Bizardní

Těhotná matka chtěla udělat ultrazvuk. Když se ale doktor podíval přes přístroj, zůstal zcela beze slov!Když 33-letá žena z Francie znovu otěhotněla, neměla ani tušení, že její děložní stěna po prodělaných pěti císařských řezech, je velmi slabá.

Bohužel během tohoto těhotenství na sobě žádné zvláštnosti nepozorovala, proto ji ani nenapadlo, že by se mohlo něco stát … Když byla v 22. týdnu těhotenství na ultrazvukovém vyšetření, její ošetřující lékař byl zcela ohromen když na ultrazvuku uviděl, jak chodidla i nožičky malého miminka prostupují skrz amniotický vak.

Tomuto jevu se říká “ruptura dělohy” a jde o opravdu velmi výjimečný stav, protože zatím bylo registrováno pouze 26 takových případů.

Děloha této ženy byla na jednom místě prasklá, což dítěti umožnilo dostat se až do této polohy.

Tento fascinující snímek, který zachycuje dítě, jako kdyby se snažilo vytisknout dělohu ven, obletěl celý internet.

Sám doktor Pierre-Emmanuel Boue, který příběh zveřejnil, řekl, že nikdy předtím nic podobného za svou praxi neviděl. Také uvedl, že tento stav nastal kvůli tomu, že dříve žena podstoupila pět císařských řezů, které zavinili, že její děložní stěna nebyla tak silná, jak si mysleli.

Lékaři však rodičům vysvětlili všechna možná rizika, které během těhotenství mohou přijít, jako například hysterektomie nebo i předčasný porod. Navzdory však těmto rizikům se manželé rozhodli miminko donosit.

V 30. týdnu těhotenství se jim však opět císařským řezem narodil zcela zdravý chlapec. Žena po porodu podstoupila ještě jednu operaci, při které jí lékaři zašili prasklinu, která se v děloze vytvořila.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bizardní

ŠOKUJÍCÍ: Duch mrtvé tety se objevil na fotografii. Ze slov její rodiny vás zmrazí!

Tajemný úkaz mezi nebem a zemí , nebo náhoda a šikovnost fotografa ?

Na fotografii , kterou do redakce poslala čtenářka z Kladna , je prý v okně za záclonou vidět ducha mrtvé tety . Fotografie z rodinného setkání skutečně zachycuje něco , co se nápadně podobá lidské tváři .

” Fotka vznikla v roce 2010 někdy kolem Vánoc a teta tentýž rok , asi měsíc před tím , zemřela , ” napsala k snímku čtenářka .

” Na ducha na fotografii jsme přišli až tento rok , když jsme si fotky po čase opět prohlíželi . Skoro se nám zastavilo srdce , když jsme uviděli , že je tam teta s námi a dohlíží na nás , ” dodala .


Máte podobné zkušenosti , také jste vyfotili ducha či jiný nevysvětlitelný úkaz ? Podělte se o něj se čtenáři .

Pokračovat ve čtení

Bizardní

HOROR V LIDL: Zákaznice ze Slovenska našla v oblíbené potravině TOTO! Tímto chce varovat všechny zákazníky!

Noční můru všech žen a mnoha lidí přežila zákaznice Ivana, která si šla do jedné z prodejen Lidl v Martině koupit velmi oblíbenou potravinu.

Zemí původu drtivé většiny této potraviny dovážené na Slovensko je Jižní Amerika.

Nejednou se však spolu s banány do Evropy dostanou i nechtění hosté – pavouci. O případech objevení těchto členovců v Německu či Velké Británii jste již možná četli, ale podobný nepříjemný případ se stal už i na Slovensku.

Zákaznice Ivana z Martina totiž při nákupu banánů narazila na něco děsivé – pavouka.

Pravděpodobně se jedná o brazilského putovního pavouka rodu Phoneutria, který je označován jako nejjedovatější pavouk světa.

Jeho kousnutí bývá nejednou smrtelné a zpočátku se projevuje problémy s dýcháním, ztrátou kontroly nad svaly, u mužů nesnesitelnou erekcí a paralýzou.

V případě neposkytnutí protijedu nakonec dojde k selhání plic a smrti.

Pokračovat ve čtení

Bizardní

Dívka v třinácti letech otěhotnělo. O několik let později šokovala spolužáků na maturitním plese!

Když dívka tehdy zjistilo, že je v jiném stavu, vypadalo to, že má zničený život. Ona ale ukázala, že i to zdánlivě špatné může v dobré obrátit!

Kayleigh Snaith měla teprve třináct let, když zjistila, že čeká miminko. Měla ale neskutečný strach říct to doma rodičům, a tak s tím počkala skoro půl roku, kdy už nezbývalo nic jiného a tuto nečekanou skutečnost jim musela oznámit.

Kayleighiny rodiče byli nejprve v šoku, ale brzy se vzpamatovaly a na vnouče se začaly těšit. Když pak dívka porodilo, byly její velkou oporou ve výchově malé dcerky. Spolužáci ve škole ale příliš pochopení neměli a dívce nadávali.

“Říkali mi, že jsem nechutná, že jsem si zničila život a že nikdy nebudu dobrou matkou a ničeho v životě nedosáhnu,” svěřilo se dívka podle listu The Sun s vlnou negace ze strany spolužáků.

Nakonec ale Kayleigh překvapila. Šla na střední školu, kterou dostudovala a dokonce na svůj maturitní ples s sebou vzala i svou dceru.

Obě vypadaly jako princezny a nyní se mladá maminka chystá jít na vysokou školu.

Pro mnohé se tak stala důkazem toho, že mít děti v mladém věku neznamená nutné zlo a pokud má člověk někoho, kdo mu v těžké chvíli pomůže, jde to a vyplatí se to!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zajímavosti12 hodinami před

Svého manžela znala od dětství, ale přesto před ním skrývala trpké tajemství, které mu nemohla nikdy říct …

S Milanem jsme spolu chodili už od základní školy. Nikdo nevěřil, že nám dětská láska vydrží i v dospělosti a...

Zajímavosti13 hodinami před

POZOR! Každý 10. člověk má po překonání Covid-u dlouhodobé problémy! Mohou trvat i měsíce ….

Zdravotní úřady po celém světě musí věnovat mimořádnou pozornost takzvanému “dlouhému covidu,” uvedla ve čtvrtek (25. 2.) evropská pobočka Světové...

Stalo se13 hodinami před

Žena šla na interrupci. To, co udělal gynekolog, je naprosto šokující!

Příběh ženy, která před sebou měla velmi těžké rozhodnutí. Rada lékaře ji však velmi zaskočila. Žena ale rázem změnila názor...

Video13 hodinami před

Mladá nevěsta se začala během obřadu strašně smát. Když to uvidíte, přijde vám směšné i za ni …

Dokážete si představit důležitější chvíli než skládání manželského slibu? Tento pár měl ale výjimečnou svatbu. Přímo před samotnou slavnostní chvílí...

Stalo se13 hodinami před

Žena si udělala v autě fotku. Následně si všimla děsivé DETAIL!

Teenagerka si udělala Self fotku během jízdy, když si její matka později prohlédla, zhrozila se. Američanka Melissa Kurtz z Floridy...

Stalo se13 hodinami před

SKUTEČNÝ PŘÍBĚH: Jak děti jejich spojila vrozená choroba, o 20 let později se z nich stali manželé …

Když se Emili a Cameron setkali jako děti ve čtyřech letech, ani netušili, že z takového setkání v těžkém období...

Nezařazené13 hodinami před

Smrt novorozence: Matka (29) Peťka předávkovala opiátům ?! Synáčkovi píše odkazy …

Ve vazbě skončila 29-letá matka tragicky zesnulého novorozence Peťka z Bojkovice. Pouze 9-denní chlapeček zemřel na předávkování opiátem. Policisté Marii...

Stalo se13 hodinami před

AKTUÁLNĚ: Rybář chytil podivnou štiku. Když ji rozřízl, nemohl uvěřit vlastním očím tomu, co našel uvnitř!

Pokud jste vášnivým rybářům, pak pro vás tento příběh bude jako stvořený. V žádném případě se nim ale nenechte zcela...

Zajímavosti13 hodinami před

Vědci odhalili hrozivé důsledky pandemie koronavirus Na toto se v příštích letech připravte!

Autoři studie z Baylor College of Medicine v Houstonu předpokládají, že současná pandemie se v budoucnu odrazí vlnou kardiovaskulárních problémů...

Stalo se13 hodinami před

Policie kompletně uzavřela kvůli demonstracím celé centrum Prahy

Policie kompletně uzavřela Václavské a Staroměstské náměstí v Praze a pouští tam pouze lidi, kteří mají platné povolení podle aktuálních...

Oblíbené