Celebrity

Seriály 90. let, které sledoval skoro každý: Jak dnes vypadají “parťáci” komisaře rexe?Ve světě filmů a seriálů jsou nejznámějšími zvířecími herci asi kolie Lassie a německý ovčák Rex. Ne nadarmo i dnes nosí mnoho psů jejich jména. Ti dřívější narození si jistě na tyto skvosty pamatují jakoby to bylo včera.

V dnešním článku však bude řeč právě o rakouském seriály (později jako rakousko-italská koprodukce) Komisař Rex. Německého ovčáka během všech sérii dokonce hráli až 2 psy. Po boku Rexe se však za ta léta vystřídalo i mnoho “parťáky”, kteří s věrným psem odhalovaly zločiny.

V tomto článku se podíváme na to jak se tito herci po letech změnily. Adaptace tohoto seriálu vznikla i na Slovensku v roce 2017 no rozhodně nesklidí úspěch jako jeho předloha.

1 Tobias Moretti jako Richard Moser (1994 – 1998)

Tento rakouský herec , který si zahrál prvního vyšetřovatele po boku Rexe má již dnes 61 let. No dříve než se stal hercem, si užíval kariéru hudebníka. Studoval na vídeňské Vysoké škole hudby aplikovaného umění a krátce po skončení studií se stal stálým členem ansámblu mnichovského divadla pod vedením Franka Baumbauera. Aktivní tak hrával od roku 1985 do 1995 a za ten čas si vysloužil mnohé pochvaly.

Od roku 1994 účinkoval právě úspěšném seriálu Komisař Rex , za které si vysloužil až 4 ocenění. Avšak na vlastní žádost se rozhodl ze seriálu odejít. Jeho postava tak zahynula během 4. série při provádění své policejní povinnosti. Od roku 1997 je ženatý s hobojistkou Julií Moretti (za svobodna Wilhelm) a mají spolu 3 děti.

2 Gedeon Burkhard jako Alexander Brandtner (1998 – 2001)

Po seriálové smrti Richarda Mosera se v seriálu objevil Gedeon Burkhard (51) v roli vyšetřovatele Alexandra Brandtner. Tomu při explozi zahynul pes Arko a tak už nikdy nechtěl pracovat se psím parťákem. No když setkal Rexe vše v něm se změnilo a stala se z nich opravdu dobrá dvojka. Odkdy se Gedeon objevil v seriálu, začala stoupat i mezinárodní sledovanost komisaře Rexe. No v seriálu se neohřál až tak dlouho, protože tvůrci chtěli roli vyšetřovatele přeobsazeno kvůli Gedeonových skandálům v jeho osobním životě.

Kromě toho do roku 2007 účinkoval i ve známém seriálu Kobra 11 jako detektiv Chris Ritter. Objevil se iv kultovním filmu Quentina Tarantina, Hanebný pancharti (Inglorious Basterds, 2009). Jeho dalším zajímavým počinem byla i postava německého herce, Gustava Froehlich, ve filmu českého režiséra Filipa Renče ve filmu Lída Baarová z roku 2016.

3 Alexander Pschill jako Marc Hoffmann (2002 – 2004)

Gedeona tak vystřídal během osmé až desáté série rakouský herec Alexander Pschill (50). Ten ztvárnil velmi bystrého vyšetřovatele Marca Hoffmanna. Bakalářský titul získal ze Cornish College v americkém Seattlu. Mimo jiné se Pschill věnuje také divadelnímu herectví a je dokonce spoluzakladatelem i uměleckým ředitelem divadla “Bronski & Grünberg” .

4 Kaspar Capparoni jako Lorenzo Fabbri (2008 – 2012)

V 11. sérii se celý příběh komisaře Rexe přesouvá z Vídně do Říma, kde si vyšetřovatele Lorenza Fabbriho zahrál Kaspar Capparoni (56).

Svou kariéru začal již v 18-ti letech jako divadelní herec. Tento italský herec si zahrál v mnoha tamních televizních seriálech či filmech. No lidé ho ve světě znají hlavně podle roli vyšetřovatele v seriálu Komisař Rex. Jeho vášní jsou již od dětství zvířata. Shodou náhod měl už od malého chlapce vlčáka jménem Hella, který byl později vycvičený jako policejní pes.

Který z těchto Rexovi “parťáků” Vám nejvíce přirostl k srdci?Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Celebrity

Svět v ŠOKU! Zemřela úspěšná a všemi milovaná herečka!

Svět obletěla opravdu šokující zpráva, která všem vyrazila dech. Herečka, která je zbožňovaná fanoušků po celém světě, je mrtvá. Celý svět je v šoku a pro fanoušky je tato zpráva natolik šokující, že jí stále nemohou uvěřit.

Zpráva, která se rozšířila rychle po celém světě, je nesmírně smutná. Jedna z nejoblíbenějších hvězd je mrtvá. Herečka, kterou lidé z celého světa milovali.

Ve věku 80 let zemřela v sobotu ve švýcarském městečku Genolier francouzská herečka a zpěvačka. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na její rodinu.

Jako herečka spolupracovala s renomovanými režiséry jako byli Louis Malle, Claude Chabrol, Jean-Pierre Mock nebo Georges Lautner. Širšímu publiku je známá svými úkoly, které ztvárnila po boku Jeana-Paula Belmonda v snímcích jako Policista nebo darebák (1979), sup zda Veselá Velikonoce (obě 1984).

Narodila se 5. října 1939 ve francouzském městečku Soulac-sur-Mer. Její otec byl továrníkem, takže se jí dostalo dobrého vzdělání. Chtěla studovat filozofii, ale nakonec se v roce 1959 namísto své sestry přihlásila do konkurzu pěvecko-umělecké soutěže jedné soukromé rozhlasové stanice, který také vyhrála a tak se začala její kariéra zpěvačky.

Francouzská hvězda Marie Laforet je mrtvá. Byla zpěvačkou a herečkou známou po celém světě. Laforet milovaná všemi, zemřela tuto sobotu u švýcarského Genolier.

V roce 1960 debutovala jako herečka ve filmu “Na plném slunci” ao rok později ve filmu “La fille aux yeux d’or”.

Nejen Francouzi ji milovali, ale i publikum po celém světě. Bohužel zemřela v sobotu ve věku 80 let. Celá její rodina, blízcí příbuzní a přátelé jsou v naprostém šoku.

Krátce po jejím 20. narozeninách ji režisér René Clément obsadil do dramatu Plein Soleil (1960), natočené podle knižní předlohy Patricie Highsmithovej, v níž se objevila po boku tehdejších mužských hvězd Maurice Roneta a Alaina Delona.

V 60. letech byly její filmovými partnery i Charles Aznavour a Johnny Hallyday (Honba za kytarami, 1963), Jean-Claude Brial (Peníze a smůla, 1965) nebo Pierre Brice (Le 13eme caprice, 1967).

Stejně jako mnoho jejích tehdejších hereckých kolegů dostala po prvních úspěších na stříbrném plátně nabídku na nahrávání desek. Na rozdíl od Brigitte Bardotové nebo Jeanne Moreauovej její hudební kariéra vydržela déle než ta herecká.

Její první hit Les vendanges de l’amour měla Laforetová v roce 1963. Později nazpívala ve francouzštině hity Rolling Stones (Paint It Black), Simona & Garfunkela, Nancy Sinatrovy a Lee Hazelwood či Boba Dylana (Blowin, in the Wind). Interpretovala i písně v němčině, italštině, angličtině, španělštině, portugalštině a japonštině.

Laforetová v 70. letech postupně opustila i svět hudby. V roce 1978 se odstěhovala do Ženevy, kde si otevřela galerii a přijala švýcarské občanství. V 80. letech se vrátila k filmu a objevila se v několika francouzských a italských filmech, jakož i ve dvou sériích seriálu Chobotnice. Vydala i několik singlů, které ale nezaznamenali větší úspěch.

V roce 1993 jí vyšlo poslední album, pro který napsala texty. V 90. letech opět sporadicky působila ve filmu i divadle. V září 2005 se po více než 30 letech vydala na turné po Francii, přičemž všechny koncerty byly vyprodané.

Ve Francii byla Laforetová obviněna z daňových úniků. V roce 2012 musela zaplatit pokutu za rasovou diskriminaci, když zveřejnila inzerát, ve kterém hledala někoho do domácnosti, přičemž výslovně odmítla pravověrných muslimů.

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Skvělá zpráva pro všechny diváky ordinace v růžové zahradě: Konec se odkládá, serial bude pokračovat!

Diváky nedávno zarmoutila smutná zpráva, která přišla od tvůrců ordinace v růžové zahradě a jednalo se o to, že velmi oblíbený končí. Poslední díl v čele s Čestmírem Mázlem se má prý odvysílat v červnu ale podle nejnovějších informací to zdaleka nemusí být poslední díl.

Bude ordinace pokračovat ?

“Konec velmi oblíbeného seriálu je pro nás velmi smutná záležitost, těžko se nám bude hledat nějaké jiné srovnání. Pokud si nějaký pořad udrží tak velkou sledovanost v hlavním sledovacím čase déle než 15 let, a navíc se vysílá po dvou epizodách v týdnu, je to zkrátka velmi oblíbený serial, na který se jen tak nezapomene” Prozradila své pocity ředitelka výroby Televize Nova Monika Hasmanová.

V tomto dlouhém období došlo v televizi k velkým změnám, padle tak mnoho nových rozhodnutí. A podle našich informací byl konec seriálu velmi přehodnocený.

Kde bude ordinace pokračovat ?

Ordinace bude nakonec pokračovat od září. V tuto chvíli začínáme jednat o smlouvách s hercema” prozradil náš zdroj

To co říká potvrdil i další důležitý člen štábu. Ten nenápadně naznačil, že ordinace sice bude pokračovat ale je takřka jasné, že ne na televizních obrazovkách.

” Televize Nova se rozhodla vsadit na internetovou televizi Voyou, z které má taky dost peněz z předplatitelů a z reklam. Tam se budou objevovat seriály, které se v televizi neobjeví. A právě tam se uvažuje i o pokračování Ordinace.”

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Agáta Hanychová se nestyděla a ukázala se bez líčení. Takto modelku vidí každý den její přítel. Co si o tom myslíte ?

Velmi známá modelka Agáta Hanychová se nestyděla a přidala se k ostatním ženám, které se chtějí ukázat světu bez makeupu na instagramu, jak vypadá bez všech možných filtrů. Někoho pohoršila, ale spoustu holek povzbudila, aby se nepodceňovali a měli se rády i bez těch všech možných šminek. Že by Agáta konečně zrozuměla ?

Světoznámá modelka Agáta Hanychová vždycky působila trochu kontroverzně a aby vypadala všude jako modelka hlavně před svojí drahou polovičkou.

Agáta asi věkem pomalu dospěla a ukazuje svému partneru i jak vypadá bez líčení.

Spousta lidí by Agátu podle její vzhledu netipovali, že je to modelka. Někteří lidi se jí smáli ale situace by měla být opačná měli by jí tleskat za to, že se nebála jít s kůží na trh.

Podívejte se sami, jestli byste se za takovou partnerku nestyděli.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Stalo se3 hodinami před

Obrovské neštěstí: Pod dětmi se prolomil led. Tři skončili v bezvědomí

Na vodní ploše v zámeckém parku v Žamberku došlo k velkému neštěstí. Pod trojicí dětí se tam prolomil led. Bylo...

Bizardní4 hodinami před

HOROR V LIDL: Zákaznice ze Slovenska našla v oblíbené potravině TOTO! Tímto chce varovat všechny zákazníky!

Noční můru všech žen a mnoha lidí přežila zákaznice Ivana, která si šla do jedné z prodejen Lidl v Martině...

Video4 hodinami před

Doktoři mu nařídili ihned opustit pokoj svého pána. Podívejte se na reakci jeho milovaného psa

„Pokud milovaný prochází dveřmi, možná pětkrát denně, měli bychom mít štěstí.“ Film s názvem „Denali“ je vyprávěn z pohledu psa....

Celebrity7 hodinami před

Svět v ŠOKU! Zemřela úspěšná a všemi milovaná herečka!

Svět obletěla opravdu šokující zpráva, která všem vyrazila dech. Herečka, která je zbožňovaná fanoušků po celém světě, je mrtvá. Celý...

Politika7 hodinami před

Jan Hamáček prozradil co nás očekává po tvrdém lockdownu za 3 týdny. Bude se přitvrzovat

Kvůli tomu co se děje několik měsíců za sebou a situace se každým dnem zhoršuje a nemocnice jsou totálně přetížené....

Stalo se8 hodinami před

Slovákovi došla trpělivost, napsal příspěvek, který by si měl přečíst každý: očkovalo nás už jako děti, nikdo to neřešil

Očkování její témů číslo jedna a je to nejúčinnější ochrana před infekčními chorobami, na které se v minulosti často umíralo....

Celebrity9 hodinami před

Skvělá zpráva pro všechny diváky ordinace v růžové zahradě: Konec se odkládá, serial bude pokračovat!

Diváky nedávno zarmoutila smutná zpráva, která přišla od tvůrců ordinace v růžové zahradě a jednalo se o to, že velmi...

Zdraví10 hodinami před

Nestojí ani 23 eur a pomůže zachránit životy lidem s koronavirus. Sehnat ho můžete kdekoliv

Lidé, kteří se léčí doma s nemocí Covid-19, jsou často ponecháni osudu napospas. Ke svému praktiky se jen tak nedostanou,...

Stalo se10 hodinami před

Kojící matku v restauraci požádali, aby se zahalila: Její reakce teď baví internet!

Od chvíle, kdy byl zveřejněn obrázek této ženy, kterou v restauraci požádali, aby se zahalila, když kojila, získal velké množství...

Zajímavosti10 hodinami před

Odešel uprostřed výměny manželek a štáb neví kde je. Režisérka prozradila co bude s jeho honorářem

Několik natáčecích dnů ve výměně manželek zvládnou lidi s tvrdým jádrem. Ve středu večer diváci byli svědkem, jak to vypadá,...

Oblíbené