Celebrity

Seriály 90. let, které sledoval skoro každý: Jak dnes vypadají “parťáci” komisaře rexe?Ve světě filmů a seriálů jsou nejznámějšími zvířecími herci asi kolie Lassie a německý ovčák Rex. Ne nadarmo i dnes nosí mnoho psů jejich jména. Ti dřívější narození si jistě na tyto skvosty pamatují jakoby to bylo včera.

V dnešním článku však bude řeč právě o rakouském seriály (později jako rakousko-italská koprodukce) Komisař Rex. Německého ovčáka během všech sérii dokonce hráli až 2 psy. Po boku Rexe se však za ta léta vystřídalo i mnoho “parťáky”, kteří s věrným psem odhalovaly zločiny.

V tomto článku se podíváme na to jak se tito herci po letech změnily. Adaptace tohoto seriálu vznikla i na Slovensku v roce 2017 no rozhodně nesklidí úspěch jako jeho předloha.

1 Tobias Moretti jako Richard Moser (1994 – 1998)

Tento rakouský herec , který si zahrál prvního vyšetřovatele po boku Rexe má již dnes 61 let. No dříve než se stal hercem, si užíval kariéru hudebníka. Studoval na vídeňské Vysoké škole hudby aplikovaného umění a krátce po skončení studií se stal stálým členem ansámblu mnichovského divadla pod vedením Franka Baumbauera. Aktivní tak hrával od roku 1985 do 1995 a za ten čas si vysloužil mnohé pochvaly.

Od roku 1994 účinkoval právě úspěšném seriálu Komisař Rex , za které si vysloužil až 4 ocenění. Avšak na vlastní žádost se rozhodl ze seriálu odejít. Jeho postava tak zahynula během 4. série při provádění své policejní povinnosti. Od roku 1997 je ženatý s hobojistkou Julií Moretti (za svobodna Wilhelm) a mají spolu 3 děti.

2 Gedeon Burkhard jako Alexander Brandtner (1998 – 2001)

Po seriálové smrti Richarda Mosera se v seriálu objevil Gedeon Burkhard (51) v roli vyšetřovatele Alexandra Brandtner. Tomu při explozi zahynul pes Arko a tak už nikdy nechtěl pracovat se psím parťákem. No když setkal Rexe vše v něm se změnilo a stala se z nich opravdu dobrá dvojka. Odkdy se Gedeon objevil v seriálu, začala stoupat i mezinárodní sledovanost komisaře Rexe. No v seriálu se neohřál až tak dlouho, protože tvůrci chtěli roli vyšetřovatele přeobsazeno kvůli Gedeonových skandálům v jeho osobním životě.

Kromě toho do roku 2007 účinkoval i ve známém seriálu Kobra 11 jako detektiv Chris Ritter. Objevil se iv kultovním filmu Quentina Tarantina, Hanebný pancharti (Inglorious Basterds, 2009). Jeho dalším zajímavým počinem byla i postava německého herce, Gustava Froehlich, ve filmu českého režiséra Filipa Renče ve filmu Lída Baarová z roku 2016.

3 Alexander Pschill jako Marc Hoffmann (2002 – 2004)

Gedeona tak vystřídal během osmé až desáté série rakouský herec Alexander Pschill (50). Ten ztvárnil velmi bystrého vyšetřovatele Marca Hoffmanna. Bakalářský titul získal ze Cornish College v americkém Seattlu. Mimo jiné se Pschill věnuje také divadelnímu herectví a je dokonce spoluzakladatelem i uměleckým ředitelem divadla “Bronski & Grünberg” .

4 Kaspar Capparoni jako Lorenzo Fabbri (2008 – 2012)

V 11. sérii se celý příběh komisaře Rexe přesouvá z Vídně do Říma, kde si vyšetřovatele Lorenza Fabbriho zahrál Kaspar Capparoni (56).

Svou kariéru začal již v 18-ti letech jako divadelní herec. Tento italský herec si zahrál v mnoha tamních televizních seriálech či filmech. No lidé ho ve světě znají hlavně podle roli vyšetřovatele v seriálu Komisař Rex. Jeho vášní jsou již od dětství zvířata. Shodou náhod měl už od malého chlapce vlčáka jménem Hella, který byl později vycvičený jako policejní pes.

Který z těchto Rexovi “parťáků” Vám nejvíce přirostl k srdci?Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Celebrity

Světoznámá herečka měla kritickou nehodu. Auto bylo rozptýlené po celé silnici

55letá americká televizní hvězda Heather Locklear ztratila kontrolu nad svým Porsche a vletěla do příkopu. V její krvi nebyly nalezeny žádné známky drog ani alkoholu.

Herečka byla převezena do nemocnice se značnými zraněními.

Společnost Locklear se v poslední době vyhýbá jakékoli publicitě.

V roce 2008 byla herečka zatčena za řízení pod vlivem chemikálií, ale Locklear brzy obvinění zrušil. A v roce 2012 zavolala sestra herečky sanitku s tím, že Heather užila velkou dávku drog a vypila alkohol.

Na začátku roku 2017 podle legendy hvězda popáté šla na kliniku, aby se zbavila drogové závislosti.

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Šokující zpráva veřejnosti: Zemřel velmi oblíbený člen známé kapely!

Narozený basista György Szappanos zemřel – jeden z hudebníkových přátel, skvělý bubeník Gergő Borlai, dal veřejnosti šokující zprávu.

Hudebník, který zemřel ve věku 55 let, se během školních let naučil hrát na klavír a na kytaru. O druhou se začal více zajímat, když získal svou první basovou kytaru Jolanu.

Nastoupil na hudební školu, kde začal studovat hudbu a hudební teorii jako student jazzového kytaristy Györgyho Töröka. Tehdy začala jeho vášeň pro jazz, který od té doby považuje za nejinspirativnější a nevyčerpatelný žánr – i když se nepovažuje za jazzového hudebníka v klasickém smyslu. Byl přijat na konzervatoř, kde v té době neexistoval žádný obor pro basovou kytaru – proto si jako nástroj vybral kontrabas, ale poté se vrátil na basovou kytaru.

Na začátku své kariéry hrál György Szappanos v orchestru Gyula Babos, poté posílil mimo jiné Tatra Band a Boom-Boom Ensemble. Legendární válečný soubor byl založen s Tamásem Mohaiem a Bertalanem Hirlemannem, za které obdrželi cenu eMeRTon. Hrál téměř se všemi herci maďarského jazzového života.

V roce 2003 založil vlastní jazzrockovou kapelu „Full Playback“. Už téměř deset let hrají s pianistou Jánosem Nagyem v různých formacích. Hrál také na basovou kytaru v současné loutkové opeře Jánose Nagyho Opat, která prokázala jeho rozmanitost a znalost žánrových hranic. Dvakrát byl jmenován basistou roku.

Nedávno to byl Free Style Chamber Orchestra, Tumba Y Quema, Tóth Sándor Quintet, Gergely Pálinkás a jeho orchestr. hrál v kapelách zvaných Libido a také učil hudbu.

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Odpadnete! Dara Rolins má dvojnici: Lidé ji přirovnávají k této ženě

Dara Rolins se i po mnoha letech strávených ve světě showbyznysu stále těší obrovské přízni. Svědčí o tom i fakt, že na sociálních sítích ji sleduje přibližně půl milionu fanoušků, a takovým číslem se může pochlubit skutečně jen málokdo.

Nejnovější záběry dokazují, že krásce se podařilo zastavit čas a najít recept na věčné mládí.

V poslední době se populární blondýnka zřejmě rozhodla, že všem nepřejícím vytře zrak, ukazuje se totiž v neuvěřitelných pózách.

Nedávno tak všech ohromila dokonalým vzhledem, kterým ozdobila titulku známého českého časopisu.

Je to Dara nebo Fanny Lu? Vždyť vypadají jako dvojčata! V rodné Kolumbii se živí stejně zpěvem a skládáním úspěšných songů. Dokonce mají stejný věk, 45 let. To je neuvěřitelné!

Zpěvačka však ani zdaleka nekončí a nadále dokazuje, že se v ní skrývá mnohem více, než jsme vůbec tušili.

Dare se podařilo zastavit ručičky na hodinkách a slovo stárnutí pro ni evidentně vůbec nic neznamená.

Navíc při pohledu na ni lidem neunikl fakt, že naše oblíbená hudebnice nápadně připomíná světoznámou zpěvačku Fanny Lu.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video4 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti4 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video4 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti4 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor4 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video4 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti4 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video4 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti4 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy4 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené