Nezařazené

Studie prokázala, že vakcína proti koronavirus nebude nikdy fungovatBill Gates, Andrew Cuomo a další volají po masovém očkování proti novému koronavirus (SARS-CoV-2).

Ačkoli vakcína proti tomuto viru ještě ani neexistuje, už nyní požadují, aby byla podmínkou pro povolení pohybu na veřejnosti či povolení účastnit se aktivitách společnosti.

Co zjistila nedávná studie

Studie z roku 2015 však prozrazuje, že jakákoliv vakcína proti koronavirus obecně, mezi které patří i nový koronavirus (SARS-CoV-2), by ve skutečnosti vytvářela v tělech lidí další viry, což by dělalo situaci ještě horší, než už je.

Důkladné přečtení této studie vás s velkou pravděpodobností přivede k jednomu závěru – že vakcína proti novému koronavirus nebude nikdy zavedena do praxe, protože vyrobit takovou, která je skutečně účinná, by nikdy ani nefungovalo.

Samozřejmě, stále je možné vyrobit vakcínu, která se za účinnou bude falešně vydávat, ale kdyby se jí regulátoři pořádně mrkal, určitě by přišli na to, že je podvodní, což by vedlo k jejímu odmítnutí.

Co toto všechno znamená pro lidi a svobodu jejich pohybu se teprve uvidí, ale rozhodně to nevypadá slibně.

Čím více však dostaneme následující informace mezi běžnou veřejnost, tím větší máme šance odhalit vakcinační podvod, který už nyní drží mnoha lidí doslova jako vězně v jejich vlastních domácnostech po celém světě.

Když si přečtete tuto studii, která dokonce vyšla v časopise s názvem Coronaviruses, všimnete si, že jednou z uváděných požadavků na účinnou vakcínu proti koronavirus je donutit ho žít oslabený život.

To znamená, že vakcína bude obsahovat živé, ačkoli oslabené zlomky aktuálního viru.

Absolutně selhání s nedávnou vakcínou proti “prasečí” chřipce

Jak si možná vzpomínáte, před pár lety už toto zkoušeli s vakcínou proti takzvané prasečí chřipce, která u těch, co ji dostali, vyvolala děsivé vedlejší účinky.

Sezónní vakcíny proti chřipce také obecně žijí oslabené, což vysvětluje, proč tolik lidé, kteří je dostanou, nakonec na chřipku, i tak onemocní.

Pokaždé, když máte do činění s živými viry, ať už oslabenými nebo jinými, tak se doslova zahráváte s ohněm. A přesně to dělá očkovací mafie pod hrozbou neurčitě dlouhého omezování lidí na základě nařizování karantény, tedy jinými slovy domácího vězení.

To, co opravdu potřebujete vědět o živých oslabených virech je, že mají potenciál se u lidských hostitelů nekombinovat, což znamená, že mohou vytvářet další nové viry.

Nová vakcína by mohla šířit nové koronaviry

“… koronaviry jsou známé také svou schopností rekombinovat se využitím tak homologní, tak nehomológnej rekombinace,” vysvětluje studie. “Schopnost těchto virů rekombinovat se je vázána na schopnost RdRp (RNA dependentní RNA polymerázy) měnit vlákno.”

“Pro předcházení koronavírusových infekcí jsou dostupné jen omezené možnosti,” dodává se dál.

“Jediné schválené vakcíny proti koronavirus jsou IBV, TGEV a Canine CoV, ale ty se ne vždy používají, protože buď nejsou příliš účinné, nebo byl u některých případů hlášen jejich podíl na selekci nových patogenních koronavirus, prostřednictvím rekombinace s kolujúcimi kmeny.”

Řečeno jinak, snaha očkovat proti jakémukoliv druhu koronavirus, včetně toho wuchanského (SARS-CoV-2), je přinejmenším riskantním počínáním. Nese v sobě riziko vytváření nových koronavirus, které pak bude třeba řešit, zřejmě dalšími vakcínami a tak to bude pokračovat stále dokola.

Rozhodně si poslechněte níže uvedené varování The Health Ranger Report zdravotního rangera Mikea Adamse před “optimistickou” vírou ve výzkum koronavirus, který má, podle něj, závažné chyby (v angličtině):

Proti SARS bylo vyvinuto několik možných vakcín, ale pro rizika, která se s nimi spojují, nebyla ŽÁDNÁ schválena
Stojí za to poznamenat, že o vývoj vakcíny proti koronavirus se pokoušeli už při předešlém druhu SARS.

Podle této studie bylo proti SARS vlastně vyvinutých několik vakcín, ale kvůli vážným rizikům, které se s nimi spojovali, nebyla žádná schválena.

“Mezi tyto vakcíny patří rekombinantní oslabené viry, živé virové vektory, zda jednotlivé virové bílkoviny, získané z plazmidového DNA,” uvádí studie, konstatujíc, že ​​živé oslabené vakcíny “by byly v zaměření na koronaviry nejúčinnější”.

Problém je opět v tom, že rekombinace hrozí ještě více zhoršit již tak špatnou situaci a to tím, že “udělá vakcínu zbytečnou a potenciálně zvyšující evoluci a diverzitu viru ve volném prostředí. Takové vakcíny, kvůli ingrediencím, které obsahují, mohou také onemocnění zvyšovat, “prozrazuje studia.

Věda se pokouší přijít s novými strategiemi pro snížení pravděpodobnosti rekombinace, zatím to ale nedosáhla.

Je proto hloupým počínáním pokoušet se vytvořit vakcínu použitím starých metod a snažit se vnucovat ji veřejnosti, o co se právě teď, jako jeden z prominentních případů, pokouší miliardových Eugenika Bill Gates.

Závěr

Veřejnost potřebuje tyto informace znát, ale kdo, kromě nezávislých médií, jim jejich řekne?

Děláme co je v našich silách, abychom vás drželi v předstihu před těmito pokroky, které k nám přicházejí, a tak zůstaňte naladěni a pravidelně nás sledujte.

Poznávající rizika zde zmíněných starších metod výroby vakcín se v současnosti mnohé týmy snaží proti novému koronavirus vyvinout i jiný typ “moderních” vakcín. Říká se jim také DNA nebo mRNA vakcíny, protože jsou založeny na genové technologii.

Jde však stále jen o experimentální vakcíny, na lidech zatím nikdy nepoužité (kromě testovacích subjektů), které mají své vlastní rizika. O těch si ale více povíme až v jednom z našich budoucích článků.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nezařazené

Muž si zamkl tvář do klece, aby přestal s kouřením cigaret

Lidé někdy dělají nevysvětlitelné věci. Hypnoterapie na to, abyste si přestali okusuje nehty nebo vymazávání aplikací s rychlým občerstvením. Tento muž například nosí na hlavě klec ve snaze, aby přestal s kouřením.

Ibrahim Yücel z tureckého města Kütahya kouřil více než dvě desetiletí, dokud se nerozhodl fyzicky zabránit tomu, aby si cigaretu vložil do úst.

Inspiroval se motorkáři, kteří nosili přilby, a na výrobu vlastního použil 130 metrů měděného drátu.

Jezdci na motorkách si samozřejmě mohou helmu kdykoliv složit, ale Ibrahim zašel až tak daleko, že dal své rodině klíč, kterým si odemyká hlavu.

Toto rozhodnutí přišlo poté, co si Ibrahim uvědomil, že od 16 let kouřil každý den dva krabičky cigaret. No až když jeho vlastní otec zemřel na rakovinu plic, uvědomil si, že je čas upozornit i na své zdraví. Dalším, ještě důležitějším důvodem je, že chce vidět jako vyrůstají jeho děti.

Přilba byla navržena jako klec pro ptáky. Před tím, než Ibrahim každé ráno odejde do práce, nechá klíče své manželce.

Jeho předchozí pokusy o zbavit se tohoto zlozvyku vždy selhaly, a proto ho jeho manželka podporovala – přesto, že se zpočátku za to trochu styděla.
Přes přilbu na hlavě může jíst sušenky nebo pít vodu, ale pokud by si chtěl pochutnat na plnohodnotném jídle, musel by si odemknout klec.

Ibrahima příběh a obrázky se nedávno znovu objevil na internetu a po pochopení jeho obtíží někdo napsal: “Extrémně problémy vyžadují extrémně činy.”

Další uživatel napsal: “Musím si přetřít oči a poškrábat nos, jen když se na to podívám.”

“Kouřila jsem 7 let a ukončení bylo jednou z nejtěžších věcí, jaké jsem kdy v životě udělala. Již více než tři roky jsem bez nikotinu! ”

Zdroj: ladbible.com

Pokračovat ve čtení

Nezařazené

Tragická nehoda jim vzala tři děti. O rok později se stal zázrak, který je přivede zpátky k životu.

Manželství Lori a Chris Coble prošlo něčím mimo slova. Lori jako obvykle chodila po děti, aby přinesla děti, ale ten den, po návratu domů, se stala strašná nehoda.

Před ztrátou vědomí si Lori pamatuje jen to, že do jejich minivanu narazil nákladní vůz. Její děti, pětiletý Kyle, čtyřletá Emma a dvouletá Katie byly převezeny do nemocnice zcela odlišné od jejích.

Lori si tuto událost úplně nepamatovala.
Zoufalý Chris musel doručit své manželce zničující zprávu … Jejich děti byly zraněny tak těžce, že nepřežily.

Řidič kamionu Jorge Miguel Romero byl mnohokrát zastaven policií za nepřiměřenou rychlost, ale vůbec se necítil provinile za způsobení tragédie. Manželský pár se proti němu domáhal spravedlnosti, protože nelegálně vzal život jejich dětem.

Šest měsíců po této události se však manželství setkalo se skutečným zázrakem!

Lori znovu otěhotněla. Jak se ukázalo později, byli to trojčata, chlapec a dvě dívky, stejně jako předtím. Manželství bylo téměř jisté, že jejich děti s tím musely mít něco společného.

“Tvoje mysl nemůže ani myslet jinak.” Pokud máte pocit, že jsou tam, aby vás sledovali a chránili, a něco takového se děje, je těžké si myslet jinak, že nebyli zapojeni do toho, co se stalo. “

Ashley, Ellie a Jake oslavili v květnu 2015 své 7. narozeniny.

“Myslím, že je to zázrak.” Kyle, Emma a Katie v bance s tím měli něco společného. Myslím, že nám pomohli, možná to udělali i pro nás. ““

Ztráta tří dětí pro tyto rodiče nemůže nic nahradit, ale bezmezná láska k dnešním dětem jim usnadňuje vyrovnání se se ztrátou.

Pokračovat ve čtení

Nezařazené

Adoptovaný pejsek celé dny vrčel a štěkal na dveře – po chvíli jeho nový majitel objevil děsivou věc

Před přijetím strávila Kailey v útulku více než rok. Nerozuměla s jinými psy, ráda spala sama a bála se lidí. Nakonec to byla rodina, která jí chtěla dát šanci na nový život.

Suzy a její rodina adoptovali Kailey a představili ji svému druhému psu. Fena se pomalu začala otevírat lidem, ale byla stále opatrná a mlčela.

Jednou v noci Kailey hlasitě zaštěkal na dveře, které probudily Suzy. Žena byla chováním psa překvapená a věděla, že něco nemusí být špatně. Když se k dívce přiblížila, ucítila zvláštní vůni.

Kailey ucítila únik plynu poblíž domu a včas probudila svého majitele. Suzy okamžitě zalarmovala hasiče a začala varovat sousedy před nebezpečím.

Historie feny ukazuje, jak okouzlující a úžasní psi mohou být, pokud dostanou příležitost. Nebýt Kailey, mohla být celá situace tragická …

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video6 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti6 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video6 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti6 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor6 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video6 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti6 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video6 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti6 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy6 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené