Stalo se

Ultrazvuk těhotné ženy ohromil nejen maminku ale i všech lékařů! To co tam našli, se jen tak nevidí …Tehdy 36-letá Oksana Kobeleckaja z ukrajinské Oděsy spolu s jejím manželem Sergejem už nebyly prvorodič, měli jedno tříleté děvčátko. Celá rodina s velkou radostí očekávala nový přírůstek.

Jenže plány nevycházejí vždy tak, jak předpokládáme. Těhotenské bříško rostlo rychleji a bylo už poměrně brzy větší než při předešlém těhotenství a těhotná maminka začala tušit, že možná nečeká jediné dítě, ačkoli v rodině se dvojčata nikdy nevyskytly, tak spíše se přiklonila k tomu, že to tak zřejmě nebude a jde jen o větší dítě. Vybrala se nakonec k lékaři na ultrazvuk. Tam se potvrdilo, že dvojčata skutečně nečeká. Pravda byla pro lékaře i rodiče mnohem šokující.

Oksana čekala rovně paterčata. Šokovaná matka si uvědomila, že všechny její plány se mění. Lékař utíkal s radostnou novinkou seznámit celý nemocniční personál, který se pochopitelně s něčím podobným dosud nesetkal.

Naštěstí vše dopadlo nakonec velmi dobře. Císařským řezem se narodili tři malí chlapci a dvě malé dívky.

Paterčata postupně rostou a rodiče se se světem pravidelně dělí o jejich fotografie na facebookové stránce, kterou pro ně založili – https://www.facebook.com/odessafiver/ .

Z fotografií na závěr vybíráme mámu Oksanu se šesticí malých sourozenců – starší sestrou a paticí malých bratříčků a sestřiček u vánočního stromečku:Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Stalo se

Žena šla na interrupci. To, co udělal gynekolog, je naprosto šokující!

Příběh ženy, která před sebou měla velmi těžké rozhodnutí. Rada lékaře ji však velmi zaskočila. Žena ale rázem změnila názor na svět i svůj život …

Sklíčená žena šla ke gynekologovi, kterému řekla:

“Pane doktore, mám opravdu vážný problém a potřebuji vaši pomoc. Jen před necelým rokem se mi narodilo dítě a právě teď jsem nechtěně a nečekaně otěhotněla. Můj problém je ten, že nechci dítě tak brzy.Doktor se jí zeptal:

“No když myslíte, dobře a co pro vás tedy mohu udělat?”

“Chtěla bych jít na potrat. Prosím vás o interrupci. Doufám, že mi tedy pomůžete. ”

Lékař se však na chvíli zamyslel a pak ženě navrhl řešení:

“Mám jeden nápad a možná to pro vás bude lepší řešení a především bezpečnější.”

Žena si vydechla a spadl její obrovský kámen ze srdce. S nadějí svého lékaře poslouchala.

“Pokud se tedy nechcete starat o obě dvě děti najednou, zabijme to první, které nyní držíte na rukou. Vy nebudete muset podstupovat žádný zákrok a než se to druhé narodí, odpočinete si. Když je vám jedno, že jedno z nich zemře, pak je vám tedy i jedno, které to bude. A navíc, jak jsem už říkal, nepodstoupíte žádný zákrok, tedy nebude ani žádné riziko, které s sebou interrupce přináší. ”

Žena, opravdu rozrušená, na doktora vykřikla:

“Vždyť to je něco strašného. Jak můžete zabít dítě, vždyť je to vražda! ”

“To s vámi souhlasím a omlouvám se vám, že se vás to dotklo, ale vypadaly jste, že proti tomu nic nemáte.”

Žena rázem pochopila, co jí tím chtěl doktor říci. Přesvědčil a utvrdil ji v tom, že každé dítě má nárok na život.

Proto buďte zodpovědné! Pokud miminko nechcete, chraňte sebe i své zdraví. Pochopitelně existují i ​​případy, kdy si žena dítě nechat nemůže z důvodů zdravotních či rodinných a mnoha dalších. Každá žena má právo na to, aby sama uznala, kdy přivést na svět své dítě, tak aby se o něj dokázala dostatečně as láskou postarat.

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Žena si udělala v autě fotku. Následně si všimla děsivé DETAIL!

Teenagerka si udělala Self fotku během jízdy, když si její matka později prohlédla, zhrozila se.
Američanka Melissa Kurtz z Floridy vezla svou 13-letou dceru Harper na soutěž krásy.

Dívka se během cesty fotila na telefon. Ani jen netušila, jakou hrůzu najde na záběrech, které si později podívá. Jak informuje britský deník The Sun, po levé straně za dívkou, je vidět postavu malého chlapce. Harper i její matka Melissa se však zapřísahají, že v autě byly samy a žádné dítě s sebou nevezli.

Vystrašená Melissa to nenechala jen tak a po delším pátrání zjistila, že v den, kdy fotka vznikla bylo výročí smrtelné nehody, ke které došlo právě na tomto silničním úseku. Domnívá se, že na fotografii je zachycen duch chlapečka, který při nehodě přišel o život. Lidé, kteří věří v paranormální jevy tvrdí, že šlo o odkaz ze záhrobí. ” Byla jsem skutečně šokovaná, běžela jsem do pokoje a ukázala mým kamarádkám ,” cituje ji The Sun. “Tak mnoho lidí v život po smrti, a toto je i pro mě důkaz,” uzavírá žena.

Pokračovat ve čtení

Stalo se

SKUTEČNÝ PŘÍBĚH: Jak děti jejich spojila vrozená choroba, o 20 let později se z nich stali manželé …

Když se Emili a Cameron setkali jako děti ve čtyřech letech, ani netušili, že z takového setkání v těžkém období vznikne láska pevná jako trám. Láska je mnohokrát silná čarodějka. Někdo se zamiluje na první pohled, jinému to chvíli trvá. Někoho spoje společné zájmy, stejná práce, rodina a někdy bohužel i finance. Někoho dokonce spojí i společná a často nevídaná choroba. Přesně poslední spojení zažili dva lidé, jejichž zákeřná vada spojila.

Tento příběh pojednává o dvou malých dětech, které měly skvělých rodičů. Každému z nich se narodilo překrásné dítě, ale bohužel po narození nastala strašná zpráva: Vaše dítě trpí vzácnou patologií močového měchýře, řekl lékař. I druhé rodině se u dítěte tato šílená zpráva potvrdila. Extrofia močového měchýře je stav, kdy močový měchýř není umístěn v těle, ale je mimo něj. Jednoduše vylézá z břicha ven.

Příběh se stal před více než dvaceti lety a tehdy ještě zdravotní péče nebyla tak vyspělá jako dnes. Na takovou operaci si troufli pouze zkušení a renomovaní lékaři, na kterých se v té době stála takzvaná fronta. Obě rodiny byly velmi nešťastné – o své děti se moc báli. Jako děti rostly, jejich obava více a více sílila. Nejhorší byl fakt, že se močový měchýř musel neustále hlídat, aby na něj děti nespadly a měchýř se jim nepoškodil. U obou rodin bylo na denním pořádku pravidelné obvazování, čištění a dobrá péče.

Když děti dosáhly čtyř let, stal se zázrak. Našel se lékař, který by obě děti odoperovali. Pro rodiče to byla zdrcující zpráva, radostná i smutná. Cítili neuvěřitelné štěstí, že dítě bude žít normálním životem, ale zároveň se báli, že se operace nepodaří a všechno špatně dopadne. Museli ale riskovat, a tak si s lékařem dohodli termín operace. Jedna rodina měla dceru Emily, která touto extrofiou trpěla a druhá rodina měla syna Camerona, který touto vrozenou vadou také trpěl. Rodiny se neznali, ale netrvalo to dlouho. Lékař obě rodiny objednal na nástup do nemocnice ve stejný den, a tak se rodiny seznámili. Operace proběhla dobře u obou dětí. A kvůli této nešťastné události s dobrým koncem se rodiny seznámili. Po čase se stali všichni velmi dobrými přáteli, často se navštěvovali.

Jak čas plynul, Emili a Cameron se do sebe zamilovali. Láska to byla obrovská a dvacet let od prvního setkání se vzali. Zanedlouho se páru narodilo překrásné holčička, které naštěstí bylo zdravé. I takové šťastné konce v dnešní době existují!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zajímavosti11 hodinami před

Svého manžela znala od dětství, ale přesto před ním skrývala trpké tajemství, které mu nemohla nikdy říct …

S Milanem jsme spolu chodili už od základní školy. Nikdo nevěřil, že nám dětská láska vydrží i v dospělosti a...

Zajímavosti11 hodinami před

POZOR! Každý 10. člověk má po překonání Covid-u dlouhodobé problémy! Mohou trvat i měsíce ….

Zdravotní úřady po celém světě musí věnovat mimořádnou pozornost takzvanému “dlouhému covidu,” uvedla ve čtvrtek (25. 2.) evropská pobočka Světové...

Stalo se11 hodinami před

Žena šla na interrupci. To, co udělal gynekolog, je naprosto šokující!

Příběh ženy, která před sebou měla velmi těžké rozhodnutí. Rada lékaře ji však velmi zaskočila. Žena ale rázem změnila názor...

Video11 hodinami před

Mladá nevěsta se začala během obřadu strašně smát. Když to uvidíte, přijde vám směšné i za ni …

Dokážete si představit důležitější chvíli než skládání manželského slibu? Tento pár měl ale výjimečnou svatbu. Přímo před samotnou slavnostní chvílí...

Stalo se11 hodinami před

Žena si udělala v autě fotku. Následně si všimla děsivé DETAIL!

Teenagerka si udělala Self fotku během jízdy, když si její matka později prohlédla, zhrozila se. Američanka Melissa Kurtz z Floridy...

Stalo se11 hodinami před

SKUTEČNÝ PŘÍBĚH: Jak děti jejich spojila vrozená choroba, o 20 let později se z nich stali manželé …

Když se Emili a Cameron setkali jako děti ve čtyřech letech, ani netušili, že z takového setkání v těžkém období...

Nezařazené11 hodinami před

Smrt novorozence: Matka (29) Peťka předávkovala opiátům ?! Synáčkovi píše odkazy …

Ve vazbě skončila 29-letá matka tragicky zesnulého novorozence Peťka z Bojkovice. Pouze 9-denní chlapeček zemřel na předávkování opiátem. Policisté Marii...

Stalo se11 hodinami před

AKTUÁLNĚ: Rybář chytil podivnou štiku. Když ji rozřízl, nemohl uvěřit vlastním očím tomu, co našel uvnitř!

Pokud jste vášnivým rybářům, pak pro vás tento příběh bude jako stvořený. V žádném případě se nim ale nenechte zcela...

Zajímavosti11 hodinami před

Vědci odhalili hrozivé důsledky pandemie koronavirus Na toto se v příštích letech připravte!

Autoři studie z Baylor College of Medicine v Houstonu předpokládají, že současná pandemie se v budoucnu odrazí vlnou kardiovaskulárních problémů...

Stalo se11 hodinami před

Policie kompletně uzavřela kvůli demonstracím celé centrum Prahy

Policie kompletně uzavřela Václavské a Staroměstské náměstí v Praze a pouští tam pouze lidi, kteří mají platné povolení podle aktuálních...

Oblíbené