Horoskopy

Proč je štír nejdůležitějším znamením zvěrokruhu?Štír – jedno z nejdůležitějších znamení zvěrokruhu. Toto je anděl, který tančí ve tmě. Hloubka vnímání Štíra a jeho schopnost být čestným jsou zjevné pro všechny, který s ním přicházejí do kontaktu.

Štír je zdobený ranami a jizvami z minulosti. Procházejí jím vlny emocí a bolest znají lépe než jakékoli jiné znamení.

Je symbolem utrpení a překonávání překážek, bez ohledu na to, jakým temným obdobím právě prochází. Štír si vždy najde cestu ke světlu a začne od začátku. Prvním symbolem Štíra je had, který znamená obnovení a znovuzrození.

Stejně jako had, i Štír se svléká z kůže v různých obdobích svého života a podvědomě se snaží o znovuzrození.

Štír uspěje ve všem, protože má vůli, trpělivost, vytrvalost a schopnost rychle pochopit podstatu věcí. Bez ohledu na situaci si vždy najde způsob, jak se postavit zpět na nohy. Má nepřekonatelnou sílu a nemá problém s projevem svých emocí.

Jelikož jde o vodní znamení, ví, že život má i citlivé stránky. Proto je plný soucitu a péče, ale zároveň je náchylný na utrpení, bolest a osamělost. Na rozdíl od Ryby a Raka, na jisté situace reaguje spíše extrémnějším způsobem.

Štír jde tam, kde už jiní nemohou. Soucítí s lidmi a zná jejich tajemství, které se snaží všemi možnými způsoby skrýt. Instinktivně přijímá svou temnou stránku osobnosti, protože ví, že jde o nedílnou součást lidské povahy.

Štír ví, jak si uchovat svá tajemství, ale poté, co se s někým sblíží, dokáže být mimořádně upřímný a totéž očekává i od druhé osoby. Před Štírem nic neutajíte a všechny pokusy oklamat ho vyjdou na zmar.

Lidé narození v tomto znamení často pracují jako psychologové a psychoterapeuti, protože dokonale vědí pochopit hloubku lidské duše.

Co se týče vztahů, Štír navždy změní vaše pohledy na vlastní osobu. Spojení, které mezi sebou vytvoříte, vám dopomůže dozvědět se o sobě mnohem víc, než byste čekali, díky čemuž budete vědět proniknout do podstaty věcí.

Pokud se stanete předmětem jeho vášně, v plné síle zažijete jeho žárlivost, kontrolu a majetnictví. Na druhé straně je Štír citově napojen a věrný svému partnerovi.

I přes jeho schopnosti porozumět lidem které miluje a navázat s nimi hluboké vztahy, upřednostňuje spíše samotu. Je nedůvěřivý a vybíravý, protože v lidech vidí i to, co jiní ne. Proto není překvapením, když se v jeho blízkém kruhu nacházejí jen ti vyvolení.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Horoskopy

Přesný horoskop, který vám prozradí jak se vám bude dařit v květnu 2021 pro všechny znamení zvěrokruhu

Jak bude vypadat květen 2021 pro všechna znamení zvěrokruhu? Jaké události byste měli očekávat? O co se snažit a jak se rozvíjet?

Neváhejte věřit v sebe a dělat to, co vám vyhovuje, ale nechte své jednání sladit s vašimi vírami, hodnotami a zásadami. Uznávejte svou vlastní sebeúctu a neváhejte upozornit na své dovednosti a talent. Měli byste plně využít své silné stránky.

Beran (21. března – 20. dubna)

Energie z května 2021 podporuje úspěšnou rovnováhu mezi potěšením a prací. Vaše komunikační schopnosti a inteligence jsou v centru pozornosti. Toto období je dobré pro podnikání, nakupování a zlepšování nápadů nebo plánů. Můžete získat neocenitelné rady od zkušených lidí.

Býk (21. dubna – 20. května)

Tento měsíc je pro nalezení rovnováhy a pozitivního myšlení. Vaše trpělivost a rozlišovací schopnost přinášejí skvělé výsledky. Stanovte správně priority a přemýšlejte o věcech a lidech, které si nejvíce ceníte. Je vhodná doba pro hlubší a smysluplnější komunikaci a výměnu názorů.

Blíženci (21. května – 20. června)

Na začátku měsíce můžete být v pokušení ustoupit a vzdát se. Později se však sjednotíte, vyrovnáte se se svými vnitřními strachy a změníte svůj postoj k tomu, co se děje, protože všechny situace vidíte jasněji a hlavně objektivně. Je to skvělý čas věnovat svou energii a pozornost svým blízkým.

Rak (21. června – 22. července)

 

Květen 2021 vám poskytne dobrou pobídku pro vnitřní odvahu a vzájemné porozumění s lidmi. Pokuste se přijít na to, co si vážíte na sobě a na ostatních. Budete si moci jasně uvědomit a přijmout své vlastní touhy a skutečné potřeby.

Lev (23. července – 22. srpna)

Je to období mimořádného úsilí dosáhnout cílů a užít si kvalitní úkoly. Nyní jste na vrcholu svých schopností a schopností, takže veškerou svou energii nasměrujte na nejproduktivnější kanál.

Panna (23. srpna – 23. září)

Květen 2021 vám dá příležitost vidět jasněji, co má ve vašem životě dlouhodobou perspektivu a výhody, a toto porozumění vám pomůže učinit správná rozhodnutí a učinit správná rozhodnutí. Můžete také zažít touhu po kreativitě nebo romantické zážitky, které se dotýkají duše a inspirují vás.

Váhy (24. září – 23. října)

Využijte toto období a přehodnoťte své vlastní hodnoty. Přemýšlejte o tom, co je pro vás opravdu důležité. Pokud potřebujete svůj vztah posílit, je na čase ho vybudovat. Květen 2021 je navíc velmi úspěšný při budování stabilních aliancí nebo získávání podpory.

Štír (24. října – 21. listopadu)

Budete se cítit sebejistěji, pokud pochopíte důležitost vytrvalosti a trpělivosti. Vyzařujete pozitivní energii, která přitahuje správné lidi, správné zdroje nebo správné situace. Všechny problémy ve vztazích můžete vyřešit vyjednáváním a dosáhnout úžasných výsledků.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Energie z května vám pomůže vyřešit všechny dlouhodobé problémy a odstranit bolestivé situace. Můžete využít nové informace, provést nějaké změny ve své rutině a uvědomit si jejich výhody. Věnujte maximální pozornost tomu, co pro vás bude v budoucnu fungovat a přinese finanční a osobní výhody.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Vymyslete nové způsoby, jak se vyjádřit, uvolněte se a bavte se. Nezanedbávejte nové nápady, které vás napadnou a které se ukázaly jako velmi výnosné. Vaše důvěra a nadšení rostou před našimi očima.

Vodnář (21. ledna – 18. února)

Máte vynikající příležitost posílit a zlepšit rodinné vztahy nebo dosáhnout míru sami se sebou. V tomto procesu jsou možné silné emoce, ale nemusíte si s tím dělat starosti. Je vysoká pravděpodobnost, že získáte něco, co bylo ztraceno. Klíčem k úspěchu je rozpoznat a přijmout vaše klady a zápory.

Ryba (19. února – 20. března)

Květen 2021 může přinést produktivní komunikaci a vyjasnění mnoha situací. Inspirace a nové nápady vás silně motivují. Může být čas zvážit nové přístupy a uzavřít problém, který býval velkou zátěží nebo obavou.

Pokračovat ve čtení

Horoskopy

Ženy, které jsou v tomto znamení zvěrokruhu budou nejlepší matky!

Pravděpodobně víte, že znamení zvěrokruhu do jisté míry určují některé povahové vlastnosti. Věděli jste ale, že to může ovlivnit, jaký jste rodič?

Dnes se dozvíte, jak vaše datum narození ovlivňuje vaši matku. Níže je uveden seznam znamení zvěrokruhu, která fungují nejlépe jako maminky.

Beran

Beran zajišťuje, aby se jejich děti účastnily mimoškolních aktivit a rozvíjely se. Děti k tomu samozřejmě nejsou nuceny. Naopak se berou v úvahu pouze lekce, které přitahují jejich děti. Ženy tohoto znamení milují dobrodružství, a proto vychovávají své děti jako dobrodruhy. Beran a jeho potomci tráví svůj volný čas aktivně. Pod tímto znamením matky povzbuzují své děti, aby přijímaly výzvy, a vždy je podporují.

Váhy

Váhy jsou úžasné matky. Jsou velmi dobře organizované a tiché. Rádi mají vše pod kontrolou, ale neruší je žádné nepředvídané situace, které jsou s dětmi velmi snadné. Milují své děti a mohou pro ně udělat cokoli. Nedovolí jim však dostat se na hlavu. Od raného věku matky používají toto znamení k tomu, aby naučily své děti respektovat a milovat své sousedy.

Štír

Matky veverek jsou obdarovány velkou intuicí. Někdy vědí, co se děje s jejich dětmi, než to vědí. Vždy stojí za svými malými a nikdy nedovolí, aby se jim stalo něco špatného. Jsou k nim velmi ochranní a upřímní. Očekávají totéž od svých dětí. Nedochází k žádnému podceňování.

Rak

Matčiny raky jsou velmi ochranné. Jsou citliví na potřeby svých dětí a vždy pozorně naslouchají. Mohou se velmi dobře umístit na místo svých dětí a pomocí několika slov zlepšit jejich pohodu. Dbají na to, aby byl jejich domov plný tepla, což respektuje širší rodina a přátelé. Z tohoto důvodu často přijímají hosty.

Pokračovat ve čtení

Horoskopy

Děsivé předpověď z doby před 500 lety. Brzy se má naplnit. Připravte se !

Každou chvíli se objevují předpovědi o konci světa. Právě od nich se dozvídáme o příští světové válce, teroristických útocích, globálním oteplování nebo jiných katastrofách.

Tentokrát SuperExoress udělala to, co předpověděl slavný lékař a přírodovědec v 16. století. Parcelus byl nazýván otcem moderní medicíny, ale také se říká, že miloval astrologii a měl dar jasnozřivosti. Mnohokrát předpovídal budoucnost.

Ve svých předpovědích Parcelus hodně mluvil o tom, co přijde ve vzdálené budoucnosti. Uváděl události, ke kterým by došlo až v XXII. Století. Co se bude dít?

Na webu Super Express je výňatek z lékařské knihy, ze kterého se dozvídáme o děsivých věcech, které mají přijít.

Pokračování na další stránce

xx_xx
– “Východ se vzbouří proti Západu.” Z východního teritoria poletí na oblohu tisíce střelných šípů; padnou na zem a vytvoří ohnivé sloupy, které spálí vše, co jim stojí v cestě. ”

Co to může znamenat? Vědci, kteří analyzují jeho texty, nepochybují. Tato slova popisují nadcházející válku.

„Hluboké rány a strupy pokrývají mnoho lidí.“ Jejich duše opustí svá těla, třetina světové populace zahyne. ”

Pro ty, kteří se zajímají o předmět Parcelus, popis těchto událostí ohlašuje třetí světovou válku a konec lidstva. Lékař ve své knize také popisuje, že na Zemi bude kontaminována voda, že budou trpět zvířata a příroda, což nakonec povede k jejich vyhynutí. Je čeho se bát?

Každé proroctví, které hovoří o konci světa, vás jistě otřese. Zvláště ten, který vytvořil výzkumník ze 16. století, který píše … o atomových bombách a jaderných zbraních. Jak by o tom věděl?

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Bizardní5 minutami před

Tento muž má 4-kilogramové přirození a takto s ním žije

Němec Misha Stuntz, 45letý muž žijící v Berlíně, si dobrovolně zvětšil penis na 4 kg. Stunts začal růst penis před...

Zajímavosti9 minutami před

Lékaři určili jaká je ideální velikost mužského přirození. Tohle vám usnadní život!

Vědci hovořili o tom, zda má velikost penisu člověka pro dívky zásadní význam. Skupina předních vědců provedla několik laboratorních experimentů,...

Zajímavosti14 minutami před

5 věcí, které musí každá žena udělat, aby byla navždy zdravá

Každá žena by se měla o sebe postarat, pokud chce být zdravá a atraktivní. Intimní hygiena je důležitou součástí života...

Zdraví22 minutami před

Toto jídlo ničí mozek, zabíjí paměť, omezte jeho spotřebu, než vám zničí zdraví nadobro

Nedávné studie ukázaly, že přebytek cukru v těle doslova zabíjí mozek a zastavuje reprodukci hipokampálních buněk. Tyto buňky jsou kritické...

Stalo se40 minutami před

Tento pár natočili video, které neměl nikdo vidět. Z tohoto co natočili vám půjde mráz po zádech !

Toto video nemělo být nikdy nahráno. 20letý Michael Owen a Kylie Carfordová si natočili vlastní smrt. Co se stalo Řídili...

Zajímavosti17 hodinami před

Tělo přesně ví, kdy je smrt blízko. A všechno to začíná takto

Nikdo neví, v jaký zlomový bod osudová hodina udeří a co nás přesně přenese z pozemského světa do světa nám...

Zajímavosti17 hodinami před

Vložila jsem si vatový tampon do pupíku. Pomohlo mi to natolik, že mé obvyklé zdravotní problémy ihned vyprchali

Několik v kuse jsem měla velké problémy s bolestí zad a stresem tento jednoduchý trik my ušetřil tisíce za doktory...

Video18 hodinami před

Veterinář rozřízl ocas chřestýše, když se podíval co se v něm skrývá málem omdlel

Chřestýš je pravděpodobně nejznámější na světě. A to vše kvůli charakteristickému přírodnímu rysu – ocasu s chrastítkem. Přemýšleli jste někdy,...

Vztahy18 hodinami před

Ženy si myslí, že muži to milují. 35 věcí, které muže vytáčí

Uživatel Reddit položil velmi zajímavou a relevantní otázku pro všechny muže na světě. “Co dělají ženy, aby vypadaly atraktivněji, ale...

Vztahy20 hodinami před

5 Důvodů proč bychom měli spát nazí – dokonce i během chladného období. Jinak můžete vážně poškodit své zdraví.

Zdravý spánek je klíčem k plnohodnotnému životu. Jak často však zanedbáváme potřebu zajistit svému tělu správný odpočinek. A místo toho,...

Oblíbené