Zajímavosti

Šokující pohřební postupy pro oběti koronavirů. „Je to všechno o bezpečnosti“U těch, kteří zemřeli na Covid-19, jsou uplatňovány šokující pohřební postupy. Nejsou zdaleka tradiční, ale epidemiologové nevidí jinou možnost.

Děsivá data

25. března počet úmrtí na Covid-19 přesáhl 500 denně. Za poslední dva dny jsou údaje o zemřelých pacientech ještě šokující. Včera zemřelo 653 lidí a dnes 621.

Pohřební průmysl má plné ruce práce a stále musí dodržovat přísná bezpečnostní pravidla pro epidemii obsažená ve vyhlášce ministra zdravotnictví ze dne 3. dubna 2020, která někdy pobouří příbuzné zesnulého.

Postupy, které se v současné době používají, nemají ve skutečnosti mnoho společného s tradicí, s níž jsou Poláci velmi spojeni.

Jak bylo odhaleno v rozhovoru s Faktem, prezident Polské komory pohřebního průmyslu Robert Czyżak, pacient, který zemřel na infekci koronaviry, je vložen do vaku se všemi tubami používanými pro intubaci a kanylami.

Plast, z něhož jsou trubice používané v nemocnicích vyrobeny, hoří se zesnulým a ničí filtry v krematoriových pecích . Kromě toho musí být tělo zemřelého dezinfikováno dezinfekčním prostředkem a není povoleno tradiční mytí mrtvoly. Ředitelé pohřbu mají také zabránit oblékání těla k pohřbu nebo jeho předkládání.

Šokující pohřební postupy

Tělo musí být vloženo do „ochranného, ​​zapečetěného vaku s oděvem nebo nemocničním krytem, ​​a pokud je tělo předáno ke spálení, vložte první vak s tělem do druhého vaku“. Povrch každého vaku musí být dodatečně dezinfikován. Pokud se rodina zesnulého rozhodla zpopelnit, tělo se umístí do přepravní kapsle vyrobené z materiálu, který umožňuje její mytí a dezinfekci, zatímco v případě tradičního pohřbu by měla být vrstva látky absorbující kapaliny 5 cm silná umístěné na dně rakve.

Jak je uvedeno v nařízení:

Ihned po vložení těla do rakve nebo transportní kapsle rakev nebo transportní kapsli pevně utěsněte a nastříkejte dezinfekční kapalinou s virucidním spektrem; přepravu těla, pokud je to možné, by měla provádět jedna přepravní jednotka.

Vzhledem k tomu, že interní nemocniční postupy velmi často vyžadují, aby v těle zemřelého zůstaly nafukovací trubice nebo endotracheální trubice, je před pohřbem odříznuta pouze vyčnívající část , aby nedošlo k porušení důstojnosti zemřelého.

Mnoho rodin, zejména těch, které jsou připoutány k tradiční bdělosti s tělem zemřelého čistým a oblečeným, často v otevřené rakvi, má problém se současnými pohřebními postupy. Jak však virolog prof. Włodzimierz Gut, v současné době neexistuje jiná možnost:

Jedná se o kontakt s virem, s kontaminovanými materiály. Jde o bezpečnost zaměstnanců, aby se virus mezi nimi nešířil. Vím, že každý sní o tom, že si bude krásně umýt a oblékat svá těla. Pravidla pro pohřby infekčních chorob jsou taková, jaká by měla být. Není jiná možnost. Pokud by tyto postupy nebyly zavedeny v Africe, rozšířila by se ebola jako divočák, protože ji šířily mimo jiné prostřednictvím pohřbů. Byli velmi rozrušeni, když jim bylo zakázáno provádět tyto tradiční pohřby, ale nebylo cesty ven. To je obrovské nebezpečí. Když začneme tyto typy pravidel porušovat, přinese nám to jen smůlu do hlavy.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video12 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti12 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video12 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti12 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor12 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video12 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti12 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video12 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti12 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy12 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené