Video

Tento otec je hrdina. Pro radost své dcerky s ní tančil na pódiu7 milionů vidění si na Facebooku za pár dní získal milující otec s dcerkou, kteří se společně představili na školním vystoupení.

Bin Robinson, skvělý otec malé Miyah, se rozhodl, že na svém facebookovém profilu zveřejní záznam ze společného školního vystoupení. Bin netušil, že jeho video se stane virálním a obdivovat ho budou lidé na celém světě.

Říká se, že děti jsou nejvíce citově navázané na mamky, ale toto pravidlno není vždy pravdou. Výjimku potvrzuje vztah Bina a jeho dcerky Miyah. I když si na videu můžete všimnout, že Bin není žádný atlet, ale běžný otec a pár kily navíc, na parketu ze sebe dokázal dostat maximum jen proto, aby udělal svou dceru šťastnou. Spolu si zatancovali světoznámý tanec z filmu Hříšný tanec.

Co říkáte? I vy je obdivujete tak, jako my?Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

PRAVDA o koronaviru v Číně: Lékař přiznal, jaká je v zemi situace!

Přestože se aktuálně začíná zdát, že Čína dostala situaci s koronavirus pod kontrolu, počty pacientů, které uvádí, údajně nejsou zcela pravdivé. Děsivé slova vyřkl tamní lékař, který promluvil o reálném stavu v zemi.

Čína začíná před ostatními zeměmi deklarovat, že koronavirus dostává po dlouhých měsících boje pod kontrolu, a zároveň odhalily, která krevní skupina je virem nejvíce ohrožena . O tom, že v zemi se nakazilo jen 80 tisíc lidí a postupně se všichni léčí, však pochybuje tamní lékař, který se rozhodl pro KyodoNews promluvit.

Podle něj byl počet nakažených koronavirus zmanipulován v době návštěvy prezidenta Si Ťin-pchinga minulý týden, aby se země mohla pochlubit výbornými výsledky a zvládnutím těžké situace. Uvádí, že množství pacientů se symptomy viru bylo propuštěno předčasně a omezil se počet nových testů. Slovům vlády o tom, že v zemi nepřibývají nové případy, se přitom nemá věřit.

Zároveň varuje, že pokud předčasně propuštěni pacienti nakazí další lidi venku, hrozí opětovné propuknutí nemoci. Dodává, že pouze pacienti, kteří měli dvakrát negativní test na koronavirus a čisté výsledky na počítačové tomografii plic, mohou být prohlášení za vyléčeno. Přibývají i výpovědi samotných čínských pacientů zveřejňují pravdu, ale následně jsou jejich příspěvky hromadně odstraňovány.

Pokračovat ve čtení

Video

Nakažené Češky ukazují strašnou realitu: Ignorace lékařů a velké bolesti!

Slovenský otřásá tragédie, jaká už dávno ne. A pokud se mezi námi stále najde někdo, kdo si myslí, že je vůči koronavirus imunní a může brát aktuální situaci na lehkou váhu, měl by si rozhodně podívat video nakažených mladých Češek, které se během své léčby rozhodli promluvit k lidem.

,, Toto video nás stálo hodně sil a doufám, že se dostane k co nejvíce lidem, kteří to stále nepochopili. Chceme tímto poukázat na zákeřnost tohoto víru az trochu jiné perspektivy i upozornit na to, že to opravdu není žádná legrace. Buďte k sobě ohleduplní a Hlane neudělejte stejnou chybu jako my, že jsme slepě věřili doktorce, že to nic není a ohrozily jsme tak doktorku se sestřičkou v nemocnici, ” těmito slovy představili mladé Češky své video, které si za jeden den podívalo na YouTube téměř milion lidí.

Nakažené dívky, která se aktuálně léčí v povinné karanténě, veřejnosti vyprávěli celý svůj příběh spojený s onemocněním Covid-19. První příznaky, neúspěšná návštěva obvodní doktorky, cestování metrem na pohotovost, přibývající další příznaky, nepochopitelný přístup lékařů a hygieniků a jejich nulová péče – o tom všem se Evka a Peťa zmínili v několikaminutovém záznamu.

,, Toto video bychom chtěli sdílet hlavně pro vás, abyste neposlouchali ty kraviny, co vám říkají v televizi, co říká hygiena, protože to tak prostě vůbec není. Možná si říkáte, mladé tělo, je to jen taková chřipka, je to v pohodě. Není to v pohodě, ” vzkázala nám jedna ze slečen, která si myslí, že se nakazila v MHD, konkrétně v metru.

,, Tuto chorobu fakt nechcete. My jsme mladé a máme co dělat, ” přidala se její kamarádka, která si prý při pohledu na sebe ani neumí představit, co to musí dělat se staršími lidmi. Obě zároveň přiznali, že se nacházejí ve fázi, kdy se už nevědí o sobě postarat samy a musí jim pomáhat jejich blízcí. Na závěr nám statečné Češky odkázali, abychom se všichni chovali tak, jako bychom koronavirus v sobě měli a vzájemně si pomáhali.

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Video z italské nemocnice ovládlo internet: Opravdu to takhle chceme i u nás ?

Ať si to chceme připustit nebo ne, nacházíme se právě asi v nejtěžší éře našich životů. Svět “tam venku” se každou hodinou mění k nepoznání az médií se neustále valí vlna různých informací i dezinformací, v důsledku čehož je náročné rozlišit, kterým zprávám se dá vůbec ještě věřit.

Co však působí absolutně nejdůvěryhodnější, jsou bezpochyby autentické nahrávky přímo od obyvatel severní Itálie, které bylo epidemií koronavirus postiženy nejvíce .

V uplynulých dnech se na sociálních sítích rozmohl trend, kdy se najednou téměř z každého druhého člověka stává přemýšlivá virolog, schopný zahltit své okolí množstvím informací ohledně nové respirační choroby Covid-19 z Číny.

Je na každém jednotlivci, jak k daným zprávám bude přistupovat, ale za pozornost určitě stojí hlavně záběry natočené přímo v epicentru dění. Po smutném přiblížení situace o častých pohřbech či zdrcujících zpovědích pacientů, přežívajících koronavirus na vlastní kůži, přišlo na řadu video z italské nemocnice dokazující, že zdravotnický systém je extrémně přetížený.

Italský scénář i v České Republice ?

Při pohledu na desítky nemocničních lůžek, kde infikovaní obyvatelé napojení na speciální přístroje bojují o život, se naskýtá jediná otázka – opravdu chceme, aby to i v Česku zašlo až takto daleko? Aby museli doktoři táhnout jednu směnu za druhou bez přestávky, aby byli pacienti s akutními stavy ošetřování na chodbách a jiní doslova bojovali o pár kusů přístrojů na okysličení těla?

Tisíce občanů naší země totiž dosud porozumněno pojmu karanténa ani necítí potřebu používat ochranné prvky, jako roušky a rukavice. Lze však tyto nepříjemné snímky otevřou některým oči, protože si musíme popravdě říci, že vybavení většiny našich nemocnic bohužel ani zdaleka nesahá na úroveň zdravotnických zařízení v Itálii.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Nezařazené5 dny před

AKTUÁLNÍ zpráva z České republiky: koronavirus má první oběť!

Z České republiky, kde je momentálně 1 200 pacientů nakažených koronavirus, přišly mimořádně smutné zprávy. Onemocnění si totiž vyžádalo první...

Zajímavosti6 dny před

Mohou koronavirus přenášet i psi? Varování lékařky Na TOTO dejte pozor!

Nejeden pejskař se v těchto dnech aktivně zajímá o to, jak to vlastně s potenciálním přenášením koronavirus u domácích zvířat...

Celebrity6 dny před

Známá herečka v slzách: Její otce ZABIL koronavirus!

Známá herečka, kterou znají fanoušci po celém světě, skončila před pár hodinami v slzách. Její milovaný otec zemřel v nemocnici...

Zajímavosti6 dny před

Víte, proč svět zasáhl koronavirus? 10 krásných odpovědí plných pravdy!

Možná si denně kladete otázky, proč jsme se ze dne na den museli začít bát o své zdraví … Proč,...

Stalo se7 dny před

Zásadní změna: Lidl a Kaufland přistupují k razantním opatřením!

Je tomu jen pár dní, co obchodní řetězce Kaufland a Lidl přistoupili k zásadním opatřením, které mají v době koronavírusovej...

Zajímavosti1 týdnem před

Nová zjištění o koronavirus: O těchto symptomech se dosud nemluvilo!

Teplota nad 38 stupňů, kašel, problémy s dýcháním či velké bolesti celého těla – symptomy, které se nespojují pouze s...

Stalo se1 týdnem před

Bill Gates předpověděl příchod viru už dávno: Další děsivé PROROCTVÍ!

Pandemie koronavirus Covid-19 zasáhla téměř celý svět, ochromila ekonomiku a ovlivnila každodenní život milionů obyvatel naší planety. Množství lidí tráví...

Zajímavosti1 týdnem před

Takto jednoduše zjistíte, zda jste se setkali s nakaženým!

Lékaři se ve spolupráci s programátory rozhodli usnadnit život občanům, kteří mají aktuálně mnoho pochybností o tom, zda se nesetkali...

Stalo se1 týdnem před

Další oběť v Polsku: Zemřela mladá 27 letá maminka nakažená virem!

Z Polska dorazily velmi smutné zprávy. Před několika hodinami potvrdila krajina šestou oběť koronavirus, kterou je mladičká, jen 27-letá žena....

Zajímavosti1 týdnem před

NOVÝ nebezpečný příznak koronavirus: Kromě teploty a kašle vás …!

Vědci po zkoumání pacientů uvedli, že dosud přehlíželi jeden z nebezpečných příznaků koronavirus. Kromě zmíněného suchého kašle a teplot nad...

Oblíbené