Celebrity

Smutné zprávy! Oblíbená hvězda seriálu Dva a půl chlapa bojuje o životZ Hollywoodu dorazili smutné zprávy. Zdravotní stav oblíbené hvězdy populárního seriálu Dva a půl chlapa je mimořádně vážný. Hvězda seriálu utrpěla srdeční infarkt a musela být okamžitě hospitalizována v nemocnici.

Dva a půl chlapa (v originále Two and a Half Men) je americký televizní sítkem nominován na Cenu Emmy. Děj seriálu se soustřeďuje kolem svobodného, ​​život si užívajícího mládence Charlieho, jehož bezstarostný život je přerušen, když jeho čerstvě rozvedený bratr Alan se k němu nastěhuje spolu se synem Jakem.

Hvězda seriálu v úspěšném sitcomu Dva a půl chlapa, skončila kvůli velkým zdravotním problémům v nemocnici.

Co se stalo ?

Skončila v nemocnici a po několika dnech překonala infarkt. Na jednotce intenzivní péče si pobyla čtyři týdny. Nyní zůstává na oddělení dlouhodobě nemocných, je připojena na respirátor a podstupuje dialýzu.

Americká herečka Concha Ferrell (77) nedávno překonala infarkt. Její manžel Arnie Anderson pro portál uvedl, že hvězdu seriálu Dva a půl chlapa, v němž ztvárnila nezapomenutelnou postavu Bertu, hospitalizován v květnu poté, co se necítila dobře. Více než čtyři týdny strávila na Jednotce intenzivní péče, když u ní nastala zástava srdce, která trvala přibližně 10 minut.

Concha Ferrell (77), která byla v mládí kočka, měla podle portálu TMZ utrpět srdeční infarkt. Zprávu potvrdil hereččin manžel Arnie, který uvedl, že Concha byla hospitalizována již v květnu kvůli tomu, že se cítila být nemocná.

Hereččino onemocnění zřejmě souviselo s infekcí, kterou překonala na přelomu prosince a ledna. Po čtyřech týdnech na Jednotce intenzivní péče převezli seriálovou Bertu na oddělení dlouhodobé péče. Žalosti manžel dodal, že Ferrell překonala podle všeho infarkt, který měl trvat přibližně deset minut a aktuální potřebuje respirátor jakož i pravidelnou dialýzu.

Hereččin stav však má být stabilizovaný, a zároveň má být částečně při vědomí. Ferrell vnímá své okolí, ale nedokáže komunikovat ani mluvit. Manžel ji momentálně nemůže kvůli koronavírusovej pandemií v Americe navštěvovat na lůžku ao zdravotním stavu se dozvídá jen od sestřičky.

“Bude to dost dlouho trvat, než se zotaví. Je to všechno neurologické. Nemůžeme nic udělat, abychom proces urychlily. Jen doufáme v to nejlepší, “dodává smutně. Herečce přejeme brzké uzdravení.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Celebrity

Z brýlatého rošťáka vyrostl krasavec: Takto dnes vypadá Pepíček z Kameňáku

Fanoušci komedií Kameňák si zajisté pamatují CHLAPCE Pepíčka z rodiny hlavních hrdinů Novákových. Vždy měl k celému dění u nich v městečku co říct, nerad se učil a rodiče ho poučovali o slušném chování.

Ale z brýlatého chlapce vyrostl dívčí idol, který se změnil k nepoznání az fleku by mohl dělat modela.

Herec Tomáš Lipský se narodil do filmařské rodiny. Jeho dědeček byl Oldřich Lipský, který natočil například oblíbený film Šest medvědů s Cibulkou. Sám si první roli střihl ve snímku Mach a Šebestová a kouzelné sluchátko.

Jenže do povědomí diváků se dostal až po natočení komedie Kameňák. Jeho hlášky zlidověly a všichni si ho pamatovali jako syna učitelky a policistu, který školou jen tak tak přeplaval, ale byl velmi vtipný. Jenže jak plynul čas, filmový Pepíček rostl, až by ho dnes málokdo poznal.

Z nenápadného brýlatého kluka vyrostl opravdový fešák, který více než před kamerou stojí spíše za ní.

Rozhodl se pro studium Vyšší odborné školy filmové v Písku, obor kamera. Sami posuďte, že už to dávno není ten chlapec, co krásy moc nepobral.

Nyní se o něj dívky musí doslova bít a dá se říci, že se z něj stal opravdu pěkný chlap.

Jen se podívejte na Pepan, jaký z něj vyrostl kus chlapa.

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Pamatujete si 210-kilovou Sanny z vyvolených? Ztrácí se před očima a dále hubne!

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako hvězda druhé řady Sandra Bartošová. Žena, jejíž ve vile neřekl nikdo jinak než Sanny, vážila přes dvě stě kilo. Před pár lety ale šla do sebe, což se jí pořádně vyplatilo. Sandra se totiž změnila na nepoznání!

Když byla ve vile VyVolených, Sanny si s obezitou příliš nelámala hlavu a za své tělo se vůbec nestyděla. Nechávala se masírovat od ostatních soutěžících a vyváděla nahá před kamerou. Vypadalo to, že je nadmíru spokojená.

Brzy se ale dostavily velké zdravotní problémy, které Sandru donutily změnit svůj životní styl. A dnes už je z ní díky tomu úplně jiný člověk!

Zhubla téměř 100 kilogramů! A její život po úspěšném boji s nadváhou nabral zcela nový rozměr – zasnoubila se s partnerkou, se kterou je konečně opravdu šťastná a motivuje ji v jejím životě.

“Jsme spolu přibližně od začátku roku a protože si rozumíme, máme podobné zájmy, tak jsme se rozhodli pro zásnuby,” řekla Sandra Bartošová, kterou lidi znají z reality show VyVolení. Sanny ve vile hříchů vydržela jen 34 dní. Moc si neužila, zato na sebe upozornila tak, že ji mají mnozí dodnes v živé paměti.

Sandra se se svou partnerkou Kateřinou zasnoubila na konci července. “Věřím, že jednou dojdeme k tomu, že se vezmeme, nenazývejte duchovními to tedy registrovaným partnerstvím. Svatba je svatba, ale to zatím legislativa v Česku neumožňuje, ” pokračovala Sanny, která promluvila i o své váze.

“Z 210 kilogramů, které jsem vážila v soutěži, jsem dala svou váhu na 117 kilogramů. Jenže váha se mi aktuální zastavila a stagnuje, ” prozradila pro eXtra.cz Sandra.

Její cíl je dostat se na skvělých 100 kilogramů. A tím, že se jí podařilo skutečně shodit hodně ze své váhy, je inspirací pro druhé, kteří bojují stejně.

” Je to o kázni a hlavně o tom, že člověk chce něco změnit. Všem, kteří chtějí podobně shodit, držím palce, lehké to určitě není, ” dodala Sanny.

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Ondřej Buchtela prohrál boj s rakovinou: Před smrtí si dal vytetovat …

Mladý hokejista Ondřej Buchtela začátkem června šokoval fanoušky, když zveřejnil fotografii, na níž sedí na invalidním vozíku. Otevřeně přiznal, že bojuje s rakovinou . I přes velkému odhodlání nakonec zákeřné nemoci bohužel podlehl.

Českému hokejistovi Ondřejovi Buchtelovi pred pár týždňami diagnostikovali zhubný nádor na srdci. ,,V dvadsiatich rokoch “raka“ nečakáte, ale keď príde, tak neostáva nič iné než bojovať. Nie je čas ľutovať sa a pýtať sa, prečo práve ja, ale jednoducho bojovať,“ napísal vtedy na sociálnej sieti.

V jeho mene dokonca vznikla finančná zbierka, ktorá mala obrancovi pomôcť pri liečbe so zákernou chorobou. Nemalou sumou prispeli aj hokejisti Jaromír Jágr, Dominik Hašek či Juraj Valach. Na transparentnom účte sa má momentálne nachádzať 3,5 milióna českých korún (asi 133-tsíc eur).

Ondřej bol pripravený urobiť všetko preto, aby ťažký boj vyhral. O to viac fanúšikov zarmútila smutná správa o jeho smrti. Ešte pred zhoršením sa jeho zdravotného stavu si dal hokejista vytetovať slovné spojenie v znení: ,,Zomri a povstaň.“

Práve toto motto inšpirovalo Buchtelovu priateľku Aničku. ,,Navždy v našich srdciach. Milujem Ťa. Nebojte sa o neho, povstane na večnosti,“ odkázala jeho priaznivcom, ktorí ho počas náročných týždňov intenzívne podporovali.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Nezařazené3 dny před

Kvůli koroně se doporučuje dovolená v Česku a na Slovensku: Nastal ale jiný problém!

V posledních měsících posloucháme ze všech stran jen jediné – pokud možno nejezděte do zahraničí a upřednostněte letos raději domácí...

Nezařazené3 dny před

Děsivé videa z dovolené! Ničivé bouře v Chorvatsku: Sem raději nejezděte!

Chorvatsko se stává tento rok na seznamu dovolenkových destinací absolutním favoritem. Důvodem je nemožnost vycestovat do exotičtějších zemí z důvodu...

Nezařazené3 dny před

VAROVÁNÍ: Zákazníci v ČR jsou šokováni: Tyto oblíbené produkty Kaufland stáhl z pultů!

Kaufland patří k nejoblíbenějším obchodním řetězcům v Česku a také na Slovensku, ale nyní pro své zákazníky připravil nepříjemné překvapení....

Nezařazené3 dny před

Tato kombinace vyplaví všechny toxiny a dokonale pročistí vaše střeva

Povídání o funkcích střev, zácpě, průjmu, či jiných choulostivých onemocněních způsobených zanedbáním zdraví, rozhodně není příjemné. To však neznamená, že...

Nezařazené3 dny před

Co odhalí noha o vaší štítné žláze, cukrovce, cévách či nervech

Věděli jste, že vaše noha dokáže odhalit téměř vše, co potřebujete vědět o vašem celkovém zdraví? Dokonce se tomu věnuje...

Nezařazené4 dny před

Toto je ten nejlepší svatební tanec jaký jste kdy viděli! Počkejte, co se stane, když se změní hudba!

Když Paquito přivezli do útulku pro psy El Arca Animal Partido de Mar Chiquita v Argentině, jeho zaměstnanců informovali, že...

Nezařazené4 dny před

Toto se stane s vaším tělem, když budete konzumovat pravidelně masový vývar. Z těchto zjištění spadnete ze židle!

Dnes se setkáváme s takovým vzácným pokrmem jako je masový vývar. Obyčejně se připravuje vývarem z kuřecích nohou, nebo při...

Nezařazené4 dny před

Ukradli její dětství: Tato holčička vyhrála jednu soutěž krásy za druhou. Neuvěříte jako dnes vypadá.

Po celém světě se konají ty nejrůznější soutěže krásy. O nejkrásnější maminku, fitness lektorku a v neposlední řadě o nejkrásnější...

Zajímavosti7 dny před

Toto je 7 důvodů, proč muži po 30-tce začnou podvádět své ženy. Zabraňte tomu!

Zjištění, že vám byl partner nevěrný, dokáže váš život převrátit vzhůru nohama. Záleží na každém jedinci, jak se dokáže s nevěrou...

Video7 dny před

Chlapec několik měsíců hledal svého zaběhlého psa. Jeho matka stačila zachytit na video dojemný okamžik, když pejska našli!

Už se zdálo, že ztracený pes se k chlapci nikdy nevrátí. Nakonec se ukázal a byl to velmi dojemný okamžik....

Oblíbené