Kvízy

Přesný test, který o vás vypoví: Jakou část těla si myjete ve sprše nejčastěji?Většina lidí začíná každé ráno sprchou. Všichni však myjeme různými způsoby. S největší pravděpodobností jste si toho nevšimli. Toto rozhodnutí činí naše tělo na podvědomé úrovni a může říci hodně o naší osobnosti.

1. Pokud si nejprve umyjete obličej

Pokud si nejprve umyjete obličej, pak je pro vás hlavní „sloužit“ jeho pěti smyslům: čich, zrak, chuť, dotek, sluch. To znamená, že vás zajímá, jak vás ostatní vnímají, a proto se o svou tvář staráte nejvíce, protože to jsou ostatní, kdo se na ni dívají jako první.

Vždy se bojíte toho, co si o vás myslí, někdy se cítíte ohromeni, stresovaní a možná v rozpacích. Pro takové lidi je velmi obtížné vypořádat se s neshodami.

2. Pokud si nejprve umyjete nohy nebo ruce

Pokud jste jedním z těch, kteří věnují zvláštní pozornost vašim nohám, můžete se klasifikovat jako pokorný a praktický člověk. Ale to není vše. Končetiny symbolizují vytrvalost a vůli. Takže namydlení rukou a nohou ukazuje, že se nebojíte rozhodnout. Jste jedním z těch lidí, kteří buď milují, nebo nenávidí – neexistuje žádná třetí cesta.

Pokud zjistíte, že je vhodnější si nejprve umýt podpaží, pak jste pravděpodobně mezi svými přáteli známí jako odpovědná a důvěryhodná osoba. Navíc se nebojte tvrdé práce.

3. Pokud si nejprve umyjete soukromé části

Pravděpodobně budete velmi pokorní, pokud si nejprve umyjete soukromé části. Může se vám říkat introvert nebo člověk s nízkou sebeúctou, nejste zvyklí věnovat hodně pozornosti sobě samému. Ale pro ty, kteří vás velmi dobře znají, jste nejupřímnější osobou na Zemi. Snažíte se zaujmout své místo a často se vzdáváte, ale blízcí přátelé s vámi jsou vždy v pohodě.

4. Pokud si nejdříve umyjete prsa

Všimli jste si, že první věcí, kterou uděláte, je pěna při koupání? To znamená, že máte dobrý pocit z toho, co vaše matka porodila. Jste velmi praktický a účelný člověk. Víte, co chcete, a není snadné vás uvést do rozpaků. Máte rádi nezávislost a lidé vás za to oceňují.

5. Pokud první věc, kterou uděláte, je umytí vlasů

Pokud jste jedním z těch, kteří si vlasy nejdříve umyjí ve sprše, pak si pravděpodobně ceníte disciplíny a pořádku ve všem. Horní část těla obvykle symbolizuje sílu. Mytí vlasů v prvních minutách sprchy naznačuje, že máte na všechno svůj vlastní názor a věříte skutkům více než slovům. Jste také známí svou přesností. Při výběru přátel pro sebe věnujte zvláštní pozornost intelektu člověka, nikoli jeho blahobytu.

6. Pokud si nejprve umyjete krk a ramena

Nejtěžší lidé začínají prací proces od krku a ramen. Ramena symbolizují těžké břemeno, neustálé hledání dokonalosti, které se rádi zbavíte. Jste pozitivní člověk. Když něco potřebujete, jděte a získejte to a očekávejte totéž od ostatních. Máte rádi soutěže a chcete být vždy o krok před ostatními.

7. Pokud si nejprve umyjete záda

Zadní strana je spojena s naším vědomím. Páteř a nervový systém hrají důležitou roli ve fungování mozku. Pokud si nejprve umyjete záda, znamená to, že jste tajná osoba. Jste vždy velmi opatrní, není pro vás snadné věřit lidem.

Jste zvyklí dostat se k jádru problému a dělat pouze informovaná rozhodnutí. Osamělost vás vůbec neděsí, naopak ji vnímáte jako příležitost užít si sebe sama.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kvízy

Jen 1 z 8 lidí dokáže najít na této fotce třetí tvar. Úkol jen pro inteligentní jedince!

Někdy nás oči mohou oklamat. Vidíme, co tam ve skutečnosti není, a naopak si slona pod nosem nevšimneme. To však není vždy špatné, protože právě na tomto principu jsou založeny optické iluze, které každý miluje.

Zveme vás k řešení tří vzrušujících hlavolamů, ve kterých musíte napnout svou vizi a představivost, abyste našli skrytý obrázek.

Podívejte se na obrázek a řekněte mi, kolik lidí zde vidíte? Na první pohled se zdá odpověď zřejmá, protože nás okamžitě zasáhnou dvě siluety. Podívejte se však blíže, existuje skrytý obraz jiné osoby.

Našli jste skrytý obrázek? Pokud ne, podívejte se na odpověď níže.

Pokračovat ve čtení

Kvízy

99% lidí nedokáže projít přes tento test. Dokážete najít písmeno C za méně než 7 sekund?

Tento test je sice starší a možná jste se s ním již setkali, ale nejnovější zprávy přicházejí s informací, že až 99% lidí ho nedokáže včas vyřešit. Úkolem je najít na obrázku písmeno C. Na internetu se opět rozmohla výzva. Dokážete ho najít za méně než 7 sekund?

Roky Matal lidí po celém světě. Někteří s hledáním písmene nemají problém, ale většina ano. Přitom úkol je tak jednoduchá, najít jedno písmeno, které je však v obrázku ukryty. Test se stal opět hitem právě díky stránce Newsner , která tvrdí, že až 99% lidí nedokáže písmeno C najít pod časový limit 7 sekund.

Tvůrci testu opravdu provedli výzkum, aby zjistili, kolik procent lidí v testu uspěje. Výsledky se potvrdily, ale možná právě vy dokážete tento test vyřešit rychle a snadno. Nejlépe se vám to podaří tak, že se nebudete soustředit na žádnou konkrétní věc na obrázku. Vizuálně si vytvořte mřížku a snažte se co nejrychleji najít písmeno C. Dávejte si však pozor, většinu času narazíte na písmeno O.

Pokračovat ve čtení

Kvízy

Test IQ: Rozdíl poznají jen lidi s IQ nad 150. Jste mezi nimi ?

Každý rád dělá různé IQ nebo testy pozornosti, protože je tak příjemné vědět, že jste chytřejší než ti kolem vás. Je to ještě hezčí, když se můžete pochlubit svými úspěchy svým přátelům.

Pokud jsou ale IQ testy často složité, zdlouhavé a trvají poměrně dlouho, pak jsou testy pozornosti nejdůležitějším způsobem, jak trávit svůj volný čas hodnocením svých dovedností nebo soutěžit s přáteli. A můžeme vám nejen nabídnout výzvu, ale také vám představit některá umělecká díla.

Dokázali jste najít chybějící položku? Pojďme dál, všechno tam není snadné.

Našli jste?

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zajímavosti9 hodinami před

chlapec, který předpověděl koronavirovou katastrofu, předpověděl novou hrozbu, která se řítí na nás!

Abigya Anand, mladá astroložgka z Indie, která předpověděla pandemii koronavirů pro svět v létě roku 2019, hovořila o nové globální...

Zajímavosti14 hodinami před

6 divných věcí, které ženy dělají v koupelně, ale nikdy si to nikomu nepřiznají

Obecně se uznává, že pouze muži se v tomto duchu vyznačují nepořádkem atd., Ale žena by měla být vždy upravená...

Zajímavosti14 hodinami před

5 typů neobvyklého pohlavního styku, který vašemu protějšku zajistí 100% orgasmus!

Studovali jsme různé typy sexu, které mohou poskytnout živé emoce a vzrušující intimní zážitek. V našem výběru najdete jak moderní...

Horoskopy14 hodinami před

3 znamení zvěrokruhu, které byste neměli nikdy pustit do svého života

Proč někteří lidé spěchají, aby vám pomohli, když je to potřeba, zatímco jiní se vždy sladce usmívají, ale když jsou...

Bizardní14 hodinami před

ZEMĚDĚLEC nečekaně zemřel na kousnutí klíšťatem, ale to, co lékaři našli, je pak vyděsilo

Všechny druhy parazitů jsou nechutné, ale roztoči jsou z nich nejstrašnější. Neobcházejí ani lidi. Tito paraziti sající krev přenášejí nebezpečná...

Zajímavosti15 hodinami před

Zjistěte svůj osud podle roku narození. Tabulka je na 110% přesná!

Buddhisté věří, že duše se může narodit 9krát. To znamená, že tolikrát se na Zemi objevuje v lidské podobě. Charakteristikou...

Zajímavosti15 hodinami před

Lékař, který provedl přes 1200 potratů a teď celému světu ukazuje, jak k tomu dochází zevnitř.

Dr. Levantino ve svém životě provedl více než 1200 potratů. Ve spolupráci s novinářkou Leelou Rose vytvořil speciální web, kde...

Zajímavosti1 dnem před

38 let, měli ženy schovanou tuto fotografii jako poklad. Důvod proč to udělali je děsivý!

Amanda Scarpinati je krásná mladá žena z New Yorku, která miluje život a své nespočetné přátele. Ale díky plastické chirurgii...

Bizardní1 dnem před

Muž nosil na zádech přes 10 let tento pupínek. Když si ho nechal skalpelem proříznout, bude vám do breku..

Muž měl přes 10 let na zádech obrovský pupen, který se rozhodl odstranit. Ale když mu doktor začal rozřezávat pupen...

Zajímavosti1 dnem před

Toto miminko po 20 měsících nepoznáte. To je opravdový zázrak!

Úzkostlivé očekávání je pocit, který tvrdohlavo doprovází těhotenství. Tolik problémů, testů a po 40 týdnech – vzrušující setkání s dítětem....

Oblíbené