Horoskopy

V jakém měsíci jste se narodili? Podle měsíce narození lze určit váš osud!Každý ví, že osobnost je do značné míry určena znameními zvěrokruhu. Profesionální astrologové však tvrdí, že kromě samotného znamení hraje důležitou roli také měsíc narození.

Trik spočívá v tom, že dvanáct měsíců neodpovídá přesně dvanácti souhvězdím zvěrokruhu: například ten, který se narodil v červenci, může být podle počtu raci nebo lev. A červencový lev a srpnový lev jsou dvě úplně jiná zvířata, protože Měsíc zanechává stopy na charakteru znamení!

Leden je dobrým vítězem.

Lidé narození v prvním měsíci roku jsou obdařeni silnou povahou a neproniknutelnou vůlí. I když je nejlehčí a nejvzdálenější osobou, nelichotte – její postavu nezlomí žádné překážky!

Lednové narozeniny důstojně snášejí ty nejneuvěřitelnější životní potíže se vztyčenou hlavou. Od přírody jsou vůdci a nevědomky hledají bok po boku člověka, který by jim mohl konkurovat. Odhodlaní, sebevědomí a ochotní lidé, kteří se narodili v lednu, trpí především svou silou – pro ně je někdy těžké najít lidi, kteří se jim v měřítku vyrovnají a mohou stejně jasně dodržovat jejich zásady.

Únor je větrný muž.

Únorové narozeniny vypadají jako neuvěřitelně okouzlující romantici, ale za touto maskou jsou malí sobečtí lidé, kteří mají spoustu nápadů a velmi málo věcí.

V únoru se mohou narodit elegantní snobové a inteligentní lidé, kteří jsou připraveni dát světu dobrotu a radost. Oba však trpí změnami nálad a jsou nepředvídatelní, což významně narušuje jejich kariéru a osobní život.

Březen je citlivá záležitost.

Milí, zdvořilí, zranitelní a vnímaví lidé, kteří se narodili v březnu, sotva snesou kritiku a mohou být celou noc plakat, pokud jsou uraženi.

Jsou to podezřelí, citliví a někdy nerozhodní lidé, kteří mohou být docela úspěšní, pokud ovládají své nervy. Pokud jsou vedeni emocemi, může se v jejich životě objevit prodloužená deprese. V nejzákladnějších otázkách jsou však tito lidé někdy ještě nekompromisnější než ti, kteří se narodili v lednu a dubnu.

Duben – Tvrdí kariéristé.

Dubnovci jsou neuvěřitelní materialisté a úžasní odvážní muži. Zdá se, že se ničeho nebojí! Dubnové narozeniny jsou zásadní, sebevědomé, rodí se vůdci a někdy v návalu nekonečných nápadů a plánů mohou zapomenout na takt a jemnost.

O ženách narozených v dubnu lze říci, že „zastaví cválajícího koně“. Muži mohou dokonce dosáhnout těchto nebývalých kariérních výšek a smést všechno, co jim stojí v cestě. Zároveň jsou v lásce velmi vášniví a něžní, protože tak či onak usilují o duševní pohodu.

Spolehliví tvrdohlaví lidé mohou být.

Tvrdohlavý a nekompromisní, narozený v květnu, je těžké dělat ústupky, protože milují moc a kontrolu. Zároveň s nimi můžete vyjednávat pomocí logických a železných argumentů.

Nálada májových narozeninových oslav je proměnlivá, ale obecně jsou stabilní – loajální, spolehliví a zásadoví lidé. Obvykle jsou velmi vášniví v lásce a ve své kariéře dosahují neuvěřitelných výšek. Držet krok s Mayy je téměř nemožné.

Červen – talentovaní charismatici.

Jsou to lidé informací, nápadů, drbů, rozmarů a výkyvů nálad. Červnové narozeniny jsou velmi zranitelné, ale schovávají je za brnění komplexů.

Jsou to bystrí a talentovaní lidé, skvělí řečníci a charismatičtí vůdci, ale podléhají mnoha neřestem. Pokud červnové narozeniny lidí mohou silou vůle překonat jejich slabosti, čeká je největší budoucnost.

Červenec – spěchající duše.

Komplikované, rozporuplné, mnohostranné a tajemné červencové narozeniny usilují o nezávislost a svobodu více než kdokoli jiný, ale jakmile je dostanou, ne vždy vědí, co s nimi mají dělat. Paradoxem je, že jsou to lidé, kteří milují svobodu a velmi rádi zavádějí kontrolu a svá vlastní pravidla. Pojďte s jejich listinou do podivného kláštera, který je o nich.

Narodili se v červenci a jsou neuvěřitelně sobečtí, ale tak okouzlující, že jim to často chybí. Tito lidé vědí, jak milovat a být přáteli, ale v hloubi duše se dívají na každého.

Srpen – vášnivá příroda.

Narozen v srpnu – vášnivý a emotivní, kteří vědí hodně o smyslných rozkoších a umí žít jasně, stylově.

Vyznačují se emocionalitou a energií, lidi k nim přitahují, nejzajímavější události se vždy odehrávají kolem nich, ale často se tito lidé, kteří jsou svou povahou a duší společnosti vůdci, stávají oběťmi intrik kvůli své důvěryhodnosti. Jejich přirozené kouzlo jim však pomáhá dostat se z jakékoli situace se vztyčenou hlavou.

Září – úspěšní hedonisté.

Lidé narození v září mají v podnikání obrovský úspěch a více než ostatní mají šanci vydělat opravdu obrovské peníze. V jejich hlavě je skutečná kalkulačka, která odpovídá za obezřetnost a praktičnost.

Lidé ze září zároveň vědí, jak si užívat života a přesně vědí, k čemu jsou všechny tyto snahy – jejich láska k prosperitě a pohodlí pochází z velké lásky k sobě samým.

Říjen je kontroverzní skeptik.

Složité a proměnlivé, navenek se tito lidé zdají být nejjednodušší dobrosrdeční, ale jak se ponoříte hlouběji, uvidíte rozporuplnou směs nejrůznějších emocí, které jsou vlastní tvůrčí povaze.

Pochybují o všem, ale bez neustálé emoční podpory chřadnou, takže není důvod očekávat klidný život po boku těch, kteří se narodili v říjnu. Bonusem komunikace s nimi je dostat se do víru zajímavých životních situací – dobrodružství s nimi se nedá vyhnout!

Listopad je tajemný intelektuál.

Skutečná Pandořina skříňka, lidé v listopadu jsou nejzáhadnější ze všech typů. Vůle, charisma a inteligence – to jsou tři pilíře, na nichž jsou založeny vlastnosti těchto mnohostranných lidí.

Mezi těmi, kteří se narodili v listopadu, je obrovské množství femme fatale a nebezpečných mužů, okouzlujících manipulátorů, kteří působí na ostatní jako magnet. Kdyby neexistovaly žádné vnitřní obavy a nepřiměřené ambice, mohly by dobýt svět. Ne každý se může ze vztahu s takovým člověkem dostat bez ztráty – nečekejte s listopadovými narozeninami na bezpečné útočiště!

Prosinec – rozumní idealisté.

Moudří, silní a praktičtí lidé, kteří se narodili v prosinci, se zdají být baštou obezřetnosti a zdravého rozumu. Ale v tomto životě není všechno tak jednoduché. Lidé z prosincových narozenin jsou hrozní idealisté, kteří ve jménu dobrých cílů mohou smést vše, co jim stojí v cestě.

Není snadné je zlomit, ale oni sami, upadající do víru vášní a vlastních obtížných představ o životě, lásce, dobru a zlu, často dostávají nepříjemné životní lekce. Mezi těmi, kteří se narodili v prosinci, je mnoho renomovaných lidí, jejichž názor nejvíce věří. Sami mají tendenci měnit své víry s věkem.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Horoskopy

Děsivá Nostradamova předpověď. Podle ní nás čeká v létě peklo!

Odborníci dodnes diskutují o tom, zda byl Nostradamus skutečně věštec, nebo zda by jeho legendární přesnost byla jen mýtem, který čas úspěšně posílil. Podle zdrojů měl vousatý muž již zvláštní charakter, ačkoli II. Henry pracoval u soudu francouzského krále. Již v roce 1556 byl pozván do Paříže, aby bavil lidi, protože byl velmi připoután k okultismu a astrologii.

Nejprve se mu nedostávalo velké pozornosti, ale jeho proroctví o panovníkovi mu přineslo mezinárodní pověst. Ať tak či onak, do roku 2021 promítl několik věcí, z nichž některé se týkaly léta a mají něco společného s počasím, píše femcafe.hu. O nich bude pojednáno níže:

Nostradamus říká, že změna klimatu bude mít na planetu stále větší dopad, ale letos v létě se světoví političtí vůdci konečně dohodnou na možném řešení emisí látek znečišťujících ovzduší.

Uvidíme, jak voda stoupne a jak zem padne, “předpověděl prorok. Nostradamus neslibuje Evropě mnoho dobrého:„ V létě 2021 se některé země budou muset potýkat s velkými povodněmi, “uvedl, včetně Maďarska ., Itálie, Česká republika a Spojené království.

Změna klimatu je běžným problémem, ale Prorok uvedl, že hurikány způsobí v první polovině letošního roku problémy hlavně v Americe. Nostradamus věří, že eskalace anomálií počasí bude mít dopad hlavně na lidi na Floridě, v Texasu a v New Orelans.

Prorok řekl, že USA se musí připravit také na „velké zemětřesení“, které se rozprostírá přes Ameriku přes 500 mil, od Kalifornie po Kanadu. Protože Nostradamovy předpovědi jsou vždy přesné, určil také, jak silné bude zemětřesení v bohatším měřítku. Věří, že se očekává nejméně katastrofa 8. úrovně.

Pokračovat ve čtení

Děti

Ženy patřící mezi tato 4 znamení zvěrokruhu jsou nejlepší matky pro vaše dítě

Pravděpodobně víte, že znamení zvěrokruhu do jisté míry určují některé povahové vlastnosti. Věděli jste ale, že to může ovlivnit, jaký jste rodič?

Dnes se dozvíte, jak vaše datum narození ovlivňuje vaši matku. Níže je uveden seznam znamení zvěrokruhu, která fungují nejlépe jako maminky.

Beran

Beran zajišťuje, aby se jejich děti účastnily mimoškolních aktivit a rozvíjely se. Děti k tomu samozřejmě nejsou nuceny. Naopak jsou brány v úvahu pouze lekce, které přitahují jejich děti. Ženy tohoto znamení milují dobrodružství, a proto vychovávají své děti jako dobrodruhy. Beran a jeho potomci tráví svůj volný čas aktivně. Pod tímto znamením matky povzbuzují své děti, aby přijímaly výzvy, a vždy je podporují.

Váhy

Váhy jsou úžasné matky. Jsou velmi dobře organizované a tiché. Rádi mají vše pod kontrolou, ale neruší je žádné nepředvídané situace, které jsou s dětmi velmi snadné. Milují své děti a mohou pro ně udělat cokoli. Nedovolí jim však dostat se na hlavu. Od raného věku matky používají toto znamení k tomu, aby naučily své děti respektovat a milovat své sousedy.

Štír

Matky veverek jsou obdarovány velkou intuicí. Někdy vědí, co se děje s jejich dětmi, než to vědí. Vždy stojí za svými malými a nikdy nedovolí, aby se jim stalo něco špatného. Jsou k nim velmi ochranní a upřímní. Očekávají totéž od svých dětí. Nedochází k žádnému podceňování.

Rak

Matky ve znamení raků jsou velmi ochranářské. Jsou citliví na potřeby svých dětí a vždy pozorně naslouchají. Mohou se velmi dobře umístit na místo svých dětí a zlepšit jejich pohodu několika slovy. Dbají na to, aby byl jejich domov plný tepla, což respektuje širší rodina a přátelé. Z tohoto důvodu často přijímají hosty.

Pokračovat ve čtení

Horoskopy

6 náznaků, že vás chce váš anděl strážný před něčím varovat!

Jak poznat, že vám někdo ne z tohoto světa chce něco říct? Měli jste někdy pocit, že vás někdo pozoruje, i když jste s jistotou věděli, že široko daleko nikdo není?

Jak často dostáváte na otázky, které si v duchu kladete, odpověď, kterou byste si sami rozhodně nedaly? Tyto otázky by vám nejprve kladl psychoterapeut nebo psychiatr a mohou dokonce vyvolávat představu nějaké fobie nebo snad odchylky psychického stavu.

Existuje však přece jen jistý rozdíl mezi fobiemi a odchylkami a zprávami vašeho anděla strážce, vyšších sil, které nemůžeme materiální vnímat.

Člověk s psychickou odchylkou ji nikdy jako odchylku nevnímá. Pokud cítíte nějaký zásah jiného světa do toho svého, naslouchejte. Ti, kdo tam o vás mají péči, vám dají vědět, napoví vám a podpoří vás.

Podívejte se na přehled šesti náznaků, že vám chce něco říct někdo z jiné reality:

1. Máte velmi zřetelné sny, které si dobře pamatujete

Duchovní svět své poselství oznamuje často právě prostřednictvím snů. Pokud se blíží nějaká životní změna, může vám to být naznačeno v snu. Bude to scénář či symbol, který si rozhodně nebudete moci nevšimnout. Pokud se vám snil sen, nad kterým jásá celé vaše nitro, nebo naopak vám běhá mráz po zádech při obyčejné vzpomínce na něj, pak hledat výklad v nějakých snáře nemá vůbec smysl.

Když spíte, astrální svět je vám přístupný. Všechny vaše jistoty a pevné přesvědčení zůstávají v realitě, zatímco v jiných sférách jste více vnímaví. Záhrobní bytosti (vaši zesnulí předkové, náboženské symboly nebo lidé, kteří jsou vám velmi drazí ve svém pozemském ztělesnění) se vám budou zjevovat v obrazech, které si zapamatujete. Pokud si uvědomíte, že je to znamení shora, pak jediné, co musíte udělat, je zformulovat svůj záměr dozvědět se více.

2. Vašich pět smyslů posiluje

Svůj reálný svět vnímáte prostřednictvím čichu, hmatu, chuti, zraku a sluchu. Svět ireálny vám předá svůj signál takovým způsobem, že ihned pochopíte – taková vůně nebo zvuk se na daném místě nemohli vyskytovat. Například vůně konkrétního květu nebo trávy, voskové svíce nebo parfému nějakého konkrétního člověka. Může vám také zvonit v uších. Periferním zrakem můžete postřehnout nějaké postavy a jejich pohyb. Nelekejte se dále naslouchejte, buďte otevření, pozorujte a klaďte otázky.

3. Začíná selhávat elektronika a vypadává elektřina

Znamení shora nebo z paralelních světů mohou mít i tyto projevy. Jsme stvořeni z hmoty, ovšem elektřina, to jsou vlny, které mohou naše světy propojovat. Pokud vám nestartuje auto, i když zapalování je v pořádku, je možné, že váš silný anděl strážný vás právě v této chvíli nechce pustit na cestu. Poslouchejte pozorněji píseň, kterou hrají v rozhlase – asociativní vnímání vám pomůže se zorientovat – buď vám ukáže na toho, kdo se o vás stará nebo na příčinu zdržení. Lekat se netřeba. Navzdory hororem na podobné téma si pamatujte jedno: tělo se mohlo dávno rozpadnout na prach, ale energie spojující vás s někým, kdo vás z onoho světa chrání, je věčná.

4. Jste náhle naplnění nevysvětlitelným VEDENÍM

Pokud otázka, na kterou jste ani za nic nemohli najít odpověď, je náhle nad slunce jasnější, je to také znamení zásahu informačního toku z jiného světa. Někdo, kdo vás chrání, se postaral, aby vás poznání osvítilo, abyste pochopili, porozuměli a odhalili něco, co vám spíše nešlo do hlavy. Je to projev péče vašich duchovních ochránců a blízkých. Telepatie, neodbytné vnitřní přání něco udělat nebo intuice – říkejte tomu jak chcete, pokaždé, když v duchu prosíte o pomoc, je to právě tato síla, která vám napoví. Stačí poslouchat.

5. Mražení

Říká se, že když náhodně vyslovíme něco, co odpovídá skutečnosti, zvlášť když je to nějaká hrozná možnost nebo předpoklad, zamrazí nás, přejde nám mráz po zádech a zachvejeme se. Je to příznak, že vedle nás je svět éteru, připravený s námi komunikovat.

6. přistihla sami sebe přitom, že různé znamení vám vysloveně bijí do očí

Stane se, že na něco myslíte a náhodně se vám dostane přesné odpovědi nebo potvrzení, například v podobě písně nebo věty napsané na karoserii protijedoucího vozidla. Podobné shody v znameních vysílaných z onoho světa vás ujišťují, že jste na správné cestě. Buďte pozornější k vlastním pocitům, naslouchejte světu kolem sebe, buďte připraveni mluvit s éterem. Bude pak pro něj mnohem jednodušší k vám mluvit.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video12 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti12 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video12 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti12 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor12 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video12 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti12 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video12 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti12 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy12 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené