Zajímavosti

Proč byste neměli spát ve stejném pyžamu dva dny po sobě. Je to zdraví nebezpečné!Je až překvapivé, kolik problémů může naše pyžamo spánku způsobit!

Dbáme na každodenní vzhled: chodíme do práce v nažehlených košilích, pravidelně si pereme kalhoty a nezapomínáme ani na výměnu spodního prádla. Ale hygiena domácí oblečení často trpí , a spánku pyžamo nejsou výjimkou. ” Je to jen pyžamo!” Jak se může zašpinit, když v něm jen spím? „- budete překvapeni. Ukazuje se, že i předměty ke spánku se mohou stát živnou půdou pro bakterie. Proč jsou zastaralá pyžama nebezpečná, pojďme na to přijít dále.

Pyžamo na spaní

Zastaralé pyžamo zhoršuje spánek

Všimli jste si, jak zdravě a sladce spíte, když měníte povlečení, prostěradla a přikrývky? Čisté pyžamo funguje stejně. Zatuchlé oblečení naopak zhoršuje kvalitu spánku. Také se potíme v noci a na látce zůstávají korálky potu. Mohou způsobit svědění a podráždění pokožky, a tím narušit zdravý spánek.

Příčina alergie

Pokud jste náchylní k alergiím, nezapomeňte si pyžamo vyměnit každé dva dny! Prach vyvolává podráždění receptorů v nose, což vede k extrémně nepříjemným příznakům onemocnění dýchacích cest . Roztoči, kteří žijí na oděvu, se živí odumřelými částicemi kůže. Proto jsou pro ně zatuchlá spací pyžama a ložní prádlo rájem.

Nejen alergie, ale také akné

Noční prádlo prané ve špatnou dobu může způsobit podráždění pokožky . Faktem je, že na látce se hromadí bakterie a částice prachu. V noci se pyžama dotýká naší pokožky a ucpává nám póry. To zase způsobuje akné a akné.

Máte rádi to, co jste četli? Dejte nám lajk na Facebooku a sdílejte článek se svými přáteli!

Zápach

V noci se potíme stejně jako ve dne. Pot vsakuje do pyžama, vytváří nepříjemný zápach a stává se živnou půdou pro bakterie . A nejpříjemnější je nosit čisté oblečení, které voní svěže.

Nositel infekce

Špinavé oblečení nejen hromadí patogenní mikroorganismy, ale může je také přenášet dále . Tím, že si včas nevyměníte oblečení na spaní, spustíte řetězovou reakci přenosu bakterií. A teď to není ani o vaší pokožce, ale také o jiných věcech. Když oblek vložíte do pračky, bakterie „skočí“ jak na vaše oblíbené tričko, tak na tepláky vašeho manžela. Navíc někdy ani důkladné praní nedokáže zvládnout množství škodlivých mikroorganismů, které žijí na špinavém oblečení.

Nezdravé podmínky spánku

Bakterie, odumřelé částice kůže, prach a zápach z potu, který se hromadí na pyžamu, ovlivňují podmínky spánku. Můžete tak zachytit infekci a oslabit imunitní systém . To znamená, že vaše tělo bude náchylnější k nejrůznějším chorobám. A když člověk nemá dostatek spánku, trpí nespavostí a nočními můrami – ovlivňuje to výkon po celý den.

Je úžasné, kolik problémů může naše spánkové pyžamo způsobit! Tento seznam zahrnuje alergie, kožní problémy a problémy s imunitním systémem. Tomu všemu se však lze vyhnout jednoduchými činy. Nezapomeňte si včas umýt pyžamo a vyměnit si ložní prádlo . A pak je zaručen zdravý a zdravý spánek!Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video12 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti12 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video12 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti12 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor12 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video12 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti12 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video12 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti12 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy12 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené