Rodina

Přiznání matky: Když jsem poprvé uviděl svou dceru, omdlel jsemV Klinickém centru pro maxilofaciální, rekonstrukční a rekonstrukční a plastickou chirurgii Moskevské státní lékařské a stomatologické univerzity byla provedena komplexní operace. Lékaři vykouzlili tvář tříleté Dariny Spenglerové z Krasnojarského území.

Darina se narodila 18. června 2013 se vzácnou diagnózou: Nagerova akrofaciální dysostóza. Má velké rozštěpené ústa, žádné rty a bradu … Lékaři se snaží dívce pomoci najít normální tvář. Příběh Dariny „Komsomolskaja pravda“ vyprávěla její matka Elena Spenglerová.

Ultrazvuk nevykazoval žádné abnormality

“Než se Darina narodila, vychovali jsme s manželem tři zdravé děti,” říká Elena. – Syn Alexej má 28 let. Moje dcera Lyubasha má 27. Má adoptivního syna, 17 let.

Jedna dcera zemřela při porodu. To bylo před 18 lety. Měl jsem velké obavy … Od té doby už s manželem nemáme další děti, i když jsme to opravdu chtěli!

Čas vypršel. 42. rok připadl mně – už není věk pro porod. A najednou zprávy – jako sníh na hlavě – těhotenství! Můj manžel a já jsme nepochybovali: porodíme!

Jakmile prošel ultrazvuk, dva, tři. V děloze nebyly nalezeny žádné patologie. A těhotenství proběhlo dobře, žádná toxikóza.

Manžel to pochopil a podpořil

– Darina se narodila sedm měsíců. Když se dítě narodilo, uvědomil jsem si, že něco není v pořádku. Lékaři začali znepokojeně volat někam. Novorozenec byl zabalený, ukázali mi to bokem – neměl jsem čas to rozeznat.

Když jsem se trochu vzdálil, požádal jsem o návštěvu své dcery. Sestra se mě tak divně ptá: „Jste připraveni vidět? Je v inkubátoru. “

Jdu nahoru, zvednu oči a vidím … tato otevřená ústa! V mých očích všechno potemnělo. Omdlel Ztratil jsem vědomí, byl jsem poslán na intenzivní péči. Když jsem znovu nabyl vědomí, navrhli lékaři napsat pro dítě výjimku. Ale pevně jsem se rozhodl, že Darisha bude s námi.

– Jaká byla reakce vašeho manžela?

– Dva dny před narozením Darochky náš otec (manžel Yuri. – pozn.) Skoro zemřel při nehodě. Šel jsem do auta pro květiny a náprava se uvolnila. Šel jsem do nemocnice. Proto hned po mém narození nemohl ke mně přijít. Ale když se to zlepšilo, přeletěl jsem. Když mu byla ukázána Darisha, jeho obličej necouval. “Náš! Vážení! “ – právě řekl. Tento test nás spojil.

Darina se narodila 18. června 2013 se vzácnou diagnózou: Nagerova akrofaciální dysostóza

Příbuzní se odvrátili

Lékaři nevysvětlili, jak se o takové dítě starat. Nikomu nebudu přát soud – když uvidíte znetvořené plačící dítě a nevíte, co dělat. Darochka plakala celé dny. A zařval jsem a viděl, že má bolesti.

Nemá rty. Ústa jsou neustále otevřená, veškerá krev. Koupil jsem meruňkový olej, odvar z heřmánku a aplikuji na něj gázu. Z rozmaru jsem se snažil co nejlépe pomoci. Moje dcera samozřejmě nemohla sát na prsa. Po dobu jedné a půl až dvou hodin jsem seděl a odsával jí mléko. Trpěli jsme tedy tři měsíce. Pak přišel pediatr a poradil: jděte na maxilofaciální chirurgii. Ukázalo se, že problém je napravitelný – takové operace se provádějí v Moskvě!

Darině byla diagnostikována vážná genetická porucha, osm mutací v těle. Ústa neustále krvácela. Stále nemůže jíst pevné jídlo – pouze tekuté jídlo.

– Co je příčinou tohoto selhání? Věk nemohl ovlivnit?

– Nyní je mi 46 let. Můj manžel bude 10. – 48. listopadu. Říkají však, že takové dítě se může narodit v jakémkoli věku.

Podle ženy se po narození Dariny příbuzní odvrátili od své rodiny.

– Podporovala mě jen jedna moje sestra, zbytek mých příbuzných – ne, – povzdechne si Elena. – Bratři, jejich děti, matka mého manžela Darishu nepřijala. Nevšiml si ji od narození.

Darochku neskrýváme, chodíme s ní všude. A jen si představte: jdeme do obchodu a narazíme na naše příbuzné – okamžitě vyjdou, nedívají se naším směrem. Předstírají, že nevidí. A jejich děti jsou požádány, aby se odvrátily.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Děti

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým světem.

Není jasné, o čem mluví, ale je jisté, že video zaručeně zlepší náladu každého.

Sdílejte toto video se svými přáteli na Facebooku.

Pokračovat ve čtení

Děti

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi a kočky, na kterých jim společně záleží, mají jednu společnou věc – v minulosti je někdo zneužíval. Manželé a děti si na zvířata rychle zvykli, problematická byla pouze 8letá fenka Nora …

Nora se lidí strašně bojí, ale po setkání s 11měsíčním Archiem se změnila k nepoznání.

Archieho očividně měla na první pohled ráda, protože se od něj nechtěla vzdálit ani na krok. Spí spolu, Nora nechce ani opustit koupelnu, když její matka koupí Archieho.

Je jasné, že se jedná o nerozlučný pár! Pro Elizabeth a jejího manžela bylo velmi důležité, aby Nora začala lidem znovu důvěřovat. Navíc jejich nejmladší dítě získalo nejlepší chůvu na světě!

Rodiče se snaží naučit své děti úctě a úctě ke zvířatům. Starší sourozenci se společně starají o všechna zvířata.

Pokud by to takto fungovalo v každé rodině, zvířata by už nikdy nemusela trpět. Podívejte se také na další sladké fotky 🙂

Pokračovat ve čtení

Děti

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často končí modřinami a pláčem. Ale někdy se může stát něco mnohem vážnějšího …

Matthew Radera, 4, hrál v kuchyni. Když se maminka nedívala, vlezl do kuchyňské linky a našel koření. Když maminka přišla do kuchyně, uviděla Matthewa a vypadalo to, že dostal epileptický záchvat. Okamžitě zavolala sanitku. Matka si byla jistá, že její syn netrpí epilepsií. Cestou do nemocnice ho několikrát oživili. V nemocnici prohrál svůj boj o život.

Ukázalo se, že Matthew byl fascinován vůní skořice. Dítěti se balíček podařilo otevřít, protože zjevně chtělo čichat. Koření se dostalo do plic.

Lékaři tvrdí, že chlapec zemřel na udušení. Rovněž došlo k reakci na podráždění a otoky.

Zdrcená matka nyní varuje ostatní rodiče před nebezpečím, které si málo z nich uvědomuje:

Skořice může zabíjet. Děti neví. Chtějí hrát a vyzkoušet co nejvíce věcí.

Nezapomeňte se o tento tragický příběh podělit se svými přáteli na Facebooku a varovat ostatní rodiče. Tento článek může zachránit životy.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video8 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti8 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video8 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti8 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor8 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video8 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti8 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video8 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti8 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy8 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené