Zdraví

Skutečný příběh: Muž se díky medu a bylinkám vyléčil z rakoviny a šokoval tím všech lékařů …Toto je skutečný, úžasný a inspirující příběh! Tento muž Vyléčil sám sebe z nejnebezpečnějšího typu rakoviny – rakoviny plic!

Toto je jeho příběh: před 13. lety řekli chorvatští doktoři tomuto muži – Ante Kreischa, že má rakovinu plic v pokoročilom stádiu a nedá se již léčit.

Měl si dát věci do pořádku a připravit se na smrt. Není jasné jak přišel na nápad zkusit místní surový med s bylinkami, ale udělal tak a úplně se zotavil. Měli byste vědět, že není známo přesné složení, které použil. Ten zůstává záhadou, ale žena z okolí Bosny zveřejnila svůj lék na rakovinu – medově -zázvorový recept, který můžete najít na konci tohoto článku. Možná byl jeho inspirací. Zdá se, že východní Evropané jsou otevřenější léčení chorob přirozeně bez medicínských autorit a jejich postupů léčby.

Ante Kresich řekl: ” V dubnu jsem odešel z nemocnice a už v létě byl ze mě nový člověk. Když jsem přišel na kontrolu k mému doktorovi, ten nechtěl věřit, že ještě žiju a také neohnuli uvěřit výsledkům vyšetření, které následovaly. ”

A hádejte co? Budete šokováni, když vám řekneme, že vyšetření a testy ukázaly, že rakovina zcela zmizela. Anteho život od ej doby dostal novou perspektivu. Jeho neočekávané setkání se smrtí ho požehnali v mnoho směrech. Kdybyste ho potkali dnes, nikdy byste neřekli, že byl obětí smrtící rakoviny. A dnes Ante překypuje energií a sebevědomím, jistý si svou medovou léčbou rakoviny. Faktem je, že ji konzultoval s lidmi z celého světa, kteří ho vyhledali hořící nedočkavostí dozvědět se o jeho léku více a hlavně jak by mohl pomoci jim. Nyní je dokonce včelařům.

Poznámka: měli byste vědět, že Ante tvrdí, že má stohy dokumentace, snad dost na potlačení skeptických hlasů, oslnění zvědavých hledačů a poskytnutí solidní naděje pacientům bojujících s rakovinou hledající holistickou, nepříliš drahou, nekonvenční léčbu rakoviny, která by fungovala.

NA MEDOVO– zázvorový RECEPT POTŘEBUJEME:
– med

– zázvor (2 velké organické kořeny zázvoru, nasekané)

POSTUP :

Stačí jen smíchat tyto dvě ingredience a směs nalít do zavařovací sklenice a konzumovat 1 polévkovou lžíci 3 – 4 krát denně. Musíte použít dřevěnou nebo umělou lžíci, ne kovovou.

ÚČINKY MEDU NA LIDSKÉ ZDRAVÍ

– má bakteriocidní účinky , odebírá bakteriálním buňkám vodu, která je nezbytná pro jejich existenci,

– pomáhá tak při infekčních choreniach dýchacích cest

– při ošetřování popálenin a vředových chorob kůže,

– uvolňuje hleny (zejména med z jehličnatých stromů),

– využívá se při léčbě kašle,

– zlepšuje c huť do jídla,

– podporuje tvorbu červených krvinek a tak pomáhá při léčbě chudokrevnosti,

– jeho hepatoprotektivní účinek pomáhá snižovat cholesterol

– podporuje tvorbu žluči , tím je prospěšný pro správnou funkci detoxikačních procesů,

– pomáhá při nespavosti a únavě – pohár vody oslazený lžící medu je výborný uspávací prostředek a pomáhá člověku znovu usnout po přerušení spánku,

– pomáhá při chorobách srdce a kardiovaskulárního systému tím, že snižuje krevní tlak a chrání srdeční sval,

– působí léčivě při onemocněních ledvin a močových cest,

– urychluje spalování alkoholu,

– zpomaluje stárnutí,

– podporuje regenerační procesy, obnovu buněk sliznic

– má antioxidační účinky (obsahuje rostlinná barviva – karotenoidy, flavonoidy a vitamíny)

MED – HISTORIE A VĚDA

Mohu vám položit otázku?

Věděli jste, že jeskynní malby z doby kamenné dokazují, že med byl použit k léčení již před 8000 lety?

Přesně tak, a 5000 let stará tradiční, holistická léčebná metoda Ayurvéda (slovo ze sanskrtu, znamenající “věda života”) označuje surový med jako “nektar života” a klasifikuje ho do osmi různých typů, z něhož každý má vlastní jedinečné léčící vlastnosti.

Článek “Med může pomoci v boji s rakovinou”, publikovaný v prosinci 2004 v BBC News tvrdí: “Tým ze Záhřebské univerzity v Chorvatsku zjistil množství produktů včel zastavujících růst nebo šíření tumorů u myší.

Takže, co myslíte? Možná byli Chorvati ohromeni Kresichovou medově léčbou a tak ji prozkoumali zblízka. A skupina výzkumníků zveřejnila v Žurnály vědy jídla a agrikultúry, že na lidských pacientů s rakovinou budou mít tyto produkty také podobné účinky. Samozřejmě doporučují, aby byl med používán ve spojení s toxickou chemoterapií. Oni nikdy úplně neuhnou z chodníčku velkého farmaceutického průmyslu. To by mohlo poškodit jejich kariéru.

Studie výzkumníků vedená doktorem NaDoma Orsolicom dospěla k závěru, že produkty včely medonosné by mohly být cenným nástrojem pro kontrolu růstu tumoru! Objevili, že příjem produktů včely medonosné může být výhodný pokud jde o prevenci rakoviny a její metastáz. Mimochodem metastázy nebo druhotná rakovina jsou často způsobeny chemo a radiací. A jak jsme již zmínili, jedna žena z Bosny byla úspěšná v poražení rakoviny stejně se směsí připravenou z medu a zázvoru. Ona svůj recept sdílela v naději, že pomůže i jiným lidem. Opravdu doufáme, že pokládáte tento článek užitečný a nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou. Děkujeme vám a mějte se dobře!

Upozornění: Tento článek v žádném případě nenahrazuje konzultaci ani vyšetření lékařem ve zdravotnickém zařízení.

Pokud se vám článek líbil, podělte se o něj se svými přáteli! Přejeme hezký den.

Zdroj: healthylifetricksPokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zajímavosti

Po dobu 8 měsíců tato 18letá dívka jedla jen 3 jablka denně. Takto vypadala o rok později později.

Ekologie života: Toho večera se maminka rozhodla vzít svou dceru nakupovat, aby si odpočinula. Pak nemohla ani tušit, že právě v tu chvíli se život Victoire promění ve skutečnou noční můru …

Victoire Mason Doxer z Francie, 18 let. Dívka tvrdě studuje, dokončuje bakalářský titul. Toho večera se moje matka rozhodla vzít svou dceru nakupovat, aby si odpočinula. Pak nemohla ani tušit, že právě v tu chvíli se život Victoire promění ve skutečnou noční můru.

Krásná dívka v nákupním centru si všimla prestižní modelingové agentury. Victoire vždy snila o tom, že se bude podílet na politice, ale šance, o které sní jakákoli dívka v jejích dospívajících letech, nemohla selhat a přilákat mladého studenta.

Victoire již brzy udělala první kroky v kariéře modelky. Od toho dne se její život začal měnit v peklo.

Dívka se cítila prostě ztracená v divoké džungli modelingového průmyslu, kde vládla nezdravá hubenost.

“Nikdo mi to neřekl: musíš zhubnout.” Řekli mi: v září máme týden módy, velikost oblečení 32-34 – musíte se do toho vejít. “

Za dva měsíce musel student zhubnout asi deset kilogramů. Strava? Tři jablka denně. Soda – cítíte se plní. Jezte plátek kuřete nebo ryby jednou týdně.

Strategie modelování fungovala! Victoire s výškou 1,78 vážil 47 kg a svítil na přehlídkových molech v Paříži, Miláně a New Yorku.

Dívka pracovala s tak slavnými značkami jako Alexander McQueen a Miu Miu, postupně se stala velmi populární a vstoupila do dvaceti nejlepších modelů.

Ale za tím vším byla krutá pravda. Victoire trpěla„Zdálo se, že nemám žádný puls, ztrácel jsem vlasy a menstruace se zastavila.“

Dívka s hrůzou vzpomíná, jak pravidelně omdlela po módních přehlídkách.

Nejhorší je, že všechny fotografie modelů jsou zpracovávány ve Photoshopu:

“Vždy mi dávali tváře, lícní kosti,” říká Victoire. – Modelky, které pro ně stále pracují, řeknou, že lžu – chtějí se věnovat kariéře, takže nic neříkají. Aby se vyhnuli podezření z tisku, jedí před novináři hamburgery a poté, když jsou vypnuty kamery, utíkají na toaletu, kde zvracejí. “ anorexii:

Jako dospělá si Victoire uvědomila, že se už jako osoba ztratila. Stala se velmi osamělou. Dívka upadla do hluboké deprese a viděla z ní jen jednu cestu. Po 8 měsících modelování se pokusila o sebevraždu.

“Nikdo to nechápal.” Všichni říkali „ano, váš život je snem každého!“ Ale nikdy jsem nebyl tak nešťastný, “říká Victoire.

Nakonec se dívka rozhodla porušit smlouvu a ukončit kariéru modelky.

Nedávno 23letá Francouzka napsala knihu s názvem Always Not Thin Enough. Model’s Diary “, ve kterém pravdivě popsala všechno: krutou stravu, hrozné parametry, designéry, pro které je žena jen předmětem sexuálního hladu. “Karl Lagerfeld říká: Obleky Chanel nejsou vhodné pro ženy s prsy.” Ale žena by měla mít od přírody prsa! Proč prostě nešijí to, co se hodí ženám! “

Příběh Victoire dokonce inspiroval vládu k přijetí zákona zakazujícího příliš přísné parametry modelu.

„Uteč, pokud někdo říká, že potřebuješ zhubnout!“ – rada, kterou by zkušená modelka ráda poskytla všem mladým dívkám, které sní o molu.

Nyní se Victoire vrací do formy, nosí velikost 38 a začíná divadelní kariéru. Je jen jednou z mála modelek, které se odvážily říci lidem celou pravdu ukrytou v zákulisí modelingového průmyslu.

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

Nejúčinnější domácí repelent na komáry a klíšťata. Stačí dvě věci a jste chráněni na dlouhou dobu

Léto je nejkrásnějším obdobím v roce, ale dlouhé teplé letní odpoledne nám vědí znepříjemnit komáři a klíšťata. Pokud se během horkých dnů rádi vyberete do lesa – trochu se zchladit, ale po příchodu domů zjistíte, že jste si s sebou přinesli kleště, určitě vám to pokazí celý den.

Vpich klíštěte může být opravdu nebezpečný a může způsobit opravdu vážné zdravotní problémy. Právě to je jedním z důvodů, proč jsme si pro vás připravili Účinný recept na domácí repelent, který funguje proti klíšťatům a komárům.

Hlavními ingredienciemi do tohoto domácího repelentu jsou:

150 ml Alpy,
20 hřebíčku.

Alpu si jako první přelijeme do nádoby, která je uzavřena rozprašovačem. Do tekutiny přidám hřebíček a tuto směs nechám louhovat pár dní. Během louhování ji mějte odloženou v chladničce. Po pár dnech změní alpa barvu na hnědou a tak tento Repent není vhodné při používání stříkat přímo na oblečení. Když bude alpa sépiových barvy, repelent můžete začít používat. Hřebíček tam klidně nechte, aby byl repelent co nejúčinnější.

Kromě toho, že tento sprej můžete využívat jako repelent, pokud jej držíte v lednici, v horkých letních dnech vám poslouží i jako příjemný osvěžující sprej.

Pokračovat ve čtení

Zdraví

Nemoc několikanásobně rychlejší než rakovina nemoc, která dokáže zničit celé tělo! Příznaky se mohou objevit až 5 let před diagnózou!

Každý ví, že každý, kdo má rakovinu, má vysokou šanci, že nebude žít měsíce nebo roky. Existuje však další nemoc, která vyžaduje více obětí než rakovina a jejíž příznaky se objevují 5 let před jejím výskytem, ​​což osobu varuje před nebezpečím.

Toto onemocnění není nic jiného než idiopatická plicní fibróza, která, i když je vzácná, je stále častější a postihuje hlavně muže.

Toto onemocnění je způsobeno zánětem způsobeným látkou, která se vyvíjí v plicní tkáni, přesně mezi vzduchovými vaky a kapilárami. To má za následek akumulaci pojivové tkáně a menší a menší plochu dýchacího povrchu v plicích.

Je registrována jako velmi závažné onemocnění, protože je nevyléčitelná a konkrétní příčina není známa, existuje pouze podezření, že mohou existovat určité nebezpečné účinky na životní prostředí.

1. Obtížné dýchání

Jedná se o jeden z nejznámějších příznaků onemocnění, který se může vyvinout při sportu, fyzické práci, ale také když člověk jen leží nebo sedí.

2. Silný kašel

Těžký suchý kašel, který trvá déle než 8 týdnů, může být známkou plicní fibrózy, zvláště pokud kašel vykazuje dokonce silnou bolest na hrudi a bolest svalů.

3. Únava

Protože plíce nemohou správně fungovat, tělo nedostává dostatek kyslíku, takže se vyvíjí únava, stres se stává stresujícím a noci jsou plné rotace a nespavosti.

4. Hubnutí

Protože tělo pacienta vynakládá více energie na trávení, v průběhu času ztrácí váhu.

5. Hippokratovy nehty

Hřebíky tohoto tvaru jasně naznačují některá onemocnění dýchacích cest, když plíce nejsou schopny správně fungovat, což má za následek nedostatek kyslíku v končetinách.

6. Bolesti svalů a kloubů

To je často způsobeno silným kašlem v důsledku plicní fibrózy. Mnoho pacientů uvedlo podobné stížnosti.

7. Otok

Pokud dojde k potížím s dýchacím systémem, je ovlivněna také cirkulace a mohou se objevit edematózní problémy. I v tomto případě musíte rychle navštívit lékaře.

Zdroj: filantropikum.com

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video12 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti12 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video12 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti12 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor12 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video12 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti12 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video12 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti12 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy12 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené