Stalo se

Příběh kluka, který miloval všechny bez ohledu na to co mu prováděliPříběh chlapce, který miloval všechny bez ohledu na to, co se stalo.

Jmenuji se Vanya. Je mi 7 let. Opravdu miluji svou matku Katyu a otce Vadima a abych byl upřímný, miluji je a bojím se. Vždy mě porazili, ale nechápu proč, jaká je moje chyba …

Ráno jsem se probudil a šel do školy. Studoval jsem dobře, učitel mě miloval a já jsem miloval celou třídu. Víš, nemám žádné přátele.

Během přestávek sedím ve třídě a hraji si s tužkami. Nikdo se mnou nechce být přáteli. Vždy jsem se snažil oslovit a spřátelit se, ale oni mě tlačili a křičeli:

– Seru na blázna.

Víš proč blázen?

Po otcově úderu jsem měl na tváři velkou jizvu a vždy jsem měl stejnou. V roztrhaných modrých džínách, světle červeném tričku a ošuntělých botách.
Nebyl jsem smutný, protože jsem miloval všechny.

Den po škole jsem šel do šatny, vzal si starou podzimní bundu a šel ven. Zima … sněhová bouře. Třásl jsem se a sotva jsem šel. Potom se na mě zezadu někdo vrhl a strčil hlavu do závěje. Slyšel jsem je říkat:

-Ty blázne! Nikdo tě nepotřebuje, ty jsi zadek! ”

Pak jsem narazil do nohou, paží, zad a doleva.
Plakala jsem … ne proto, že byla zima, ale proto, že nemám žádné přátele, ale přesto jsem je všechny milovala.
Pak jsem přišel domů a moje matka se na mě vrhla a začala mě táhnout:

-Kde jsi byl?! Jaký druh? Ten idiot není normální! Nebudete mít oběd, jděte do svého pokoje! ”
Potichu jsem šel do svého pokoje a posadil se. Jsem zvyklý na bití, když mě neobejmou a neřeknou dobrá slova. Usnul jsem … ve vlhkém oblečení a hladový.

Pak jsem začal špatně studovat, nerozuměl jsem ničemu … můj otec mě porazil a velmi tvrdě, jakmile mi udeřil do rukou tak silně, že můj prst byl znecitlivělý a nehýbal se … od té doby to zůstalo.

Z tohoto důvodu jsem byl ve škole ještě více škádlen.

Dny ubíhaly a jednoho dne jsem byl smutný. Máma a táta nic nedělali, všechno bylo jako obvykle. Víš, co jsem chtěl včera v noci? Opravdu jsem chtěl, aby mé srdce nebolí … protože jsem nechtěl rozrušit moji matku a tátu … Miloval jsem je velmi, upřímně, moc.

Následujícího dne ve škole jsme byli požádáni, abychom ve třídě nakreslili kresbu – „Můj sen“

Všichni kreslili auta, rakety a panenky, ale já ne.

Protože jsem to nechtěl … chtěl jsem dobrou matku a tátu …

A nakreslil jsem rodinu. Máma, otec a jejich malí synové šťastně hrají deskovou hru. Jemně jsem kreslil a plakal … je to můj sen …

Když jsem byl na řadě, abych třídě ukázal kresbu, všichni se mi smáli.

Šel jsem k tabuli a řekl:

-Můj sen je rodina (ukázal jsem kresbu a všichni se začali smát)

Jeden chlapec jménem Seryozhka řekl:

-Je to tvůj sen? ahahaha „.

A nemohl jsem nic říct a jen tiše mluvil přes slzy:

-Prosím, nesmejte se mi … je to můj sen … bijí mě a nemají mě rádi … Žádám vás, abyste si z toho nedělali legraci … Chci, aby mě moje matka také obejmula a políbila … … pokaždé po škole Stojím na vedlejší koleji a sleduji vás, jak vás vaši rodiče berou a vy šťastně jdete domů.

A nikdo mě nepotřebuje, vím … (ještě více jsem plakala) … nemám prst a nejsem krásná, chromá a děsivá. Ale není to moje chyba, upřímně. Mám velmi rád své rodiče a nechci je nijak rozrušovat … prosím, alespoň si ze mě neděláš legraci, nebiješ mě.

Učitel neplakal a málokdo mi rozuměl, ale i tak si ze mě dělali legraci.

Jednoho dne jsem dostal ve škole ruskou známku. Bál jsem se jít domů … moje matka by byla rozrušená.

Ale nemám kam jít a bloudit domů. Máma se o páru dozvěděla a začala znovu …

Popadla můj bolavý prst a hodila mě na podlahu a narazila nohou na stoličku. Pak jsem to dvakrát udeřil do hlavy a nemohl jsem si pomoci…

Po bití jsem ležel na podlaze, na boku a nemohl jsem vstát. Necítil jsem ani prst, ani nohu.

Máma někam odešla a nechala mě … vytáhl jsem z kapsy sušenku a začal tiše hlodat … bál jsem se.

Přišla a řekla:

Tolik odpadků vás chytilo a vy nemůžete dělat nic, tak nechte svého otce přijít a on se vás zeptá! Už to není hanba!
Mohl jsem jen říct:

-Mami, nemusím to opravovat a přišel táta.

Když se o nich dozvěděl, popadl mě za ruku a začal se třást … pak mě udeřil do obličeje a nohou … Padl jsem a nic si nepamatoval.

Probudil jsem se v nemocnici a viděl, že nemám vůbec žádný prst … Podíval jsem se z okna a byl jsem smutný a tiše jsem plakal.

Blížil se Nový rok a všichni ve všech směrech spěchali – jak si děti hrají s rodiči – jak matka obejme svého syna a polibky. Víš, proč jsem plakala? … Protože jsem nevěděl, jaký je úsměv mámy a její polibek … Nevěděl jsem, jaké to je obejmout mámu a tátu.

Prostě mě zbili, ale já jsem to miloval.

Moje učitelka ve škole mi dala čaj k pití, trochu si se mnou hrála – je to moje kamarádka.

Uplynulo půl roku. Vedlo se mi lépe, ale moje máma a táta mě neměli rádi. Jednou jsem náhodou nalil čaj a oni mě znovu zbili …

Najednou mě bolelo srdce a řekl jsem matce:

-Mami-mami, bolí mě srdce “

Nevěnovala pozornost…

Byl jsem znovu v nemocnici a moji rodiče ke mně vůbec nepřišli … bylo mi řečeno, že přijdou, ale ne … A čekal jsem a čekal …

Ale opustili mě, monstrum.

A tolik jsem je miloval … miloval jsem je všechny!

Chlapec Váňa zemřel o dva dny později na další zranění … Když byl nalezen mrtvý, nechal si vlastní kresbu a poznámku, kterou nedokončil …

Obsah byl: „Mami a tati, odpusť mi, že jsem ošklivý, hloupý a chromý. Je mi líto, že jsi mě nemiloval … promiň.

Nechtěl jsem vás rozladit, chtěl jsem jen jednu … Obejmi tě, mami … polibek a řekni, že tě miluji …

Tati … chtěl jsem s tebou hrát závodní a střílecí hry … jít se projít a zpívat …

Vím, že jsem na vině …

Miluji tě moc “..”

Žádné další pokračování… chlapcovo srdce se zastavilo….

Nebuďte tak nepozorní vůči svým dětem! V jejich
srdce je tolik lásky, která by stačila celému světu … Taková byla Vanechka … chlapec, který se zamiloval do celého světa … a jeho rodiče …Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Stalo se

Austrálie si prochází hororem. Obyvatelé si už nevědí rady, šokující mor jim ničí životy

V australském státě Nový Jižní Wales se populace již několik měsíců nedokázala vyrovnat s morem myší. Problém neustále roste a otravuje životy lidí. Farmář poskytl agentuře Reuters video, kde každý den několik hodin házel mrtvé hlodavce. Na hlavě jsou vlasy!

Situace se definitivně vymkla z rukou. Ještě jsme nic takového neviděli!

Mor zužující Austrálii

Mor myší v australském státě Nový Jižní Wales je pro místní obyvatele skutečným dramatem. Tisíce hlodavců převzaly sila pro obilí, stodoly a domy. Zvířata ohrožují sklizeň obilí.

Zemědělci se chtějí problému zbavit za každou cenu. Doufají, že od vlády dostanou jakoukoli podporu, protože mor způsobí ztráty plodin. Odborníci tvrdí, že tento počet myší je způsoben silnými dešti ve východní Austrálii, kterým lidé čelí po letech sucha.

Obyvatel s vlastní farmou poblíž města Coonabarabran, asi 500 kilometrů severozápadně od Sydney, musí každý den sbírat stovky mrtvých hlodavců. Pasti umístí na 15 míst, což včetně čištění trvá až několik hodin.

Záznam, který byl online, mluví sám za sebe. Uživatelé internetu si úžasem otírají oči.

Farmář dělá vše pro to, aby chránil nejen svou farmu, ale i svůj domov – mohou se tam objevit i myši. Dveře byly zajištěny speciální gumou, co okna?

„Vůbec neotevíráme okna,“ vysvětluje.

„Jsem vzhůru, protože mám pocit, že je slyším na stěnách nebo na střeše,“ řekl Kodi Brady agentuře Reuters.

Myši se snaží najít teplý úkryt, protože každou minutu se ochladí. Hlodavci se snaží vyrovnat se s podnebím. Nevadí jim sucho a podle agentury Reuters se množí velmi rychle.

Ukázalo se, že nejméně tři obyvatelé kousli myš. Podle společnosti ABC Australia došlo také k jednomu případu vzácného onemocnění způsobeného myší, lymfocytární meningitidě.

Sdílejte tyto šokující informace s ostatními!

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Malá dívenka byla okamžitě odvezená do nemocnice s divným otvorem na ruce. Nikdo nevěděl, co se opravdu stalo

Rodiče téměř ztratili svou osmiletou dceru, když ji kousl pavouk, který na ni spadl ze stropu koupelny.

Zranění ruky Abbie Kinnairdové bylo dílem hnědého poustevníka a vypadalo velmi hrozivě. Nikdo z rodiny netušil, že se tito nebezpeční pavouci skrývají v zimě v domech. Po prohlídce bytu byli v dívčině posteli nalezeni další dva pavouci. Pokud by v jejich společnosti usnula, mohlo by to být mnohem horší.

Rodiče pětiletého Bransona Riley Carlisleho z Alabamy v USA zjistili, jak nebezpeční jsou tito pavouci. Chlapce poštípal hnědý poustevník na rameni a zemřel.

Matka Abbie byla znepokojena bezpečností svého druhého dítěte a nahlásila problém týmu pro kontrolu škůdců, když byla dívka v nemocnici.

Zaměstnanci společnosti však neměli dobré zprávy. Jak se ukázalo, v dívčině posteli byli další dva takoví pavouci. Kromě toho bylo v bytě nalezeno několik dalších černých vdov.

Nejprve místo kousnutí zčervenalo a po chvíli se objevil akutní zánět, který měl podobu otevřené rány.

Hayley Kinnaird, 35 let, řekla:

– “Lidé, kteří se zabývají těmito pavouky, důkladně prohledali náš byt a řekli, že …

„Lidé, kteří se zabývají těmito pavouky, důkladně prohledali náš byt a řekli, že náš dům ještě není v bezpečí, a bylo by nejlepší, kdybychom na chvíli našli něco jiného.“ Někteří pavouci mohou číhat týdny, když přijdou do styku s pesticidy, dodal. Skrývají se v oblečení a hračkách! ”

Dívka podstoupila antibiotickou léčbu, která bohužel nepomohla. Stav pokožky se stále nezlepšoval.

Léčba stále nepomohla. Osmiletý chlapec dostal vyrážku a skončil na operačním sále.

Lékaři museli odstranit kousek kůže. Byla provedena transplantace. Vnitřek rány byl opláchnut a infekce se nemohla vyvinout.

Abbieina matka se nechtěla vrátit do domu, kde se tato hrozná událost stala.

Dokonce požádala o pohotovostní byt, ale nebyla šance. Slyšela od městské rady, že mohou jít do útulku s rodinou. Žena na takovém místě nechtěla spát se dvěma dětmi. Mluvčí Colchester Borough Homes vysvětlil, že pomáhají rodinám bez domova pouze v takových případech.

Pokračovat ve čtení

Stalo se

Probudila jsem se a všimla jsem si, že celé moje tělo je pokryto červenými tečkami. Důvod proč se to stalo vás šokuje!

Cindi Avila a její manžel budou mít na Floridě skvělou dovolenou. Slunce, pláž a relaxace. Co víc si přát?

Bohužel se pobyt ženy v hotelu na Bahamách ukázal jako skutečná noční můra. Po několika dnech ležení nad čistou vodou je čas se sbalit a jít domů. Ale to nejhorší bylo stále před ženou. Když se probudila poslední den svého pobytu v tomto ráji na Zemi, byla zoufalá.

Prakticky celé tělo ženy bylo pokryto obrovskými červenými skvrnami. Kromě neatraktivního vzhledu skvrny to hodně bolí.

Po několika týdnech Cindie pokožka získala svůj původní vzhled. O rok později se žena stále bála návratu do stejného hotelu, kde měla tuto nepříjemnou situaci. Samozřejmě se vše široce odráželo. Cindi zažalovala hotel. Na oplátku vedení hotelu nabídlo náhradu nákladů na léčbu. Žena však s touto nabídkou nesouhlasila, protože chce získat větší částku peněz.

Hotelové úřady tvrdí, že tam jsou přísně dodržovány hygienické normy. Ukázalo se však, že několik předchozích cestujících, kteří tam zůstali, mělo podobné problémy jako Cindi.

Žena se nevzdává. Chce, aby co nejvíce lidí vědělo o podmínkách v tomto hotelu, čímž chrání ostatní před situací, která se jí stala.

„Nebuďte lhostejní a předcházejte tomu, aby se takové a podobné situace staly, abyste se ujistili, že se to nestane nikomu jinému,“ řekla CBS Miami.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video12 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti12 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video12 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti12 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor12 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video12 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti12 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video12 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti12 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy12 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené