Bizardní

Tragický příběh dívky, kterou otec věznil 13 let v malém pokoji, otřásl celým světem! Je nepochopitelné, jak něco takového mohl udělat …Genien příběh popisuje jeden z nejvážnějších případů zneužívání dětí v historii. Nedostala ani lásku, ani přátelský lidský dotek. Uzamčena a zavázána v tmavé místnosti pouze s namalovanými okny. To bylo všechno, co dostala. Ještě horší je to, že jí nebylo dovoleno slyšet nebo vydat nějaký zvuk, což způsobilo, že se jí nevyvinula schopnost hovořit až po dosažení věku třinácti let, kdy se úřady konečně dozvěděli o její těžké situaci a zasáhly. Zde je tragický příběh Genie, divokého dítěte:

Genien se narodila ve městě Arcadia v Kalifornii v roce 1957 a byla druhým dítětem ze čtyř dětí její rodiny. Její otec neměl rád děti a dokonce je i zneužíval. Také bránil i tomu, aby někdo odcházel z domu.

Genien otec většinou vyrostl v sirotčincích, zatímco jeho matka vedla bordel a jen zřídka ho navštívil. To mu způsobilo rozvíjení problémů se vztekem. Geniena matka byla o dvacet let mladší než Genien otec a měla degenerativní problémy s viděním v jednom oku. Následovala těžký šedý zákal, který způsobil, že byla stále více závislá od svého manžela. Genienmu otci se nelíbilo hlučné prostředí a proto po narození Genien začal izolovat sebe a svou rodinu od ostatních. Přestože se zdála být zdravá v jedenácti měsících byla menší než ostatní děti, protože trpěla jistou dědičnou chorobou stejně jako její sourozenci.

Když Genien měla 20 měsíců, její otec přestěhoval rodinu do domu své matky, kde přivázat Genien na dětskou toaletu téměř na 13 hodin denně. V noci na ni dal plenku a dal ji do malého spacího pytle, který jí imobilizovat končetiny. Většinou ji krmil dětskou výživou, obilovinami, příležitostně měkkými vejci a tekutinami.

Poté, co jí babička zemřela při havárii, se její otec se stal ještě více antisociálním a zneužívajícím. Obviňoval za to Genienho bratra, který byl při nehodě s babičkou. Jeho šílené opatření se stupňovaly a nakonec svým dětem nedovolil vydávat žádné zvuky a to zejména před Genien.

Wiley také nutil svého syna aby zneužíval Genien jako on. Krmil ji tak málo, že ve věku třináct let vypadala, jakoby měla jen šest nebo sedm let. Spala od 7 večer do 11 hod ráno. Probudila se na pár minut k jídlu a pak se vrátila spát na dalších šest a půl hodiny. Její fyzické omezení na ní také ponechalo nedostatečně rozvinuté končetiny.

Geniene omezení ji vážně postihlo. V době, kdy měla třináct let, nemohla chodit, nemohla spolknout jídlo, neměla žádnou střevní nebo močovou kontrolu a byla náchylná na ublížení samé sebe vždy, když se cítila rozzlobená nebo frustrovaná. Ačkoli její zrak byl dobrý, nemohla zaměřit své vidění na objekty, které byly vzdáleny více než deset stop, maximální vzdálenost v jejím pokoji.

V roce 1970 začali mít Genieni rodiče násilné sklony. O tři týdny později se její matka rozhodla jít na úřad a sdělit pracovníků vše o jejich životě, zatímco její manžel vybavoval sociální dávky pro jeho manželku. Poté, co ho policie obvinila z násilí a zneužívání svých dětí, spáchal sebevraždu. Zanechal po sobě lístek a nápisem: “Svět nikdy nerozumí.”

Genien byla přijata do Dětské nemocnice. V té době byla celkem podvyživená: vysoká 1,27 metru, váha jen 27 kilogramů, měla nafouknutý žaludek a nevyrastené zuby. Vzhledem k tomu, že byla vězněna tolik let, její tělo mělo těžké otlačeniny, její boky byly deformovány, její žebírka byla poddimenzované a její kosti se jevily jako kosti 11-letého děvčátka. Nemohla stát a ruce držela jako káčátko.

Přestože během svého pobytu v Dětské nemocnici udělala významný pokrok, museli ji přesunout do různých domovů, kde ji všechno postupně učili.

Zvláštní pozornost a péči, které dostala v nemocnici, na ni měli výrazně pozitivní vliv. Po krátkém pobytu v jednom z výzkumných domů, o kterém se domnívala, že její zaměstnanci v nemocnici měly negativní vliv, ji převzal David Rigler a jeho žena, kteří se stali její dočasnými pěstouny.

Genie se mezi lety 1978 a počátkem 90. let přesouvala mezi nejméně čtyřmi domavami, kde čelila tělesnému a duševnímu zneužívání, což způsobilo, že se dostala do deprese a stáhla se.

Nyní žije jednoduchý život v neveřejném soukromém zařízení pro dospělé s mentálním rozvojem v Los Angeles.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bizardní

Chlapec usínal každý den s tímto obrovským hadem. Podívejte se co se přihodilo po 11 letech!

Tento 11letý chlapec má domácího mazlíčka, ale nikoli typického psa nebo kočku.

Chomran je obrovský 5metrový krajta vážící 113 kg, který měl Sambath od svých 3 měsíců. V té době byl had také dítě dlouhé asi 30 centimetrů. Jeho rodiče hodili hada do zahrady, ale vždy se vrátil domů, aby byl blízko chlapce.

Nakonec se rozhodli ponechat krajta jako domácího mazlíčka. Had a chlapec si během těchto 11 let navzájem vytvořili úžasné pouto. Chlapec se líbá, koupe a hraje si s hadem. Tráví s ním každou volnou chvíli.

Podívejte se na tento úžasný film a na to, jak blízko jsou k sobě!

Pokračovat ve čtení

Bizardní

Otec přímo na ulici pronásledoval pedofila, který obtěžoval jeho dceru. To co se poté stalo nikdo nedokázal pochopit!

Strašidelný příběh.

Rezonanční incident se odehrál na trhu v Demetevleru, říká Hurriyet. Čtrnáctiletá dívka šla se svým otcem na trh. Když si šel po cigarety, začal dívku obtěžovat cizinec.

Pokusil se jí třikrát dotknout, což bylo zaznamenáno kamerami. Vyděšená dívka vběhla do obchodu, kde řekla otci o situaci.

Otec, lékař, vedle sebe vztekem, vyběhl z obchodu, vytáhl nůž a dvakrát bodl pachatele. Rány – náhodně nebo úmyslně – dopadly na oblast rozkroku

Krvácející pedofil byl sebrán sanitkou.

Ukázalo se, že muž je ženatý a má dvě děti. Bodnutí z něj vlastně udělalo kastru.

Než dorazila sanitka, manželka oběti běžela na trh. Byla vyděšená a hlasitě naříkala.

Na místě incidentu se svědkům podařilo natáčet.

Otec dívky byl zadržen policií, probíhá řízení. Po ošetření bude oběť ve vazbě.

Myslíte si, že trest odpovídá zločinu?

Pokračovat ve čtení

Bizardní

Muž vyfotografoval tragickou nehodu. Když se však lépe podíváte na obrázek, tak vás zamrazí!

Čas od času se stane, že někdo vyfotí vcelku obyčejnou fotku, který však při bližším prozkoumání vůbec obyčejný není. To je právě případ i této fotografie.

Tragická dopravní nehoda přinesla něco, čemu nikdo nechce uvěřit. Saul z Kentucky právě pracoval, rozvážel výrobky ve svém nákladním autě, když se stal svědkem nehody na dálnici. Jednalo se o srážku automobilu s motocyklem.

Srážka automobilu a motocyklu bývá často fatální

Při zraněném motocyklistovi již byly záchranné jednotky a snažili se mu pomoci. Saul věděl, že tam nemůže být užitečný, a proto se rozhodl alespoň informovat dopravní služby na internetu, a tak zhotovil fotografii z nehody.

Aniž se na fotografii podíval, okamžitě ji poslal na facebook ao pár hodin ho překvapilo hromadné sdílení fotografie. Když se na ni blíže podíval, nemohl uvěřit vlastním očím!

Chvíli poté, co fotografii poslal na facebook se dozvěděl, že motocyklista podlehl svým zraněním a zemřel. V té chvíli pochopil, co že je to na fotce zachyceny. Ve vzduchu se totiž vznášelo něco, co vypadalo jako duch člověka. Podívejte se sami!

Skutečně to vypadá jako postava člověka

Fotografie byla sdílená tolikrát, že se dostala ik rodině mrtvého motocyklistu. Dcera zesnulého se vyjádřila k fotografii takto: “Můj otec byl výborný člověk, všem nám bude chybět. O této fotografii si můžete myslet co chcete, ale pro nás je to jasné. Víme, že náš otec je už v nebi ”

Tak co myslíte? Může to být duch zesnulého motocyklisty nebo se jedná jen o nějaký kouř, který se shodou okolností podobá siluetě člověka? Vaše názory nám můžete psát do komentářů.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video3 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti3 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video3 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti3 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor3 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video3 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti3 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video3 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti3 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy3 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené