Zajímavosti

“Smrt přichází ze střev a moderní medicína léčí pouze příznaky chorob”, říká bývalá uznávaná biochemička s více než 45-letou praxíLidová léčitelka Marwa Khanyan, původně biochemička, má z praxe 45 leté odborné zkušenosti. Tato uznávaná biochemička věří, že za všechny zdánlivě nevyléčitelné nemoci, jako jsou rakovina, cukrovka, vysoký krevní tlak si zodpovídáme my sami. Ptáte se jak? Tak čtěte dál …

Očista od toxinů

Podle Marwa je základem medicínských teorií biochemie. Biochemie studuje metabolismus, který je zase základem všech procesů v našem těle. Marwa biochemii slaví ve všech svých přednáškách. Věří, že biochemii by měl znát každý rozumný člověk, tak jako základy matematiky, či fyziky. Jelikož ji však neznají, nerozumějí ani tomu, co dělají špatně.

Všechny biochemické objevy podle Marwa leží v laboratořích, což je fatální chybou. Tvrdí, že lidé by se měli naučit stavět svůj životní styl na materiálech, které jsou pro tento účel vyvinuté. Jednoduše řečeno – měli bychom jíst to, co nám dala příroda.

“Moderní medicína léčí pouze příznaky” , přesvědčuje své příznivce Marwa . O své teorií píše v knize Environmentální medicína: Cesta budoucí civilizace. V knize mluví například o tom, že žádný lékař neřekne ženě nemocné na rakovinu prsu možný původ z minulosti. Pokud měla jako dítě častou anginu pectoris, viník je odhalen. Podle autorky knihy bychom měli myslet a analyzovat mnoho dětských nemocí, které jsou s největší pravděpodobností příčinou našich pozdějších starostí.

Nemoci jdou ze střeva

“Smrt přichází ze střeva”, ohání se Marwa s argumentem, že kdyby lidé více praktikovali očistu střev, žili by déle zdraví a spokojeni. Čím je totiž člověk starší, tím větší nečistoty se ve střevě hromadí. Odmítá tvrzení, že proplachem střev si lidé mohou zničit střevní mikroflóru. Podle ní je možné zničit mikroflóru, ale jen tu patogenní, hnilobou. Podle ní i moderní medicína nabízí řadu prostředků k tomu určených a jsou bezpečné.

Dobré a špatné jídlo

Jídlo bylo kdysi podle Marwa pro člověka velkým požehnáním. V současnosti se však o zdravých potravinách ani nedá mluvit. ” Dnes je jídlo velké zlo. Je to trestný čin “, rozhořčuje se Marwa . Děti ve školkách jsou často nemocné, protože nedostávají plnohodnotné potraviny. Například ve Švýcarsku dostávají děti saláty, ovoce, či čaj s medem. Léčitelka je přesvědčena, že všechno zlo civilizačních chorob je spojeno s nekvalitní stravou. Podle ní bychom měli jíst co nejvíce potravin v syrovém stavu – především ovoce a zeleninu.

Ať už je pravda kdekoliv, zkušená Marwa má pravdu přinejmenším v tom, že naše střeva zanášíme jedy a toxiny z kupovaných potravin, které jsou doslova vyrobeny z umělých éček, barviv a různých tělu nevlastních látek.

Nezapomeňte článek sdílet i s vašimi přáteli na facebooku!Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video3 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti3 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video3 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti3 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor3 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video3 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti3 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video3 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti3 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy3 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené