Celebrity

Rodina má velký strach o Dalibora Jandu: Slavný zpěvák leží v nemocnici ve vážném stavuZpěvák Dalibor Janda byl hospitalizován ve Fakultní nemocnici na Královských Vinohradech v Praze, kde leží ve vážném stavu na koronární jednotce. Jeho dcera Jiřina Anna Jandová řekla Blesce o zdravotním stavu slavného umělce a během rozhovoru neudržovala slzy.

Zpěvák Dalibor Janda, který se pyšní svými hudebními hity jako Život jako kaskadér nebo Hurikán, byl hospitalizován ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze. Jandovo vážné zdraví potvrdila jeho dcera Jiřina Anna Jandová pro. „Táta je ve vážném stavu v nemocnici. Prozatím nebudeme poskytovat žádné další podrobnosti. Dnes čekáme na lékařskou konzultaci. Děkujeme fanouškům za jejich myšlenky na Dalibora,“ svěřila se s informacemi, které v ní názor, není covid-19.

Dalibor Janda naposledy vystoupil v září loňského roku, kde oslavil 40 let na hudební scéně. Jeho dalším plánovaným vystoupením byla účast na druhém nadcházejícím online koncertu Leoše Mareše, který před několika dny potvrdil účast zpěváka na sociálních sítích. Protagonista nesmrtelných hitů jako Oheň, Voda, Vítr, Hurikán 99, Život jako kaskadér nebo Kde jste o víkendu údajně zatíženi.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bizardní

Když zjistíte, kolik dostane rodina za účast v relaci Výměna manželek, padne vám čelist!

Relace Záměna manželek stále láká pozornost mnoha fanoušků jako u nás, tak iv sousední České republice. Diváci v ní mají možnost prohlédnout si život dvou diametrálně odlišných rodin, v nichž si na jeden týden jejich maminy vymění své úkoly a povinnosti. Mezi účastníky tak nastává mnohdy situace plná hádek a neshod.

Napadlo vám však někdy, proč jsou mnohé rodiny ochotné do svého tepla domova přivést televizní štáb a své každodenní starosti sdílet s miliony dalších lidí? Odpověď je velmi jednoduchá, peníze.

Rodina, která se Výměny manželek zúčastní, získá v průměru 3 700 €, přičemž v České republice je odměna stanovena na 100 000 Kč! To už je slušná sumičku.

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Dcera mistra Gotta je zpátky ve Finsku: Nastoupí na tuto léčbu

Vrátila se na místo, ze kterého předtím utekla.

Dominika Gottová (47), dcera maestra Karla Gotta († 80), s manželem Timem Tolkki (54) společně a opět ve Finsku řeší papíry na převzetí jejich sociálního bytu. V nejbližších dnech ho začnou zařizovat, ovšem vypadá to tak, že blondýnka udělá ještě jeden důležitý krok.

Na Dominiku Gottová se za poslední období toho sesypalo opravdu hodně. Už v Praze jí lékaři doporučovali terapii, avšak ona odmítla, protože se chystala vrátit do Finska. “Pokud se rozhodnu, tak nastoupím na léčení až v Helsinkách. Už to tam znám, “svěřila se blondýnka Aha! s tím, že jde o léčení její psychických problémů.

“Nehraje v tom roli alkohol, nejsem už od něj závislá,” tvrdí. Dominika tak už nasedla do letadla a odešla do země, ze které už jednou utekla. Do Česka se chce vrátit až tehdy, když se ve Finsku postaví na vlastní nohy.

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Rytmus a Jasmina zuří: Tvrdé vyjádření k údajnému těhotenství!

V pátek (19. února) obletěla veřejnost informace, že Jasmina Vrbovská Alagic (31) má pod srdcem nosit své druhé děťátko. Podle ostré reakce moderátorky a jejího manžela Rytmuse (44) však má jít o neověřené lež publikované bulvárem.

Koncem listopadu 2018 se v médiích objevily zaručené informace o těhotenství moderátorky Jasmin Vrbovský Alagic, co svého času razantně popřela. Spolu s manželem Rytmusem se v daném období mínili s deníkem Nový Čas soudit , ale právě na Vánoce p Reds jen potvrdily informaci, že čekají své první děťátko.

Těsně před začátkem víkendu přišel bulvární plátek s dalším tvrzením, že Jasmina by měla být opět těhotná . Naštvaní rodiče malého Sanela se k informaci okamžitě vyjádřili prostřednictvím sociální sítě, kde zprávu označili za absolutní nesmysl a nepodloženou lež. “Opravdu netuším, načež je dobré v průměru každého čtvrt roku lidí zavádět polemizovaním o mém fiktivním těhotenství, je tolik krásných reálných věcí, o kterých se dá psát,” vyjádřila svůj postoj krásná moderátorka.

O něco ostřejší byl její manžel Rytmus, přičemž ten tvrzení deníku označil za lež. “Tolik závažný a nevyřešený věci se děje v naší zemi a oni blázni lidi dětskými oj * ami. Pouze se zamyslet nad tím, že když dokáže takto lhát, jak musí lže v citlivých kauzách, ktere vyštvali Slovensko do ulic, ” zamýšlí se nejúspěšnější raper domácí hudební scény.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Bizardní2 hodinami před

BESTIE v lidské podobě: Agata spálila miminko a šla si užívat párty …

21-letá Agata dopustila případu, který nemá s mateřskou láskou absolutně nic společného. Po tom, jak přivedla na svět svou dcerku,...

Zdraví2 hodinami před

10 příznaků rakoviny, které lidé nejčastěji ignorují. Čím dříve se o rakovině dozvíte, tím je větší šance na uzdravení.

Lidé, kteří už měli rakovinu v rodině, by si měli dávat ještě větší pozor. Doporučujeme se poradit s lékařem nebo...

Zajímavosti2 hodinami před

Na muže neustále volají policii: Důvodem je tvář jeho manželky! Podívejte se proč!

Manželé Tori a Eddie Smith jsou již zvyklí na Zírání a nepříjemné komentáře od lidí. Ale pár z Baltimoru neočekával,...

Nezařazené2 hodinami před

Před příchodem rakoviny vás bude tělo varovat! TENTO signál nikdy neignorujte.

Věděli jste, že první příznaky vážných chorob a především rakoviny, se mohou objevit i na dlaních? Určitě byste se změnami...

Stalo se2 hodinami před

Dojemný příběh, který trhá srdce! Po narození dětí jim lékař oznámil zdrcující zprávu …

Manželé se spolu s dalšími jejich dětmi na dvojčata neskutečně těšili. Osud jim však takovou dokonalou radost nedopřál … Angličanka...

Zajímavosti3 hodinami před

Vitamin, který je nutné doplňovat! Má silné protizánětlivé účinky, léčí rakovinu, cukrovku, ekzémy, akné a mnoho jiných nemocí.

Statistiky ukazují, že téměř 75% populace trpí nedostatkem tohoto vitamínu. Tento vitamín je velmi důležitý a prospěšný pro lidský organismus....

Zajímavosti3 hodinami před

Tento trik by měl znát každý kdo pravidelně peří! Do pračky před praním dala kapesník. Když prádlo vytáhla, bylo …

Kdo doma pravidelně peří, ten ví že to není až tak jednoduchá činnost. Ano, hlavní práci sice udělá pračka, ale...

Zajímavosti3 hodinami před

Už od dětství neznám, co je to nemoc! Babička mě naučila tento recept na posílení imunity.

Nyní nesmíme podcenit chladnější večery. V kombinaci s oslabenou imunitou si můžeme koledovat o pořádně nachlazení, které nepotěší nikoho z...

Zajímavosti9 hodinami před

Zdravotní sestra radí: Když vám začne téct krev z nosu, okamžitě proveďte TOTO!

Úvodem je třeba poznamenat, že většinou krvácení z nosu není nebezpečné. Někdy stačí změna teploty, (např. Změna prostředí) kdy drobné...

Stalo se9 hodinami před

Tato žena chce jít ve 4. měsíci těhotenství na potrat, aby byla slavná! Z jejích slov se vám bude chtít zvracet …

Že se do reality show hlásí lidé, kteří by spíše svým chováním patřily do kategorie bezobratlých nebo prvoků, je všeobecně...

Oblíbené