Zajímavosti

Tomuto muži je 52 let. Jeho vzhled připomíná jakoby mu bylo o 20-30 let méně. Prozradil tajemství mladistvého vzhledu!Říká se, že věk je jen číslo. A stále více lidí dokazuje, že je to opravdu pravda. Důkazem jí i tento 52-letý muž, kterému byste určitě netipovali více než 30 let. Je zcela bez vrásky as dokonalou postavou. Jaké je jeho tajemství?

Chuando Tan pochází ze Singapuru. Pracuje jako fotograf. Kromě toho, že fotí své klienty, velmi rád fotí i sebe. Není se čemu divit. Mít 52 let a vypadat jako on je opravdu velká věc. Lidé ho přirovnávají k Dorian Grey, který nestárne, ale právě naopak. Byl stále mladší a mladší.

Chuando pracoval v 80. letech jako manekýn a fotomodel. V 90. letech to zkusil s popovým zpěvem. Později, když mu nevyšla pěvecká kariéra, rozhodl se být fotografem. Jeho fotografie se stávaly čím dál tím více populárnější a lidem se líbily. O to víc, když začal uveřejňovat fotografie, na kterých byl on sám.

Kamarád mu doporučil, aby si založil účet na Instagram. Chuando se nechal přesvědčit a pravidelně tam zveřejňoval svou práci. Mimo jiné i své fotografie. Uživatelé si však všimli, že na svůj věk vůbec nevypadá. Po všech zvědavých otázkách se tedy rozhodl prozradit všem to, jak žije.

Chuando se podělil se svým hlavním mottem, kterého se celý život drží: “Jste to, co jíte,” a proto věří, že 70% ovlivňuje tělo a váš celkový vzhled jídlo a zbývajících 30% závisí na cvičení.

A proto jeho snídani vypadají například i takto: Šest natvrdo uvařené vaječné bílky a 3 žloutky, avokádo, bobulové ovoce a sklenici mléka. Během dne si ještě dopřeje nějakou rybí polévku, zeleninu, rýži či kuřecí maso. Jeho večeře obsahuje zeleninový salát, bylinky a bílkoviny.

Úplně si odpírá kávu, čaj a alkohol. Pije jen čistou vodu a šťávy z různého ovoce či zeleniny. Sladkosti nekonzumuje, ale má slabost na zmrzlinu, kterou pokud si už má dopřát, tak určitě jen v první polovině dne. Poslední jídlo si dá 4 hodiny před spaním a nechodí spát později než o 23.00.

Cvičí každý den nejméně 1 hodinu denně. 30 minut cvičí silový trénink a 30 minut kardio trénink. Jeho energie, i ta, kterou vyzařuje je z toho, že dělá čemu věří a co ho baví. Ne nadarmo se říká, že to co žijeme ovlivňuje to, kým jsme.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video8 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti8 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video8 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti8 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor8 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video8 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti8 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video8 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti8 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy8 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené