Horoskopy

Proč je Štír nejdůležitějším znamením zvěrokruhu?Štír – jedno z nejdůležitějších znamení zvěrokruhu. Toto je anděl, který tančí ve tmě. Hloubka vnímání Štíra a jeho schopnost být čestným jsou zjevné pro všechny, který s ním přicházejí do kontaktu.

Štír je zdobený ranami a jizvami z minulosti. Procházejí jím vlny emocí a bolest znají lépe než jakékoli jiné znamení.

Je symbolem utrpení a překonávání překážek, bez ohledu na to, jakým temným obdobím právě prochází. Štír si vždy najde cestu ke světlu a začne od začátku. Prvním symbolem Štíra je had, který znamená obnovení a znovuzrození.

Stejně jako had, i Štír se svléká z kůže v různých obdobích svého života a podvědomě se snaží o znovuzrození.


Štír uspěje ve všem, protože má vůli, trpělivost, vytrvalost a schopnost rychle pochopit podstatu věcí. Bez ohledu na situaci si vždy najde způsob, jak se postavit zpět na nohy. Má nepřekonatelnou sílu a nemá problém s projevem svých emocí.

Jelikož jde o vodní znamení, ví, že život má i citlivé stránky. Proto je plný soucitu a péče, ale zároveň je náchylný na utrpení, bolest a osamělost. Na rozdíl od Ryby a Raka, na jisté situace reaguje spíše extrémnějším způsobem.

Štír jde tam, kde už jiní nemohou. Soucítí s lidmi a zná jejich tajemství, které se snaží všemi možnými způsoby skrýt. Instinktivně přijímá svou temnou stránku osobnosti, protože ví, že jde o nedílnou součást lidské povahy.

Štír ví, jak si uchovat svá tajemství, ale poté, co se s někým sblíží, dokáže být mimořádně upřímný a totéž očekává i od druhé osoby. Před Štírem nic neutajíte a všechny pokusy oklamat ho vyjdou na zmar.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Horoskopy

Intimní tajemství znamení zvěrokruhu. Jaké jsou ty vaše? Býk je tichý, a váhy dokážou celý den jen

Astrologové nepřestávají tvrdit, že některým znamením zvěrokruhu je souzeno být spolu a druhé jsou úplné protipóly, neschopné vybudovat si silné a harmonické spojení.

Ale “tresk.cz” se domníváme, že správný přístup k tomu nebo jinému člověku pomůže zlepšit vztahy dokonce i na první pohled zcela neslučitelným představitelem různých znamení. Stačí když budete znát intimní tajemství znamení zvěrokruhu …

intimní tajemství

Beran

Ženy-Barany jsou nejoblíbenější stvoření. Pokud se již Beran zamiluje tak skutečně a silně. Taková žena vždy staví vztah na první místo, je připravena zasvětit mu celý svůj život a drahocenný čas. Mimochodem, tímto Beranem je snazší obejít se dlouhou dobu bez mužské společnosti.

Ale ne proto, že jsou příliš nesnesitelní, prostě Barany si umí užívat nezávislost a svobodu. Ženy-Barany potřebují jen to nejlepší. Raději nebudou s nikým, než s kýmkoli! Tato žena je věrná, vášnivá a spolehlivá společnice toho šťastlivce, kterému se podaří zkrotit její tvrdohlavou povahu.

Býk

Představitelky tohoto znamení jsou klidné, tiché a zpravidla téměř bez emocí. Jsou to příliš vážně osobnosti na to, aby zbytečně hysterčili. Býci vůbec nejsou žárliví a téměř nikdy Býka neuvidíte vyrobit skandál. Řeknete kompliment jiné ženě, když jste se ženou-Býkem? Ať se líbí!
Žena-Býk je vynikající společník do života. Vždy je připravena svému milovanému muži poskytnout spolehlivé rameno. A pokud pro rodinu nastane špatná finanční situace, tato žena je ochotna vzít ledajakou práci, a nebude obviňovat muže, že se nedokáže postarat o rodinu.

Blíženci

Vybudovat si vztah se ženou-Blíženci je nesmírně obtížné. Je téměř nemožné pochopit, s kým se skutečně setkáváte, i když spolu chodíte už déle než rok. Oni, stejně jako chameleóni, jsou schopny ukázat různé tváře, ale vždy zůstat zatraceně podmanivé a záhadné.

Jediná věc, která může zničit vás vztah se ženou-Blíženci je monotónnost, protože představitelky tohoto znamení jsou zvyklé si každý den rozšiřovat své obzory.

Rak

Žena-Rak je nejvášnivější, nejromantičtější a nejkomfortnější partnerka! Je připravena svého milovaného uškrtit vášnivými objetími, pokrýt ho horkými polibky a od rána do večera mu vyvářet jen samé dobroty. Hlavně, aby její muž byl šťastný. Na druhé straně si Raci vyžadují stejnou pozornost. Raci mají vždy tak málo milovaných, že někdy jejich posedlost může vyvolat až strach.

Žena-Rak nikdy nebude slepá vůči vašim problémům a nezdarem. Je připravena i hory obrátit naopak, jen aby v kritické situaci potěšila a podpořila svého partnera.

Lev

Skutečně charismatická žena-Lev potřebuje nekonečnou lásku a úctu. Ale nepokoušejte se ji kontrolovat! Levy od přírody nedokáží tolerovat externí kontrolu, ať byste byli jakkoli pečlivý.

Ale nejsou vinny za to, že tak velmi přitahují pozornost ze strany opačného pohlaví. Pokud trpíte pochybnostmi o sobě, tak pak nejste na správné cestě k Lvici. Měli byste se o tuto královnu starat pořádně …

Panna

Mnozí Pannám závidí jejich rozhodnost, když jsou připraveny v ledajaký moment vzdát se všeho, kvůli novému zajímavému koníčku. A vůbec jim nezáleží na komentářích druhých! Žena-Panna je zvyklá být sama k sobě upřímná. Veškerý svůj volný čas věnuje hledání štěstí, a když ho najde, plně se oddá lásce.

Ženy-Panny jsou dámy, které se dokáží bleskově rozhodovat, vyloučením tak všem pokusům o sebe-analýzu a pochybnosti. Představitelky tohoto znamení dokáží být zatraceně praktické v každodenním životě a božsky romantické ve všem ostatním.

Váhy

Žena-Váhy dokáže vyprávět celé hodiny. A dokonce i když se zdá, že už se nedá mluvit o ničem, ona si jistě najde něco co říct. Komunikace a podpora pro ně není nudná povinnost, ale zajímavá a důležitá činnost! Žena, která se narodila ve znamení Vah, je tvořena laskavostí, spravedlností, tvrdohlavostí a nerozhodností.
Žena-Váhy, která září doslova zevnitř, dokáže zdůraznit svou ženskost a přirozenou krásu. I tak to však nebrání tomu, aby si v kritické situaci vyhrnula rukávy as lehkostí prováděla i tu nejtěžší mužskou práci. Chytrá a krásná zároveň!

Štír

Nechat se omámit ženou-Štírem dokáže každý, ale ani zdaleka ne každému se podaří do hloubky pochopit její podstatu. Fascinující vzhled a podmaňující krása způsobují, že muži jsou k Štírem přitahováni jako komáři na světlo. Ale nemyslete si, že je dokážete obalamutit falešnými frázemi … Ženy-Štíři si hluboce cení vlastnosti, kterými je obdařila matka příroda, av životě tak kráčejí s hrdě zvednutou hlavou.

Většina Štírů jsou skutečné bohyně, všestranné ženy a upřímné přítelkyně! Ať už milují nebo nenávidí, vždy se toho jdou s plnou vervou. Pokud nejste schopen probudit ve Štíru ty nejhlubší pocity, nebuďte překvapen pokud si vás prostě nevšimne. Někdy mohou Štíři působit křehce a bezbranně, ale nenechte se oklamat – jejich skutečná přirozenost je připravena projevit se při prvním náznaku potřeby.

Střelec

Střelci – to jsou elegantní a sebevědomé ženy, které vždy vědí jak se správně prodat. V lásce jsou velmi romantičtí, pamatují si první setkání a schovávají všechny milostné dopisy. I tak však Střelci věří, že tajemství lásky jsou tajemství a drží si je pro sebe. Nikdo nikdy neví, co skutečně Střelec cítí.

Zamilovali jste se do Střelce? Máte štěstí! Žádná žena vás nebude líbat tak sladce jako ta, která se narodila v tomto znamení. A to všechno proto, že umí rozeznat rozdíl mezi banálním nadšením a pravou láskou.

Kozoroh

Kozorohové jsou zvyklí dostat to co chtějí a to za každou cenu. Pokud najednou potřebujete vyřešit obtížné otázky týkající se vaší kariéry, nejdříve běžte za radou k ženě-Kozorohu, ona bude určitě vědět co dělat. Jsou totiž zvyklé posouvat se vpřed a počítat své úspěchy. A pokud se skutečně pro něco zapálí, jsou schopny udělat vše, aby dosáhli co chtějí.

Tato žena od vás netouží slyšet slova lásky. Spíše si zapamatujte tuto frázi: “Miláčku, ty jsi ta nejinteligentnější a nejkompetentnější žena jakou jsem kdy potkal!” A věřte mi, že bude velmi šťastná … A pokud se vám poštěstilo si k ženě-Kozorohu vybudovat vztah, můžete si být jistý, že lepšího partnera nenajdete!

Vodnář

Ženy-Vodnáři jsou milé a oddané, ale zároveň si nejvíce na světě cení svou osobní svobodu. Nikdy neudělejte tu chybu, že jejich zavřete do vězení domácí rutiny, jinak jednoduše Schrade a vy budete zklamán. Vodnáři mohou působit jako frivolní dámy, ale jen osobě, která není schopna pochopit tajemství jejich hluboké duše.
Pokud potřebujete nejen vášeň, ale i lásku, tak potom je žena-Vodnář pro vás to pravé. Ona přesně ví, kdy její partner potřebujete klid a péči a kdy vášeň a slzy radosti.

Ryby

Ryby – to jsou ženy do morku kostí. Ocení, když jim muž dokáže poskytnout pocit jistoty. Milují, když pro ně otevřete dveře na autě, odsunete židli a zahrnujete jejich komplimenty. Však jsou to ženy! To co většina dám považuje za banalitu, jsou Ryby schopné ocenit dvojnásob.

Je úplně jedno jak moc tuto ženu-Ryby znáte, vždy vám dá příležitost vychutnat si s ní příjemný rozhovor. Vlastnosti Ryb z nich dělají úplně nejlepší manželky. Jen si pamatujte, že nemůžete zradit Ryby! To by vám nikdy neodpustili.

Tak a teď znáte intimní tajemství všech znamení zvěrokruhu! Měli jsme pravdu o těch vašich? Podařilo se hvězdám odhalit vaše nejskrytější tajemství? Určitě nám o tom řekněte v komentářích as horoskopem se nezapomeňte podělit s přáteli na sociálních sítích.

Pokračovat ve čtení

Horoskopy

Pravdivá charakteristika znaků zvěrokruhu: Kdo patří k těm nejnepořádnější? Lev si nepořádek ani nevšimne

Existují lidé čistotní i nepořádný. Ti druzí se spojují s různými druhy nečistot či nepořádku. Oni se raději vnímají jako kreativní lidé a prostor kolem nich je kreativní nepořádek.

Možná mají opravdu pravdu. Dokonce i samotní astrologové stojí na jejich straně a argumentují, že znamení, ve kterém je člověk narozený, ovlivňuje jeho zvyky. Není to o špatném rodičovství, ale o vlivu hvězd.

Štír

Lidé, kteří navštíví Štíra, si mohou myslet, že jeho nejlepším přítelem je Mr. Proper. Jeho dům se leskne čistotou. Jakmile od něj odejdou hosté, okamžitě se uvolní.

Zároveň však jde o sobecké znamení, které když si řekne, že je unavené, vše praní a mytí nádobí přesune na následující den.

Štíři věří, že nejlepším místem pro jejich věci je židle. Ve skříni mají pomyslný řád, ve kterém není možné nic najít.

Střelec

Střelec je velmi energické a aktivní znamení, ale zároveň mu chybí smysl pro organizaci. Během úklidu bude poslouchat hudbu, dívat zajímavý program v TV nebo vařit. To je důvod, proč výsledky úklidu nebudou příliš uspokojivé.

Čas strávený čištěním považuje za nesmysl. Proč by měl svůj život trávit otíráním prachu z chladničky, pokud jej může věnovat cestování po světě?

Lev

Lev je kreativní a impulzivní člověk. Jeho dny nejsou ani naplánovány a ani spontánně. Ve svém životě přichází do kontaktu s mnoha lidmi a událostmi. Nepořádek si téměř ani nevšimne, protože žije rychlým tempem.

Váhy

Váhy – dvojí znamení. Na jedné straně se jim líbí, když všechno kolem nich vypadá krásně. Na druhé straně nejsou ti, kteří by se dobrovolně pouštěli do úklidu, protože během toho musí vypořádávat s nečistotami. Mnohem snadněji by bylo přesunout povinnost úklidu na někoho jiného.

Kozoroh

Kozorozi umyjí a utřou jen to, co je viditelné. Pokud se podíváte do jejich pokoje, můžete tam najít vše na svého místě v relativně čistém stavu. Co ale spíž? Nebo takový noční stolek? Je vysoce pravděpodobné, že tam objevíte ložiska nepořádku různého druhu.

Podobně jako s oblečením, zevnějšek Kozoroha vypadá naprosto dokonale. Avšak v kapsách či peněženkách budou mít nepořádek a nohy zdobené děravými ponožkami.

Nepořádné znamení zvěrokruhu možná nemají rádi úklid, ale kompenzují to pozitivními vlastnostmi, díky kterým jim dokážete odpustit i zvyk žít v nepořádku.

Pokud se s tím nedokážete smířit, máme pro vás uklidňující zprávu: i ty nejnepořádnější znamení zvěrokruhu jsou připraveny na převýchovu. Vliv planet na člověka je poměrně velký, ale vliv lidí na člověka může být ještě efektivnější. Mluvte o tom s vaším drahým, pokud mu na vás záleží, bude se to snažit zlepšit i navzdory všem hvězdám ve vesmíru.

Pokud jde o najčistotnejšie znamení zvěrokruhu, za hlavního představitele řádu se považuje Vodnář. Můžete se od něj naučit, jak si uspořádat svůj životní prostor, vězte, že tento úkol zvládne lépe než kdokoliv jiný!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Celebrity4 dny před

Nejkrásnější holčička ukázala 10 let starou fotografii: Co se stalo s tvářičkou, která ohromila svět?

Svět si zamiloval modelku Thylane Blondeau (17), když měla pouze šest let. V té době se objevila její dnes již...

Zajímavosti4 dny před

Vědci určili ideální věk na porod dítěte. Tento věk je nejdůležitější pro porod zdravého miminka!

Mateřství je největší dar, který můžete v tomto životě získat. Otázkou však je, kdy je nejlepší čas mít děti? Existuje...

Celebrity2 měsíci před

Tragédie! Nečekaná smrt mladé české herečky z filmu Pelíšky!

Český umělecký svět zasáhla smutná zpráva. Až nyní se do médií dostala informace, že začátkem dubna tragicky zahynula herečka, která...

Zajímavosti2 měsíci před

Vláda zrušila ústní maturity: Studenti budou ohodnoceni na základě …

Poté, co vláda České republiky přerušila v rámci bezpečnostních opatření proti pandemii COVID-19 vyučování na všech školách, bylo velkou neznámou,...

Zajímavosti2 měsíci před

Lidé z romské osady toho mají dost: TOTO požadují pro svou rodinu!

Mnohé romské osady jsou momentálně v izolací poté, co byli někteří obyvatelé pozitivní otestování na onemocnění COVID-19. Potraviny a hygienické...

Zajímavosti2 měsíci před

Nejkrásnější holčička světa před třemi lety: Neskutečné, jak vypadá dnes!

V roce 2019 zahraniční portál Daily Mail prohlásil novou dětskou královnu krásy, kterou se stalo 6-leté ruské holčička jménem Anastasia...

Celebrity3 měsíci před

Smutné zprávy: koronavirus ZABIL známou tvář z Českého filmu!

Z české kinematografie dorazili velmi smutné zprávy. Komplikacím v důsledku koronavirus podlehla známá scenáristka, v níž filmu si zahrál Bolek...

Zajímavosti3 měsíci před

Nakažený taxikář koronavirem promluvil: Jste andělé, vzkázal lékařům a zdravotníkům.

Slova o andělech a plné díků! Taxikář (53), který se před více než měsícem nakazil koronavirus a zákeřný virus ho...

Nezařazené3 měsíci před

AKTUÁLNÍ zpráva z České republiky: koronavirus má první oběť!

Z České republiky, kde je momentálně 1 200 pacientů nakažených koronavirus, přišly mimořádně smutné zprávy. Onemocnění si totiž vyžádalo první...

Zajímavosti3 měsíci před

Mohou koronavirus přenášet i psi? Varování lékařky Na TOTO dejte pozor!

Nejeden pejskař se v těchto dnech aktivně zajímá o to, jak to vlastně s potenciálním přenášením koronavirus u domácích zvířat...

Oblíbené