Zajímavosti

Tento vitamín máme každý doma, vědci upřesnili jaký vitamín razantně snižuje riziko těžkého průběhu covid-19Celý svět je nyní konfrontován s tématem koronaviru, který ovlivňuje všechny aspekty lidského života. Není to jen otázka medicíny a zdravotní péče. Koronavirus se také stává mnohem více politickým a vládním nástrojem, protože omezení a omezení spojená s úsilím o zmírnění šíření infekce ovlivňují životy nás všech.

Na internetu se nyní objevují různá doporučení, jak se vyhnout infekci, a rady ohledně domácí léčby. Většina infikovaných lidí má pouze mírné příznaky. Někdo je však oprávněně znepokojen infekcí, protože může způsobit velké problémy člověku se sníženou imunitou.

Nový pohled na léčbu

Nyní vědci přišli s novou technikou, o které se říká, že významně snižuje riziko vzniku této infekce. Je politováníhodné, že tato metoda funguje pouze pro spravedlivější pohlaví. Doporučují ženám užívat multivitaminové komplexy, probiotika, přípravky obsahující omega-3 nenasycené mastné kyseliny vitamin D.

Ve svém výzkumu dále zjistili, že konzumace čerstvého česneku a potravin bohatých na zinek a vitamin C také poskytuje ochranu ženám před infekcí koronaviry. Zdá se však, že zásadní jsou dvě hlavní látky:

Vitamín D
Omega-3 nenasycené mastné kyseliny

Průběh studia

Tento experiment provedli skupiny vědců ze Švédska, Spojených států a Velké Británie. Vedoucí celého výzkumu byla Christina Menny. Studie byla založena na elektronicky vedených denících jednotlivých pacientů. Celého experimentu se zúčastnilo více než 400 000 infikovaných lidí. Lékaři poté vzali údaje zaznamenané v elektronických dotaznících a vyhodnotili je.

Další částí studie bylo vyhodnocení zdravotních údajů u lidí, kteří ztratili čich, ale nebylo u nich potvrzeno, že mají koronavirovou PCR.

Z analyzovaných údajů byl vyvozen závěr, který uvádí, že u pěti procent pacientů účinně fungovalo podávání doplňků stravy s vitaminem D a omega-3 nenasycenými mastnými kyselinami. Pouhá konzumace doplňků výživy způsobila výrazné zlepšení jejich fyzické kondice.

Překvapivé výsledky u žen

Během rozhovorů s novináři Christina Menny uvedla, že největším překvapením experimentu bylo, že téměř všichni lidé, kteří se zlepšili po podání, byly ženy. Existuje tedy vysoká pravděpodobnost, že jsou to ženy, které by se tímto způsobem mohly účinně bránit proti závažnému průběhu infekce.

Další studie zjistila, že nedostatek vitaminu D a omega-3 nenasycených mastných kyselin obecně vede u všech lidí k horšímu průběhu covid-19. Proto nelze s naprostou spolehlivostí říci, že nemá smysl, aby muži užívali doplňky stravy s těmito látkami.

V současné době se nabízí podpora imunity obecně a zaměření na zlepšení zdraví všemi možnými způsoby, ať už změnou stravy, otužováním, sportem nebo doplňky stravy.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video11 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti11 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video11 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti11 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor11 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video11 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti11 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video11 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti11 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy11 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené