Zajímavosti

Tato země bude vymazána z mapy: děsivá předpověď Baby VangyMoc tohoto světa se vždy bála předpovědí slepého věštce Vangy. Vševědoucí babička z Bulharska byla jejich posledním právníkem a žalobcem tváří v tvář tajemné propasti. Mnoho z jejích předpovědí bylo po mnoho let drženo v nejpřísnější důvěře a až nyní je jasný jejich hrozný význam.

Během studené války přidělila CIA přibližně 2 miliony dolarů ročně na „paranormální špionáž“. A tam nemohli uvěřit, že velká bulharská prorokyně nebyla ve zprávách použita. Vanga pomohla vytvořit „ochrannou auru“ kolem vůdců Bulharska a SSSR. A nejcitlivější Američané v civilu předpokládali, že babička radí Rusům ohledně rozmístění arabských teroristických základen v Afghánistánu.

V 70. letech probíhaly v tajném oddělení KGB tajné experimenty s lidskými paranormálními schopnostmi. Zvláštní pozornost byla věnována předvídavosti. Sovětští vědci se pokusili podívat do budoucnosti a předpovědět chování politických oponentů.

Na začátku 80. let byl Vladimir Safonov, nejlepší zaměstnanec tajného oddělení, poslán na služební cestu, aby studoval Vangův dar jako neoficiální pozorovatel. Podle vedení KGB měla tato sovětská psychika v uniformě fenomenální schopnosti. Vanga vyrazila moskevského kolegu ze dveří. Věděla to předem: přicházeli k ní ze SSSR. A potkal jsem ho jako milého hosta.

Vladimir Safonov ve svých zprávách pro KGB napsal: „Vanga je skutečný jasnovidec. Většina informací je přijímána během transu.“ A pak začíná ta nejzajímavější a paradoxní věc. Blízko Vanga opatrně naznačila, že věštec začal pracovat pro speciální služby. Čekisté však tuto skutečnost popírají. Okamžitě si uvědomili, že je nemožné zaměstnat Wanga. Navíc takový nábor neměl žádný provozní význam: jeho povaha byla příliš nekontrolovatelná.

Podle odborníků z Wangu učinil během 55 let práce více než 7 000 předpovědí, které se později splnily. Toto číslo je obrovské a jde nad rámec náhody. Procento přesných zásahů Vangových proroctví je 80. To je mnohem vyšší než u jiných slavných jasnovidců a věštců. Předvídala jak smrt princezny Diany, tak útoky z 11. září ve Spojených státech.

Vangův novinář a kmotr, Sergej Kostornaya, s ní byl mnoho let přátelé a dokonce se pokusil o věštbě natočit dokument. Wang však nedovolil pořídit obrazové a zvukové záznamy svých proroctví. A pokud se o to někdo pokusil, bylo zjištěno, že film je prázdný. Podle Kostorného je dopad Vangy na technologii „naprosto ničivý“. Na vlastní uši však slyšel několik Vangových předpovědí. A zpočátku k nim byl skeptický.

Sergei Kostornaya, novinář, kmotr Vangy: “Neměla ráda velkou politiku. Tam bylo někdy možné ji přelstít a vložit něco jako toto:” Vanga, ale Amerika, podívej, tady je náš přítel “-” Nech ji být Amerika nebude. Budou taková zemětřesení, takové tsunami. Zaplaví, zaplaví, nakonec všichni utečou. „„ Říkám: „Všichni?“ – “No, postupně všichni utíkají.”
Toto proroctví se naplnilo v roce 2005. Hurikán Katrina zasáhl New Orleans tak zničující ranou, že bývalé hlavní město světového jazzu nebylo přestavěno dodnes. A to zdaleka není poslední přírodní katastrofou, která hrozí USA.

Wanga předpovídal, že pro Evropu nebude lepší osud, a varoval: „A černý stín zakryje Evropu a lidé zemřou ve strachu a přijdou cizinci! Budou vládnout Evropě.“
V polovině 90. let Vanga už věděla, že se na Ukrajině k moci dostanou Kličko, Porošenko, Tymošenková a Jachenuk. Doslova toto proroctví znělo: „Bude se ozývat výkřik, bude střelný prach, bude tma, bude králík, ale vše se rozplyne a vítr se unáší!

„Předpovídalo se, když Volodymyr Zelenskyy právě dokončil střední školu, ale Vanga už věděl o své budoucnosti:„ Střelný prach padne a bude nahrazen zeleným vládcem. ”

Dmitrij Grachev, podnikatel, přítel Vangy: „Co je to„ zelený gentleman “? Je to Zelenský nebo co?“ Mnoho Vangových proroctví je stále nevyřešitelným hlavolamem. A to není překvapující. Její vlastní život je plný tajemství a rozporů. Kdo ve skutečnosti byla: hluboce nešťastná negramotná žena nebo chytrý šarlatán – viz program NTV „Based on Real Events“.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video8 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti8 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video8 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti8 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor8 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video8 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti8 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video8 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti8 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy8 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené