Celebrity

Princ harry se bojí o meghan. Nechce aby se jí stalo to co jeho mámě. Takto si ho podal bulvárAgentura DPA nedávno informovala o tom, že princ Harry se svou manželkou Meghan podali žalobu na bulvární noviny Mail on Sunday. Toto nedělní periodikum totiž nelegální zveřejnilo soukromý dopis, který napsala vévodkyně Meghan svému otci. Princ Harry se tak rozhodl ostře kritizovat celý britský bulvár a podat žalobu na zmíněné periodikum. Také projevil strach o svou manželku, která se kvůli dobiedzavosti bulvárních novinářů trápí.

Princ Harry nechce aby se zopakovala historie

S emotivním prohlášením prince Harryho přišel britský The Guardian , ve kterém projevil obavy, že se zopakuje to co se stalo jeho matce. “Někdy v životě nastane ten moment, kdy jediné, co můžete udělat, je postavit se proti takovému chování, protože ničí lidi a lidské životy. Pokud bych to měl říct jednoduše, je to šikana, která lidem ubližuje. Všichni víme, že takové chování není tolerovatelné, a to za žádných okolností. Přestože lze mé kroky nemusí být bezpečné, jsou určitě správné. Viděl jsem, co se stane, když lidé, které miluji, přestanou být vnímáni jako skutečné bytosti a přestane se tak k nim i chovat. ”

Nemohl se na to už jen tiše přihlížet

Princ Harry má na britské média těžké srdce už od času zveřejnění informace o jeho zásnubách s bývalou americkou herečkou. ” Snažili jsme se být stateční, ale nedokážu ani říct, jak moc bolestivé to pro nás bylo ,” vyjádřil se princ Harry na margo článků o jeho nynější manželce, které nejednou zaváděly a hraničily až z rasismem. ” Příliš dlouho jsem se tiše přihlížel, jak Meghan potichu trpí. Nic s tím neudělat, to by bylo zcela v rozporu s tím, čemu věřím , “odůvodnil své rozhodnutí.

V tomto prohlášení rovněž oznámil podání žaloby, kde vzpomíná, že pronásledování novináři se stalo osudným i jeho mámě. Princezna Diana tragicky zahynula v roce 1997 po autonehodě v Paříži, kde ji pronásledovali novináři. Nuž a v žádném případě nechce aby se to stalo i jeho milované Meghan. “Ztratil jsem svou matku a teď vidím, jak se obětí stejných mocných sil stává i moje manželka,” přizvukuje princ Harry ve svém prohlášení.

Princ Harry dále kritizuje britský bulvár, který jeho a Meghan vystavuje nepravdivé, “bezcitné kampani” a “neustálé propagandě” ze strany bulváru. Podle něj se to vše zvýšilo během těhotenství Meghan a když se jim v květnu 2019 narodil syn Archie Harrison.

Co se týče nelegální zveřejněného dopisu, který vyprovokoval prince Harryho, mluvčí Mail on Sunday tvrdí, že redakce novin za článkem a zveřejněním listu stojí. Kromě těchto novin podal princ Harry žalobu na jejich mateřskou společnost Associated Newspaper. Tato společnost vlastní i známý Daily Mail nebo MailOnline. Právník prince Harryho a jeho manželky bude zaplacen z jejich soukromých zdrojů.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Celebrity

Známá herečka v slzách: Její otce ZABIL koronavirus!

Známá herečka, kterou znají fanoušci po celém světě, skončila před pár hodinami v slzách. Její milovaný otec zemřel v nemocnici po těžkém boji s koronavirus, který dva týdny dokumentovala na sociální síti.

Herečka Sophia Myles (40), kterou znají fanoušci díky účinkování v Underworld, Transformers: Zánik či v populárním seriálu Doctor Who, prožívá obrovský smutek. Její 67-letý otec Peter v sobotu podlehl nebezpečnému koronavirus, který se podle nejnovějších zjištění projevuje i dalším příznakům .

Smutnou novinu oznámila všem na sociální síti Twitter, kde dokumentovala i jeho dvoutýdenní boj s onemocněním: ” RIP Peter Myles. Můj drahý otec zemřel před pár hodinami. Byl to koronavirus, který ho definitivně usmrtil, “napsala zdrceně.

Jen před pár hodinami přitom zveřejnila srdcervoucí fotku otce v nemocnici, který dýchal jen pomocí přístrojů. Peter trpěl Parkinsonovou chorobou a měl i další vážné onemocnění. Stejný osud postihl i 47-letou sestru italského herce, který byl s mrtvou v domě celé tři dny, přičemž své zoufalství zachytil na video .

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Smutná zpráva: Zemřela česká sportovní legenda !

Z českého sportovního světa dorazili na Slovensko smutné zprávy. Ve věku 97 zemřela známá olympioničky a manželka nejúspěšnějšího českého běžce. Do posledních dní přijímala v nemocnici návštěvy bývalých kolegů.

Do sportovního nebe odešla v pátek v časných ranních hodinách manželka nejznámějšího českého běžce Emil Zátopek Dana Zátopková. 97-letá sportovní legenda se stala během kariéry dvojnásobnou olympijskou medailistka v hodu oštěpem i dvojnásobnou mistryní Evropy.

Navzdory vysokému věku byla bývalá olympioničky stále vitální av Ústřední vojenské nemocnici přijímala návštěvy bývalých kolegů: ” Na Danu nikdy nezapomeneme. Byla to osobnost, která nám bude velmi chybět. Velmi chytrá, zábavná a vtipná žena, kamarádka. Všechno v životě věnovala sportu a Emilovi, “uvedl podle portálu Sport předseda Českého klubu olympioniků Oldřich Svojanovský.

Sportovní legenda

Dana Zátopková nastoupila na první olympiádu jako oštěpařka v roce 1984 v Londýně. Ke konci kariéry působila jako trenérka a získala Olympijský řád i Medaili Za Zásluhy. Během sportu se seznámila se svým manželem Emilem, se kterým tvořili harmonický pár. Zátopková v rozhovorech často vzpomínala, že se s manželem zvykli společně hodně smát a měli množství veselých zážitků. Čest její památce.

Pokračovat ve čtení

Celebrity

Z Ameriky přišla zdrcující zpráva: Angelina Jolie umírá!

Angelina Jolie patřila kdysi k nejpřitažlivějším a nejženštější herečkám světa, ale v posledních letech se změnila od základů, přičemž se o ni rodina i fanoušci oprávněně strachují. Na veřejnost se totiž dostala informace, že úspěšné umělkyni zůstávají poslední momenty života.

Filmová Lara Croft si v posledních letech prošla nesmírně náročným obdobím, přičemž se psychický i emocionální stres odrazil i na její váze. Angelina má totiž údajně vážit pouze zarážejících 34 kilo. V průběhu dne má konzumovat kostky ledu, bylinkový čaj a semínka.

Zdravotní stav šestinásobné matky má natolik zhoršovat, že americký časopis National Enquirer přinesl šokující informaci, že slavná hvězda je na pokraji smrti.

Uznávání doktoři, ale i rodina se nechali slyšet, že je otázkou času, kdy Angelina zkolabuje a selžou její instituce.

Je však zarážející, že herečka si je vědoma svých problémů a údajně měla sepsat poslední vůli. Desítky milionů však měla odkázat výlučně nejstaršímu synovi Maddox, jehož považuje nejen za své dítě, ale i nejlepšího přítele.

Před čtrnácti lety si ho dokonce adoptoval herec Brad Pitt, no 17-letý mladík se veřejně přiznal, že se vůbec necítí jako jeho syn a nechce s ním být v kontaktu

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Nezařazené2 týdny před

AKTUÁLNÍ zpráva z České republiky: koronavirus má první oběť!

Z České republiky, kde je momentálně 1 200 pacientů nakažených koronavirus, přišly mimořádně smutné zprávy. Onemocnění si totiž vyžádalo první...

Zajímavosti3 týdny před

Mohou koronavirus přenášet i psi? Varování lékařky Na TOTO dejte pozor!

Nejeden pejskař se v těchto dnech aktivně zajímá o to, jak to vlastně s potenciálním přenášením koronavirus u domácích zvířat...

Celebrity3 týdny před

Známá herečka v slzách: Její otce ZABIL koronavirus!

Známá herečka, kterou znají fanoušci po celém světě, skončila před pár hodinami v slzách. Její milovaný otec zemřel v nemocnici...

Zajímavosti3 týdny před

Víte, proč svět zasáhl koronavirus? 10 krásných odpovědí plných pravdy!

Možná si denně kladete otázky, proč jsme se ze dne na den museli začít bát o své zdraví … Proč,...

Stalo se3 týdny před

Zásadní změna: Lidl a Kaufland přistupují k razantním opatřením!

Je tomu jen pár dní, co obchodní řetězce Kaufland a Lidl přistoupili k zásadním opatřením, které mají v době koronavírusovej...

Zajímavosti3 týdny před

Nová zjištění o koronavirus: O těchto symptomech se dosud nemluvilo!

Teplota nad 38 stupňů, kašel, problémy s dýcháním či velké bolesti celého těla – symptomy, které se nespojují pouze s...

Stalo se3 týdny před

Bill Gates předpověděl příchod viru už dávno: Další děsivé PROROCTVÍ!

Pandemie koronavirus Covid-19 zasáhla téměř celý svět, ochromila ekonomiku a ovlivnila každodenní život milionů obyvatel naší planety. Množství lidí tráví...

Zajímavosti3 týdny před

Takto jednoduše zjistíte, zda jste se setkali s nakaženým!

Lékaři se ve spolupráci s programátory rozhodli usnadnit život občanům, kteří mají aktuálně mnoho pochybností o tom, zda se nesetkali...

Stalo se3 týdny před

Další oběť v Polsku: Zemřela mladá 27 letá maminka nakažená virem!

Z Polska dorazily velmi smutné zprávy. Před několika hodinami potvrdila krajina šestou oběť koronavirus, kterou je mladičká, jen 27-letá žena....

Zajímavosti3 týdny před

NOVÝ nebezpečný příznak koronavirus: Kromě teploty a kašle vás …!

Vědci po zkoumání pacientů uvedli, že dosud přehlíželi jeden z nebezpečných příznaků koronavirus. Kromě zmíněného suchého kašle a teplot nad...

Oblíbené