Nezařazené

Studie prokázala, že vakcína proti koronavirus nebude nikdy fungovatBill Gates, Andrew Cuomo a další volají po masovém očkování proti novému koronavirus (SARS-CoV-2).

Ačkoli vakcína proti tomuto viru ještě ani neexistuje, už nyní požadují, aby byla podmínkou pro povolení pohybu na veřejnosti či povolení účastnit se aktivitách společnosti.

Co zjistila nedávná studie

Studie z roku 2015 však prozrazuje, že jakákoliv vakcína proti koronavirus obecně, mezi které patří i nový koronavirus (SARS-CoV-2), by ve skutečnosti vytvářela v tělech lidí další viry, což by dělalo situaci ještě horší, než už je.

Důkladné přečtení této studie vás s velkou pravděpodobností přivede k jednomu závěru – že vakcína proti novému koronavirus nebude nikdy zavedena do praxe, protože vyrobit takovou, která je skutečně účinná, by nikdy ani nefungovalo.

Samozřejmě, stále je možné vyrobit vakcínu, která se za účinnou bude falešně vydávat, ale kdyby se jí regulátoři pořádně mrkal, určitě by přišli na to, že je podvodní, což by vedlo k jejímu odmítnutí.

Co toto všechno znamená pro lidi a svobodu jejich pohybu se teprve uvidí, ale rozhodně to nevypadá slibně.

Čím více však dostaneme následující informace mezi běžnou veřejnost, tím větší máme šance odhalit vakcinační podvod, který už nyní drží mnoha lidí doslova jako vězně v jejich vlastních domácnostech po celém světě.

Když si přečtete tuto studii, která dokonce vyšla v časopise s názvem Coronaviruses, všimnete si, že jednou z uváděných požadavků na účinnou vakcínu proti koronavirus je donutit ho žít oslabený život.

To znamená, že vakcína bude obsahovat živé, ačkoli oslabené zlomky aktuálního viru.

Absolutně selhání s nedávnou vakcínou proti “prasečí” chřipce

Jak si možná vzpomínáte, před pár lety už toto zkoušeli s vakcínou proti takzvané prasečí chřipce, která u těch, co ji dostali, vyvolala děsivé vedlejší účinky.

Sezónní vakcíny proti chřipce také obecně žijí oslabené, což vysvětluje, proč tolik lidé, kteří je dostanou, nakonec na chřipku, i tak onemocní.

Pokaždé, když máte do činění s živými viry, ať už oslabenými nebo jinými, tak se doslova zahráváte s ohněm. A přesně to dělá očkovací mafie pod hrozbou neurčitě dlouhého omezování lidí na základě nařizování karantény, tedy jinými slovy domácího vězení.

To, co opravdu potřebujete vědět o živých oslabených virech je, že mají potenciál se u lidských hostitelů nekombinovat, což znamená, že mohou vytvářet další nové viry.

Nová vakcína by mohla šířit nové koronaviry

“… koronaviry jsou známé také svou schopností rekombinovat se využitím tak homologní, tak nehomológnej rekombinace,” vysvětluje studie. “Schopnost těchto virů rekombinovat se je vázána na schopnost RdRp (RNA dependentní RNA polymerázy) měnit vlákno.”

“Pro předcházení koronavírusových infekcí jsou dostupné jen omezené možnosti,” dodává se dál.

“Jediné schválené vakcíny proti koronavirus jsou IBV, TGEV a Canine CoV, ale ty se ne vždy používají, protože buď nejsou příliš účinné, nebo byl u některých případů hlášen jejich podíl na selekci nových patogenních koronavirus, prostřednictvím rekombinace s kolujúcimi kmeny.”

Řečeno jinak, snaha očkovat proti jakémukoliv druhu koronavirus, včetně toho wuchanského (SARS-CoV-2), je přinejmenším riskantním počínáním. Nese v sobě riziko vytváření nových koronavirus, které pak bude třeba řešit, zřejmě dalšími vakcínami a tak to bude pokračovat stále dokola.

Rozhodně si poslechněte níže uvedené varování The Health Ranger Report zdravotního rangera Mikea Adamse před “optimistickou” vírou ve výzkum koronavirus, který má, podle něj, závažné chyby (v angličtině):

Proti SARS bylo vyvinuto několik možných vakcín, ale pro rizika, která se s nimi spojují, nebyla ŽÁDNÁ schválena
Stojí za to poznamenat, že o vývoj vakcíny proti koronavirus se pokoušeli už při předešlém druhu SARS.

Podle této studie bylo proti SARS vlastně vyvinutých několik vakcín, ale kvůli vážným rizikům, které se s nimi spojovali, nebyla žádná schválena.

“Mezi tyto vakcíny patří rekombinantní oslabené viry, živé virové vektory, zda jednotlivé virové bílkoviny, získané z plazmidového DNA,” uvádí studie, konstatujíc, že ​​živé oslabené vakcíny “by byly v zaměření na koronaviry nejúčinnější”.

Problém je opět v tom, že rekombinace hrozí ještě více zhoršit již tak špatnou situaci a to tím, že “udělá vakcínu zbytečnou a potenciálně zvyšující evoluci a diverzitu viru ve volném prostředí. Takové vakcíny, kvůli ingrediencím, které obsahují, mohou také onemocnění zvyšovat, “prozrazuje studia.

Věda se pokouší přijít s novými strategiemi pro snížení pravděpodobnosti rekombinace, zatím to ale nedosáhla.

Je proto hloupým počínáním pokoušet se vytvořit vakcínu použitím starých metod a snažit se vnucovat ji veřejnosti, o co se právě teď, jako jeden z prominentních případů, pokouší miliardových Eugenika Bill Gates.

Závěr

Veřejnost potřebuje tyto informace znát, ale kdo, kromě nezávislých médií, jim jejich řekne?

Děláme co je v našich silách, abychom vás drželi v předstihu před těmito pokroky, které k nám přicházejí, a tak zůstaňte naladěni a pravidelně nás sledujte.

Poznávající rizika zde zmíněných starších metod výroby vakcín se v současnosti mnohé týmy snaží proti novému koronavirus vyvinout i jiný typ “moderních” vakcín. Říká se jim také DNA nebo mRNA vakcíny, protože jsou založeny na genové technologii.

Jde však stále jen o experimentální vakcíny, na lidech zatím nikdy nepoužité (kromě testovacích subjektů), které mají své vlastní rizika. O těch si ale více povíme až v jednom z našich budoucích článků.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nezařazené

Toto potěší každého: Facebook konečně spustil funkci, o kterou uživatelé žádali roky!

Určitě už se vám někdy stalo, že jste na Facebooku nebo přes Messenger někomu poslali zprávu a chtěli jste ji následně smazat.

Buď jste si své oznámení rozmysleli, nebo jste ji poslali omylem.

Jenže tuto možnost Facebook nenabízel. Zprávu jste sice mohli odstranit, ale zmizela jen z vašeho chatu, ne z chatu příjemce.

Taková možnost fungovala pouze na Instagram – odeslaná zpráva se po “zrušení” vymazala iu příjemce.

Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg a pravděpodobně i někteří další lidé z jeho vedení už léta používali funkci mazání zpráv. Pro běžné uživatele však nebyla dostupná. Až dosud! Má to ale jeden háček.
Jedna z nejpopulárnějších komunikačních služeb na světě, Messenger, konečně tuto velmi žádanou funkci získala. Uživatelé mají nyní možnost vymazat zprávy, které zaslaly. O novince informovali servery The Verge a Tech Crunch.

Funkcionalita je dostupná na webu a v nejnovějších verzích aplikace pro Android i iOS. Pokud ji ještě nemáte, nezoufejte, určitě dorazí s další aktualizací nebo se aktivuje sama.

Má to ale jeden háček.

Zpráva lze smazat jen do deseti minut. Pokud tedy pošlete zprávu a do 10 minut se rozhodnete, že ji sdílet nechcete, půjde vymazat. Pak už ne! Facebook uživatelům dává na výběr dvě verze mazání – vymazání zprávy pouze pro vás nebo vymazání zprávy pro všechny. Pro smazání zprávy stačí podržet prst na konkrétní zprávě a zvolit možnost vymazání. Na webu stačí kliknout na tři tečky vedle zprávy.

Odstranění zprávy bude podobné, jako na WhatsApp. To znamená, že příjemce uvidí informaci o tom, že jste zprávu odstranili. Odstraňování zpráv již několik let využíval zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg a pravděpodobně i někteří další lidé. Nyní se konečně dostává k uživatelům po celém světě.

Pokračovat ve čtení

Nezařazené

Psy nikdy neumírají. Každý milovník zvířat by si toto měl přečíst.

Ztráta psa zabolí každého milovníka zvířat. Psi jsou naši nejvěrnější přátelé, neboť nás dokáží nezištně milovat. Doufáme, že Vám nebo Vaším blízkým budou tyto moudrá slova nápomocné.

Pokud Vás tento příběh inspiroval, sdílejte ho.

Tato slova byla napsána Ernestem Montague a zveřejněny na webových stránkách DogHeirs. Ernest jejich napsal po ztrátě milovaného černo-bílého pitbula, který do konce svého života miloval procházky. I když se musel každých 5 metrů zastavit, vždy jste mohli v jeho očích spatřit vůli jít dál.

“Někteří z Vás, a to zejména ti, kteří nedávno ztratili psa ve prospěch” smrti “, to možná nepochopí. Nechce se mi to vysvětlovat, ale protože také nebudu žít věčně, udělám to.

Psi nikdy neumírají.

Nevědí, co to znamená. Cítí se unavení a velmi staří, začíná jejich trápit bolest kostí, ale neumírají. Kdyby umírali, nechtěli by jít pokaždé na procházku, a přesto chtějí, a to i dlouho poté, co jim jejich staré kosti říkají: “Ne, to není dobrý nápad. Na žádnou procházku nepůjdeme. A oni pokaždé chtějí na tu procházku jít.
I v případě, že by jejich jejich staré šlachy neudržely na nohou, stejně půjdou dál. Ba naopak, procházka s vámi je vše, co si mohou přát. Symfonie pachů, která je obklopuje, to je jejich svět. Kočičí hovínka, pach jiného psa, hnijící mrtvola jiného ptáka, no a Ty. To jsou chvíle, které dělají svět dokonalým a v takovém světě neexistuje žádné místo na smrt.

Problém spočívá v tom, že psi jsou velmi ospalí a v tom spočívá jádro věci. Nedozvíte se to na univerzitách, kde hovoří o tom nudné věci o Ekonomi. Mají tolik znalostí a zapomínají na to, že psi neumírají. Skutečná škoda. Psi mají tolik dobrých vlastností, když to lidé dokáží jen mluvit. Když si myslíte, že Tvůj pes zemřel, on jen usnul v tvém srdci.

Oni stále vrtí ocasem, a proto tvé srdce tak bolí a pořád pláče.

Kdo by neplakal, kdyby měl ve svém srdci hravého psa.

Oni se tam dovádějí a říkají: “Děkuji! Děkuji za teplé místo na spaní, navíc tak blízko tvého srdce, to je nejlepší místo! “

Ale pak spí stále více a více. (Pamatuj si, že psí čas je zcela odlišný od lidského času. Hodina stráveného času se psem na procházce je pro něj celý den dobrodružstvím. A pak, když přijdeš domů, pro psa je to týden nebo několik dní, než zase půjdete na procházku. Není divu, proč mají rádi procházky.

Každopádně, jak jsem řekl, usínají v tvém srdci, a když se probouzejí, vrtí ocasem. Po několika letech, psích letech spí déle a déle, takže i ty můžeš. Byli dobrými psy celý život, a oba to víme. A je to pro ně velmi únavná úkol, zejména když jsou již staří a mají bolavé kosti. Když se chtějí proběhnout ven, často se neudrží na nohou a udeří si tvář o zem.

Takže to pochop, že proto potřebují delší spát v tvém srdci. Ale nenech se zmýlit, nejsou mrtví. Nic takového. Spí v tvém srdci a probudí se, když to nebudeš čekat. Oni takoví jsou.

Pokračovat ve čtení

Nezařazené

Jen 2-leté holčička vypadla z okna: Rodiče, na TOTO dávejte velký POZOR!

Obyvatelé sídliště v Seredi zažili mimořádně rušný večer, způsobený nešťastným úrazem malého děťátka, které vypadlo z okna panelákového bytu. Na místě zasahovaly záchranné jednotky a také přivolán vrtulník, který zraněné batole ihned převezl do nemocnice na Kramároch.

Co se vlastně stalo?

Případy, kdy se malé děti v důsledku krátkodobé nedbalosti vážně poraní bohužel nejsou ničím ojedinělým. Viník se v takovém případě dá jen velmi těžko určit, protože při aktivních dítky někdy skutečně stačí jediná sekunda a oheň je na střeše.

O chvilce nepozornosti mluví také žalosti otec ze Seredě, který dcerce bezprostředně po pádu z 1. patra přivolal urgentní pomoc. Malá Lujza vyletěla z výšky přibližně dva a půl metru, následky by proto nemusely být takové děsivé, avšak hospitalizace pod odborným lékařským dozorem je bezpochyby nutná.

Neštěstí někdy způsobí zdánlivá maličkost

“Galantský vyšetřovatel si věc na místě převzal a okolnosti, za kterých dvouleté děvčátko vypadlo, prověřujeme jako ublížení na zdraví s následkem těžké újmy. Dítě pravděpodobně vytlačilo síťku na okně,” vyjádřila se policejní mluvčí Marie Linkešová zaznamenávajíc problém, na jaký doplatilo už několik malých ratolestí.

Síťky proti hmyzu totiž nepředstavují dostatečnou zábranu – prcka jsou schopni je vytisknout už v nízkém věku, proto bychom je při otevřených oknech neměli za žádných okolností nechávat samy v místnosti!

Holčička naštěstí operaci nepotřebovalo a podle slov otce je z nejhoršího venku.

“Dcerka byla vyšetřena a zdravotně má být na tom dobře. Podle slov lékařů nebyla nutná ani operace. Rád bych se touto cestou poděkoval záchranářům a všem, kteří se podílejí na zdravotní péči o naše dítě. Zároveň bych chtěl rodiče vyzvat k maximální opatrnosti. Dnes i my vidíme, že chvilka nepozornosti může způsobit problémy na celý život,” tvrdí muž, jehož slova by si měli vrýt do paměti všichni rodiče.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zajímavosti2 týdny před

Mladík poslal chudé školačce z filipín dárek: on sam ani netušíl, co se za 14 let stane

Tento příběh dojme srdce milionů lidí, protože je to jako v nejpravděpodobnějším seriálu se šťastným koncem. Začalo to dárkem. S...

Celebrity2 týdny před

Poslední chvilky se budou konat v pražském Rudolfinu: Rozhodnutí, které nikdo nečekal vdovy Jiřího Menzela

Oscarový režisér Jiří Menzel zemřel 5. září a jeho vdova Olga již má plán pohřbu známého režiséra. Tímto rozhodnutím všechny...

Politika3 týdny před

Padl ROZSUDEK: Kočner a Zsuzsová jsou ve vraždě Kuciaka nevinní!

Na specializovaném trestním soudu v Pezinku (STS) se ve čtvrtek začalo líčení v kauze vraždy novináře Jana Kuciaka a jeho...

Zajímavosti4 týdny před

Víte, co se děje s ženským tělem po obejmutí? Po přečtení tohoto článku to budete dělat častěji

Spisovatel David Tumarison krásně popisuje, co se děje během intimního objetí … ,, Když muž tiše přichází zezadu a objímá...

Zajímavosti4 týdny před

Hasiči varují – nikdy nepoužívejte tuto prodlužovačku! Pokud ji máte doma, okamžitě ji vyhoďte.

Některé prodlužovačky, ačkoli dokáží často každému v domácnosti pomoci, mohou způsobit více škody než užitku. Například ta, kterou vám dnes...

Zajímavosti4 týdny před

Uvařte jablko s bobkovým listem a nepotřebujete léky z lékárny: Fantastická přírodní medicína pro celkové zdraví!

Jablko a bobkový list. Dvě suroviny, které se běžně používají v kuchyni a mnozí ani netuší, jakou mají spolu léčivou...

Zajímavosti4 týdny před

Velký objev: Tento repelent proti komárům obsahuje látky, které chrání před koronavirem!

Látka, kterou obsahuje tento repelent proti komárům ničí covid-19. Potvrdila to studie Armádní laboratoře v Británii, jejíž předběžné závěry ve...

Zajímavosti4 týdny před

Touto metodou se dá vyléčit jakákoliv rakovina do 3 minut. Vše, co potřebujete udělat, je toto

Tato výjimečná teorie byla poprvé prezentována Gregg Branden, americkým autorem známým svými teoriemi ohledně léčby rakoviny. Tvrdí, že existuje něco,...

Zajímavosti4 týdny před

Víte co skrývá tato kapsička? Plní jednu velmi důležitou funkci. Mnoho žen o tom nemá ani ponětí!

Používání tohoto spodního prádla se datuje do šestnáctého století, kdy jej však nosili jen prostitutky a dále staré a nemocné...

Video1 měsícem před

Video, které obletělo celý svět. Toto je ten nejlepší svatební tanec jaký jste kdy viděli!

Na své svatbě nemůžete netancovať- tak říká tradice. Navíc se jedná o irskou svatbu, která se neobejde bez irského tance....

Oblíbené