Nezařazené

Tento trik mojí tchyně vám ušetří spoustu peněz a WC bude příjemně vonět i bez drahých osvěžovačů!O tomto nápadu mi řekla moje tchyně a doporučuji to každému. Možná byste nevěřili, jak výborně se dá zubní pasta využít i za jiným účelem, než jen na mytí zubů. Pokud patříte k lidem, kteří potřebují mít na WC svěží vůni a investujete do různých osvěžovačů do záchodů, zbystřete pozornost. Tento trik vám ušetří spoustu peněz.

Vezměte si obyčejnou mentolovou zubní pastu (klidně sáhněte po té nejlevnější) a proveďte pomocí hrubší jehly do tuby pár dírek.

Pak ji vložte do splachovací nádržky a spláchněte. Při splachování se bude pasta z tuby postupně uvolňovat a WC bude díky ní příjemně vonět. Jedna tuba zubní pasty vám při tomto použití vydrží i 3 měsíce. Co je mnohem déle, než vydrží běžné záchodové osvěžovače.

Další využití zubní pasty

Oživí vaše stříbro

Pokud se na vašich stříbrných špercích objevily tmavé skvrny, na jejich odstranění nepotřebujete žádné speciální přípravky. Stačí vám obyčejná zubní pasta a měkká zubní kartáček. Naneste na povrch, jemně rozetřete a setřete. Budou jako nové.

Už žádné zamlžené světlomety

Vezměte zubní pastu – ideální tu na bělení zubů – naneste na houbu a roztírejte po celém povrchu světlometů. Rozdíl uvidíte, jakmile pastu setřete.

Klávesy na starém klavíru

Zažloutlé klávesy na starém klavíru mohou opět zářit jasnou bílou barvou. Opatrně jemným hadříkem rozetřete po povrchu. Funguje to skvěle!

Připálená žehlička

Nejdříve se snažíme ještě za tepla odstranit co možná nejvíce připálené plochy (například špachtličkou). Potom na suchý hadr naneseme zubní pastu a krouživými pohyby přecházíme po připálení povrchu žehličky. Tato metoda funguje výborně v případě nerezaví povrchů a v případě, že se nejedná o starší odolné připáleniny. Pak stačí zbytky pasty jednoduše umýt pod studenou vodou.

Na poškrábaný displej

Ano, malé množství zubní pasty vám může skutečně pomoci odstranit drobné škrábance. Ujistěte se však, že máte doma klasickou zubní pastu a ne gely či přípravky na čištění chrupu.

Naneste malé množství pasty na poškozené místo a vatovým tamponem nebo hadříkem s mikrovlákny roztírejte pastu po těchto místech krouživými pohyby, dokud škrábance přestanou být viditelné. Potom čistým tamponem nebo navlhčeným hadříkem odstraňte zbytky pasty z displeje a rozdíl byste měli vidět okamžitě.

Bílé podrážky na teniskách

I po celých měsících používání mohou podrážky vypadat opět krásné a budou zářit. Naneste na bílý povrch zubní partu a roztírejte po celé ploše (ideálně pomocí zubního kartáčku) potom omyjeme čistým hadříkem.

Mlžení potápěčských brýlí

Před tím, než se půjdete do vody jejich skla jednoduše přetřete zubní pastou. Na povrchu se tak vytvoří neviditelná ochranná vrstva, která zabrání mlžení při dalším ponoru.

Kruhy od sklenic na dřevěném nábytku

Odstraníte je jednoduše pomocí zubní pasty. Naneste, přetřete a pastu odstraňte čistým hadříkem. Kruhy budou pryč.

Skvrny od inkoustu

Objevily se vám například na čerstvě vyprané košili? Než ji opět hodíte do pračky, aplikujte na toto místo zubní pastu a pokuste se co nejvíce jej pomocí pasty vyčistit. Potom setřete vlhkým hadříkem a vyperte jako obvykle.

Štípance zmizí během noci

Otravný hmyz na vaší kůži nezanechá žádnou červenou stopu. Hned, jak je to možné, naneste si na štípnutí místo místo. Do rána červené flíčky zmizí. Navíc pasta zabrání tomu, aby místo svrbelo, pálilo a jinak vám znepříjemňovalo život.

Vyrážka na obličeji

Stejně pasta funguje i na vyrážky na obličeji. Pasta jejich vysuší a oni rychleji zmizí.

Termosky zbaví zápachu

Do termosky stačí nalít horkou vodu, přidejte zubní pastu, zavřete a párkrát zatřeste. Zápach zmizí a termosku můžete opět používat.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nezařazené

Muž si zamkl tvář do klece, aby přestal s kouřením cigaret

Lidé někdy dělají nevysvětlitelné věci. Hypnoterapie na to, abyste si přestali okusuje nehty nebo vymazávání aplikací s rychlým občerstvením. Tento muž například nosí na hlavě klec ve snaze, aby přestal s kouřením.

Ibrahim Yücel z tureckého města Kütahya kouřil více než dvě desetiletí, dokud se nerozhodl fyzicky zabránit tomu, aby si cigaretu vložil do úst.

Inspiroval se motorkáři, kteří nosili přilby, a na výrobu vlastního použil 130 metrů měděného drátu.

Jezdci na motorkách si samozřejmě mohou helmu kdykoliv složit, ale Ibrahim zašel až tak daleko, že dal své rodině klíč, kterým si odemyká hlavu.

Toto rozhodnutí přišlo poté, co si Ibrahim uvědomil, že od 16 let kouřil každý den dva krabičky cigaret. No až když jeho vlastní otec zemřel na rakovinu plic, uvědomil si, že je čas upozornit i na své zdraví. Dalším, ještě důležitějším důvodem je, že chce vidět jako vyrůstají jeho děti.

Přilba byla navržena jako klec pro ptáky. Před tím, než Ibrahim každé ráno odejde do práce, nechá klíče své manželce.

Jeho předchozí pokusy o zbavit se tohoto zlozvyku vždy selhaly, a proto ho jeho manželka podporovala – přesto, že se zpočátku za to trochu styděla.
Přes přilbu na hlavě může jíst sušenky nebo pít vodu, ale pokud by si chtěl pochutnat na plnohodnotném jídle, musel by si odemknout klec.

Ibrahima příběh a obrázky se nedávno znovu objevil na internetu a po pochopení jeho obtíží někdo napsal: “Extrémně problémy vyžadují extrémně činy.”

Další uživatel napsal: “Musím si přetřít oči a poškrábat nos, jen když se na to podívám.”

“Kouřila jsem 7 let a ukončení bylo jednou z nejtěžších věcí, jaké jsem kdy v životě udělala. Již více než tři roky jsem bez nikotinu! ”

Zdroj: ladbible.com

Pokračovat ve čtení

Nezařazené

Tragická nehoda jim vzala tři děti. O rok později se stal zázrak, který je přivede zpátky k životu.

Manželství Lori a Chris Coble prošlo něčím mimo slova. Lori jako obvykle chodila po děti, aby přinesla děti, ale ten den, po návratu domů, se stala strašná nehoda.

Před ztrátou vědomí si Lori pamatuje jen to, že do jejich minivanu narazil nákladní vůz. Její děti, pětiletý Kyle, čtyřletá Emma a dvouletá Katie byly převezeny do nemocnice zcela odlišné od jejích.

Lori si tuto událost úplně nepamatovala.
Zoufalý Chris musel doručit své manželce zničující zprávu … Jejich děti byly zraněny tak těžce, že nepřežily.

Řidič kamionu Jorge Miguel Romero byl mnohokrát zastaven policií za nepřiměřenou rychlost, ale vůbec se necítil provinile za způsobení tragédie. Manželský pár se proti němu domáhal spravedlnosti, protože nelegálně vzal život jejich dětem.

Šest měsíců po této události se však manželství setkalo se skutečným zázrakem!

Lori znovu otěhotněla. Jak se ukázalo později, byli to trojčata, chlapec a dvě dívky, stejně jako předtím. Manželství bylo téměř jisté, že jejich děti s tím musely mít něco společného.

“Tvoje mysl nemůže ani myslet jinak.” Pokud máte pocit, že jsou tam, aby vás sledovali a chránili, a něco takového se děje, je těžké si myslet jinak, že nebyli zapojeni do toho, co se stalo. “

Ashley, Ellie a Jake oslavili v květnu 2015 své 7. narozeniny.

“Myslím, že je to zázrak.” Kyle, Emma a Katie v bance s tím měli něco společného. Myslím, že nám pomohli, možná to udělali i pro nás. ““

Ztráta tří dětí pro tyto rodiče nemůže nic nahradit, ale bezmezná láska k dnešním dětem jim usnadňuje vyrovnání se se ztrátou.

Pokračovat ve čtení

Nezařazené

Adoptovaný pejsek celé dny vrčel a štěkal na dveře – po chvíli jeho nový majitel objevil děsivou věc

Před přijetím strávila Kailey v útulku více než rok. Nerozuměla s jinými psy, ráda spala sama a bála se lidí. Nakonec to byla rodina, která jí chtěla dát šanci na nový život.

Suzy a její rodina adoptovali Kailey a představili ji svému druhému psu. Fena se pomalu začala otevírat lidem, ale byla stále opatrná a mlčela.

Jednou v noci Kailey hlasitě zaštěkal na dveře, které probudily Suzy. Žena byla chováním psa překvapená a věděla, že něco nemusí být špatně. Když se k dívce přiblížila, ucítila zvláštní vůni.

Kailey ucítila únik plynu poblíž domu a včas probudila svého majitele. Suzy okamžitě zalarmovala hasiče a začala varovat sousedy před nebezpečím.

Historie feny ukazuje, jak okouzlující a úžasní psi mohou být, pokud dostanou příležitost. Nebýt Kailey, mohla být celá situace tragická …

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video6 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti6 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video6 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti6 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor6 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video6 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti6 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video6 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti6 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy6 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené