věcí v životě je rodina, vidí se v ní jen v roli hlavy. Mohou mít nad lidmi obrovskou moc.

Odpovídal tento popis vaší osobnosti? Nezapomeňte tento zajímavý příspěvek sdílet s ostatními!Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Horoskopy

Děsivá Nostradamova předpověď. Podle ní nás čeká v létě peklo!

Odborníci dodnes diskutují o tom, zda byl Nostradamus skutečně věštec, nebo zda by jeho legendární přesnost byla jen mýtem, který čas úspěšně posílil. Podle zdrojů měl vousatý muž již zvláštní charakter, ačkoli II. Henry pracoval u soudu francouzského krále. Již v roce 1556 byl pozván do Paříže, aby bavil lidi, protože byl velmi připoután k okultismu a astrologii.

Nejprve se mu nedostávalo velké pozornosti, ale jeho proroctví o panovníkovi mu přineslo mezinárodní pověst. Ať tak či onak, do roku 2021 promítl několik věcí, z nichž některé se týkaly léta a mají něco společného s počasím, píše femcafe.hu. O nich bude pojednáno níže:

Nostradamus říká, že změna klimatu bude mít na planetu stále větší dopad, ale letos v létě se světoví političtí vůdci konečně dohodnou na možném řešení emisí látek znečišťujících ovzduší.

Uvidíme, jak voda stoupne a jak zem padne, “předpověděl prorok. Nostradamus neslibuje Evropě mnoho dobrého:„ V létě 2021 se některé země budou muset potýkat s velkými povodněmi, “uvedl, včetně Maďarska ., Itálie, Česká republika a Spojené království.

Změna klimatu je běžným problémem, ale Prorok uvedl, že hurikány způsobí v první polovině letošního roku problémy hlavně v Americe. Nostradamus věří, že eskalace anomálií počasí bude mít dopad hlavně na lidi na Floridě, v Texasu a v New Orelans.

Prorok řekl, že USA se musí připravit také na „velké zemětřesení“, které se rozprostírá přes Ameriku přes 500 mil, od Kalifornie po Kanadu. Protože Nostradamovy předpovědi jsou vždy přesné, určil také, jak silné bude zemětřesení v bohatším měřítku. Věří, že se očekává nejméně katastrofa 8. úrovně.

Pokračovat ve čtení

Děti

Ženy patřící mezi tato 4 znamení zvěrokruhu jsou nejlepší matky pro vaše dítě

Pravděpodobně víte, že znamení zvěrokruhu do jisté míry určují některé povahové vlastnosti. Věděli jste ale, že to může ovlivnit, jaký jste rodič?

Dnes se dozvíte, jak vaše datum narození ovlivňuje vaši matku. Níže je uveden seznam znamení zvěrokruhu, která fungují nejlépe jako maminky.

Beran

Beran zajišťuje, aby se jejich děti účastnily mimoškolních aktivit a rozvíjely se. Děti k tomu samozřejmě nejsou nuceny. Naopak jsou brány v úvahu pouze lekce, které přitahují jejich děti. Ženy tohoto znamení milují dobrodružství, a proto vychovávají své děti jako dobrodruhy. Beran a jeho potomci tráví svůj volný čas aktivně. Pod tímto znamením matky povzbuzují své děti, aby přijímaly výzvy, a vždy je podporují.

Váhy

Váhy jsou úžasné matky. Jsou velmi dobře organizované a tiché. Rádi mají vše pod kontrolou, ale neruší je žádné nepředvídané situace, které jsou s dětmi velmi snadné. Milují své děti a mohou pro ně udělat cokoli. Nedovolí jim však dostat se na hlavu. Od raného věku matky používají toto znamení k tomu, aby naučily své děti respektovat a milovat své sousedy.

Štír

Matky veverek jsou obdarovány velkou intuicí. Někdy vědí, co se děje s jejich dětmi, než to vědí. Vždy stojí za svými malými a nikdy nedovolí, aby se jim stalo něco špatného. Jsou k nim velmi ochranní a upřímní. Očekávají totéž od svých dětí. Nedochází k žádnému podceňování.

Rak

Matky ve znamení raků jsou velmi ochranářské. Jsou citliví na potřeby svých dětí a vždy pozorně naslouchají. Mohou se velmi dobře umístit na místo svých dětí a zlepšit jejich pohodu několika slovy. Dbají na to, aby byl jejich domov plný tepla, což respektuje širší rodina a přátelé. Z tohoto důvodu často přijímají hosty.

Pokračovat ve čtení

Horoskopy

6 náznaků, že vás chce váš anděl strážný před něčím varovat!

Jak poznat, že vám někdo ne z tohoto světa chce něco říct? Měli jste někdy pocit, že vás někdo pozoruje, i když jste s jistotou věděli, že široko daleko nikdo není?

Jak často dostáváte na otázky, které si v duchu kladete, odpověď, kterou byste si sami rozhodně nedaly? Tyto otázky by vám nejprve kladl psychoterapeut nebo psychiatr a mohou dokonce vyvolávat představu nějaké fobie nebo snad odchylky psychického stavu.

Existuje však přece jen jistý rozdíl mezi fobiemi a odchylkami a zprávami vašeho anděla strážce, vyšších sil, které nemůžeme materiální vnímat.

Člověk s psychickou odchylkou ji nikdy jako odchylku nevnímá. Pokud cítíte nějaký zásah jiného světa do toho svého, naslouchejte. Ti, kdo tam o vás mají péči, vám dají vědět, napoví vám a podpoří vás.

Podívejte se na přehled šesti náznaků, že vám chce něco říct někdo z jiné reality:

1. Máte velmi zřetelné sny, které si dobře pamatujete

Duchovní svět své poselství oznamuje často právě prostřednictvím snů. Pokud se blíží nějaká životní změna, může vám to být naznačeno v snu. Bude to scénář či symbol, který si rozhodně nebudete moci nevšimnout. Pokud se vám snil sen, nad kterým jásá celé vaše nitro, nebo naopak vám běhá mráz po zádech při obyčejné vzpomínce na něj, pak hledat výklad v nějakých snáře nemá vůbec smysl.

Když spíte, astrální svět je vám přístupný. Všechny vaše jistoty a pevné přesvědčení zůstávají v realitě, zatímco v jiných sférách jste více vnímaví. Záhrobní bytosti (vaši zesnulí předkové, náboženské symboly nebo lidé, kteří jsou vám velmi drazí ve svém pozemském ztělesnění) se vám budou zjevovat v obrazech, které si zapamatujete. Pokud si uvědomíte, že je to znamení shora, pak jediné, co musíte udělat, je zformulovat svůj záměr dozvědět se více.

2. Vašich pět smyslů posiluje

Svůj reálný svět vnímáte prostřednictvím čichu, hmatu, chuti, zraku a sluchu. Svět ireálny vám předá svůj signál takovým způsobem, že ihned pochopíte – taková vůně nebo zvuk se na daném místě nemohli vyskytovat. Například vůně konkrétního květu nebo trávy, voskové svíce nebo parfému nějakého konkrétního člověka. Může vám také zvonit v uších. Periferním zrakem můžete postřehnout nějaké postavy a jejich pohyb. Nelekejte se dále naslouchejte, buďte otevření, pozorujte a klaďte otázky.

3. Začíná selhávat elektronika a vypadává elektřina

Znamení shora nebo z paralelních světů mohou mít i tyto projevy. Jsme stvořeni z hmoty, ovšem elektřina, to jsou vlny, které mohou naše světy propojovat. Pokud vám nestartuje auto, i když zapalování je v pořádku, je možné, že váš silný anděl strážný vás právě v této chvíli nechce pustit na cestu. Poslouchejte pozorněji píseň, kterou hrají v rozhlase – asociativní vnímání vám pomůže se zorientovat – buď vám ukáže na toho, kdo se o vás stará nebo na příčinu zdržení. Lekat se netřeba. Navzdory hororem na podobné téma si pamatujte jedno: tělo se mohlo dávno rozpadnout na prach, ale energie spojující vás s někým, kdo vás z onoho světa chrání, je věčná.

4. Jste náhle naplnění nevysvětlitelným VEDENÍM

Pokud otázka, na kterou jste ani za nic nemohli najít odpověď, je náhle nad slunce jasnější, je to také znamení zásahu informačního toku z jiného světa. Někdo, kdo vás chrání, se postaral, aby vás poznání osvítilo, abyste pochopili, porozuměli a odhalili něco, co vám spíše nešlo do hlavy. Je to projev péče vašich duchovních ochránců a blízkých. Telepatie, neodbytné vnitřní přání něco udělat nebo intuice – říkejte tomu jak chcete, pokaždé, když v duchu prosíte o pomoc, je to právě tato síla, která vám napoví. Stačí poslouchat.

5. Mražení

Říká se, že když náhodně vyslovíme něco, co odpovídá skutečnosti, zvlášť když je to nějaká hrozná možnost nebo předpoklad, zamrazí nás, přejde nám mráz po zádech a zachvejeme se. Je to příznak, že vedle nás je svět éteru, připravený s námi komunikovat.

6. přistihla sami sebe přitom, že různé znamení vám vysloveně bijí do očí

Stane se, že na něco myslíte a náhodně se vám dostane přesné odpovědi nebo potvrzení, například v podobě písně nebo věty napsané na karoserii protijedoucího vozidla. Podobné shody v znameních vysílaných z onoho světa vás ujišťují, že jste na správné cestě. Buďte pozornější k vlastním pocitům, naslouchejte světu kolem sebe, buďte připraveni mluvit s éterem. Bude pak pro něj mnohem jednodušší k vám mluvit.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video8 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti8 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video8 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti8 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor8 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video8 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti8 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video8 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti8 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy8 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené