Nezařazené

Studie prokázala, že vakcína proti koronavirus nebude nikdy fungovatBill Gates, Andrew Cuomo a další volají po masovém očkování proti novému koronavirus (SARS-CoV-2).

Ačkoli vakcína proti tomuto viru ještě ani neexistuje, už nyní požadují, aby byla podmínkou pro povolení pohybu na veřejnosti či povolení účastnit se aktivitách společnosti.

Co zjistila nedávná studie

Studie z roku 2015 však prozrazuje, že jakákoliv vakcína proti koronavirus obecně, mezi které patří i nový koronavirus (SARS-CoV-2), by ve skutečnosti vytvářela v tělech lidí další viry, což by dělalo situaci ještě horší, než už je.

Důkladné přečtení této studie vás s velkou pravděpodobností přivede k jednomu závěru – že vakcína proti novému koronavirus nebude nikdy zavedena do praxe, protože vyrobit takovou, která je skutečně účinná, by nikdy ani nefungovalo.

Samozřejmě, stále je možné vyrobit vakcínu, která se za účinnou bude falešně vydávat, ale kdyby se jí regulátoři pořádně mrkal, určitě by přišli na to, že je podvodní, což by vedlo k jejímu odmítnutí.

Co toto všechno znamená pro lidi a svobodu jejich pohybu se teprve uvidí, ale rozhodně to nevypadá slibně.

Čím více však dostaneme následující informace mezi běžnou veřejnost, tím větší máme šance odhalit vakcinační podvod, který už nyní drží mnoha lidí doslova jako vězně v jejich vlastních domácnostech po celém světě.

Když si přečtete tuto studii, která dokonce vyšla v časopise s názvem Coronaviruses, všimnete si, že jednou z uváděných požadavků na účinnou vakcínu proti koronavirus je donutit ho žít oslabený život.

To znamená, že vakcína bude obsahovat živé, ačkoli oslabené zlomky aktuálního viru.

Absolutně selhání s nedávnou vakcínou proti “prasečí” chřipce

Jak si možná vzpomínáte, před pár lety už toto zkoušeli s vakcínou proti takzvané prasečí chřipce, která u těch, co ji dostali, vyvolala děsivé vedlejší účinky.

Sezónní vakcíny proti chřipce také obecně žijí oslabené, což vysvětluje, proč tolik lidé, kteří je dostanou, nakonec na chřipku, i tak onemocní.

Pokaždé, když máte do činění s živými viry, ať už oslabenými nebo jinými, tak se doslova zahráváte s ohněm. A přesně to dělá očkovací mafie pod hrozbou neurčitě dlouhého omezování lidí na základě nařizování karantény, tedy jinými slovy domácího vězení.

To, co opravdu potřebujete vědět o živých oslabených virech je, že mají potenciál se u lidských hostitelů nekombinovat, což znamená, že mohou vytvářet další nové viry.

Nová vakcína by mohla šířit nové koronaviry

“… koronaviry jsou známé také svou schopností rekombinovat se využitím tak homologní, tak nehomológnej rekombinace,” vysvětluje studie. “Schopnost těchto virů rekombinovat se je vázána na schopnost RdRp (RNA dependentní RNA polymerázy) měnit vlákno.”

“Pro předcházení koronavírusových infekcí jsou dostupné jen omezené možnosti,” dodává se dál.

“Jediné schválené vakcíny proti koronavirus jsou IBV, TGEV a Canine CoV, ale ty se ne vždy používají, protože buď nejsou příliš účinné, nebo byl u některých případů hlášen jejich podíl na selekci nových patogenních koronavirus, prostřednictvím rekombinace s kolujúcimi kmeny.”

Řečeno jinak, snaha očkovat proti jakémukoliv druhu koronavirus, včetně toho wuchanského (SARS-CoV-2), je přinejmenším riskantním počínáním. Nese v sobě riziko vytváření nových koronavirus, které pak bude třeba řešit, zřejmě dalšími vakcínami a tak to bude pokračovat stále dokola.

Rozhodně si poslechněte níže uvedené varování The Health Ranger Report zdravotního rangera Mikea Adamse před “optimistickou” vírou ve výzkum koronavirus, který má, podle něj, závažné chyby (v angličtině):

Proti SARS bylo vyvinuto několik možných vakcín, ale pro rizika, která se s nimi spojují, nebyla ŽÁDNÁ schválena
Stojí za to poznamenat, že o vývoj vakcíny proti koronavirus se pokoušeli už při předešlém druhu SARS.

Podle této studie bylo proti SARS vlastně vyvinutých několik vakcín, ale kvůli vážným rizikům, které se s nimi spojovali, nebyla žádná schválena.

“Mezi tyto vakcíny patří rekombinantní oslabené viry, živé virové vektory, zda jednotlivé virové bílkoviny, získané z plazmidového DNA,” uvádí studie, konstatujíc, že ​​živé oslabené vakcíny “by byly v zaměření na koronaviry nejúčinnější”.

Problém je opět v tom, že rekombinace hrozí ještě více zhoršit již tak špatnou situaci a to tím, že “udělá vakcínu zbytečnou a potenciálně zvyšující evoluci a diverzitu viru ve volném prostředí. Takové vakcíny, kvůli ingrediencím, které obsahují, mohou také onemocnění zvyšovat, “prozrazuje studia.

Věda se pokouší přijít s novými strategiemi pro snížení pravděpodobnosti rekombinace, zatím to ale nedosáhla.

Je proto hloupým počínáním pokoušet se vytvořit vakcínu použitím starých metod a snažit se vnucovat ji veřejnosti, o co se právě teď, jako jeden z prominentních případů, pokouší miliardových Eugenika Bill Gates.

Závěr

Veřejnost potřebuje tyto informace znát, ale kdo, kromě nezávislých médií, jim jejich řekne?

Děláme co je v našich silách, abychom vás drželi v předstihu před těmito pokroky, které k nám přicházejí, a tak zůstaňte naladěni a pravidelně nás sledujte.

Poznávající rizika zde zmíněných starších metod výroby vakcín se v současnosti mnohé týmy snaží proti novému koronavirus vyvinout i jiný typ “moderních” vakcín. Říká se jim také DNA nebo mRNA vakcíny, protože jsou založeny na genové technologii.

Jde však stále jen o experimentální vakcíny, na lidech zatím nikdy nepoužité (kromě testovacích subjektů), které mají své vlastní rizika. O těch si ale více povíme až v jednom z našich budoucích článků.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nezařazené

Velký skandál supermarkety prodávaly shnilé maso. Ohrožujete naše životy, píší zákaznici

Několik případů zkaženého zboží nyní vrhá špatné světlo na obchody Tesco nebo Aldi. Podle Manchester Evening News se ve Velké Británii začaly prodávat shnilé krůty, které jsou jedním z neodmyslitelných symbolů Vánoc na ostrovech.

Jeden z největších supermarketů ve Velké Británii se musí během prázdnin potýkat s velkou hanbou. 25. prosince jejich zákazníci zjistili, že si koupili shnilou drůbež a sváteční oběd se bude muset obejít bez krůty nebo krůty. Je to tato pochoutka plná kaštanových nádivek, která pro Brity znamená totéž, co pro naše lidi smaženého kapra.

Na sociálních sítích se začala hromadit kritika světově proslulých společností. „Takže Vánoce ničí Turecko, které páchne a je zelené,“ napsal jeden nespokojený zákazník. Zároveň upozornil na skutečnost, která se objevila i v dalších komentářích, že datum vypršení platnosti bylo až 27. prosince. „Díky, že jsi nám zničil Vánoce,“ řekla žena, která si v Aldi také koupila zkaženou drůbež.

Na stížnost odpověděli zástupci všech supermarketů, kde se objevilo zkažené zboží. Každý se omluvil svým zákazníkům a zdůraznil, že výběr kvalitních krůt je pro ně během vánočních svátků prioritou. Vzali za samozřejmost možnost vrácení zkaženého zboží.

Pokračovat ve čtení

Nezařazené

Karanténa až do 10. ledna možná dýl. Prymula rozebral vývoj epidemie a předpověděl kdy je možné otevřít podniky

Opatření proti epidemii covid-19 v České republice budou od neděle 27. prosince zpřísněna, aby odpovídala nejvyššímu pátému stupni protiepidemického systému PES. Tato situace bude platit do 10. ledna následujícího roku. Situace je opět dramatická, pokud jde o nárůst v pozitivních případech. „Opatření přicházejí pozdě,“ řekl pro ŽivotvČesku.cz mezinárodně uznávaný epidemiolog Roman Prymula.

Podle modelů by bez nových opatření došlo na přelomu roku k nárůstu zhruba o 15 000 potvrzených případů koronavirové infekce denně a v nemocnicích by bylo 7 000 lidí, uvedl k zavedení opatření ministr zdravotnictví Jan Blatný . Nové – přísná opatření by měla zajistit, aby bylo denně diagnostikováno maximálně 11 000 až 12 000 a mezi 4 000 a 5 000 lidí v nemocnici.

“Epidemiologická situace se bohužel v poslední době vyvíjí velmi nepříznivě. Exponenciální nárůst nových pozitivně diagnostikovaných lidí vyžaduje velmi přísná opatření, která jsou nezbytná, ale přichází pozdě,” uvedl bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula, který pomohl potlačit první vlnu epidemie, hodnoceno pro ŽivotvČeska.cz na jaře.

Virus SARS-CoV-2, který způsobuje covid-19, nejčastěji postihuje rizikovou skupinu 65+ a nejméně postihuje děti. To vyvolává otázku, proč vláda plošně uplatňuje omezení.

„Názor, že je možné zavádět opatření pouze u rizikových skupin a zejména seniorů, se objevuje poměrně často. Bohužel tuto skupinu populace nelze technicky izolovat od zbytku světa. Proto je nutné snížit riziko expozice v celé populaci, “dodal Roman Prymula. že ochrana životů lidí je vždy na prvním místě.

V současné době se nejvíce spoléhá na vakcínu covid-19. Podle aktuálních informací by první dávky měly do země dorazit v sobotu 26. prosince. Pokud k tomu skutečně dojde, očkování může začít už tuto neděli. První v řadě budou zdravotníci pracující na odděleních a rizikových skupinách, zejména lidé ve věku nad 65 let v domovech s pečovatelskou službou.

Pokračovat ve čtení

Nezařazené

Andrej Babiš se obrátil k čechům ve vánočním projevu: Popřál všem hezké svátky a zdraví a vyzval, aby se doma dívali na filmy

Předseda vlády Andrej Babiš promluvil k občanům ve svém vánočním projevu na YouTube. Vyzval lidi, aby nebyli smutní a aby trávili Vánoce se svými blízkými. Premiér dodal, že již chtěl, aby tento „šílený rok“ skončil, a popřál všem pevné zdraví.

„Jsou poslední dny podivného a úplně šíleného, ​​nenormálního roku,“ řekl Babiš v úvodu a dodal, že to byl nejtěžší rok jeho života. Předseda vlády je přesvědčen, že tomu tak bylo i v případě mnoha dalších občanů.

Babiš však říká, že Vánoce jsou nejkrásnější svátky a doufá, že nám to zvedne náladu.

Premiér předpokládá, že většina lidí stráví Vánoce se svými rodinami a blízkými. Rovněž se těší na mír a konec letošního roku.

Andrej Babiš ve svém projevu doporučil lidem, aby se během prázdnin dívali na fotografie a dívali se na pohádky a filmy. Nakonec všem popřál hodně zdraví.

„Jen se zkuste pobavit a letos zahoďte problémy, hněv nebo smutek za hlavu,“ uzavřel premiér.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zdraví31 minutami před

Toto je jediný osvědčený domácí recept, který zabírá na ustupující dásně. Takto si pomůžete …

Jak bylo zmíněno, hlavním pomocníkem je kombinace šalvěje a také hřebíčku. K tomu ale přidejte i kousek česneku a dále...

Zajímavosti38 minutami před

Vnučka vzala svou babičku, kterou všichni považovali za ošklivé káčátko, do salonu krásy. Když odtud vyšla, nikdo ji nemohl poznat, dokonce ani sousedé!

62 letá Mary Johnsenová byla přesvědčena, že již ztratila všechny půvaby, jimiž kdysi okouzlovala své okolí i opačné pohlaví. Stále...

Humor50 minutami před

VTIP DNE: Starý pár usíná v posteli a babička řekne …

Starý pár usíná v posteli a babička řekne: “Dědeček, pamatuješ se jako si mě kdysi když jsme usínali chytil za...

Zdraví53 minutami před

První 4 příznaky rakoviny, které lidé nejčastěji ignorují: TOTO nikdy neberte na lehkou váhu!

Vzhledem k tomu, že včasné odhalení je často klíčem k lepší prognóze, je nezbytné, abyste tyto první varovné příznaky rakoviny...

Politika59 minutami před

O víkendu budou restaurace otevřeny, čekají co nejvíce hostů. Jak je možné, že tak rychle otevřou ?

Většina lidí už plné zuby dlouho trvajících opatření a tak se rozhodli revoltovat a neuposlechnout nařízení vlády. Nařízená opatření likvidují...

Zdraví1 hodinou před

Mocnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem …

Jedná se o jednu z nejrozšířenějších květinek, jaká zřejmě existuje. Roste doslova všude, jsou její plné louky i trávníky na...

Zdraví2 hodinami před

7 příznaků toho, že můžete mít v těle tasemnici. Toto by měl znát každý!

V první řadě je třeba zdůraznit, že při rozšíření výskytu tasemnice hrají hygienické poměry jen nepatrnou roli. Je důležité to...

Zajímavosti22 hodinami před

Když babička uviděla, co má vnučka na sobě, dohnalo ji to k slzám!

Toto je opravdu moment k nezaplacení … Podívejte se, jak reagovala babička na svou vnučku, která šla k promoci na...

Zdraví22 hodinami před

Toto prozradí tvar vaší stolice o vašem zdraví! Dokáže odhalit i závažné nemoci

Trávicí trakt obsahuje více bakteriálních buněk, jako zbytek našeho těla. V důsledku toho je důležité, aby naše střeva fungovaly dobře...

Zdraví22 hodinami před

Měsíc před mrtvicí vám tělo vyšle tyto varovné signály. Neignorujte je!

Experti se shodují na tom, že tělo vám pošle varovné příznaky – měsíc před mrtvicí. Znamená to, že byste měli...

Oblíbené