Celebrity

Šokující zpráva ze showbyznysu. Meghan Markle potratila miminko!Meghan Markle šokovala veřejnost přiznáním, že v létě potratila dítě, které čekaly s princem Harrym. Jejich první syn se narodil v květnu 2019 a tento rok byla herečka opět v očekávání. O ztrátě dítěte během těhotenství informovala prostřednictvím novinového článku.

Meghan Markle (39) potratila. Manželka britského prince Harryho (36), přiznala, že v létě přišla o nenarozené miminko. Učinila tak netradičně – esejí v americkém deníku The New York Times. Její upřímné slova chytili za srdce mnoha lidí po celém světě.

Vévodkyně ze Sussexu, která v květnu 2019 porodila synka Archieho, se celému světu v článku New York Times s názvem “Ztráty, které sdílíme” svěřila s velmi smutnou životní zkušeností – má za sebou potrat. O děťátko, jehož otcem byl princ Harry, přišla Meghan Markle v červenci tohoto roku.

To, že se děje něco, co by se rozhodně dít nemělo, zjistila doma v Los Angeles ve chvíli, kdy přebalovala plenky svému prvorozenému synkovi:

“Bylo to červencové ráno, které začalo stejně jako kterýkoli jiný den: uděláte snídaně, nakrmíte psi, vezmete si vitamíny, najdete tu ztracenou ponožku. Zvednete ze země pastelku, která se zakutálel pod stůl. Než jsem syna zvedla z postýlky, dala jsem si vlasy do culíku. Poté, co jsem mu vyměnila pleny, pocítila jsem ostrý křeč, “napsala.

“Zhroutila jsem se k zemi s ním v náručí, hmkala jsem ukolébavku, abych nás oba uklidnila, veselá melodie ostře kontrastovala s mým pocitem, že něco není v pořádku. Tlačila jsem k sobě své prvorozené dítě a věděla jsem, že přicházím o druhé, “pokračovala v článku, který dostal název Losses we share (Ztráty, se kterými se dělíme).

Meghan a Harry přišli o dítě

Popsala celý koktejl pocitů a také to, jak sledovala bolest svého muže, prince Harryho, který se všemožně snažil “posbírat její rozbité kousky”.

“O pár hodin později jsem ležela na nemocničním lůžku a držela svého manžela za ruku. Cítila jsem jeho horkou dlaň a líbala jsem jeho ruku, mokrou od našich slz. Dívaje na studené bílé stěny mi zvlhly oči. Snažila jsem se představit si, jak se z tohoto uzdravíme, “popsala společné smutnění za miminkem.

“Ztratit dítě znamená nést téměř nesnesitelný smutek, který zažívá mnoho lidí, ale mluví o tom jen málokdo,” napsala. Ve své eseji však vzpomněla i jiné průlomové momenty, které v roce 2020 zažilo lidstvo – zejména koronavirus as ním spojené sociální odloučení během Lockdown, ale také protesty Black Lives Matters.

“Polarizace spojená se sociální izolací potřebnou na boj proti této pandemii způsobila, že jsme se cítili více sami než kdykoliv předtím,” napsala. Meghan však má řešení. Je jím jednoduchá otázka – Jsi v pořádku?

Meghanina esej o tom, jak potratila
Přiznala, že si uvědomuje existenci množství vystrašených a smutných lidí, kteří jsou někde sami a nikdo se jich nezeptá, zda jsou v pořádku. Bývalou herečku k tomu inspiroval dřívější rozhovor během oficiální cesty do Afriky v roce 2019. Tehdy se jí reportér zeptal, zda je v pořádku. V té době se čerstvá matka snažila před veřejností vypadat pevně a tvrdě. Řekla, že ji velmi potěšilo, že někdo se upřímně zajímá o ni a pomohlo jí to.

“Když jsme byli pozváni, abychom se podělili o svou bolest, společně podnikáme první kroky k uzdravení,” napsala. “Přizpůsobujeme se novému normálu, ve kterém jsou obličeje zakryté rouškami, ale nutí nás to dívat si jeden druhému do očí – někdy naplněných teplem, jindy slzami. Poprvé po dlouhé době se jako lidé skutečně vidíme. Jsme v pořádku? Budeme, “uzavřela.

Ačkoli vévodkyně nezmínila, ve kterém týdnu těhotenství byla, bulvární Daily Mail spekuluje, že to zřejmě musel být první trimestr. Tehdy ženy nejčastěji přicházejí o plod. Podle zdroje blízkého bývalé herecké hvězdě, je již Meghan zdravotně v pořádku. Alespoň tak tvrdí britský BBC.

Královská rodina se k Meghaninmu článku ještě oficiálně nevyjádřila, ale podle všeho byl Buckinghamský palác o ztrátě královnina vnuka a jeho ženy informován. “Královská rodina jejich velmi podporovala. Byli si vědomi toho, co se stalo. Harry s nimi byl v létě v neustálém kontaktu a oni věděli, co prožívají, “vyjádřila se královská korespondentka magazínu Vanity Fair Katie Nichollová.

Meghan pomohla jiným rodičům

Meghan není jedinou členkou královské rodiny, která přežila tuto tragédii. I Harryho sestřenice Zara Tindallová se veřejně přiznala, že už dvakrát potratila. Tato bolestivá téma je však stále ve společnosti velkým tabu a málo lidí o ní otevřeně mluví. I proto její počin mnozí velmi vyzdvihují.

“Meghanina esej chválí statečnost rodičů, kteří se podělí o své příběhy a ti, kteří raději truchlí soukromě, mohou stále najít útěchu a spojitost při čtení o zkušenostech ostatních,” uvedla Sophie Kingová, která pracuje jako porodní asistentka pro charitativní společnost Tommy. “Její čestnost a otevřenost dnes vysílá silný odkaz každému, kdo ztratí dítě: můžeš se cítit neuvěřitelně osaměle, ale nejsi sám,” cituje ji BBC.

Američanka Meghan Markle byla veřejnosti známá jako herečka a aktivistka. Zatímco se v roce 2018 stala manželkou britského prince, byla hvězdou seriálu kravaťáci, ale také bojovnicí za práva žen. V roce 2019 se jí narodil syn Archie. Začátkem tohoto roku se pár rozhodl vzdát se svého postavení v britské královské rodině as ním spojených oficiálních povinností. Krátce na to se rodina odstěhovala do USA a jen nedávno si koupila dům v kalifornské Santa Barbaře.

O tom, že touží po druhém dítěti se nikdy netajili. Princ Harry se přiznal přírodovědné aktivistce Jane Goodallovej, že s manželkou chtějí jen dvě děti, aby velmi nezatížili planetu. Zbývá jen věřit, že Meghan a Harrymu se splní jejich sen – a budouPokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Celebrity

Na veřejnost uniklo její domácí PO*NO! Skandální video zlaté olympijské vítězky!

Sem tam se stává, že se slavné osobnosti stanou cílem hackerů, kteří poté publikují osobní fotografie a videa své oběti. To se přihodilo také této slavné sportovkyni.

Američanka Hannah Teter začala jezdit na snowboardu ve svých osmi letech a v roce 2002 se stala juniorskou mistryní světa na U-rampě. V roce 2003 získala zlato na X Games a svůj sen si splnila roku 2006, když na Olympijských hrách získala zlatou medaili. Nyní se stala opět populární, ale bohužel ne pro své sportovní výkony.

Hannah Teter má vysportované tělo

Hannah je známá nejen svým uměním na snowboardu, ale také svojí sexy postavou. Na sociálních sítích často obluzuje fanoušky svými provokativními fotografiemi. Nyní se ale na internet dostalo něco, co nemělo. Nedávno se tato snowboardistka stala obětí hackera, který na jejím úložišti našel hotový poklad.

Na internetu bylo zveřejněno video, kde se se svým urostlým přítelem oddává postelovým hrátkám!

Její pornografické video, kde dovádí s Johhnym “Bananas” Devenanzie, už po internetu nějakou dobu koluje.

Tento záznam vynesl sportovkyni znovu do nebes, i když ne zrovna v tom nejlepším světle.
Nyní má z ostudy kabát. Nebo sad ne?

Mnoho lidí se ale nemůže nabažit pohledu na to, jak to slavné sportovkyni jde nejen na prkně, ale také v posteli. Prý to není jen tak obyčejné, domácí a amatérské video. No, třeba jednou změní povolání.

Je známá svými provokativními fotkami

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Veronika Ostrihoňová zveřejnila fotku s dcerkou, to ještě netušila, jakou debatu rozproudí: Ufff!

Známá moderátorka Veronika Ostrihoňová zveřejnila snímek se svou dcerou Sárou. Nečekala, že rozpoutá takovou debatu!

Veronika Ostrihoňová nepatří k maminkám, které by zveřejňovali příliš mnoho fotek nebo informací o svých dětech. Když tedy na Instagram zavěsila snímek, jak kojí svou dcerku Sáru, mnoha překvapila. Jedna reakce však samotné moderátorce nedala.

,, Já vás mám velmi ráda i právě proto, že nezveřejňujete takové fotky (toto je druhá, pokud se nemýlím). A velmi věřím, že s tím nyní na šaría “stará kolena” nezačnete. Odkaz pro sabat, který se zde pravděpodobně sletí – ano, mám dítě, ne, nekojila jsem ji, z vlastní vůle, “napsala k snímku její sledující.

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Skandál! Největší potupu Ivany Gottové v životě, takový TRAPAS nečekala ani v nejhorším snu!

Ačkoli bývalá zdravotní sestra Ivana Gottová nebyla všem sympatická, Karla Gotta si dokázala získat do té míry, až se nakonec jako první a jediná žena dostala klíče od vily Bertramka a nakonec se z ní stala i paní Gottová.

Ať už byla Ivana jakákoliv, určitě se jí nedá uorieť, že se o Karla Gotta starala do posledních chvil. Ale tak to bylo od počátku jejich vztahu. Když Karel Gott slavil své 64. narozeniny, Ivana mi zachránila život. Jako bývalá zdravotní sestra hned rozpoznala, že jde o lehčí mozkovou příhodu, a dokud přijela záchranka, dokázala mu podat první pomoc, a takto mu zachránila život už před lety. Napkon, i dávné Gottovy kamarádky svorně tvrdí, že nebýt Ivany, Karel Gott by mezi námi nebyl.

A když si nakonec Karel Gott založil s Ivanou rodinu a narodili se jim dvě dcerky, stal se příkladným manželem a otcem. Věnoval se nejen dcerka, ale všemožně podporoval i svou manželku.

Ivana se totiž zpočátku nehodlala spokojit pouze s úlohou manželky slavného Karla Gotta. I sama toužila udělat kariéru v showbyznysu. To ale asi nebyl nejlepší nápad, neboť přestože by Ivana byla i velmi talentovaná, vždy by narážela na podezření, že její cestičku k úspěchu vydláždil slavný manžel.

A tak, přestože se Ivana snažila uplatnit jako moderátorka šoubiznisovej relace Top Star, zda se pokúšaka účinkoval v muzikálu, nesetkalo se to s příliš pozitivní odezvou a všude se hledali jen chyby.

Ať Ivana dělala cokoliv, většinou se na ni snesla sprška kritiky. A například toto na Bertramce asi neoslavovali! Manželka zpěváka Karla Gotta († 80) Ivana (43) zažila před čtyřmi lety asi největší potupu ve svém životě.

Ivana Gottová (43) se totiž dostala do nominace hudebních katastrof ‘za rok 2014 s videoklipem nové verze písničky Být stále mladý, která byla její narozeninovým dárkem pro svého muže k jeho když v tom 75. narozeninám.

Nominace anticen Zlatý David zveřejnili pořadatelé soutěže. “Ta píseň je krásným dojemným dárkem k mým narozeninám a tento pocit mi nikdo nevezme,” reagoval na nominaci své ženy v kategorii videoklip Gott s tím, že více to komentovat nechce. Vdedajšia moderátorka VIP zpráv natočila písničku s oběma svými dcerami Charlottkou (13) a Nellinkou (11) v aranžmá dlouholetého kamaráda Michala Davida.

Ivana Gottová byla ve videoklipu oblečená například do trička s potiskem ženského těla nebo se šátkem na hlavě. S prachovkou v ruce jakoby uklízečka oprašuje mistrovy obrazy, ale i ocenění, která za svou naopak skvělou pěveckou kariéru zpěvák získal.

Pořadatelé anticen Zlatý David prohlašovali celkem pět kategorií (nejhorší zpěvák, zpěvačka, kapela, videoklip a “průšvih” roku). Hlasující internetoví fanoušci Gottovy jakože vtipné scény v klipu zřejmě ale vůbec neocenili. Později se Ivana ale stáhla do pozadí a začala se věnovat rodině a rodinné firmě s Karlem Gottem.

Ve druhé polovině roku 2015 Karlu Gottovi diagnostikovali rakovinu lymfatických uzlin, a na Ivanu spadly zcela jiné povinnosti. Na její ramenou zůstala péči o rodinu, o agenturu, kterou měli spolu s Karlem Gottem, ale zejména o těžce nemocného manžela … Na jednu, byť velmi šikovnou ženu, toho bylo víc, než dost …

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zajímavosti14 hodinami před

chlapec, který předpověděl koronavirovou katastrofu, předpověděl novou hrozbu, která se řítí na nás!

Abigya Anand, mladá astroložgka z Indie, která předpověděla pandemii koronavirů pro svět v létě roku 2019, hovořila o nové globální...

Zajímavosti20 hodinami před

6 divných věcí, které ženy dělají v koupelně, ale nikdy si to nikomu nepřiznají

Obecně se uznává, že pouze muži se v tomto duchu vyznačují nepořádkem atd., Ale žena by měla být vždy upravená...

Zajímavosti20 hodinami před

5 typů neobvyklého pohlavního styku, který vašemu protějšku zajistí 100% orgasmus!

Studovali jsme různé typy sexu, které mohou poskytnout živé emoce a vzrušující intimní zážitek. V našem výběru najdete jak moderní...

Horoskopy20 hodinami před

3 znamení zvěrokruhu, které byste neměli nikdy pustit do svého života

Proč někteří lidé spěchají, aby vám pomohli, když je to potřeba, zatímco jiní se vždy sladce usmívají, ale když jsou...

Bizardní20 hodinami před

ZEMĚDĚLEC nečekaně zemřel na kousnutí klíšťatem, ale to, co lékaři našli, je pak vyděsilo

Všechny druhy parazitů jsou nechutné, ale roztoči jsou z nich nejstrašnější. Neobcházejí ani lidi. Tito paraziti sající krev přenášejí nebezpečná...

Zajímavosti21 hodinami před

Zjistěte svůj osud podle roku narození. Tabulka je na 110% přesná!

Buddhisté věří, že duše se může narodit 9krát. To znamená, že tolikrát se na Zemi objevuje v lidské podobě. Charakteristikou...

Zajímavosti21 hodinami před

Lékař, který provedl přes 1200 potratů a teď celému světu ukazuje, jak k tomu dochází zevnitř.

Dr. Levantino ve svém životě provedl více než 1200 potratů. Ve spolupráci s novinářkou Leelou Rose vytvořil speciální web, kde...

Zajímavosti2 dny před

38 let, měli ženy schovanou tuto fotografii jako poklad. Důvod proč to udělali je děsivý!

Amanda Scarpinati je krásná mladá žena z New Yorku, která miluje život a své nespočetné přátele. Ale díky plastické chirurgii...

Bizardní2 dny před

Muž nosil na zádech přes 10 let tento pupínek. Když si ho nechal skalpelem proříznout, bude vám do breku..

Muž měl přes 10 let na zádech obrovský pupen, který se rozhodl odstranit. Ale když mu doktor začal rozřezávat pupen...

Zajímavosti2 dny před

Toto miminko po 20 měsících nepoznáte. To je opravdový zázrak!

Úzkostlivé očekávání je pocit, který tvrdohlavo doprovází těhotenství. Tolik problémů, testů a po 40 týdnech – vzrušující setkání s dítětem....

Oblíbené