Stalo se

Příběh kluka, který miloval všechny bez ohledu na to co mu prováděliPříběh chlapce, který miloval všechny bez ohledu na to, co se stalo.

Jmenuji se Vanya. Je mi 7 let. Opravdu miluji svou matku Katyu a otce Vadima a abych byl upřímný, miluji je a bojím se. Vždy mě porazili, ale nechápu proč, jaká je moje chyba …

Ráno jsem se probudil a šel do školy. Studoval jsem dobře, učitel mě miloval a já jsem miloval celou třídu. Víš, nemám žádné přátele.

Během přestávek sedím ve třídě a hraji si s tužkami. Nikdo se mnou nechce být přáteli. Vždy jsem se snažil oslovit a spřátelit se, ale oni mě tlačili a křičeli:

– Seru na blázna.

Víš proč blázen?

Po otcově úderu jsem měl na tváři velkou jizvu a vždy jsem měl stejnou. V roztrhaných modrých džínách, světle červeném tričku a ošuntělých botách.
Nebyl jsem smutný, protože jsem miloval všechny.

Den po škole jsem šel do šatny, vzal si starou podzimní bundu a šel ven. Zima … sněhová bouře. Třásl jsem se a sotva jsem šel. Potom se na mě zezadu někdo vrhl a strčil hlavu do závěje. Slyšel jsem je říkat:

-Ty blázne! Nikdo tě nepotřebuje, ty jsi zadek! ”

Pak jsem narazil do nohou, paží, zad a doleva.
Plakala jsem … ne proto, že byla zima, ale proto, že nemám žádné přátele, ale přesto jsem je všechny milovala.
Pak jsem přišel domů a moje matka se na mě vrhla a začala mě táhnout:

-Kde jsi byl?! Jaký druh? Ten idiot není normální! Nebudete mít oběd, jděte do svého pokoje! ”
Potichu jsem šel do svého pokoje a posadil se. Jsem zvyklý na bití, když mě neobejmou a neřeknou dobrá slova. Usnul jsem … ve vlhkém oblečení a hladový.

Pak jsem začal špatně studovat, nerozuměl jsem ničemu … můj otec mě porazil a velmi tvrdě, jakmile mi udeřil do rukou tak silně, že můj prst byl znecitlivělý a nehýbal se … od té doby to zůstalo.

Z tohoto důvodu jsem byl ve škole ještě více škádlen.

Dny ubíhaly a jednoho dne jsem byl smutný. Máma a táta nic nedělali, všechno bylo jako obvykle. Víš, co jsem chtěl včera v noci? Opravdu jsem chtěl, aby mé srdce nebolí … protože jsem nechtěl rozrušit moji matku a tátu … Miloval jsem je velmi, upřímně, moc.

Následujícího dne ve škole jsme byli požádáni, abychom ve třídě nakreslili kresbu – „Můj sen“

Všichni kreslili auta, rakety a panenky, ale já ne.

Protože jsem to nechtěl … chtěl jsem dobrou matku a tátu …

A nakreslil jsem rodinu. Máma, otec a jejich malí synové šťastně hrají deskovou hru. Jemně jsem kreslil a plakal … je to můj sen …

Když jsem byl na řadě, abych třídě ukázal kresbu, všichni se mi smáli.

Šel jsem k tabuli a řekl:

-Můj sen je rodina (ukázal jsem kresbu a všichni se začali smát)

Jeden chlapec jménem Seryozhka řekl:

-Je to tvůj sen? ahahaha „.

A nemohl jsem nic říct a jen tiše mluvil přes slzy:

-Prosím, nesmejte se mi … je to můj sen … bijí mě a nemají mě rádi … Žádám vás, abyste si z toho nedělali legraci … Chci, aby mě moje matka také obejmula a políbila … … pokaždé po škole Stojím na vedlejší koleji a sleduji vás, jak vás vaši rodiče berou a vy šťastně jdete domů.

A nikdo mě nepotřebuje, vím … (ještě více jsem plakala) … nemám prst a nejsem krásná, chromá a děsivá. Ale není to moje chyba, upřímně. Mám velmi rád své rodiče a nechci je nijak rozrušovat … prosím, alespoň si ze mě neděláš legraci, nebiješ mě.

Učitel neplakal a málokdo mi rozuměl, ale i tak si ze mě dělali legraci.

Jednoho dne jsem dostal ve škole ruskou známku. Bál jsem se jít domů … moje matka by byla rozrušená.

Ale nemám kam jít a bloudit domů. Máma se o páru dozvěděla a začala znovu …

Popadla můj bolavý prst a hodila mě na podlahu a narazila nohou na stoličku. Pak jsem to dvakrát udeřil do hlavy a nemohl jsem si pomoci…

Po bití jsem ležel na podlaze, na boku a nemohl jsem vstát. Necítil jsem ani prst, ani nohu.

Máma někam odešla a nechala mě … vytáhl jsem z kapsy sušenku a začal tiše hlodat … bál jsem se.

Přišla a řekla:

Tolik odpadků vás chytilo a vy nemůžete dělat nic, tak nechte svého otce přijít a on se vás zeptá! Už to není hanba!
Mohl jsem jen říct:

-Mami, nemusím to opravovat a přišel táta.

Když se o nich dozvěděl, popadl mě za ruku a začal se třást … pak mě udeřil do obličeje a nohou … Padl jsem a nic si nepamatoval.

Probudil jsem se v nemocnici a viděl, že nemám vůbec žádný prst … Podíval jsem se z okna a byl jsem smutný a tiše jsem plakal.

Blížil se Nový rok a všichni ve všech směrech spěchali – jak si děti hrají s rodiči – jak matka obejme svého syna a polibky. Víš, proč jsem plakala? … Protože jsem nevěděl, jaký je úsměv mámy a její polibek … Nevěděl jsem, jaké to je obejmout mámu a tátu.

Prostě mě zbili, ale já jsem to miloval.

Moje učitelka ve škole mi dala čaj k pití, trochu si se mnou hrála – je to moje kamarádka.

Uplynulo půl roku. Vedlo se mi lépe, ale moje máma a táta mě neměli rádi. Jednou jsem náhodou nalil čaj a oni mě znovu zbili …

Najednou mě bolelo srdce a řekl jsem matce:

-Mami-mami, bolí mě srdce “

Nevěnovala pozornost…

Byl jsem znovu v nemocnici a moji rodiče ke mně vůbec nepřišli … bylo mi řečeno, že přijdou, ale ne … A čekal jsem a čekal …

Ale opustili mě, monstrum.

A tolik jsem je miloval … miloval jsem je všechny!

Chlapec Váňa zemřel o dva dny později na další zranění … Když byl nalezen mrtvý, nechal si vlastní kresbu a poznámku, kterou nedokončil …

Obsah byl: „Mami a tati, odpusť mi, že jsem ošklivý, hloupý a chromý. Je mi líto, že jsi mě nemiloval … promiň.

Nechtěl jsem vás rozladit, chtěl jsem jen jednu … Obejmi tě, mami … polibek a řekni, že tě miluji …

Tati … chtěl jsem s tebou hrát závodní a střílecí hry … jít se projít a zpívat …

Vím, že jsem na vině …

Miluji tě moc “..”

Žádné další pokračování… chlapcovo srdce se zastavilo….

Nebuďte tak nepozorní vůči svým dětem! V jejich
srdce je tolik lásky, která by stačila celému světu … Taková byla Vanechka … chlapec, který se zamiloval do celého světa … a jeho rodiče …Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Stalo se

Lékaři nedokázali pochopit co vidí. Žena porodila neobvyklého novorozence

Jedna Američanka se rozhodla na TikToku sdílet něco opravdu zvláštního. Uživatelé internetu si v úžasu mnuli oči. Je těžké tomu uvěřit!

Dítě ženy se narodilo mnohem větší než průměrný novorozenec. V síti se objevila nahrávka, která se v tuto chvíli stala skutečným hitem. Musíte to prostě vidět!

Úžasné novorozené dítě

Narození ženy bylo opravdu neobvyklé. Lékaři byli šokováni. Nikdo něco takového nečekal. Americká žena porodila dítě o hmotnosti až 6,6 kg a délce 60 cm. Ihned po narození byl novorozenec poslán na JIP a strávil tam 11 dní. V nemocnici nebyly žádné šaty správné velikosti.

Uživatelé internetu byli tímto příběhem okamžitě potěšeni.

Video, které se objevilo na TikToku, bylo zhlédnuto více než 30 milionůkrát. Autor, který takovou odpověď viděl, se rozhodl zveřejnit další video.

Ukázalo se, že úžasný novorozenec je nyní pětiletý chlapec a váží 14 kg. Můj syn je zdravý a může být tvrdohlavý. Má rád baseball, americký fotbal a monster trucky.

Mnoho uživatelů TikToku začalo vtipkovat, že se chlapec narodil dospělému muži.

@shans1588

Our 14 1b .6oz baby boy. J is a healthy, stubborn and STRONG 5 year old who loves baseball, football and Monster Trucks. #fyp #bigbaby

♬ Proud of You – Five Times August

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Děsivé zprávy. Svět nemůže dovolit, aby se stalo toto!

Světová zdravotnická organizace se rozhodla upozornit na vážný problém, na kterém v současné době pracujeme. Jmenovitě existuje nerovnováha v distribuci vakcín mezi bohatými a chudými zeměmi. To by rozhodně nemělo být.

Tedros Adhanom je šokován, že to svět umožnil.

Nespravedlivá distribuce vakcín

Pandemie koronaviru pokračuje. Téměř každý den slyšíme o alarmujícím počtu infekcí a obětí. Vakcíny nám mají pomoci, ale ukázalo se, že ne každý dostane rovnoměrně.

„V DISTRIBUCI SVĚTOVÝCH VAKCÍN JSOU Šokující nevyváženosti.“ JEDEN ČTYŘI LIDÉ OČKOVALI CAVID-19 V ZEMÍCH S VYSOKÝM PŘÍJEMEM. JE TO JEDEN Z VÍCE NEŽ 500 LIDÍ V ZEMÍCH S NÍZKÝMI PŘÍJMY, “řekl WHO generální ředitel THOROS ADHANOM V PÁTEČNÍ KONFERENCI.

KDO je lídrem programu Covax. Jeho cílem je zásobit nejchudší země dostatkem vakcín. Doposud bylo do přibližně 100 zemí distribuováno až 38 milionů dávek. Plánují se však více než dvě miliardy.

„NADĚJÍME, ABY SEM TO V DUBNU A KVĚTNU PŘEKRYTÍ,“ říká TEDROS.

Již na začátku roku 2021 Tedros uvedl, že svět směřuje k „katastrofickému morálnímu selhání“ kvůli nespravedlivé distribuci vakcín proti koronavirům. Hromadění mezi bohatými národy nevyhnutelně prodlužuje pandemii.

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Zmražené tělo ženy s otevřenýma očima našla policie po 30 letech ve 30 stupních pod nulou. Najednou lékaři zjistili něco zvláštního

20. prosince 1980 vyletělo auto 19leté minnesotské rezidentky Jean Hilliardové ze silnice, když se vrátila domů od přítele.

Naštěstí nebyla vážně zraněna, uvedl The New York Times, ale venku byl ten den -30 ° C. Jin věděla, že kdyby ji někdo brzy nenašel, pravděpodobně by zmrzla. Po chvíli přemýšlení se rozhodla jít do nedalekého domu svého přítele.

Dům jejího přítele byl však dále, než si myslela, asi 3,5 kilometru od místa nehody. Vyčerpaný a ledový Jin sáhl jen pár stop před sebe, spadl do sněhu a ztratil vědomí. To se stalo 6 hodin předtím, než kamarádka našla její tvář ve sněhu.

Bylo 7 hodin ráno, když Wally Nelson šla do práce a našla ji zmrzlou ve sněhu.

Welley věděla, že Jean naléhavě potřebuje pomoc, ale protože její tělo bylo úplně zmrzlé, její přítel vložil Jeanovo tělo šikmo do auta. Jakmile byla Jean v autě, Welley spěchal do nemocnice.

Lékaři udělali maximum, ale byli skeptičtí, že Jean může být zachráněna.

Její kůže byla tak zmrzlá, že jí sestry nemohly dát nitroděložní linku a změřit její teplotu.

„Tělo bylo chladné a tvrdé, jako kus masa odebraného z hlubokého mrazu,“ říká doktor George Sather.

Jediné, co mohli udělat, bylo zabalit ji do elektrické deky a počkat.

Poté, co se tělo roztavilo za 2-3 hodiny, lékaři uslyšeli něco neočekávaného – tlukot srdce.

Jean začala pomalu, ale jistě dýchat, vykazovala známky života, ačkoli se nadechla jen několikrát za minutu.

Jin zázrakem vykazoval každou další hodinu další známky života.

Před uzdravením byla dlouhá cesta, ale Jin mířila správným směrem.

Plné zotavení
Jean měl tak silné omrzliny, že lékaři věřili, že bude muset amputovat obě nohy.

Jean strávila šest dní na jednotce intenzivní péče a poté byla převezena na hlavní oddělení. Po 49 dnech se konečně mohla vrátit domů. Až na pár jizev jí omrzliny úplně zmizely a nemusela si amputovat nohy ani prsty na nohou.

Jeanino úplné uzdravení bude trvat dlouho, ale její rychlé uzdravení je stále zázrak!

Každý má svůj vlastní termín. Sdílejte tento příběh, pokud také věříte v osud!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zajímavosti8 hodinami před

chlapec, který předpověděl koronavirovou katastrofu, předpověděl novou hrozbu, která se řítí na nás!

Abigya Anand, mladá astroložgka z Indie, která předpověděla pandemii koronavirů pro svět v létě roku 2019, hovořila o nové globální...

Zajímavosti13 hodinami před

6 divných věcí, které ženy dělají v koupelně, ale nikdy si to nikomu nepřiznají

Obecně se uznává, že pouze muži se v tomto duchu vyznačují nepořádkem atd., Ale žena by měla být vždy upravená...

Zajímavosti13 hodinami před

5 typů neobvyklého pohlavního styku, který vašemu protějšku zajistí 100% orgasmus!

Studovali jsme různé typy sexu, které mohou poskytnout živé emoce a vzrušující intimní zážitek. V našem výběru najdete jak moderní...

Horoskopy14 hodinami před

3 znamení zvěrokruhu, které byste neměli nikdy pustit do svého života

Proč někteří lidé spěchají, aby vám pomohli, když je to potřeba, zatímco jiní se vždy sladce usmívají, ale když jsou...

Bizardní14 hodinami před

ZEMĚDĚLEC nečekaně zemřel na kousnutí klíšťatem, ale to, co lékaři našli, je pak vyděsilo

Všechny druhy parazitů jsou nechutné, ale roztoči jsou z nich nejstrašnější. Neobcházejí ani lidi. Tito paraziti sající krev přenášejí nebezpečná...

Zajímavosti14 hodinami před

Zjistěte svůj osud podle roku narození. Tabulka je na 110% přesná!

Buddhisté věří, že duše se může narodit 9krát. To znamená, že tolikrát se na Zemi objevuje v lidské podobě. Charakteristikou...

Zajímavosti15 hodinami před

Lékař, který provedl přes 1200 potratů a teď celému světu ukazuje, jak k tomu dochází zevnitř.

Dr. Levantino ve svém životě provedl více než 1200 potratů. Ve spolupráci s novinářkou Leelou Rose vytvořil speciální web, kde...

Zajímavosti1 dnem před

38 let, měli ženy schovanou tuto fotografii jako poklad. Důvod proč to udělali je děsivý!

Amanda Scarpinati je krásná mladá žena z New Yorku, která miluje život a své nespočetné přátele. Ale díky plastické chirurgii...

Bizardní1 dnem před

Muž nosil na zádech přes 10 let tento pupínek. Když si ho nechal skalpelem proříznout, bude vám do breku..

Muž měl přes 10 let na zádech obrovský pupen, který se rozhodl odstranit. Ale když mu doktor začal rozřezávat pupen...

Zajímavosti1 dnem před

Toto miminko po 20 měsících nepoznáte. To je opravdový zázrak!

Úzkostlivé očekávání je pocit, který tvrdohlavo doprovází těhotenství. Tolik problémů, testů a po 40 týdnech – vzrušující setkání s dítětem....

Oblíbené