Zajímavosti

Příběh jednoho chlapce, který miloval všechny, bez ohledu na to, jak se k němu chovali“Jmenuji se Ivas. Mám 12 let. Miluji své rodiče, ale zároveň z nich mám strach. Vždy mě bijí, ale nevím proč …

Ráno jsem se vzbudil a šel do školy. Učil jsem se dobře, učitelka mě milovala a já miloval celou třídu … Víte, nemám žádné přátele. Přes přestávky sedím ve třídě a hrám se s tužkou. Nikdo se se mnou nechce kamarádit. Vždy jsem se snažil někoho oslovit a skamarádit se, ale oni na mě křičeli: “Jdi pryč, podivín!”

Víte proč jsem podivín? Měl jsem na tváři velkou jizvu od otcova úderu a vždy jsem chodil ve stejném oblečení. V modrých vybledlých džínách, světle červeném tričku a vyšlapané botách.

Nebral jsem to negativně, protože jsem měl všechny rád.

V ten den jsem po vyučování šel do šatny, vzal jsem si starou podzimní bundu a šel jsem ven.

Zima, vánice, třásl jsem se od chladu a sotva jsem chodil. Najednou se na mě někdo vyřítil a strčil mi hlavu do závěje. Slyšel jsem, jak říkají: “Ty příšera! Nikdo tě nepotřebuje, si bezdomovec! ”

Pak mě kopali do nohou, rukou, zad … pak odešli.
Plakal jsem … ne proto, že byla zima, ale proto, že nemám přátel.

Pak jsem přišel domů a maminka mě začala tahat za vlasy: “Kde jsi byl ?! Jak to vypadáš? Idiot! Nebudeš mít večeři, jdi do svého pokoje! ”

Potichu jsem vešel do pokoje a sedl jsem si. Jsem zvyklý na bití … když mě neobjímal a neříkají hezké slova. Usnul jsem … v mokrém oblečení a hladový.

Pak jsem se začal špatně učit, ničemu jsem nerozuměl … můj otec mě za to zbil, jednou mi tak tvrdě bouchl po rukách, že mi znecitlivěl prst a od té doby jsem s ním už nepohnul …

Dny plynuly a jednoho dne mě začalo bolet srdce. Máma a táta nedělali nic, vše bylo jako obvykle. Víte co jsem si v noci přál? Velmi jsem chtěl, aby moje srdce přestalo bolet … protože jsem nechtěl rozrušit svých rodičů … Velmi jsem je miloval, upřímně, velmi.

Na druhý den ve škole jsme byli požádáni, abychom ve třídě nakreslili obrázek: “Můj sen”.

Všichni kreslili auta, rakety a panenky, ale já ne. Protože jsem to nechtěl … chtěl jsem dobrou mámu a tátu … a nakreslil jsem rodinu. Máma, táta a jejich syn, šťastně hrající společenskou hru. Během toho, jak jsem kreslil, jsem potichu plakal …

Když jsem přišel na řadu, abych třídě ukázal obrázek, všichni se mi smáli.

Šel jsem k tabuli a řekl: “Mým snem je rodina. Ukázal jsem obrázek a všichni se začali smát.

Nedokázal jsem nic říct a pouze jsem přes slzy tiše vyslovil: “prosím, nesmějte se mi … je to můj sen … bijí mě a nemají rád … prosím vás, nesmějte se mi … chci, aby tak jako vás, i mě máma a táta políbili a objali … pokaždé po škole se zastavím a sleduji, jak vás vaši rodiče vyzvednou a šťastně jdete domů. Mě nikdo nepotřebuje, vím … (rozplakal jsem se ještě více) … nemám prst a nejsem pěkný, spíše odpudivý. Ale to není moje chyba, upřímně. Mám své rodiče velmi rád a nechci je zklamat … prosím, i když si ze mě budete dělat srandu, nebijte mě.

Učitelka se zdržela slz a jen pár lidí mi opravdu rozumělo, ale i tak se stále vysmívali.

Jednoho dne jsem dostal ve škole dvojku z ruštiny. Bál jsem se jít domů … zklamal bych svou matku.

Ale neměl jsem kam jít a tak se máma dozvěděla o dvojce a vše se začalo znovu …

Chytila ​​mě za bolavý prst a hodila mě na zem … Narazil jsem nohou do židle. Pak jsem si dvakrát udeřil hlavu.

Po bitvě jsem ležel na podlaze, na boku a nemohl jsem vstát. Necítil jsem ani prst, ani nohu. Moje matka někam odešla a nechala mě tak … Vytáhla jsem z kapsy koláčky a začal jsem je potichu jíst. Bál jsem se. Přistoupila a řekla: “Tolik jsme tě vychovávali a nic nedokážeš udělat. Ať přijde tvůj otec a on ti dá! “Stihl jsem jen říct:” Mami, netřeba, budu v pořádku “a přišel otec.

Když se dozvěděl o dvojce, chytil mě za ruku a začal jí třást, pak mě udeřil do obličeje a nohou … Padl jsem a nic si nepamatoval …

Probudil jsem se v nemocnici a viděl jsem, že nemám vůbec prst … Podíval jsem se z okna a byl jsem smutný … Přišel Nový rok a všichni spěchali … jako matka objímá svého syna a líbá ho. Víte proč jsem plakal? Protože jsem nevěděl, jak vypadá mamkiných úsměv a její polibek … nevěděl jsem, jaké to je obejmout mámu … tátu

Právě mě zbili, ale i přesto jsem v sobě měl lásku. Moje učitelka ve škole mi uvařila čaj, trochu se mnou hrála … je to moje kamarádka.

Uběhlo šest měsíců. Začal jsem se lépe učit, ale nic se nezměnilo. … jednou jsem nechtěně vylil čaj a znovu mě zbili … Najednou mě bolelo srdce a řekl jsem mámě: “Mami, maminka, bolí mě srdce.”

Byl jsem znovu v nemocnici a moji rodiče za mnou vůbec nepřišli … Bylo mi řečeno, že přijdou, ale nepřišli …

Ale vzdali se mě. A já jsem je tak miloval … Miloval jsem je všechny … ”

Chlapec zemřel o dva dny později … na jiné zranění. Když ho našli mrtvého, držel svou kresbu, na níž byl odkaz: “Mame a otci. Je mi líto, že jsem takový ošklivý, hloupý a chromý. Nechtěl jsem vás zklamat, chtěl jsem pouze jedno … Obejmout tě, mami … dát ti pusu a říct, že tě miluji … ”

Dále už nebylo žádné pokračování … chlapci přestalo bít srdce.

Nebuďte nepozorní ke svým dětem! V jejich srdíčku tolik lásky, která by vystačila celému světu …Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zajímavosti

chlapec, který předpověděl koronavirovou katastrofu, předpověděl novou hrozbu, která se řítí na nás!

Abigya Anand, mladá astroložgka z Indie, která předpověděla pandemii koronavirů pro svět v létě roku 2019, hovořila o nové globální výzvě. Podle toho, co se stane za pár dní.

Tentokrát dospělí lépe poslouchali slova čtrnáctiletého teenagera.

Zpočátku jen málo lidí věnovalo pozornost jeho první prognóze. Navíc chlapec zveřejněný na YouTube nedostal jméno infekce koronaviry. Koncem roku 2019 – začátkem roku 2020 však předpověděl vážnou zkoušku síly celé světové komunity. Mladý muž zároveň hovořil o vzdálenosti mezi lidmi a změně hrozby v květnu, kdy ji lidé dostanou pod kontrolu. Rovněž se uvádí, že Čína bude tvrdě zasažena a že utrpí ekonomiky nejbohatších zemí.

Nyní, téměř o rok později, po srovnání predikce a reality se diváci hostující videa dívali na mladého astrologa odlišně. Video se stalo virálním a získalo již přibližně 8 milionů zhlédnutí. Nové video zveřejněné indickým teenagerem na začátku dubna 2020 říká, že svět čelí další katastrofě. Stane se vážnějším než epidemie koronavirů. Co přesně to bude, chlapec nepojmenuje. Naznačuje však načasování: událost se uskuteční před 20. prosincem a bude mít dopad na svět do března 2021.

Anandova druhá předpověď však byla z jeho kanálu odstraněna krátce poté, co se objevila. Ostatní uživatelé si jej však mohli stáhnout a nahrát.

Doma je mladý muž docela slavný, protože často předpovídá hodnotu zlata nebo stříbra. Skeptici si však jsou jisti, že je to jen dětská hra a že se první předpověď splnila, považuje to za běžnou náhodu.

NEWS.ru již dříve napsal, že více než 100 světových vůdců, včetně 18 nositelů Nobelovy ceny za mír, podepsalo dopis požadující uznání vakcín proti koronaviru ve veřejné doméně. Navrhli, aby se tyto léky staly bezplatnými a přístupnými všem na světě.

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

6 divných věcí, které ženy dělají v koupelně, ale nikdy si to nikomu nepřiznají

Obecně se uznává, že pouze muži se v tomto duchu vyznačují nepořádkem atd., Ale žena by měla být vždy upravená a ženská. Ale je to opravdu tak? My v Zajímavé vědět jsme našli 6 divných a zábavných návyků, které mají všechny ženy. A to vše proto, že ženy mohou být také slabé a někdy trochu divné.

1. Přečtou si složení na čističi toalet, když si zapomenou vzít telefon s sebou

2. Dívají se přes zvětšovací sklo a jsou zděšeni, jaké obrovské póry a husté obočí mají

3. Berou všechny pózy kamasutry a neohýbají se o nic horší než profesionální gymnastky, aby si normálně oholily nohy

4. Ano, a to také …

5. Mysli na to, že zemřou na bolest, když se jim šampon dostane do očí

6. Během sprchování „potřete“ vlasy na dlaždicích

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

5 typů neobvyklého pohlavního styku, který vašemu protějšku zajistí 100% orgasmus!

Studovali jsme různé typy sexu, které mohou poskytnout živé emoce a vzrušující intimní zážitek. V našem výběru najdete jak moderní možnosti intimity na dálku v digitálním věku, tak starodávné sexuální praktiky, které existují již více než tisíciletí.

Mnoho sexuologů tvrdí, že zdrojem vytvoření orgasmu není samotné tělo, ale náš mozek. Fanoušci sexuálních experimentů by tedy měli hledat postupy a typy sexu, které nejen stimulují bezprostřední erotogenní zóny, ale také rozvíjejí představivost. 1. Virtuální sex Tento typ sexuálního uspokojení praktikuje mnoho lidí po dlouhou dobu. Už od 18. století lidé používají různé komunikační prostředky, nejen jako prostředek jednoduché konverzace. Stačí přečíst jedno z nejslavnějších děl Pierra Choderlose de Laclose, který nese název „Dangerous Liaisons“, aby bylo zajištěno, že tato zajímavá praxe bude uplatňována po dlouhou dobu.

A s příchodem internetu se začal rozvíjet virtuální sex. Proč si ho lidé vybírají? Tento typ intimity je nejpohodlnějším typem sexu na dlouhé vzdálenosti. Aby to bylo možné, partneři nemusí být spolu ve stejné posteli. Můžete dokonce udělat Wirth s cizincem. Stačí mít přístup k internetu a touhu. Pokud to finanční prostředky dovolí, můžete získat brýle VR a speciální hmatové rukavice. Druhy virtuálního sexu – intimita prostřednictvím soukromých zpráv. V tomto případě dochází k vzájemnému vzrušení prostřednictvím výměny textových zpráv v osobní zprávě na fórech, chatovacích místnostech nebo sociálních sítích. – Sex po telefonu.

Výměna upřímných myšlenek a fantazií probíhá prostřednictvím telefonního rozhovoru. – Sex před webovou kamerou. Lidé volají na různých platformách, například Skype, a komunikují v reálném čase. Videa a fotografie již nejsou zapotřebí. Mimochodem, můžete použít sexuální hračky. 2. Tantrický sex Tantrický sex je považován za starodávnou východní duchovní praxi. Jeho cílem je osvícení a filozofie přesahuje všechny aspekty života. Mužská (Shiva) a ženská energie (Shakti) se musí spojit. Co musíme udělat? Hlavní věc je zde proces, ne výsledek.

Takže zapomeňte na orgasmus a zkuste propojit své energie. Sexuální odborníci doporučují používat meditaci a různé dýchací praktiky. Snažte se nezaměřovat na erotogenní zóny. Pamatujte, že není důležitý orgasmus, ale vzájemná saturace. Ashley Thirlby říká, že tento typ sexu pomůže vzbudit emocionální,

3. Kunyaza Toto je sexuální praktika, během níž muž hladí stydké pysky a stydké pysky partnerky. To pokračuje, dokud žena nezmokne. Cílem je usnadnit vzrušení a orgasmus ženy. Důraz je kladen na výsledek. Tento typ sexu je tradičně rozdělen do dvou fází. Během prvního hladí muž klitoris vztyčeným penisem. Pohyby se provádějí konstantní rychlostí nahoru a dolů, klikatě, v kruhu, ze strany na stranu. Poté musíte přejít do druhé fáze, během níž muž zavede penis o několik centimetrů, a poté se znovu vrátí k opakování první fáze. Tento typ sexu lze praktikovat v různých pozicích.

5. Masturbace s výměnou intimních fotografií Výměna nahých fotografií je často doprovázena sextingem – intimními zprávami prostřednictvím elektronických zařízení. Odborníci doporučují párům praktikovat tento typ sexu, aby si udržely sexuální energii a touhu. Sexting lze samozřejmě unést, aniž byste byli ve vztahu, což je také užitečné. Přinejmenším pomáhá uvolňovat sexuální energii pro lidi, kteří zatím nechtějí vstupovat do intimních vztahů mimo síť. Mimochodem, buďte opatrní, protože v některých zemích je nezákonné odesílat a ukládat nahé fotografie. Snažili jsme se vytvořit náš seznam, i když ne početný, ale rozmanitý. Bude se vám líbit alespoň jeden z těchto postupů, podle toho, zda máte rádi tělesnou stimulaci. ať už milujete svýma očima nebo svou hlavní erotogenní zónou, je vaší vlastní fantazií. Buďte kreativní, vyzkoušejte nové věci a doplňujte techniky, jak uznáte za vhodné. Pamatujte, že abyste dosáhli orgasmu, musíte znát ten svůj

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zajímavosti8 hodinami před

chlapec, který předpověděl koronavirovou katastrofu, předpověděl novou hrozbu, která se řítí na nás!

Abigya Anand, mladá astroložgka z Indie, která předpověděla pandemii koronavirů pro svět v létě roku 2019, hovořila o nové globální...

Zajímavosti13 hodinami před

6 divných věcí, které ženy dělají v koupelně, ale nikdy si to nikomu nepřiznají

Obecně se uznává, že pouze muži se v tomto duchu vyznačují nepořádkem atd., Ale žena by měla být vždy upravená...

Zajímavosti13 hodinami před

5 typů neobvyklého pohlavního styku, který vašemu protějšku zajistí 100% orgasmus!

Studovali jsme různé typy sexu, které mohou poskytnout živé emoce a vzrušující intimní zážitek. V našem výběru najdete jak moderní...

Horoskopy14 hodinami před

3 znamení zvěrokruhu, které byste neměli nikdy pustit do svého života

Proč někteří lidé spěchají, aby vám pomohli, když je to potřeba, zatímco jiní se vždy sladce usmívají, ale když jsou...

Bizardní14 hodinami před

ZEMĚDĚLEC nečekaně zemřel na kousnutí klíšťatem, ale to, co lékaři našli, je pak vyděsilo

Všechny druhy parazitů jsou nechutné, ale roztoči jsou z nich nejstrašnější. Neobcházejí ani lidi. Tito paraziti sající krev přenášejí nebezpečná...

Zajímavosti14 hodinami před

Zjistěte svůj osud podle roku narození. Tabulka je na 110% přesná!

Buddhisté věří, že duše se může narodit 9krát. To znamená, že tolikrát se na Zemi objevuje v lidské podobě. Charakteristikou...

Zajímavosti15 hodinami před

Lékař, který provedl přes 1200 potratů a teď celému světu ukazuje, jak k tomu dochází zevnitř.

Dr. Levantino ve svém životě provedl více než 1200 potratů. Ve spolupráci s novinářkou Leelou Rose vytvořil speciální web, kde...

Zajímavosti1 dnem před

38 let, měli ženy schovanou tuto fotografii jako poklad. Důvod proč to udělali je děsivý!

Amanda Scarpinati je krásná mladá žena z New Yorku, která miluje život a své nespočetné přátele. Ale díky plastické chirurgii...

Bizardní1 dnem před

Muž nosil na zádech přes 10 let tento pupínek. Když si ho nechal skalpelem proříznout, bude vám do breku..

Muž měl přes 10 let na zádech obrovský pupen, který se rozhodl odstranit. Ale když mu doktor začal rozřezávat pupen...

Zajímavosti1 dnem před

Toto miminko po 20 měsících nepoznáte. To je opravdový zázrak!

Úzkostlivé očekávání je pocit, který tvrdohlavo doprovází těhotenství. Tolik problémů, testů a po 40 týdnech – vzrušující setkání s dítětem....

Oblíbené