Celebrity

Svět v ŠOKU! Zemřela úspěšná a všemi milovaná herečka!Svět obletěla opravdu šokující zpráva, která všem vyrazila dech. Herečka, která je zbožňovaná fanoušků po celém světě, je mrtvá. Celý svět je v šoku a pro fanoušky je tato zpráva natolik šokující, že jí stále nemohou uvěřit.

Zpráva, která se rozšířila rychle po celém světě, je nesmírně smutná. Jedna z nejoblíbenějších hvězd je mrtvá. Herečka, kterou lidé z celého světa milovali.

Ve věku 80 let zemřela v sobotu ve švýcarském městečku Genolier francouzská herečka a zpěvačka. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na její rodinu.

Jako herečka spolupracovala s renomovanými režiséry jako byli Louis Malle, Claude Chabrol, Jean-Pierre Mock nebo Georges Lautner. Širšímu publiku je známá svými úkoly, které ztvárnila po boku Jeana-Paula Belmonda v snímcích jako Policista nebo darebák (1979), sup zda Veselá Velikonoce (obě 1984).

Narodila se 5. října 1939 ve francouzském městečku Soulac-sur-Mer. Její otec byl továrníkem, takže se jí dostalo dobrého vzdělání. Chtěla studovat filozofii, ale nakonec se v roce 1959 namísto své sestry přihlásila do konkurzu pěvecko-umělecké soutěže jedné soukromé rozhlasové stanice, který také vyhrála a tak se začala její kariéra zpěvačky.

Francouzská hvězda Marie Laforet je mrtvá. Byla zpěvačkou a herečkou známou po celém světě. Laforet milovaná všemi, zemřela tuto sobotu u švýcarského Genolier.

V roce 1960 debutovala jako herečka ve filmu “Na plném slunci” ao rok později ve filmu “La fille aux yeux d’or”.

Nejen Francouzi ji milovali, ale i publikum po celém světě. Bohužel zemřela v sobotu ve věku 80 let. Celá její rodina, blízcí příbuzní a přátelé jsou v naprostém šoku.

Krátce po jejím 20. narozeninách ji režisér René Clément obsadil do dramatu Plein Soleil (1960), natočené podle knižní předlohy Patricie Highsmithovej, v níž se objevila po boku tehdejších mužských hvězd Maurice Roneta a Alaina Delona.

V 60. letech byly její filmovými partnery i Charles Aznavour a Johnny Hallyday (Honba za kytarami, 1963), Jean-Claude Brial (Peníze a smůla, 1965) nebo Pierre Brice (Le 13eme caprice, 1967).

Stejně jako mnoho jejích tehdejších hereckých kolegů dostala po prvních úspěších na stříbrném plátně nabídku na nahrávání desek. Na rozdíl od Brigitte Bardotové nebo Jeanne Moreauovej její hudební kariéra vydržela déle než ta herecká.

Její první hit Les vendanges de l’amour měla Laforetová v roce 1963. Později nazpívala ve francouzštině hity Rolling Stones (Paint It Black), Simona & Garfunkela, Nancy Sinatrovy a Lee Hazelwood či Boba Dylana (Blowin, in the Wind). Interpretovala i písně v němčině, italštině, angličtině, španělštině, portugalštině a japonštině.

Laforetová v 70. letech postupně opustila i svět hudby. V roce 1978 se odstěhovala do Ženevy, kde si otevřela galerii a přijala švýcarské občanství. V 80. letech se vrátila k filmu a objevila se v několika francouzských a italských filmech, jakož i ve dvou sériích seriálu Chobotnice. Vydala i několik singlů, které ale nezaznamenali větší úspěch.

V roce 1993 jí vyšlo poslední album, pro který napsala texty. V 90. letech opět sporadicky působila ve filmu i divadle. V září 2005 se po více než 30 letech vydala na turné po Francii, přičemž všechny koncerty byly vyprodané.

Ve Francii byla Laforetová obviněna z daňových úniků. V roce 2012 musela zaplatit pokutu za rasovou diskriminaci, když zveřejnila inzerát, ve kterém hledala někoho do domácnosti, přičemž výslovně odmítla pravověrných muslimů.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Celebrity

Na veřejnost uniklo její domácí PO*NO! Skandální video zlaté olympijské vítězky!

Sem tam se stává, že se slavné osobnosti stanou cílem hackerů, kteří poté publikují osobní fotografie a videa své oběti. To se přihodilo také této slavné sportovkyni.

Američanka Hannah Teter začala jezdit na snowboardu ve svých osmi letech a v roce 2002 se stala juniorskou mistryní světa na U-rampě. V roce 2003 získala zlato na X Games a svůj sen si splnila roku 2006, když na Olympijských hrách získala zlatou medaili. Nyní se stala opět populární, ale bohužel ne pro své sportovní výkony.

Hannah Teter má vysportované tělo

Hannah je známá nejen svým uměním na snowboardu, ale také svojí sexy postavou. Na sociálních sítích často obluzuje fanoušky svými provokativními fotografiemi. Nyní se ale na internet dostalo něco, co nemělo. Nedávno se tato snowboardistka stala obětí hackera, který na jejím úložišti našel hotový poklad.

Na internetu bylo zveřejněno video, kde se se svým urostlým přítelem oddává postelovým hrátkám!

Její pornografické video, kde dovádí s Johhnym “Bananas” Devenanzie, už po internetu nějakou dobu koluje.

Tento záznam vynesl sportovkyni znovu do nebes, i když ne zrovna v tom nejlepším světle.
Nyní má z ostudy kabát. Nebo sad ne?

Mnoho lidí se ale nemůže nabažit pohledu na to, jak to slavné sportovkyni jde nejen na prkně, ale také v posteli. Prý to není jen tak obyčejné, domácí a amatérské video. No, třeba jednou změní povolání.

Je známá svými provokativními fotkami

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Veronika Ostrihoňová zveřejnila fotku s dcerkou, to ještě netušila, jakou debatu rozproudí: Ufff!

Známá moderátorka Veronika Ostrihoňová zveřejnila snímek se svou dcerou Sárou. Nečekala, že rozpoutá takovou debatu!

Veronika Ostrihoňová nepatří k maminkám, které by zveřejňovali příliš mnoho fotek nebo informací o svých dětech. Když tedy na Instagram zavěsila snímek, jak kojí svou dcerku Sáru, mnoha překvapila. Jedna reakce však samotné moderátorce nedala.

,, Já vás mám velmi ráda i právě proto, že nezveřejňujete takové fotky (toto je druhá, pokud se nemýlím). A velmi věřím, že s tím nyní na šaría “stará kolena” nezačnete. Odkaz pro sabat, který se zde pravděpodobně sletí – ano, mám dítě, ne, nekojila jsem ji, z vlastní vůle, “napsala k snímku její sledující.

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Skandál! Největší potupu Ivany Gottové v životě, takový TRAPAS nečekala ani v nejhorším snu!

Ačkoli bývalá zdravotní sestra Ivana Gottová nebyla všem sympatická, Karla Gotta si dokázala získat do té míry, až se nakonec jako první a jediná žena dostala klíče od vily Bertramka a nakonec se z ní stala i paní Gottová.

Ať už byla Ivana jakákoliv, určitě se jí nedá uorieť, že se o Karla Gotta starala do posledních chvil. Ale tak to bylo od počátku jejich vztahu. Když Karel Gott slavil své 64. narozeniny, Ivana mi zachránila život. Jako bývalá zdravotní sestra hned rozpoznala, že jde o lehčí mozkovou příhodu, a dokud přijela záchranka, dokázala mu podat první pomoc, a takto mu zachránila život už před lety. Napkon, i dávné Gottovy kamarádky svorně tvrdí, že nebýt Ivany, Karel Gott by mezi námi nebyl.

A když si nakonec Karel Gott založil s Ivanou rodinu a narodili se jim dvě dcerky, stal se příkladným manželem a otcem. Věnoval se nejen dcerka, ale všemožně podporoval i svou manželku.

Ivana se totiž zpočátku nehodlala spokojit pouze s úlohou manželky slavného Karla Gotta. I sama toužila udělat kariéru v showbyznysu. To ale asi nebyl nejlepší nápad, neboť přestože by Ivana byla i velmi talentovaná, vždy by narážela na podezření, že její cestičku k úspěchu vydláždil slavný manžel.

A tak, přestože se Ivana snažila uplatnit jako moderátorka šoubiznisovej relace Top Star, zda se pokúšaka účinkoval v muzikálu, nesetkalo se to s příliš pozitivní odezvou a všude se hledali jen chyby.

Ať Ivana dělala cokoliv, většinou se na ni snesla sprška kritiky. A například toto na Bertramce asi neoslavovali! Manželka zpěváka Karla Gotta († 80) Ivana (43) zažila před čtyřmi lety asi největší potupu ve svém životě.

Ivana Gottová (43) se totiž dostala do nominace hudebních katastrof ‘za rok 2014 s videoklipem nové verze písničky Být stále mladý, která byla její narozeninovým dárkem pro svého muže k jeho když v tom 75. narozeninám.

Nominace anticen Zlatý David zveřejnili pořadatelé soutěže. “Ta píseň je krásným dojemným dárkem k mým narozeninám a tento pocit mi nikdo nevezme,” reagoval na nominaci své ženy v kategorii videoklip Gott s tím, že více to komentovat nechce. Vdedajšia moderátorka VIP zpráv natočila písničku s oběma svými dcerami Charlottkou (13) a Nellinkou (11) v aranžmá dlouholetého kamaráda Michala Davida.

Ivana Gottová byla ve videoklipu oblečená například do trička s potiskem ženského těla nebo se šátkem na hlavě. S prachovkou v ruce jakoby uklízečka oprašuje mistrovy obrazy, ale i ocenění, která za svou naopak skvělou pěveckou kariéru zpěvák získal.

Pořadatelé anticen Zlatý David prohlašovali celkem pět kategorií (nejhorší zpěvák, zpěvačka, kapela, videoklip a “průšvih” roku). Hlasující internetoví fanoušci Gottovy jakože vtipné scény v klipu zřejmě ale vůbec neocenili. Později se Ivana ale stáhla do pozadí a začala se věnovat rodině a rodinné firmě s Karlem Gottem.

Ve druhé polovině roku 2015 Karlu Gottovi diagnostikovali rakovinu lymfatických uzlin, a na Ivanu spadly zcela jiné povinnosti. Na její ramenou zůstala péči o rodinu, o agenturu, kterou měli spolu s Karlem Gottem, ale zejména o těžce nemocného manžela … Na jednu, byť velmi šikovnou ženu, toho bylo víc, než dost …

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zajímavosti9 hodinami před

chlapec, který předpověděl koronavirovou katastrofu, předpověděl novou hrozbu, která se řítí na nás!

Abigya Anand, mladá astroložgka z Indie, která předpověděla pandemii koronavirů pro svět v létě roku 2019, hovořila o nové globální...

Zajímavosti14 hodinami před

6 divných věcí, které ženy dělají v koupelně, ale nikdy si to nikomu nepřiznají

Obecně se uznává, že pouze muži se v tomto duchu vyznačují nepořádkem atd., Ale žena by měla být vždy upravená...

Zajímavosti14 hodinami před

5 typů neobvyklého pohlavního styku, který vašemu protějšku zajistí 100% orgasmus!

Studovali jsme různé typy sexu, které mohou poskytnout živé emoce a vzrušující intimní zážitek. V našem výběru najdete jak moderní...

Horoskopy14 hodinami před

3 znamení zvěrokruhu, které byste neměli nikdy pustit do svého života

Proč někteří lidé spěchají, aby vám pomohli, když je to potřeba, zatímco jiní se vždy sladce usmívají, ale když jsou...

Bizardní14 hodinami před

ZEMĚDĚLEC nečekaně zemřel na kousnutí klíšťatem, ale to, co lékaři našli, je pak vyděsilo

Všechny druhy parazitů jsou nechutné, ale roztoči jsou z nich nejstrašnější. Neobcházejí ani lidi. Tito paraziti sající krev přenášejí nebezpečná...

Zajímavosti15 hodinami před

Zjistěte svůj osud podle roku narození. Tabulka je na 110% přesná!

Buddhisté věří, že duše se může narodit 9krát. To znamená, že tolikrát se na Zemi objevuje v lidské podobě. Charakteristikou...

Zajímavosti16 hodinami před

Lékař, který provedl přes 1200 potratů a teď celému světu ukazuje, jak k tomu dochází zevnitř.

Dr. Levantino ve svém životě provedl více než 1200 potratů. Ve spolupráci s novinářkou Leelou Rose vytvořil speciální web, kde...

Zajímavosti1 dnem před

38 let, měli ženy schovanou tuto fotografii jako poklad. Důvod proč to udělali je děsivý!

Amanda Scarpinati je krásná mladá žena z New Yorku, která miluje život a své nespočetné přátele. Ale díky plastické chirurgii...

Bizardní1 dnem před

Muž nosil na zádech přes 10 let tento pupínek. Když si ho nechal skalpelem proříznout, bude vám do breku..

Muž měl přes 10 let na zádech obrovský pupen, který se rozhodl odstranit. Ale když mu doktor začal rozřezávat pupen...

Zajímavosti1 dnem před

Toto miminko po 20 měsících nepoznáte. To je opravdový zázrak!

Úzkostlivé očekávání je pocit, který tvrdohlavo doprovází těhotenství. Tolik problémů, testů a po 40 týdnech – vzrušující setkání s dítětem....

Oblíbené