Celebrity

Skandál! Největší potupu Ivany Gottové v životě, takový TRAPAS nečekala ani v nejhorším snu!Ačkoli bývalá zdravotní sestra Ivana Gottová nebyla všem sympatická, Karla Gotta si dokázala získat do té míry, až se nakonec jako první a jediná žena dostala klíče od vily Bertramka a nakonec se z ní stala i paní Gottová.

Ať už byla Ivana jakákoliv, určitě se jí nedá uorieť, že se o Karla Gotta starala do posledních chvil. Ale tak to bylo od počátku jejich vztahu. Když Karel Gott slavil své 64. narozeniny, Ivana mi zachránila život. Jako bývalá zdravotní sestra hned rozpoznala, že jde o lehčí mozkovou příhodu, a dokud přijela záchranka, dokázala mu podat první pomoc, a takto mu zachránila život už před lety. Napkon, i dávné Gottovy kamarádky svorně tvrdí, že nebýt Ivany, Karel Gott by mezi námi nebyl.

A když si nakonec Karel Gott založil s Ivanou rodinu a narodili se jim dvě dcerky, stal se příkladným manželem a otcem. Věnoval se nejen dcerka, ale všemožně podporoval i svou manželku.

Ivana se totiž zpočátku nehodlala spokojit pouze s úlohou manželky slavného Karla Gotta. I sama toužila udělat kariéru v showbyznysu. To ale asi nebyl nejlepší nápad, neboť přestože by Ivana byla i velmi talentovaná, vždy by narážela na podezření, že její cestičku k úspěchu vydláždil slavný manžel.

A tak, přestože se Ivana snažila uplatnit jako moderátorka šoubiznisovej relace Top Star, zda se pokúšaka účinkoval v muzikálu, nesetkalo se to s příliš pozitivní odezvou a všude se hledali jen chyby.

Ať Ivana dělala cokoliv, většinou se na ni snesla sprška kritiky. A například toto na Bertramce asi neoslavovali! Manželka zpěváka Karla Gotta († 80) Ivana (43) zažila před čtyřmi lety asi největší potupu ve svém životě.

Ivana Gottová (43) se totiž dostala do nominace hudebních katastrof ‘za rok 2014 s videoklipem nové verze písničky Být stále mladý, která byla její narozeninovým dárkem pro svého muže k jeho když v tom 75. narozeninám.

Nominace anticen Zlatý David zveřejnili pořadatelé soutěže. “Ta píseň je krásným dojemným dárkem k mým narozeninám a tento pocit mi nikdo nevezme,” reagoval na nominaci své ženy v kategorii videoklip Gott s tím, že více to komentovat nechce. Vdedajšia moderátorka VIP zpráv natočila písničku s oběma svými dcerami Charlottkou (13) a Nellinkou (11) v aranžmá dlouholetého kamaráda Michala Davida.

Ivana Gottová byla ve videoklipu oblečená například do trička s potiskem ženského těla nebo se šátkem na hlavě. S prachovkou v ruce jakoby uklízečka oprašuje mistrovy obrazy, ale i ocenění, která za svou naopak skvělou pěveckou kariéru zpěvák získal.

Pořadatelé anticen Zlatý David prohlašovali celkem pět kategorií (nejhorší zpěvák, zpěvačka, kapela, videoklip a “průšvih” roku). Hlasující internetoví fanoušci Gottovy jakože vtipné scény v klipu zřejmě ale vůbec neocenili. Později se Ivana ale stáhla do pozadí a začala se věnovat rodině a rodinné firmě s Karlem Gottem.

Ve druhé polovině roku 2015 Karlu Gottovi diagnostikovali rakovinu lymfatických uzlin, a na Ivanu spadly zcela jiné povinnosti. Na její ramenou zůstala péči o rodinu, o agenturu, kterou měli spolu s Karlem Gottem, ale zejména o těžce nemocného manžela … Na jednu, byť velmi šikovnou ženu, toho bylo víc, než dost …Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Celebrity

Světoznámá herečka měla kritickou nehodu. Auto bylo rozptýlené po celé silnici

55letá americká televizní hvězda Heather Locklear ztratila kontrolu nad svým Porsche a vletěla do příkopu. V její krvi nebyly nalezeny žádné známky drog ani alkoholu.

Herečka byla převezena do nemocnice se značnými zraněními.

Společnost Locklear se v poslední době vyhýbá jakékoli publicitě.

V roce 2008 byla herečka zatčena za řízení pod vlivem chemikálií, ale Locklear brzy obvinění zrušil. A v roce 2012 zavolala sestra herečky sanitku s tím, že Heather užila velkou dávku drog a vypila alkohol.

Na začátku roku 2017 podle legendy hvězda popáté šla na kliniku, aby se zbavila drogové závislosti.

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Šokující zpráva veřejnosti: Zemřel velmi oblíbený člen známé kapely!

Narozený basista György Szappanos zemřel – jeden z hudebníkových přátel, skvělý bubeník Gergő Borlai, dal veřejnosti šokující zprávu.

Hudebník, který zemřel ve věku 55 let, se během školních let naučil hrát na klavír a na kytaru. O druhou se začal více zajímat, když získal svou první basovou kytaru Jolanu.

Nastoupil na hudební školu, kde začal studovat hudbu a hudební teorii jako student jazzového kytaristy Györgyho Töröka. Tehdy začala jeho vášeň pro jazz, který od té doby považuje za nejinspirativnější a nevyčerpatelný žánr – i když se nepovažuje za jazzového hudebníka v klasickém smyslu. Byl přijat na konzervatoř, kde v té době neexistoval žádný obor pro basovou kytaru – proto si jako nástroj vybral kontrabas, ale poté se vrátil na basovou kytaru.

Na začátku své kariéry hrál György Szappanos v orchestru Gyula Babos, poté posílil mimo jiné Tatra Band a Boom-Boom Ensemble. Legendární válečný soubor byl založen s Tamásem Mohaiem a Bertalanem Hirlemannem, za které obdrželi cenu eMeRTon. Hrál téměř se všemi herci maďarského jazzového života.

V roce 2003 založil vlastní jazzrockovou kapelu „Full Playback“. Už téměř deset let hrají s pianistou Jánosem Nagyem v různých formacích. Hrál také na basovou kytaru v současné loutkové opeře Jánose Nagyho Opat, která prokázala jeho rozmanitost a znalost žánrových hranic. Dvakrát byl jmenován basistou roku.

Nedávno to byl Free Style Chamber Orchestra, Tumba Y Quema, Tóth Sándor Quintet, Gergely Pálinkás a jeho orchestr. hrál v kapelách zvaných Libido a také učil hudbu.

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Odpadnete! Dara Rolins má dvojnici: Lidé ji přirovnávají k této ženě

Dara Rolins se i po mnoha letech strávených ve světě showbyznysu stále těší obrovské přízni. Svědčí o tom i fakt, že na sociálních sítích ji sleduje přibližně půl milionu fanoušků, a takovým číslem se může pochlubit skutečně jen málokdo.

Nejnovější záběry dokazují, že krásce se podařilo zastavit čas a najít recept na věčné mládí.

V poslední době se populární blondýnka zřejmě rozhodla, že všem nepřejícím vytře zrak, ukazuje se totiž v neuvěřitelných pózách.

Nedávno tak všech ohromila dokonalým vzhledem, kterým ozdobila titulku známého českého časopisu.

Je to Dara nebo Fanny Lu? Vždyť vypadají jako dvojčata! V rodné Kolumbii se živí stejně zpěvem a skládáním úspěšných songů. Dokonce mají stejný věk, 45 let. To je neuvěřitelné!

Zpěvačka však ani zdaleka nekončí a nadále dokazuje, že se v ní skrývá mnohem více, než jsme vůbec tušili.

Dare se podařilo zastavit ručičky na hodinkách a slovo stárnutí pro ni evidentně vůbec nic neznamená.

Navíc při pohledu na ni lidem neunikl fakt, že naše oblíbená hudebnice nápadně připomíná světoznámou zpěvačku Fanny Lu.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video12 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti12 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video12 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti12 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor12 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video12 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti12 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video12 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti12 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy12 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené