Horoskopy

V jakém měsíci jste se narodili? Podle měsíce narození lze určit váš osud!Každý ví, že osobnost je do značné míry určena znameními zvěrokruhu. Profesionální astrologové však tvrdí, že kromě samotného znamení hraje důležitou roli také měsíc narození.

Trik spočívá v tom, že dvanáct měsíců neodpovídá přesně dvanácti souhvězdím zvěrokruhu: například ten, který se narodil v červenci, může být podle počtu raci nebo lev. A červencový lev a srpnový lev jsou dvě úplně jiná zvířata, protože Měsíc zanechává stopy na charakteru znamení!

Leden je dobrým vítězem.

Lidé narození v prvním měsíci roku jsou obdařeni silnou povahou a neproniknutelnou vůlí. I když je nejlehčí a nejvzdálenější osobou, nelichotte – její postavu nezlomí žádné překážky!

Lednové narozeniny důstojně snášejí ty nejneuvěřitelnější životní potíže se vztyčenou hlavou. Od přírody jsou vůdci a nevědomky hledají bok po boku člověka, který by jim mohl konkurovat. Odhodlaní, sebevědomí a ochotní lidé, kteří se narodili v lednu, trpí především svou silou – pro ně je někdy těžké najít lidi, kteří se jim v měřítku vyrovnají a mohou stejně jasně dodržovat jejich zásady.

Únor je větrný muž.

Únorové narozeniny vypadají jako neuvěřitelně okouzlující romantici, ale za touto maskou jsou malí sobečtí lidé, kteří mají spoustu nápadů a velmi málo věcí.

V únoru se mohou narodit elegantní snobové a inteligentní lidé, kteří jsou připraveni dát světu dobrotu a radost. Oba však trpí změnami nálad a jsou nepředvídatelní, což významně narušuje jejich kariéru a osobní život.

Březen je citlivá záležitost.

Milí, zdvořilí, zranitelní a vnímaví lidé, kteří se narodili v březnu, sotva snesou kritiku a mohou být celou noc plakat, pokud jsou uraženi.

Jsou to podezřelí, citliví a někdy nerozhodní lidé, kteří mohou být docela úspěšní, pokud ovládají své nervy. Pokud jsou vedeni emocemi, může se v jejich životě objevit prodloužená deprese. V nejzákladnějších otázkách jsou však tito lidé někdy ještě nekompromisnější než ti, kteří se narodili v lednu a dubnu.

Duben – Tvrdí kariéristé.

Dubnovci jsou neuvěřitelní materialisté a úžasní odvážní muži. Zdá se, že se ničeho nebojí! Dubnové narozeniny jsou zásadní, sebevědomé, rodí se vůdci a někdy v návalu nekonečných nápadů a plánů mohou zapomenout na takt a jemnost.

O ženách narozených v dubnu lze říci, že „zastaví cválajícího koně“. Muži mohou dokonce dosáhnout těchto nebývalých kariérních výšek a smést všechno, co jim stojí v cestě. Zároveň jsou v lásce velmi vášniví a něžní, protože tak či onak usilují o duševní pohodu.

Spolehliví tvrdohlaví lidé mohou být.

Tvrdohlavý a nekompromisní, narozený v květnu, je těžké dělat ústupky, protože milují moc a kontrolu. Zároveň s nimi můžete vyjednávat pomocí logických a železných argumentů.

Nálada májových narozeninových oslav je proměnlivá, ale obecně jsou stabilní – loajální, spolehliví a zásadoví lidé. Obvykle jsou velmi vášniví v lásce a ve své kariéře dosahují neuvěřitelných výšek. Držet krok s Mayy je téměř nemožné.

Červen – talentovaní charismatici.

Jsou to lidé informací, nápadů, drbů, rozmarů a výkyvů nálad. Červnové narozeniny jsou velmi zranitelné, ale schovávají je za brnění komplexů.

Jsou to bystrí a talentovaní lidé, skvělí řečníci a charismatičtí vůdci, ale podléhají mnoha neřestem. Pokud červnové narozeniny lidí mohou silou vůle překonat jejich slabosti, čeká je největší budoucnost.

Červenec – spěchající duše.

Komplikované, rozporuplné, mnohostranné a tajemné červencové narozeniny usilují o nezávislost a svobodu více než kdokoli jiný, ale jakmile je dostanou, ne vždy vědí, co s nimi mají dělat. Paradoxem je, že jsou to lidé, kteří milují svobodu a velmi rádi zavádějí kontrolu a svá vlastní pravidla. Pojďte s jejich listinou do podivného kláštera, který je o nich.

Narodili se v červenci a jsou neuvěřitelně sobečtí, ale tak okouzlující, že jim to často chybí. Tito lidé vědí, jak milovat a být přáteli, ale v hloubi duše se dívají na každého.

Srpen – vášnivá příroda.

Narozen v srpnu – vášnivý a emotivní, kteří vědí hodně o smyslných rozkoších a umí žít jasně, stylově.

Vyznačují se emocionalitou a energií, lidi k nim přitahují, nejzajímavější události se vždy odehrávají kolem nich, ale často se tito lidé, kteří jsou svou povahou a duší společnosti vůdci, stávají oběťmi intrik kvůli své důvěryhodnosti. Jejich přirozené kouzlo jim však pomáhá dostat se z jakékoli situace se vztyčenou hlavou.

Září – úspěšní hedonisté.

Lidé narození v září mají v podnikání obrovský úspěch a více než ostatní mají šanci vydělat opravdu obrovské peníze. V jejich hlavě je skutečná kalkulačka, která odpovídá za obezřetnost a praktičnost.

Lidé ze září zároveň vědí, jak si užívat života a přesně vědí, k čemu jsou všechny tyto snahy – jejich láska k prosperitě a pohodlí pochází z velké lásky k sobě samým.

Říjen je kontroverzní skeptik.

Složité a proměnlivé, navenek se tito lidé zdají být nejjednodušší dobrosrdeční, ale jak se ponoříte hlouběji, uvidíte rozporuplnou směs nejrůznějších emocí, které jsou vlastní tvůrčí povaze.

Pochybují o všem, ale bez neustálé emoční podpory chřadnou, takže není důvod očekávat klidný život po boku těch, kteří se narodili v říjnu. Bonusem komunikace s nimi je dostat se do víru zajímavých životních situací – dobrodružství s nimi se nedá vyhnout!

Listopad je tajemný intelektuál.

Skutečná Pandořina skříňka, lidé v listopadu jsou nejzáhadnější ze všech typů. Vůle, charisma a inteligence – to jsou tři pilíře, na nichž jsou založeny vlastnosti těchto mnohostranných lidí.

Mezi těmi, kteří se narodili v listopadu, je obrovské množství femme fatale a nebezpečných mužů, okouzlujících manipulátorů, kteří působí na ostatní jako magnet. Kdyby neexistovaly žádné vnitřní obavy a nepřiměřené ambice, mohly by dobýt svět. Ne každý se může ze vztahu s takovým člověkem dostat bez ztráty – nečekejte s listopadovými narozeninami na bezpečné útočiště!

Prosinec – rozumní idealisté.

Moudří, silní a praktičtí lidé, kteří se narodili v prosinci, se zdají být baštou obezřetnosti a zdravého rozumu. Ale v tomto životě není všechno tak jednoduché. Lidé z prosincových narozenin jsou hrozní idealisté, kteří ve jménu dobrých cílů mohou smést vše, co jim stojí v cestě.

Není snadné je zlomit, ale oni sami, upadající do víru vášní a vlastních obtížných představ o životě, lásce, dobru a zlu, často dostávají nepříjemné životní lekce. Mezi těmi, kteří se narodili v prosinci, je mnoho renomovaných lidí, jejichž názor nejvíce věří. Sami mají tendenci měnit své víry s věkem.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Horoskopy

Ženy, které jsou v tomto znamení zvěrokruhu budou nejlepší matky!

Pravděpodobně víte, že znamení zvěrokruhu do jisté míry určují některé povahové vlastnosti. Věděli jste ale, že to může ovlivnit, jaký jste rodič?

Dnes se dozvíte, jak vaše datum narození ovlivňuje vaši matku. Níže je uveden seznam znamení zvěrokruhu, která fungují nejlépe jako maminky.

Beran

Beran zajišťuje, aby se jejich děti účastnily mimoškolních aktivit a rozvíjely se. Děti k tomu samozřejmě nejsou nuceny. Naopak se berou v úvahu pouze lekce, které přitahují jejich děti. Ženy tohoto znamení milují dobrodružství, a proto vychovávají své děti jako dobrodruhy. Beran a jeho potomci tráví svůj volný čas aktivně. Pod tímto znamením matky povzbuzují své děti, aby přijímaly výzvy, a vždy je podporují.

Váhy

Váhy jsou úžasné matky. Jsou velmi dobře organizované a tiché. Rádi mají vše pod kontrolou, ale neruší je žádné nepředvídané situace, které jsou s dětmi velmi snadné. Milují své děti a mohou pro ně udělat cokoli. Nedovolí jim však dostat se na hlavu. Od raného věku matky používají toto znamení k tomu, aby naučily své děti respektovat a milovat své sousedy.

Štír

Matky veverek jsou obdarovány velkou intuicí. Někdy vědí, co se děje s jejich dětmi, než to vědí. Vždy stojí za svými malými a nikdy nedovolí, aby se jim stalo něco špatného. Jsou k nim velmi ochranní a upřímní. Očekávají totéž od svých dětí. Nedochází k žádnému podceňování.

Rak

Matčiny raky jsou velmi ochranné. Jsou citliví na potřeby svých dětí a vždy pozorně naslouchají. Mohou se velmi dobře umístit na místo svých dětí a pomocí několika slov zlepšit jejich pohodu. Dbají na to, aby byl jejich domov plný tepla, což respektuje širší rodina a přátelé. Z tohoto důvodu často přijímají hosty.

Pokračovat ve čtení

Horoskopy

Děsivé předpověď z doby před 500 lety. Brzy se má naplnit. Připravte se !

Každou chvíli se objevují předpovědi o konci světa. Právě od nich se dozvídáme o příští světové válce, teroristických útocích, globálním oteplování nebo jiných katastrofách.

Tentokrát SuperExoress udělala to, co předpověděl slavný lékař a přírodovědec v 16. století. Parcelus byl nazýván otcem moderní medicíny, ale také se říká, že miloval astrologii a měl dar jasnozřivosti. Mnohokrát předpovídal budoucnost.

Ve svých předpovědích Parcelus hodně mluvil o tom, co přijde ve vzdálené budoucnosti. Uváděl události, ke kterým by došlo až v XXII. Století. Co se bude dít?

Na webu Super Express je výňatek z lékařské knihy, ze kterého se dozvídáme o děsivých věcech, které mají přijít.

Pokračování na další stránce

xx_xx
– “Východ se vzbouří proti Západu.” Z východního teritoria poletí na oblohu tisíce střelných šípů; padnou na zem a vytvoří ohnivé sloupy, které spálí vše, co jim stojí v cestě. ”

Co to může znamenat? Vědci, kteří analyzují jeho texty, nepochybují. Tato slova popisují nadcházející válku.

„Hluboké rány a strupy pokrývají mnoho lidí.“ Jejich duše opustí svá těla, třetina světové populace zahyne. ”

Pro ty, kteří se zajímají o předmět Parcelus, popis těchto událostí ohlašuje třetí světovou válku a konec lidstva. Lékař ve své knize také popisuje, že na Zemi bude kontaminována voda, že budou trpět zvířata a příroda, což nakonec povede k jejich vyhynutí. Je čeho se bát?

Každé proroctví, které hovoří o konci světa, vás jistě otřese. Zvláště ten, který vytvořil výzkumník ze 16. století, který píše … o atomových bombách a jaderných zbraních. Jak by o tom věděl?

Pokračovat ve čtení

Horoskopy

Páry podle znamení zvěrokruhu, které jsou odsouzené k rozchodu a rozvodu! Podívejte se jestli mezi nimi

Ne všechna znamení zvěrokruhu jsou pro sebe vhodná, jedná se o nekompatibilní hodnoty. Existuje několik párů znamení zvěrokruhu, které jsou odsouzeny k rozpadu.

Jedním z párů je lev a býk. Oba milují materiální hodnoty, ale pokud Lev potřebuje „věčné volno“, býk se rychle unaví. Býk chce klid a ticho, zatímco lev odchází od otupělosti a nudy ve společnosti. Proto je pro Lea těžké trávit čas s Býkem a lovit.

Druhým párem, který nemůže dlouho trvat, jsou Kozoroh a Blíženci. Protiklady se navzájem přitahují, ale brzy si přestanou rozumět. Blíženci Kozorohům se zdají velmi neuvážení a povrchní a Kozorožci Blížencům se zdají příliš nudní. Brzy jim zlomí pouto.

Třetím párem, který nemůže dlouho žít společně, je Rak a Vodnář. Rakovina je proto velmi domácí a Vodnář nesnáší konvence. První miluje všechno naplánovat a je velmi při zemi a druhý dokáže svými myšlenkami „odletět“ do vesmíru. Proto si po chvíli přestanou rozumět.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Příběhy11 hodinami před

Věděli, že v jejich domě je ukrytý poklad. Nemysleli si však, že něco takového najdou.

Rodina z Massachusetts, USA, opakovaně kontrolovala jejich domov kvůli pokladu. Po celá desetiletí existovaly legendy, že někde v majetku bylo...

Zajímavosti11 hodinami před

Jen málo lidí ví o existenci tohoto tlačítka v troubě. Je to užitečnější, než si myslíte!

Není pochyb o tom, že některé z našich domácích prací nás mohou uvést z rovnováhy. Jedním z nich je čištění...

Video11 hodinami před

Odzbrojit porotu jí trvalo jen 3 sekundy. Výkon této malé holčičky šokoval celý svět!

Není pochyb o tom, že skutečný talent se stane jednou z milionu! Po několika představeních je těžké se vzpamatovat, protože...

Děti12 hodinami před

Žena měla porodit sedm dětí. Doktor udělal chybu. Kolik měla dětí?

25letá Malijka, která otěhotněla s několika matkami, může mluvit o zázraku narození. Případ Halima Cisse fascinoval celé Mali a přitahoval...

Zdraví1 dnem před

Pozor! Ženská Intimní místa: 5 neuvěřitelných faktů o ochlupení

1. Ochlupení na ohanbí bylo sběratelské Mnohem dříve, než jste měli se svým mužem výběr sexy selfie, byli lidé nuceni...

Příběhy1 dnem před

Od dětství snila o tom, že se stane živou Barbie. Již ve 13 letech podstoupila první plastickou operaci.

Stephanie Mülik žijící ve Švédsku, která vypadala jako panenka Barbie, provedla svou první plastickou operaci ve věku 13 let. Je...

Rodina1 dnem před

Jak krmit a koupat paterčata? Toto je den v životě matky, která se s tím každý den potýká sama.

Většina rodičů je unavená z výchovy jednoho nebo dvou dětí. Matky, které se o tyto tři starají, vyvíjejí hrdinské úsilí....

Příběhy1 dnem před

I když nemá nohy, považuje své tělo za dokonalé. Její profil na seznamce láme rekordy.

Odvaze této ženy lze závidět. Mandy Horvath v roce 2014 utrpěla strašnou nehodu, v důsledku čehož byla dívka ponechána bez...

Zajímavosti1 dnem před

Lékař otevřel ústa dítěte a okamžitě zavolal policii. Nemůžu uvěřit tomu, co mu jeho rodiče udělali.

Rodiče přivedli kojence do nemocnice. Lékaři, když viděli, co se stalo, tomu nemohli uvěřit. Dítě bylo v tragickém stavu, na...

Zajímavosti1 dnem před

Ve věku 6 let onemocněl a 68 let žije zavřený v stroji, o kterém téměř nikdo neví

20. století je velkým technologickým skokem, zejména v medicíně. Jedním z takových vynálezů byl stroj, který zachránil životy lidí. Na...

Oblíbené