Politika

Prymulou umlčený profesor Žaloudík odkryl pravdu. Epidemie se dá vytvořit z čehokoliv, je živena umělými číslyPokud budeme pokračovat v testování bez klinického kontextu, pouze uměle prodloužíme pandemii koronaviru. To je hlavní poselství zprávy mikrobiologičky Hany Zelené, kterou sdílel senátor a lékař Jan Žaloudík. V posledních měsících se stal široce citovaným odborníkem v oblasti covid a stal se jedním z takzvaných racionalistů, těch, kteří tvrdí, že problém koronaviru je přehnaný a nepřiměřeně omezuje naše životy vzhledem k hrozbě, kterou představuje.

Musel se stáhnout do ústraní kvůli Prymulovi

Profesor Jan Žaloudík je však také členem politického establishmentu jako senátor a členem vládní sociální demokracie. Na žádost ministra zdravotnictví Romana Prymulu stáhl pozornost médií a slíbil, že nebude komentovat otázky spojené s pandemií. Například nepodepsal otevřený dopis lékařů vládě vyzývající k odstranění omezujících opatření.

Žalobce nicméně zjevně našel způsob, jak může komentovat, co je samozřejmě také zájmem občana. A to je sdílení informací a názorů, které se shodují s jeho. Přesně to je nyní případ podrobného textu mikrobiologičky Hany Zelené.

Pandemie se dá upéct z čehokoliv !

Zabývá se problematikou testování lidí bez klinických příznaků. Koronavirus je zde srovnáván s takzvanými rhinoviry. „Představte si, že chceme vytvořit pandemii rhinovirů, což jsou viry běžného nachlazení. V současné době je na viry způsobující respirační infekce testována prakticky pouze SARS-CoV-2. V naší specializované laboratoři bude v roce 2020 97% z celkového počtu vyšetření jsou SARS-CoV-2, pouze 3% jsou způsobeny dalšími dvanácti respiračními viry. Převážná většina ze tří procent byla vyrobena v prvních třech měsících roku. Od té doby bylo vše převráceno novým koronavirem, “říká Zelená. „Od začátku roku 2020 bylo pro SARS-CoV-2 vyšetřeno 100 000 vzorků. Z toho 6,4% bylo pozitivních. Současně bylo ve stejné laboratoři testováno 60 vzorků na rhinoviry. Z nich bylo 6 pozitivních, včetně vzorku zemřelého kojence měsíčně. Rýma je malátné onemocnění, běžná viróza. Nikdo nemá zájem o rinoviry, jsou těžko vyšetřovány. ”

Podle mikrobiologa je to jednoduchá matematika. “Místo 60 vzorků rhinovirů (6 pozitivních, 1 mrtvý), pokud bychom vyšetřili 100 000 vzorků, jeden milion v celé zemi (to by bylo 100 000 pozitivních a 16 000 mrtvých ve stejném poměru) a miliarda na celém světě (100 milionů pozitivních a 16 milionů mrtvých), byla by to pěkná pandemie. Rhinovirus obvykle jen nachlazuje, ale může být také nebezpečný. U malých dětí a starších osob je nejčastější příčinou zápalu plic. “

Podle textu, který sdílel Žaloudík, infekční nemoc nebyla nikdy testována v tak rozsáhlém měřítku bez klinického kontextu ve své historii. Neexistuje srovnání s jinými infekcemi, takže nemůžeme kompetentní interpretovat aktuální čísla. „Nevíme, co je moc, co málo, co je normální, co je nenormální,“ píše Zelená.

Podle ní tato metoda testování vede pouze k umělému prodloužení tzv. Epidemie, protože spolu s počtem provedených testů bude počet případů stále narůstat. Zdůrazňuje také, že pozitivní výsledek jednoho testu je automaticky deklarován jako diagnóza. A aniž by byl pacient vyšetřen lékařem.

Sdílejte tento článek s vašimi přáteli ať se dozví pravdu co nejvíce lidíPokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Politika

Česko zanedlouho umožní obyvatelům sousedních států volný vstup do země. Podmínkou je očkování

Podle premiéra Andreje Babiše krajina vyjednává s Rakouskem, Německem, Polskem, Slovensku, Slovinskem a Maďarskem o tom, aby stejný postoj zaujaly vůči českým občanům.

Česká republika od poloviny května umožní občanům sousedních zemí a některých dalších členských států Evropské unie volně vstupovat na její území.

Jedinou podmínkou je očkování

Pro volný vstup občanů sousedních států na svém území Česko stanovilo jedinou podmínku, a to aby nejméně dva týdny před příjezdem byli očkováni druhou dávkou vakcíny proti koronavirus. ČR své rozhodnutí ve čtvrtek zveřejnila v době, kdy země EU diskutují o zavedení COVID certifikátů s cílem usnadnit cestování v bloku během tohoto léta.

Předseda české vlády Andrej Babiš uvedl, že země jedná s Rakouskem, Německem, Polskem, Slovensku, Slovinskem a Maďarskem o tom, aby stejný postoj zaujaly vůči českým občanům a umožnili jim volný vstup na své území. Následovat by měly jednání is dalšími zeměmi, například s Chorvatskem a Bulharskem.

Pokračovat ve čtení

Politika

Švédsko tvrdí, že neexistuje koronavirus. Toto jsou první podrobnosti

Švédsko se stalo předmětem vášnivé debaty mezi příznivci a odpůrci karantény. Země neukládá téměř žádná omezení pohybu osob a provozu společností. Nyní se na ni svět dívá se zájmem jako na kontrolní skupinu v lékařských studiích.

PANDEMIE NEXISTUJE

Každý fakt citovaný profesorem Atlasem potvrzuje mnoho čestných lékařů z celého světa. Například švýcarský hlavní specialista na infekční nemoci, Dr. Pietro Vernazza, v rozhovoru v polovině dubna vysvětlil, že onemocnění COVID-19 je „pro drtivou většinu lidí„ snadné “. „Počítání infikovaných lidí a volání po dalších testech“ je málo užitečné. Navíc většina lidí ve statistikách zemřela nejen na COVID-19

Německý epidemiolog Dr. Knut Wittkowski v rozhovoru na konci dubna uvedl, že úmrtnost na COVID-19 je srovnatelná s chřipkou, a ve většině zemí byl vrchol překonán ještě před zavedením karantény. Blokování celé společnosti bylo „katastrofickým řešením“ bez výhod, ale způsobilo obrovské škody.

5. května ve videoprezentaci německý virolog Hendrik Streeck uvedl, že horní hranice úmrtnosti na COVID-19 je 0,36%, s největší pravděpodobností v rozmezí 0,24 až 0,26% nebo dokonce nižší. Zároveň dodal, že téměř ke všem úmrtím dochází u starších lidí. Průměrný věk těch, kteří zemřeli s pozitivním výsledkem testu, byl podle jeho údajů přibližně 81 let.

ZDROJ: tetev.ru

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Na internetu se objevila fotka královny Alžběty na pohřbu prince Filipa, která se dotkla celého světa!

Pohřeb prince Filipa je u konce. Kvůli pandemii koronavirů musela královna Alžběta II. Během obřadu sedět sám. Uživatelé internetu věnují pozornost jinému, smutnému podtónu pohřbu.

Rakev s tělem prince Filipa spočívala v královské kryptě v suterénu kaple sv. Jerzyho, kde se konal pohřeb. Zůstane tam až do smrti Alžběty II., Poté bude přemístěna do kaple krále Jiřího VI., Kde bude odpočívat i současná královna.

Účastníci pohřebního obřadu dodrželi požadovanou vzdálenost. To znamenalo, že královna po celou oslavu seděla sama. Každý z truchlících měl masku. Novinář Piers Morgan vyjádřil velké sympatie britské královně pro její vzdálenost od blízkých v tak obtížném dni.

– „Vyskytl se někdy srdcervoucí obraz královny?“ Kruté oddělení a osamělost, které zažilo tolik lidí během této pandemie, kterou nyní snášela nejslavnější žena na světě a rozloučila se se svým 73letým manželem. Prostě zničující, “napsal na Twitteru.

– “Bolestivý obrázek.” Královna by neměla sedět sama, “napsali.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video12 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti12 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video12 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti12 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor12 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video12 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti12 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video12 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti12 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy12 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené