Bizardní

Tragický příběh dívky, kterou otec věznil 13 let v malém pokoji, otřásl celým světem! Je nepochopitelné, jak něco takového mohl udělat …Genien příběh popisuje jeden z nejvážnějších případů zneužívání dětí v historii. Nedostala ani lásku, ani přátelský lidský dotek. Uzamčena a zavázána v tmavé místnosti pouze s namalovanými okny. To bylo všechno, co dostala. Ještě horší je to, že jí nebylo dovoleno slyšet nebo vydat nějaký zvuk, což způsobilo, že se jí nevyvinula schopnost hovořit až po dosažení věku třinácti let, kdy se úřady konečně dozvěděli o její těžké situaci a zasáhly. Zde je tragický příběh Genie, divokého dítěte:

Genien se narodila ve městě Arcadia v Kalifornii v roce 1957 a byla druhým dítětem ze čtyř dětí její rodiny. Její otec neměl rád děti a dokonce je i zneužíval. Také bránil i tomu, aby někdo odcházel z domu.

Genien otec většinou vyrostl v sirotčincích, zatímco jeho matka vedla bordel a jen zřídka ho navštívil. To mu způsobilo rozvíjení problémů se vztekem. Geniena matka byla o dvacet let mladší než Genien otec a měla degenerativní problémy s viděním v jednom oku. Následovala těžký šedý zákal, který způsobil, že byla stále více závislá od svého manžela. Genienmu otci se nelíbilo hlučné prostředí a proto po narození Genien začal izolovat sebe a svou rodinu od ostatních. Přestože se zdála být zdravá v jedenácti měsících byla menší než ostatní děti, protože trpěla jistou dědičnou chorobou stejně jako její sourozenci.

Když Genien měla 20 měsíců, její otec přestěhoval rodinu do domu své matky, kde přivázat Genien na dětskou toaletu téměř na 13 hodin denně. V noci na ni dal plenku a dal ji do malého spacího pytle, který jí imobilizovat končetiny. Většinou ji krmil dětskou výživou, obilovinami, příležitostně měkkými vejci a tekutinami.

Poté, co jí babička zemřela při havárii, se její otec se stal ještě více antisociálním a zneužívajícím. Obviňoval za to Genienho bratra, který byl při nehodě s babičkou. Jeho šílené opatření se stupňovaly a nakonec svým dětem nedovolil vydávat žádné zvuky a to zejména před Genien.

Wiley také nutil svého syna aby zneužíval Genien jako on. Krmil ji tak málo, že ve věku třináct let vypadala, jakoby měla jen šest nebo sedm let. Spala od 7 večer do 11 hod ráno. Probudila se na pár minut k jídlu a pak se vrátila spát na dalších šest a půl hodiny. Její fyzické omezení na ní také ponechalo nedostatečně rozvinuté končetiny.

Geniene omezení ji vážně postihlo. V době, kdy měla třináct let, nemohla chodit, nemohla spolknout jídlo, neměla žádnou střevní nebo močovou kontrolu a byla náchylná na ublížení samé sebe vždy, když se cítila rozzlobená nebo frustrovaná. Ačkoli její zrak byl dobrý, nemohla zaměřit své vidění na objekty, které byly vzdáleny více než deset stop, maximální vzdálenost v jejím pokoji.

V roce 1970 začali mít Genieni rodiče násilné sklony. O tři týdny později se její matka rozhodla jít na úřad a sdělit pracovníků vše o jejich životě, zatímco její manžel vybavoval sociální dávky pro jeho manželku. Poté, co ho policie obvinila z násilí a zneužívání svých dětí, spáchal sebevraždu. Zanechal po sobě lístek a nápisem: “Svět nikdy nerozumí.”

Genien byla přijata do Dětské nemocnice. V té době byla celkem podvyživená: vysoká 1,27 metru, váha jen 27 kilogramů, měla nafouknutý žaludek a nevyrastené zuby. Vzhledem k tomu, že byla vězněna tolik let, její tělo mělo těžké otlačeniny, její boky byly deformovány, její žebírka byla poddimenzované a její kosti se jevily jako kosti 11-letého děvčátka. Nemohla stát a ruce držela jako káčátko.

Přestože během svého pobytu v Dětské nemocnici udělala významný pokrok, museli ji přesunout do různých domovů, kde ji všechno postupně učili.

Zvláštní pozornost a péči, které dostala v nemocnici, na ni měli výrazně pozitivní vliv. Po krátkém pobytu v jednom z výzkumných domů, o kterém se domnívala, že její zaměstnanci v nemocnici měly negativní vliv, ji převzal David Rigler a jeho žena, kteří se stali její dočasnými pěstouny.

Genie se mezi lety 1978 a počátkem 90. let přesouvala mezi nejméně čtyřmi domavami, kde čelila tělesnému a duševnímu zneužívání, což způsobilo, že se dostala do deprese a stáhla se.

Nyní žije jednoduchý život v neveřejném soukromém zařízení pro dospělé s mentálním rozvojem v Los Angeles.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bizardní

HOROR V LIDL: Zákaznice ze Slovenska našla v oblíbené potravině TOTO! Tímto chce varovat všechny zákazníky!

Noční můru všech žen a mnoha lidí přežila zákaznice Ivana, která si šla do jedné z prodejen Lidl v Martině koupit velmi oblíbenou potravinu.

Zemí původu drtivé většiny této potraviny dovážené na Slovensko je Jižní Amerika.

Nejednou se však spolu s banány do Evropy dostanou i nechtění hosté – pavouci. O případech objevení těchto členovců v Německu či Velké Británii jste již možná četli, ale podobný nepříjemný případ se stal už i na Slovensku.

Zákaznice Ivana z Martina totiž při nákupu banánů narazila na něco děsivé – pavouka.

Pravděpodobně se jedná o brazilského putovního pavouka rodu Phoneutria, který je označován jako nejjedovatější pavouk světa.

Jeho kousnutí bývá nejednou smrtelné a zpočátku se projevuje problémy s dýcháním, ztrátou kontroly nad svaly, u mužů nesnesitelnou erekcí a paralýzou.

V případě neposkytnutí protijedu nakonec dojde k selhání plic a smrti.

Pokračovat ve čtení

Bizardní

Dívka v třinácti letech otěhotnělo. O několik let později šokovala spolužáků na maturitním plese!

Když dívka tehdy zjistilo, že je v jiném stavu, vypadalo to, že má zničený život. Ona ale ukázala, že i to zdánlivě špatné může v dobré obrátit!

Kayleigh Snaith měla teprve třináct let, když zjistila, že čeká miminko. Měla ale neskutečný strach říct to doma rodičům, a tak s tím počkala skoro půl roku, kdy už nezbývalo nic jiného a tuto nečekanou skutečnost jim musela oznámit.

Kayleighiny rodiče byli nejprve v šoku, ale brzy se vzpamatovaly a na vnouče se začaly těšit. Když pak dívka porodilo, byly její velkou oporou ve výchově malé dcerky. Spolužáci ve škole ale příliš pochopení neměli a dívce nadávali.

“Říkali mi, že jsem nechutná, že jsem si zničila život a že nikdy nebudu dobrou matkou a ničeho v životě nedosáhnu,” svěřilo se dívka podle listu The Sun s vlnou negace ze strany spolužáků.

Nakonec ale Kayleigh překvapila. Šla na střední školu, kterou dostudovala a dokonce na svůj maturitní ples s sebou vzala i svou dceru.

Obě vypadaly jako princezny a nyní se mladá maminka chystá jít na vysokou školu.

Pro mnohé se tak stala důkazem toho, že mít děti v mladém věku neznamená nutné zlo a pokud má člověk někoho, kdo mu v těžké chvíli pomůže, jde to a vyplatí se to!

Pokračovat ve čtení

Bizardní

Lucie z výměny manželek se provdala za vraha: Obrovská svatební hanba a kritika nevěsty!

Není to tak dávno, kdy diváky Výměny manželek doslova šokovala rodina Lucie, která má čtyři děti ve vlastní péči a další čtyři její vzali. Náhradní maminka byla zděšena z absence hygienických návyků dětí az úplného chaosu ohledně výchovy.

Jak jsme se však po odvysílání jejich záměny dozvěděli, tři týdny po skončení natáčení, a tedy před rokem, se maminka, mající ve skutečnosti dětí až osm, dala dohromady se svým spolužákům.

Začátek roku ve Výměně manželek začal pěkně zostra. Na Lucii, která má čtyři děti ve vlastní péči a další čtyři odebrány, zřejmě diváci jen tak nezapomenou a náhradní maminka také ne. Diváci jsou v této reality show zvyklí už na leccos. Proto zřejmě většinu zpočátku ani nepřekvapil nepořádek, špína a úplná absence základní hygieny u dětí.

Vše se ale vyhrotilo mezi osmi očima, kdy Lucie po cestě na setkání chytila ​​nepochopitelný amok a začala se do náhradní manželky, která u ní strávila 10 dní, nevhodně pouštět.

Lucie řvala jako smyslů zbavená a svému příteli vyčítala, že mu náhradní manželka třikrát uvařila a nazývala ji sviní. Pomyslnou korunu tomu Lucie nasadila ve chvíli, kdy se rozešla se svým partnerem a začala randit s usvědčeným vrahem Michalem.

Po skončení Výměny manželek se Lucia, lidmi přezdívaná “špindíra”, rozešla se svým partnerem z reality show a nabrnkla si usvědčeného vraha Michala, kterého si nyní vzala.

Nebyla by to zřejmě Lucie, kdyby její svatbu nedoprovázel pořádný trapas a obrovská kritika veřejnosti.

Podle všeho to Lucii a usvědčený vrah Michalovi perfektně klape. “Míšo, bez tebe by život neměl žádný smysl, si můj život, moje všechno, miluji tě strašně velmi,” zpívala chválu na Michala Lucie a dokonce si založili společný Tik Tok a Facebook.

Na sociálních sítích je tato dvojka neustále pod palbou kritiky lidí, kteří se nedokáží ztotožnit s tím, jak Lucie žije a vychovává děti.

Není tomu tak dávno, kdy se Lucie a Michal rozhodli potvrdit svou lásku před bohem a řekli si své “ano”. Nebyla by to zřejmě Lucie, aby se svatba neobešla bez nějakého toho zakopnutí.

V komentářích na Tik Toku pod jejich svatebním videem se rozohnila paní, u které si Lucia měla objednat svatební dort, ale nakonec se na ni vykašlala. “Paní Lucia si u mé mámy objednala na jejich svatbu dort a nepřišla si pro ni. A to jsem se těšila, že mi ukáže, jak se mají dělat houskové knedlíky, “píše žena v komentářích.

Samozřejmě, že kritickému oku veřejnosti neunikla ani Luciina svatební vizáž. “To je snad poprvé, co vidím nevěstu a není pěkná,” píší lidé v komentářích.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Stalo se6 hodinami před

Obrovské neštěstí: Pod dětmi se prolomil led. Tři skončili v bezvědomí

Na vodní ploše v zámeckém parku v Žamberku došlo k velkému neštěstí. Pod trojicí dětí se tam prolomil led. Bylo...

Bizardní8 hodinami před

HOROR V LIDL: Zákaznice ze Slovenska našla v oblíbené potravině TOTO! Tímto chce varovat všechny zákazníky!

Noční můru všech žen a mnoha lidí přežila zákaznice Ivana, která si šla do jedné z prodejen Lidl v Martině...

Video8 hodinami před

Doktoři mu nařídili ihned opustit pokoj svého pána. Podívejte se na reakci jeho milovaného psa

„Pokud milovaný prochází dveřmi, možná pětkrát denně, měli bychom mít štěstí.“ Film s názvem „Denali“ je vyprávěn z pohledu psa....

Celebrity11 hodinami před

Svět v ŠOKU! Zemřela úspěšná a všemi milovaná herečka!

Svět obletěla opravdu šokující zpráva, která všem vyrazila dech. Herečka, která je zbožňovaná fanoušků po celém světě, je mrtvá. Celý...

Politika11 hodinami před

Jan Hamáček prozradil co nás očekává po tvrdém lockdownu za 3 týdny. Bude se přitvrzovat

Kvůli tomu co se děje několik měsíců za sebou a situace se každým dnem zhoršuje a nemocnice jsou totálně přetížené....

Stalo se11 hodinami před

Slovákovi došla trpělivost, napsal příspěvek, který by si měl přečíst každý: očkovalo nás už jako děti, nikdo to neřešil

Očkování její témů číslo jedna a je to nejúčinnější ochrana před infekčními chorobami, na které se v minulosti často umíralo....

Celebrity12 hodinami před

Skvělá zpráva pro všechny diváky ordinace v růžové zahradě: Konec se odkládá, serial bude pokračovat!

Diváky nedávno zarmoutila smutná zpráva, která přišla od tvůrců ordinace v růžové zahradě a jednalo se o to, že velmi...

Zdraví14 hodinami před

Nestojí ani 23 eur a pomůže zachránit životy lidem s koronavirus. Sehnat ho můžete kdekoliv

Lidé, kteří se léčí doma s nemocí Covid-19, jsou často ponecháni osudu napospas. Ke svému praktiky se jen tak nedostanou,...

Stalo se14 hodinami před

Kojící matku v restauraci požádali, aby se zahalila: Její reakce teď baví internet!

Od chvíle, kdy byl zveřejněn obrázek této ženy, kterou v restauraci požádali, aby se zahalila, když kojila, získal velké množství...

Zajímavosti14 hodinami před

Odešel uprostřed výměny manželek a štáb neví kde je. Režisérka prozradila co bude s jeho honorářem

Několik natáčecích dnů ve výměně manželek zvládnou lidi s tvrdým jádrem. Ve středu večer diváci byli svědkem, jak to vypadá,...

Oblíbené