Celebrity

Skandál! Největší potupu Ivany Gottové v životě, takový TRAPAS nečekala ani v nejhorším snu!Ačkoli bývalá zdravotní sestra Ivana Gottová nebyla všem sympatická, Karla Gotta si dokázala získat do té míry, až se nakonec jako první a jediná žena dostala klíče od vily Bertramka a nakonec se z ní stala i paní Gottová.

Ať už byla Ivana jakákoliv, určitě se jí nedá uorieť, že se o Karla Gotta starala do posledních chvil. Ale tak to bylo od počátku jejich vztahu. Když Karel Gott slavil své 64. narozeniny, Ivana mi zachránila život. Jako bývalá zdravotní sestra hned rozpoznala, že jde o lehčí mozkovou příhodu, a dokud přijela záchranka, dokázala mu podat první pomoc, a takto mu zachránila život už před lety. Napkon, i dávné Gottovy kamarádky svorně tvrdí, že nebýt Ivany, Karel Gott by mezi námi nebyl.

A když si nakonec Karel Gott založil s Ivanou rodinu a narodili se jim dvě dcerky, stal se příkladným manželem a otcem. Věnoval se nejen dcerka, ale všemožně podporoval i svou manželku.

Ivana se totiž zpočátku nehodlala spokojit pouze s úlohou manželky slavného Karla Gotta. I sama toužila udělat kariéru v showbyznysu. To ale asi nebyl nejlepší nápad, neboť přestože by Ivana byla i velmi talentovaná, vždy by narážela na podezření, že její cestičku k úspěchu vydláždil slavný manžel.

A tak, přestože se Ivana snažila uplatnit jako moderátorka šoubiznisovej relace Top Star, zda se pokúšaka účinkoval v muzikálu, nesetkalo se to s příliš pozitivní odezvou a všude se hledali jen chyby.

Ať Ivana dělala cokoliv, většinou se na ni snesla sprška kritiky. A například toto na Bertramce asi neoslavovali! Manželka zpěváka Karla Gotta († 80) Ivana (43) zažila před čtyřmi lety asi největší potupu ve svém životě.

Ivana Gottová (43) se totiž dostala do nominace hudebních katastrof ‘za rok 2014 s videoklipem nové verze písničky Být stále mladý, která byla její narozeninovým dárkem pro svého muže k jeho když v tom 75. narozeninám.

Nominace anticen Zlatý David zveřejnili pořadatelé soutěže. “Ta píseň je krásným dojemným dárkem k mým narozeninám a tento pocit mi nikdo nevezme,” reagoval na nominaci své ženy v kategorii videoklip Gott s tím, že více to komentovat nechce. Vdedajšia moderátorka VIP zpráv natočila písničku s oběma svými dcerami Charlottkou (13) a Nellinkou (11) v aranžmá dlouholetého kamaráda Michala Davida.

Ivana Gottová byla ve videoklipu oblečená například do trička s potiskem ženského těla nebo se šátkem na hlavě. S prachovkou v ruce jakoby uklízečka oprašuje mistrovy obrazy, ale i ocenění, která za svou naopak skvělou pěveckou kariéru zpěvák získal.

Pořadatelé anticen Zlatý David prohlašovali celkem pět kategorií (nejhorší zpěvák, zpěvačka, kapela, videoklip a “průšvih” roku). Hlasující internetoví fanoušci Gottovy jakože vtipné scény v klipu zřejmě ale vůbec neocenili. Později se Ivana ale stáhla do pozadí a začala se věnovat rodině a rodinné firmě s Karlem Gottem.

Ve druhé polovině roku 2015 Karlu Gottovi diagnostikovali rakovinu lymfatických uzlin, a na Ivanu spadly zcela jiné povinnosti. Na její ramenou zůstala péči o rodinu, o agenturu, kterou měli spolu s Karlem Gottem, ale zejména o těžce nemocného manžela … Na jednu, byť velmi šikovnou ženu, toho bylo víc, než dost …Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Celebrity

Smutné zprávy! ZEMŘEL známý komik: Jeho videa obletěly celý svět!

Ze světa zábavního průmyslu dorazila smutná zpráva. Ve věku 65 let odešel na věčný odpočinek známý komik, jehož videa se staly legendárními a obletěly celý svět. Španěl si získal širokou základnu fanoušků díky svému mimořádně nakažlivá smíchu.

65-letý komik a španělský herec Juan Joya Borja, který proslul jako El Risitas bohužel zemřel . Smutnou zprávu přinesl deník La Vanguardia. Celý svět přitom obletělo legendární video, na kterém El Risitas v rozhovoru v TV programu Rato Coloraos vyprávěl, jak házel do moře kuchyňské pánve, když pracoval v mládí v jedné z plážových restaurací.

Komik se přitom zalyká smíchy a vážnou tvář nedokáže udržet nikdo ve studiu. Tento počin z roku 2007 se postupně proslavil ve všech koutech světa a brzy se začaly vyrábět i parodie se změněnými titulky. I na Slovensku se objevilo Risitasovo video v roce 2015 se upravenými titulky, kterými parodovali kauzu Váhostav.

Komik měl však zdravotní kardiovaskulární problémy, které vedly až k amputací nohy. Po tom, jak se informace o jeho potížích dostali k veřejnosti, se podařilo vysbírat tisíce eur na pomoc. Herec nakonec zemřel v domácí nemocnici v Seville, kde se i narodil.

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Filmový svět v slzách: 1. května zemřela oblíbená oscarová herečka!

Olympia Dukakis se narodila řeckým přistěhovalcům v americkém Massachusetts, přičemž dlouhá léta strávila především na divadelních prknech nejen jako herečka, ale také režisérka. Na filmovém plátně se nejprve objevovala jen sporadicky, ale mimořádný úspěch zaznamenala až snímkem Pod vlivem úplňku po boku Cher, za kterou si odnesla prestižní ocenění Oscar za vedlejší roli.

Herečka se následně objevila v komediích Kdopak to mluví, Perfektní záskok, Mocná Afrodite či Ocelové magnólie. Olympia byla 56 let vdaná za herce Louise Zoricha, který skonal v roce 2018, přičemž spolu měli jednu dceru a dva syny.

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Bývalý přítel Ivety řekl něco šokujícího: Iveta stále žije, o její smrti nejsou žádné důkazy

Smrt zpěvačky Ivety Bartošové, která skončila život skokem pod vlak před sedmi lety, stále víří velkými emocemi. Někteří lidé, kteří jí byli blízcí, dokonce tvrdí, že jen předstírala sebevraždu a žije tajně.

S odvážným prohlášením přišel Zdeněk Macura, který se do veřejnosti dostal jako samozvaná ochránkyně Ivety Bartošové a šťáva v lásce jejího manžela Josefa Rychtáře. Dodnes je přesvědčen, že všechno mohlo být jinak.

“O Ivetině smrti neexistují věrohodná fakta. Existuje mnoho pochybností, nevěřím, že se to stalo tak, jak to bylo prezentováno v médiích. Zatím vlastně nevíme, kdo je ten, kdo potvrdil, že ten člověk byla přejela Iveta. Pouze Rychtář mohl policii potvrdit svou totožnost a pro mě je to opravdu nedůvěryhodný člověk, “říká Macura.

Byla plná plánů, chtěla opustit svého manžela

Jeho teorii údajně podporuje skutečnost, že zpěvačka měla před sebevraždou spoustu plánů. Chtěla opustit svého manžela a začít nový život. „Tak proč by najednou šla pod vlak?“ Ptá se Macura, který se zabývá problematikou týraných žen, mezi něž patřila i Bartošová.

Podobný názor má i italský hrabě Domenico Martucci, který měl se zpěvákem vážný vztah. Tři roky před její smrtí spolu žili půl roku romantickou lásku. „Nikdy jí nezmiňovala ani slovo, že chce ukončit svůj život,“ říká Ital.

Také pro něj je velmi obtížné přijmout její odchod. Pokud spáchala sebevraždu, bylo to jen kvůli týrání jejího manžela. “Neexistuje žádný jiný důvod, aby dobrovolně opustila tento svět. Pouhá skutečnost, že se tak rozhodla v den jeho narozenin (Josef Rychtář, pozn. Red.), Něco říká,” dodává.

Josef Rychtář odmítá všechna obvinění a konkrétně označuje Macuru za nemocného. Urnu s Ivetinými ostatky má údajně doma v obývacím pokoji a odmítá je dát do hrobu. Nelíbí se mu, jak se chovali její příbuzní po Ivetině smrti.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Příběhy11 hodinami před

Věděli, že v jejich domě je ukrytý poklad. Nemysleli si však, že něco takového najdou.

Rodina z Massachusetts, USA, opakovaně kontrolovala jejich domov kvůli pokladu. Po celá desetiletí existovaly legendy, že někde v majetku bylo...

Zajímavosti12 hodinami před

Jen málo lidí ví o existenci tohoto tlačítka v troubě. Je to užitečnější, než si myslíte!

Není pochyb o tom, že některé z našich domácích prací nás mohou uvést z rovnováhy. Jedním z nich je čištění...

Video12 hodinami před

Odzbrojit porotu jí trvalo jen 3 sekundy. Výkon této malé holčičky šokoval celý svět!

Není pochyb o tom, že skutečný talent se stane jednou z milionu! Po několika představeních je těžké se vzpamatovat, protože...

Děti12 hodinami před

Žena měla porodit sedm dětí. Doktor udělal chybu. Kolik měla dětí?

25letá Malijka, která otěhotněla s několika matkami, může mluvit o zázraku narození. Případ Halima Cisse fascinoval celé Mali a přitahoval...

Zdraví1 dnem před

Pozor! Ženská Intimní místa: 5 neuvěřitelných faktů o ochlupení

1. Ochlupení na ohanbí bylo sběratelské Mnohem dříve, než jste měli se svým mužem výběr sexy selfie, byli lidé nuceni...

Příběhy1 dnem před

Od dětství snila o tom, že se stane živou Barbie. Již ve 13 letech podstoupila první plastickou operaci.

Stephanie Mülik žijící ve Švédsku, která vypadala jako panenka Barbie, provedla svou první plastickou operaci ve věku 13 let. Je...

Rodina1 dnem před

Jak krmit a koupat paterčata? Toto je den v životě matky, která se s tím každý den potýká sama.

Většina rodičů je unavená z výchovy jednoho nebo dvou dětí. Matky, které se o tyto tři starají, vyvíjejí hrdinské úsilí....

Příběhy1 dnem před

I když nemá nohy, považuje své tělo za dokonalé. Její profil na seznamce láme rekordy.

Odvaze této ženy lze závidět. Mandy Horvath v roce 2014 utrpěla strašnou nehodu, v důsledku čehož byla dívka ponechána bez...

Zajímavosti1 dnem před

Lékař otevřel ústa dítěte a okamžitě zavolal policii. Nemůžu uvěřit tomu, co mu jeho rodiče udělali.

Rodiče přivedli kojence do nemocnice. Lékaři, když viděli, co se stalo, tomu nemohli uvěřit. Dítě bylo v tragickém stavu, na...

Zajímavosti1 dnem před

Ve věku 6 let onemocněl a 68 let žije zavřený v stroji, o kterém téměř nikdo neví

20. století je velkým technologickým skokem, zejména v medicíně. Jedním z takových vynálezů byl stroj, který zachránil životy lidí. Na...

Oblíbené