Zajímavosti

Šílenství na internetu. Máte také tuto pihu? Tohle vás čeká!Z obyčejné pihy se stal během několika hodin hit internetu. Uživatele sociálních sítí postihla v posledních dnech nová mánie.

Odstartoval ji přitom zcela nevinný příspěvek na Twitteru s fotografiemi zápěstí čtyř žen, z nichž všechny měly velmi podobnou pihu na zhruba stejném místě. Ještě větší úžas autorky však vyvolala reakce veřejnosti.

Na příspěvek zareagovali tisíce lidí a vyšlo najevo, že podobnou pihu má překvapivě mnoho lidí. Nemáte ji náhodou také? Protože se objevilo opravdu hodně lidí, kteří ji mají.

Máte ji?

Zkontrolujete si zápěstí. Nenápadná piha, o které vůbec nemusíte vědět, že ji máte, by přitom měla být kdesi uprostřed zápěstí. Podívejte se níže do naší fotogalerie. Najdete tam o co se přesněji jedná.

Příspěvek rychle olajkovalo skoro 58 tisíc lidí a přes 20 tisíc ho sdílelo. Více než 8 tisíc lidí přitom odpovídali do komentářů.

Množství z nich si nejprve myslelo, že jde o nějaký vtip, pak ale zjistili, že podobnou pihu mají také. Není přitom jasné proč mají tyto znaménka hlavně ženy.

Nenápadná piha, o které vůbec nemusíte vědět, že ji máte by přitom měla být kdesi Uprostřed zápěstí.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zajímavosti

Zubařova žena mě naučila, jak odstranit zubní kámen a vybělit zuby za 4 minuty

Takový nepříjemný jev, jako je zubní kámen, se objevuje v důsledku nesprávné nebo nepravidelné ústní hygieny nebo zhoršeného metabolismu. A ačkoli problém nepřináší mnoho nepříjemností, estetický faktor funguje. Tmavé skvrny na zubech jsou nejen ošklivé, ale také plné zápachu z úst a dalších příznaků. Z těchto důvodů se doporučuje odstranit plak. Toho lze dosáhnout nejen na zubní klinice, ale také bez opuštění domova.

Někdy se návštěva lékaře z různých důvodů odkládá. Zejména v případech, kdy onemocnění nepřináší bolestivé pocity a výrazné nepohodlí. Ale zubní kámen se nalézá, co dělat dál? Je-li si člověk vědom možných následků, neuvidí mír.

Existuje mnoho moderních metod odstraňování zubního kamene ze zubů, ale lze to provést pouze v zubní ordinaci. A ačkoli tento postup netrvá dlouho, ne vždy si najde čas jít na kliniku.

Můžete použít metody tradiční medicíny. Budou však mnohem efektivnější, pokud se plaketa vytvořila velmi nedávno. Existuje několik jednoduchých a osvědčených možností pro odstranění nepříjemného a nepříjemného plaku. Spočívají v použití nejrůznějších výplachů elixíry na ústa, mechanickém čištění povrchu zubů, pečlivé péči o ústní dutinu a přechodu na tuhou stravu. Dále existuje několik lidových metod, které pomohou obnovit a udržet krásný, oslnivý úsměv.

Každý večer, po dobu jednoho týdne, nebo dokud příznaky nezmizí, jezte před spaním vitamin a očistný salát s ředkvičkami a citronem. Tyto produkty mají vlastnosti, které jemně ničí hromadění bakterií, hlenu a zbytků jídla na povrchu zubů, i když to všechno vytvořilo tvrzený kamenný povlak. Salát je vyroben takto: nakrájejte na malé kousky tvrdou ředkvičku nebo ji nastrúhejte na hrubém struhadle, přidejte citron a nakrájejte na tenké půlkruhy. Pokud je to žádoucí, můžete naplnit jakýkoli rostlinný olej.

Kupte si v lékárně suchou ořechovou kůru a připravte si následující zázračný elixír na zuby. Nalijte 50 gramů ořechové kůry 200 mililitrů vody a vařte asi 20 minut. Tato část stačí asi na jeden den. Procedura musí být opakována několik dní, 5-6krát denně. Když kapalina vychladne, navlhčete zubní kartáček a důkladně a zároveň jemně si vyčistěte zuby, uchopte více povrchu a těžko přístupných oblastí. Doba čištění je nejméně 5 minut. Poté můžete tímto produktem vypláchnout ústa.

Zubní nit bude relevantní jak jako profylaxe, tak na začátku výskytu zubního kamene. Je lepší použít voskované – díky své tenkosti a pružnosti procházejí hustými a těžko přístupnými mezerami mezi zuby. Ale budou fungovat i jiné možnosti. Hodí se po každém jídle. Musíte jednat opatrně a jemně, abyste neporanili měkkou tkáň dásní. Čištění se provádí postupně, zub po zubu. Zvláště pečlivě je vhodné vzít na sebe vzdálené zuby, na které je nepříjemné dosáhnout pomocí zubního kartáčku.

Zubní kámen je docela běžný. Hlavními faktory, které vedou k jeho vzhledu, jsou nesprávný metabolismus solí v těle a nepravidelná péče o zuby. Abyste se chránili před potížemi a předešli komplikacím – pravidelně, jednou za 6 měsíců, musíte podstoupit preventivní prohlídku na zubní klinice. Můžete jej odstranit, a to jak v kanceláři profesionála, tak doma, ale v případě, že se plaketa objevila nedávno.

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

Děsivé varování lékařů: nečekaný příznak koronaviru. Projevuje se hlavně u mladých lidí

Mnoho lidí si kvůli COVID-19 začalo stěžovat na parosmii. Co je tohle? Nepříjemná nemoc, kterou by nikdo z nás nechtěl zažít. To platí zejména pro mladé lidi a zdravotníky.

Lidé trpící parosmií cítí velmi nepříjemný zápach – ryby, popáleniny nebo síru. Jedná se o lidi, kteří trpí dlouhodobými účinky koronavirové infekce. Čichové vjemy jsou v těle zkreslené. Lékaři stále častěji říkají, že postiženy jsou zejména mladší lidé.

Neobvyklý příznak koronaviru
Parosmie postihuje hlavně mladé lidi a zdravotnické pracovníky. Lékaři roztáhli ruce – nevědí proč.

“CÍTÍM DALŠÍ ZÁPACH HOŘÍCÍ ​​SÍRY S POPELY. JINÉ VĚCI často voní jako TOAST,” připouští 24letý DANIEL SAVESKI z LONDONU, citovaný SKY NEWS.

Tento příznak pravděpodobně bude mít neurologickou poruchu. Lékaři se domnívají, že to není přímo závislé na zánětlivých změnách v nose. Je zajímavé, že vědci zjistili, že virus je schopen proniknout do čichové baňky do centrálního nervového systému. Poškozuje čichové a chuťové nervové dráhy.

„V BŘEZNU JSEM JEDEN DNE JEDEN DNE ZCELA BEZ CHUŤU A VŮNĚ.“ TENTO STÁT BOL DO KONCE KVĚTNA. V červnu se mi ústa vrátila, ALE VĚTŠINA VĚCŮ SE STÁLE ODRAZÍ. JE TO ODOLNĚ SLADKÉ, což je těžké popsat, protože jsem to ještě neviděl, “říká LYNN CORBETT OF SUSSEX.

Určitě se každý zeptá, jaký je lék na to? Bohužel – žádný neexistuje. Každý pacient trpící parosmií stojí za to se poradit s neurologem, protože to může souviset se závažnějšími stavy.

Předejte prosím tyto důležité informace!

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

Velmi nebezpečná nemoc útočí na všechny alarmující rychlostí

Počet lidí trpících lymskou boreliózou se za posledních 12 let čtyřnásobně zvýšil, varuje miliardář John Caudwell.

Lymskou boreliózu nelze podceňovat. Toto sousto se přenáší klíšťaty. Pokud se neléčí, může způsobit různé nemoci v těle. Počínaje neustálým vyčerpáním a konče poškozením nervového systému.

“Je to skutečně nejméně prozkoumávaná a nejvýznamnější hrozba pro naše zdraví. Musí se změnit. A velmi brzy,” říká miliardář John Caudwell pro Sky News.

Bohatý muž ví, co říká, protože sám trpí lymskou boreliózou. Kromě toho jsou jeho bývalá manželka a tři děti nemocné.

Mnoho hvězd show businessu trpí chorobami přenášenými klíšťaty. Do této skupiny patří Avril Lavigne, Selena Gomez a Bella Hadid. Avril neskrývá svoji nemoc a hovořila o ní v jednom z televizních rozhovorů.

Existuje mnoho příčin zvýšeného výskytu lymských infekcí. Více sídlišť ve venkovských oblastech, teplejší zimy a delší životnost klíšťat.

Jedním ze způsobů, jak snížit pravděpodobnost vzniku lymské boreliózy, je nosit oblečení, které co nejvíce těsně zakrývá vaše tělo.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zdraví12 hodinami před

Domácí očista tlustého střeva k uvolnění toxického odpadu z tlustého střeva

Smrt začíná v tlustém střevě a nezdravé tlusté střevo je příčinou mnoha zdravotních problémů. Očištění tlustého střeva je jednou z...

Zajímavosti12 hodinami před

Zubařova žena mě naučila, jak odstranit zubní kámen a vybělit zuby za 4 minuty

Takový nepříjemný jev, jako je zubní kámen, se objevuje v důsledku nesprávné nebo nepravidelné ústní hygieny nebo zhoršeného metabolismu. A...

Zdraví12 hodinami před

Děsivé zjištění! TOTO vám prozradí vaše výkaly o vašem zdraví

Pokud jde o toaletní návyky, jen málo lidí o tomto tématu rád mluví – alespoň ti ve věku nad čtyři...

Stalo se13 hodinami před

Osmiletý kluk vyskočil z okna v 9. patře a utíkal před rodiči

Osmiletý ukrajinský chlapec vyskočil z okna z bytu svých rodičů v devátém patře a podle Daily Mail nezvládl týrání. Chlapec...

Zajímavosti13 hodinami před

Děsivé varování lékařů: nečekaný příznak koronaviru. Projevuje se hlavně u mladých lidí

Mnoho lidí si kvůli COVID-19 začalo stěžovat na parosmii. Co je tohle? Nepříjemná nemoc, kterou by nikdo z nás nechtěl...

Bizardní13 hodinami před

Puberťáci znásilnili svojí spolužačku fixou a nahráli video na internet

Teenageři zveřejnili na sociální sítě fotografie a videa z večírku, kde se školačka stala předmětem sexuálního násilí. Na fotografiích jsou...

Zdraví13 hodinami před

Infarkt se u žen projevuje úplně jinak: 5 zásadních a nečekaných příznaků, které nikdy neignorujte

Sue Palmerová se probudila s těžkou nevolností. Žena začala zvracet, ale zmátla ji obvyklou otravou a šla spát. Její manžel...

Zajímavosti1 dnem před

Velmi nebezpečná nemoc útočí na všechny alarmující rychlostí

Počet lidí trpících lymskou boreliózou se za posledních 12 let čtyřnásobně zvýšil, varuje miliardář John Caudwell. Lymskou boreliózu nelze podceňovat....

Zajímavosti1 dnem před

Děsivé proroctví Baby Vangy, které se naplní ze dne na den!

Vanga, slepá žena, která viděla budoucnost, nás na všechno varovala. Ale byli jsme slepí. 2021 – Čína se stává novou...

Zajímavosti1 dnem před

Ve chvíli kdy spojíte obě ruce a podíváte se, jak jsou řádky uspořádány – vypovídá to o vás víc, než si myslíte!

Zkontrolujte čáry na obou rukou. Musí být rovnoměrně rozmístěny, aby bylo možné posoudit, zda jsou podobně spojeny na levé a...

Oblíbené