Stalo se

Šokující důkaz cestování v čase: Tyto fotografie z roku 1917 dokazují, že cestování v čase je možnéNa internetu se znovu objevila fotografie muže, který je podle některých cestovatelem času v roce 1917, a několik z nich zpochybnilo zákony fyziky.

Fotografie byla pořízena před více než 100 lety v Kanadě a ukazuje skupinu mužů, žen a dětí, kteří sedí na svahu nějakého druhu. Pozorovatelé s orlíma očima si však všimli, že fotografie vynikla z velmi zvláštního důvodu – z toho, co se zdá být mužem 20. století. Fotografie byla objevena v knize Lester Ray Peterson z roku 1974 The Great Cape Scott Story – příběh o historii kanadského regionu.

Co fascinovalo ty, kteří narazili na tuto fotografii, vypadá, že je to „surfař“, jak mu někteří říkali.

Má na sobě velmi pytlovité tričko a šortky s moderním větrem ošlehaným účesem a je zjevně v rozporu se všemi ostatními kolem sebe.

Bližší pohled na lidi kolem něj se zdá, že muž po jeho levici je svou přítomností naprosto ohromen.

Dále napravo se zdá, že žena ukazuje rukou na předpokládaného cestujícího v čase, což vede ke spekulacím, že muž nebyl na místě a mimo svůj čas.

Ve skutečnosti to téměř vypadá, jako by skočil přímo do scény, jak byla fotografie pořízena.

YouTuber Jamie D. Grant se ocitl v šílenství, když vzal knihu a narazil na záhadnou fotografii.

Ve videu na YouTube s názvem Time Travel proof found. Pravda nebo iluze? Říká: „Všimněte si skupin, jejich oblečení, jejich klobouků. Dokonce i to, jak sedí připraven na fotografii.

“Podívej se blíže.” Jeho hlava odhalena, vlasy, šortky. Muž nalevo nevěřícně zírá.

„Ukázal záhadný cestovatel nemožné a cestu časem?“ Co myslíš? ”

„Surfař“ se připojil k takzvanému „hipsterskému cestovateli v čase“, který se objevil na fotografii ze 40. let v módním smyslu, zdánlivě desetiletí před lidmi kolem sebe.

Jeden divák se k videu vyjádřil: „Díval jsem se na tuto knihu jako malé dítě a všiml jsem si tohoto obrázku; není to jen skutečné; ale v té době jsem cítil, že jeho oblečení je na tomto obrázku trochu vpřed, stále mám husí kůži “

Další osoba řekla: „Ten chlap vypadá na obrázku překvapeně.

„Zdá se, že to je z jiného časového období. Skvělé video.“

Ale jak někteří zdůraznili, „surfař“ se může zdát, že vyniká jako bolavý palec od zbytku davu, ale jeho oblečení může být velmi módní.

Jedna osoba komentující knihu na GoodReads.com zmínila článek v Post Gazette a řekla: 20. století.

„Tento článek říká, že je námořníci amerického námořnictva nosili již v roce 1913.“

„Jelikož ostatní chlapci na obrázku nosí šortky, řeknu, že není cestovatel v čase.“

„Kromě Billa a Teda by si cestující v čase mysleli, že by bylo nejlepší nosit tričko a šortky, když cestujete zpět v čase?“

V obou scénářích se všichni fyzici shodují, že je nemožné cestovat zpět v čase podle našeho současného chápání vesmíru a jeho zákonů.

Podle profesora Williama Hiscocka z Montanské státní univerzity můžeme pokročit s účinkem speciální relativity na dilataci času. Pohyb zpět je však slepá ulička.

Expert uvedl: „Cestování v čase do minulosti, které lidé obvykle považují za cestování v čase, je mnohem nejistějším návrhem.

„Existuje mnoho řešení Einsteinových rovnic obecné relativity, která člověku umožňují sledovat časovou osu, která by ho (nebo jeho) vedla k tomu, aby se setkal dříve (nebo s jeho babičkou).“

„Problémem je rozhodnout, zda tato řešení představují situace, které by mohly nastat ve skutečném vesmíru, nebo zda jde pouze o matematické zvláštnosti neslučitelné se známou fyzikou.“

Profesor zdůraznil, že žádný experiment nebo pozorování ve vesmíru nikdy nenaznačilo, že k takovému cestování časem dojde.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Stalo se

Lékaři nedokázali pochopit co vidí. Žena porodila neobvyklého novorozence

Jedna Američanka se rozhodla na TikToku sdílet něco opravdu zvláštního. Uživatelé internetu si v úžasu mnuli oči. Je těžké tomu uvěřit!

Dítě ženy se narodilo mnohem větší než průměrný novorozenec. V síti se objevila nahrávka, která se v tuto chvíli stala skutečným hitem. Musíte to prostě vidět!

Úžasné novorozené dítě

Narození ženy bylo opravdu neobvyklé. Lékaři byli šokováni. Nikdo něco takového nečekal. Americká žena porodila dítě o hmotnosti až 6,6 kg a délce 60 cm. Ihned po narození byl novorozenec poslán na JIP a strávil tam 11 dní. V nemocnici nebyly žádné šaty správné velikosti.

Uživatelé internetu byli tímto příběhem okamžitě potěšeni.

Video, které se objevilo na TikToku, bylo zhlédnuto více než 30 milionůkrát. Autor, který takovou odpověď viděl, se rozhodl zveřejnit další video.

Ukázalo se, že úžasný novorozenec je nyní pětiletý chlapec a váží 14 kg. Můj syn je zdravý a může být tvrdohlavý. Má rád baseball, americký fotbal a monster trucky.

Mnoho uživatelů TikToku začalo vtipkovat, že se chlapec narodil dospělému muži.

@shans1588

Our 14 1b .6oz baby boy. J is a healthy, stubborn and STRONG 5 year old who loves baseball, football and Monster Trucks. #fyp #bigbaby

♬ Proud of You – Five Times August

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Děsivé zprávy. Svět nemůže dovolit, aby se stalo toto!

Světová zdravotnická organizace se rozhodla upozornit na vážný problém, na kterém v současné době pracujeme. Jmenovitě existuje nerovnováha v distribuci vakcín mezi bohatými a chudými zeměmi. To by rozhodně nemělo být.

Tedros Adhanom je šokován, že to svět umožnil.

Nespravedlivá distribuce vakcín

Pandemie koronaviru pokračuje. Téměř každý den slyšíme o alarmujícím počtu infekcí a obětí. Vakcíny nám mají pomoci, ale ukázalo se, že ne každý dostane rovnoměrně.

„V DISTRIBUCI SVĚTOVÝCH VAKCÍN JSOU Šokující nevyváženosti.“ JEDEN ČTYŘI LIDÉ OČKOVALI CAVID-19 V ZEMÍCH S VYSOKÝM PŘÍJEMEM. JE TO JEDEN Z VÍCE NEŽ 500 LIDÍ V ZEMÍCH S NÍZKÝMI PŘÍJMY, “řekl WHO generální ředitel THOROS ADHANOM V PÁTEČNÍ KONFERENCI.

KDO je lídrem programu Covax. Jeho cílem je zásobit nejchudší země dostatkem vakcín. Doposud bylo do přibližně 100 zemí distribuováno až 38 milionů dávek. Plánují se však více než dvě miliardy.

„NADĚJÍME, ABY SEM TO V DUBNU A KVĚTNU PŘEKRYTÍ,“ říká TEDROS.

Již na začátku roku 2021 Tedros uvedl, že svět směřuje k „katastrofickému morálnímu selhání“ kvůli nespravedlivé distribuci vakcín proti koronavirům. Hromadění mezi bohatými národy nevyhnutelně prodlužuje pandemii.

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Zmražené tělo ženy s otevřenýma očima našla policie po 30 letech ve 30 stupních pod nulou. Najednou lékaři zjistili něco zvláštního

20. prosince 1980 vyletělo auto 19leté minnesotské rezidentky Jean Hilliardové ze silnice, když se vrátila domů od přítele.

Naštěstí nebyla vážně zraněna, uvedl The New York Times, ale venku byl ten den -30 ° C. Jin věděla, že kdyby ji někdo brzy nenašel, pravděpodobně by zmrzla. Po chvíli přemýšlení se rozhodla jít do nedalekého domu svého přítele.

Dům jejího přítele byl však dále, než si myslela, asi 3,5 kilometru od místa nehody. Vyčerpaný a ledový Jin sáhl jen pár stop před sebe, spadl do sněhu a ztratil vědomí. To se stalo 6 hodin předtím, než kamarádka našla její tvář ve sněhu.

Bylo 7 hodin ráno, když Wally Nelson šla do práce a našla ji zmrzlou ve sněhu.

Welley věděla, že Jean naléhavě potřebuje pomoc, ale protože její tělo bylo úplně zmrzlé, její přítel vložil Jeanovo tělo šikmo do auta. Jakmile byla Jean v autě, Welley spěchal do nemocnice.

Lékaři udělali maximum, ale byli skeptičtí, že Jean může být zachráněna.

Její kůže byla tak zmrzlá, že jí sestry nemohly dát nitroděložní linku a změřit její teplotu.

„Tělo bylo chladné a tvrdé, jako kus masa odebraného z hlubokého mrazu,“ říká doktor George Sather.

Jediné, co mohli udělat, bylo zabalit ji do elektrické deky a počkat.

Poté, co se tělo roztavilo za 2-3 hodiny, lékaři uslyšeli něco neočekávaného – tlukot srdce.

Jean začala pomalu, ale jistě dýchat, vykazovala známky života, ačkoli se nadechla jen několikrát za minutu.

Jin zázrakem vykazoval každou další hodinu další známky života.

Před uzdravením byla dlouhá cesta, ale Jin mířila správným směrem.

Plné zotavení
Jean měl tak silné omrzliny, že lékaři věřili, že bude muset amputovat obě nohy.

Jean strávila šest dní na jednotce intenzivní péče a poté byla převezena na hlavní oddělení. Po 49 dnech se konečně mohla vrátit domů. Až na pár jizev jí omrzliny úplně zmizely a nemusela si amputovat nohy ani prsty na nohou.

Jeanino úplné uzdravení bude trvat dlouho, ale její rychlé uzdravení je stále zázrak!

Každý má svůj vlastní termín. Sdílejte tento příběh, pokud také věříte v osud!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zajímavosti15 hodinami před

chlapec, který předpověděl koronavirovou katastrofu, předpověděl novou hrozbu, která se řítí na nás!

Abigya Anand, mladá astroložgka z Indie, která předpověděla pandemii koronavirů pro svět v létě roku 2019, hovořila o nové globální...

Zajímavosti20 hodinami před

6 divných věcí, které ženy dělají v koupelně, ale nikdy si to nikomu nepřiznají

Obecně se uznává, že pouze muži se v tomto duchu vyznačují nepořádkem atd., Ale žena by měla být vždy upravená...

Zajímavosti21 hodinami před

5 typů neobvyklého pohlavního styku, který vašemu protějšku zajistí 100% orgasmus!

Studovali jsme různé typy sexu, které mohou poskytnout živé emoce a vzrušující intimní zážitek. V našem výběru najdete jak moderní...

Horoskopy21 hodinami před

3 znamení zvěrokruhu, které byste neměli nikdy pustit do svého života

Proč někteří lidé spěchají, aby vám pomohli, když je to potřeba, zatímco jiní se vždy sladce usmívají, ale když jsou...

Bizardní21 hodinami před

ZEMĚDĚLEC nečekaně zemřel na kousnutí klíšťatem, ale to, co lékaři našli, je pak vyděsilo

Všechny druhy parazitů jsou nechutné, ale roztoči jsou z nich nejstrašnější. Neobcházejí ani lidi. Tito paraziti sající krev přenášejí nebezpečná...

Zajímavosti21 hodinami před

Zjistěte svůj osud podle roku narození. Tabulka je na 110% přesná!

Buddhisté věří, že duše se může narodit 9krát. To znamená, že tolikrát se na Zemi objevuje v lidské podobě. Charakteristikou...

Zajímavosti22 hodinami před

Lékař, který provedl přes 1200 potratů a teď celému světu ukazuje, jak k tomu dochází zevnitř.

Dr. Levantino ve svém životě provedl více než 1200 potratů. Ve spolupráci s novinářkou Leelou Rose vytvořil speciální web, kde...

Zajímavosti2 dny před

38 let, měli ženy schovanou tuto fotografii jako poklad. Důvod proč to udělali je děsivý!

Amanda Scarpinati je krásná mladá žena z New Yorku, která miluje život a své nespočetné přátele. Ale díky plastické chirurgii...

Bizardní2 dny před

Muž nosil na zádech přes 10 let tento pupínek. Když si ho nechal skalpelem proříznout, bude vám do breku..

Muž měl přes 10 let na zádech obrovský pupen, který se rozhodl odstranit. Ale když mu doktor začal rozřezávat pupen...

Zajímavosti2 dny před

Toto miminko po 20 měsících nepoznáte. To je opravdový zázrak!

Úzkostlivé očekávání je pocit, který tvrdohlavo doprovází těhotenství. Tolik problémů, testů a po 40 týdnech – vzrušující setkání s dítětem....

Oblíbené